NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
A leggyönyörűbb stez, hogy te rögtön körön kívül helyezed magad, aki nem is véleményez, hanem kinyilatkoztat, és azt is pontosan látod, hogy ki hogy fogadja a kritikát, mintha az valami materalizált dolog lenne, aminek bevételéről akár kép is készülhetne. Most már ráadásul nemcsak belénk, szerkesztőkbe, hanem az olvasókba, nézőkbe is sikerül néha-néha egyet rúgnod, ha úgy érzed, hogy nem azt a véleményt képviselik, amit áhítottnak érzel.

Ha nem úgy kezdi valaki a mondandóját, hogy igen, hasznos és megfontolandó dolgokat írsz, leborulok hozzáértésed előtt, akkor az illető rögtön alávaló, önreflexióra képtelen alak, és mindezt annak tudatában, hogy elméletileg veled is kritikus személyekkel veszed körül magad. Sütianap erre felállított már egy diagnózist, én nem fogom megtenni, hiszen az óhatatlanul is a visszamenstruálás kategóriájába fog esni.

De arra kategorikusan megkérlek, hogy ha szerény személyemre utalgatsz (mert ez nem is lehetne nyilvánvalóbb), akkor legyen benned annyi gerinc, hogy legalább jéjéként megnevezel és direktbe nekem címzed a mondandóidat, lehetőleg pm-ben, hogy ezen a cicaharcon ne kelljen már átrágnia magát újra és újra azoknak, akik a topic eredeti témájával szeretnének foglalkozni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 348
majd amikor Bucky Brooks a negyedik órában századszor rákezdi, hogy "I love this pick" 😀
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pontosan ez a mentalitás az, ami miatt a büdös életbe nem fog ez a fórum egyről a kettőre lépni.
Kritika jön? "Mi ezt ingyen csináljuk, csak azért úgy brahiból."

Lovagolhatunk még néhány évet ezen, három éve, minden egyes közvetítés után pontosan ugyanez a válasz érkezik a kritikákra, legyenek azok építő jellegűek, akár durvább hangvételűek. Utóbbira abszolút nem kellene reagálni, előbbire pedig nem ezzel.

Frankón minden évben jön az álszent szöveg, hogy "srácok, a kritikát szívesen fogadjuk, várjuk az észrevételeket, javaslatokat", majd ahogy jön valami, egyből jön a sértődés. Vagytok hatan-nyolcan, a fele tényleg építkezik ezekből, a másik fele meg megsértődik, és bocs, hogy ezt mondom, napok óta csak vagdalkozik a "mi ezt ingyen csináljuk, csak azért úgy brahiból" szokásos válasszal.

Az a sajnálatos, hogy nem a draftközvetítésről van csak szó, hanem itt néhányan véresen komolyan vesznek mindent, bármivel kapcsolatosan is jöjjön kritika, emiatt ez az egész vita tök meddő, és egyébként állandóan visszatérő szappanopera.

Majd szóljatok, hogy ha értelme is lesz akkor az egésznek, és ha valóban korrekten meg lehet vitatni a dolgokat – mint ahogy például Igor is megtette, de gabónak és Fucunak is sikerült úgy lereagálni a dolgokat, ahogy azt valójában is kellett volna –, akkor majd visszatérhetünk a témára.

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Ez a La'el Collins eset azért lesz nagyon érdekes, ha tényleg tisztázódik a neve, mert kiderül, hogy működne az NFL, ha a draft helyett az NCAA-hez hasonlóan toborzás során szerződtetnék a csapatok az újonc játékosokat 😊 (és ahogy kell, természetesen már itt is felvetődött, hogy ki milyen illegális juttatással édesgeti majd őt magához...)baggio
ez engem is nagyon érdekel
de tényleg kapunk reálisnak mondható képet, vagy megint az lesz, hogy a "jól értesültek" szerint ezért meg azért ment oda, aztán az vagy igaz vagy nem



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Kedves Adirotor!

Kérlek figyelj arra, hogy ha jövőre te is besegítesz, hogy szórakoztató is legyen amit mondasz, mert ha csupa csupa szakmai dologgal, sémákkal, pozíciókkal, statisztikával fogsz bombázni minket, akkor sok építő kritikát fogsz kapni utána...de a személyes véleményed és érzéseid szívesen meghallgatnám egy egy pick kapcsán.
A szakbarbároknak meg csináljon a PFF draft show-t
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Nah, végig rágtam magam 2 oldalnyi poston a közvetítés témában és itt ott eldurrant az agyam.

Amit mindenképp szeretnék kiírni magamból, hogy nagyon nagy köszönet a fiúknak, hogy saját szabadidejükben összehozták ezt a műsort ami nekem rendkívül tetszett és nagyon szórakoztató volt - a maga bájos amatőr* módján is. Köszönet mindenkinek aki rész vett benn, vagy hozzátett, hogy létre jöhessen. Biztos vagyok benne hogy a nem sok ország van a földön ahol ezt lelkes amatőrök megteszik azért, hogy egy falatnyi célcsoportot meg próbáljanak kiszolgálni.

Megint az merült fenn bennem, mint amikor a Ricsiék közvetítését ekézik annyian - nem elég szakmai, hülye sms-ek, stb. Ha nem szórakoztál jól, akkor nem te voltál a célközönség, dolgozd fel! Nem szólhat egy műsor minden emberhez egyszerre, szakbarbárhoz-kezdőhöz, időshöz-fiatalhoz...
Engem például legkevésbé sem kötött le a NFL network adása, ahol minden rohadt prospect-ről, elmondták, hogy mi az erőssége, milyen nagy , milyen szép, milyen atletikus, mennyire szeretik a játékát...Azonkívül, hogy ez nagy mennyiségben rendkívül unalmas, ezeket el tudom én is olvasni (illetve el is szoktam olvasni).
Engem ezeknek a srácoknak (höri, empty, ashbee, gabo, iktriad...etc.) - akik kommentjeit nap, mint nap olvasom - a személyes véleménye véleménye (döbbenete) érdekelt egy egy húzás, egy egy prospect kapcsán, imádtam azt is amikor feldobtak egy egy jó college sztoryt valamelyik játékosról. Én ezért ültem le hallgatni őket és ezt is kaptam tőlük.

technika: lehetett volna jobb? Igen. Majd jövőre az lesz.
káromkodások: Lehetett volna kevesebb? Igen. Majd jövőre az lesz.

ja és még valami ez a műsor sokkal őszintébb, valóságosabb így, mintha profi** lenne. Gondoljatok bele - egy szakértő amelyik az nfl elemzésekből él nem mondhat olyat, hogy ez a player vagy az a player bust lesz, vagy szar, mert ha téved akkor szétszedik, hiteltelenné válik. Ezért mindenki képmutató módon csak a jót mondogatja, és köntörfalazik...

*értsd jól - nem fizetett
**fizetést kapnának érte
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Ez a La'el Collins eset azért lesz nagyon érdekes, ha tényleg tisztázódik a neve, mert kiderül, hogy működne az NFL, ha a draft helyett az NCAA-hez hasonlóan toborzás során szerződtetnék a csapatok az újonc játékosokat 😊 (és ahogy kell, természetesen már itt is felvetődött, hogy ki milyen illegális juttatással édesgeti majd őt magához...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Csapatonként tervezitek vagy divíziókban gondolkoztok?
Toto21
Utóbbi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Mivel nem olvastam végig az összes posztot, így nem tudom, hogy valaki kérdezte-e már, de mire várható az írásos értékelésetek? 😊

Csapatonként tervezitek vagy divíziókban gondolkoztok?

Gondolom PR majd csak július környékén tervezitek?

Nekem szvsz tetszettek a közvetítések, ugyan csak az elsö napot néztem élöben a másodikon csak felvételröl láttalak titeket. Ami egyedül zavaró volt az a ki mikor üljön le-álljon fel, de ez türhetö. Föleg ennyi új embernél együtt. 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Ami így a reachekkel/stealekkel kapcsolatban eszembe jutott, az Brett Hundley draftpozíciója, akinek esete remélhetőleg végleg leszámol azzal az oktalan feltételezéssel, hogy Barkley anno azért nem lett első körös qb, mert visszatért az egyetemre még egy szezon erejéig...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Persze a csapatok nem CBS boarddal dolgoznak, de ahhoz képest, hogy az CBS board első 256 játékosából 192-t kivittek a drafton, szerintem meglepően nagyok ezek az átlagok. (Persze a szokásos normál eloszlás miatt 1-2 brutális steal/reach megdobja az átlagot, de nem szórakoztam most ezzel. Ha valakit érdekel kiszámolom úgy is. 😀 )peterk2005
Nálunk pont szóba hozta ezt Keim a sajtótájékoztatón. Valami olyasmit mondott, hogy általában olyan 20 játékosban szoktak egyetérteni a csapatok, 40-65 környékén meg hatalmas különbségek vannak a boardok között.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Apropó, így a draft elmúltával vegyük úgy, hogy a topic átmegy közvetítés megbeszélősdibe és értékelősdibe?

Ha igen, szóljatok, és mostantól írom a nem közvetítéshez tartozó postjaimat az általános topicba. Inkább akkor oda, mert az nem vicces, hogy bejövök, jelez a topic 30 új postot, de végigbogarászva egyik se a drafttal vagy annak az utózöngéivel kapcsolatos. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsiságból megnéztem, hogy a legutolsó CBS board-dal összevetve mennyi steal és reach volt a drafton, illetve, hogy mekkora volt az átlagos reach és átlagos steal. Nos, jól meg is lepődtem:

Összes steal: 98
Összes reach: 155

Ez oké is (hiszen 1-2 kivételtől eltekintve nem talál senki telibe), de:

Átlagos steal (egy picknél átlagban mekkorát nyertek): 34 pozíció
Átlagos reach (egy picknél átlagban mekkorát reacheltek): 113(!!!!)

Persze a csapatok nem CBS boarddal dolgoznak, de ahhoz képest, hogy az CBS board első 256 játékosából 192-t kivittek a drafton, szerintem meglepően nagyok ezek az átlagok. (Persze a szokásos normál eloszlás miatt 1-2 brutális steal/reach megdobja az átlagot, de nem szórakoztam most ezzel. Ha valakit érdekel kiszámolom úgy is. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Igen, aki épp a képernyő előtt ül, és nézi az m1 híradósainak szerencsétlenkedését, őt vélhetően abban a pillanatban nem érdeklik ennek az okai, ha viszont utána felmegy az m1 nem létező fórumának Híradó topicjába, és tanácsokat ad ilyen-olyan szándékból, akkor feltételezném, hogy mégis. Ahogy mi se szabadkoztunk adás közben, hanem alkalmazkodtunk a helyzethez. Csak ilyenkor jön az, hogy elbeszélünk egymás mellett, és olyan dolgokat írsz, amire mi is gondoltunk, csak éppen nem sikerült megvalósítani.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Most tényleg felvázoljam azt, az én fejemben hogy nézett ki amúgy a közvetítés, két kamerával, a bejelentéseknél a projektor előtt ülő tömegre váltással, egy a tévé előtti szakértői és egy a greenbox előtti szakértői gárdával? Ha holnap is lenne egy adás, aztán holnapután is és így tovább, biztosan látható lenne a fejlődés, ahogy szerintem az első és a második nap közötti különbség is nyilvánvaló volt, na de feltételezem hogy nem egoméregetésről van szó, hanem hogy az adott körülmények között ki mit tud(ott) megvalósítani. Persze téged olyan részletek már nem foglalkoztatnak, hogy a projektor előtt aztán alig ültek páran, a tévére kirakott stream elszállt, így öt perccel a kezdés előtt kellett egy másik megoldást találni és egy plusz routert beüzemelni, az offline jól működő kétkamerás rendszer online teljes csődöt mondott, hanem jössz újabb és újabb jó, ám az adott helyzetben valószínűleg megvalósíthatatlan, de legalábbis a külső tényezőkkel abszolút nem számoló dolgokkal. Ez olyan, hogy egy pösze embernek is mondhatod, hogy beszéljen érthetően, de csak illik figyelembe venni, hogy az illető pösze...baggio
Nem egészen.
Engem személy szerint, Sobri Jóskaként érdekel amit írsz, minden részlet, magyarázat, apróság.
De engem kritikus nézőként valóban nem érdekel, ha meghal egy kamera, megfázik a műsorvezető, villám csap az adótoronyba.
Bárdos András tanította annak idején, és mivel 20 éve volt, nem sok minden maradt meg, de ez annál inkább, hogy miközben a hírolvasó olvassa a híreket, annak tökéletesnek kell lennie.
Nem lehet kiírni a képernyőre scrollban, egy kis futó csíkon, hogy "elnézésüket kérjük, a hírolvasó hölgy ma tudta meg, hogy meghalt az édesanyja, vagy hogy rettenetes hascsikarás kínozza, veri a férje, van 5 millió tartozása, stb.".
Aki odaáll az ott van, teszi a dolgát, nincs se kifogás, se magyarázat.
Amiket te írsz, azok egyszerűen nem tartoznak a nézőre.
Emberileg maximálisan megértelek, nézőként meg mondom mi nem volt tökéletes.
Valamint írtam PM-t, szerintem építőbb ott folytatni.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Most tényleg felvázoljam azt, az én fejemben hogy nézett ki amúgy a közvetítés, két kamerával, a bejelentéseknél a projektor előtt ülő tömegre váltással, egy a tévé előtti szakértői és egy a greenbox előtti szakértői gárdával? Ha holnap is lenne egy adás, aztán holnapután is és így tovább, biztosan látható lenne a fejlődés, ahogy szerintem az első és a második nap közötti különbség is nyilvánvaló volt, na de feltételezem hogy nem egoméregetésről van szó, hanem hogy az adott körülmények között ki mit tud(ott) megvalósítani. Persze téged olyan részletek már nem foglalkoztatnak, hogy a projektor előtt aztán alig ültek páran, a tévére kirakott stream elszállt, így öt perccel a kezdés előtt kellett egy másik megoldást találni és egy plusz routert beüzemelni, az offline jól működő kétkamerás rendszer online teljes csődöt mondott, hanem jössz újabb és újabb jó, ám az adott helyzetben valószínűleg megvalósíthatatlan, de legalábbis a külső tényezőkkel abszolút nem számoló dolgokkal. Ez olyan, hogy egy pösze embernek is mondhatod, hogy beszéljen érthetően, de csak illik figyelembe venni, hogy az illető pösze...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Hát valóban a fulladozó röhögés közben sikerült mondani pár szót. Hidd el, hogy nekem nem kell bemutatni a játékos,t, rengeteget olvastam róla, mert a legfőbb célpontom volt GM játékban is.
Ellenben egy olyannak aki kevésbé NFL követő annak annyi jött le kb, hogy a Lions reach-elt egy debilt akin szétröhögi magát a négy szaki.
De ha ez Neked ok így akkor rendben.Bazzani
szvsz ha a Giants drukkerek nem hisztiztek azon, hogy a srácok a 9-re kikapott Flowerst guardnak gondolták, és még ráadásul ezzel vigasztalják az oroszlánolat, akkor semmi ok a sértődésre (azóta sem gondolja senki egyenlőre future guardnak Scherffel szemben) ozibozi
én továbbra is guardként nézek Flowers-re, szerintem ott tud hasznosabb lenni. Igaz Pugh-t sose láttam guardként, de Flowers erősségei pont belülre valók - mint Orlando Frankliné is, vagy Jawuan Jamesé, de ők se guardot játszanak, az kétségtelen.Höri
ezért is írtam, hogy nem kéne ennyire komolyan venni a szubjektív értékeléseteket (amibe bőven beleférnek a poénok is (jók-rosszak)😊 + keveredik csapat v játékos szimpátiával ) ami sokszor eltér a kinti sajtó fősodorirányától.Itt a ti véleményeteket hallgattuk, nem pedig a kinti műsor fordítását...ezt szvsz néhányan elfelejtik.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Twitch-en tudtommal csak játékokat lehet közvetíteni, főleg úgy, hogy te magad játszol, ennek mi köze a drafthoz? Ha pl. az nfl network stream alá tennénk be magunkat a jobb alsó sarokba greenboxos megoldással, a youtube seperc alatt lelőné az adást.baggio
Nem értem miért adod az értetlent.
Twitch arra példa, hogy miként lehet 1 darab webkamerával, normál hanggal, plusz videókkal csinálni közvetítést bármiről.
(Egyébként nem csak játékokat lehet, pl van póker, a PS EPT stream is megy ott, de sok user használja, több asztalt megosztanak egyszerre, kameraképet, több kamerát egyszerre, chatet integrálhatsz, stb.
 www.twitch.tv/directory)Sobri Jóska
A pókerközvetítés a Poker Stars szponzorált adása, ezen felül bármelyik népszerű csatornát nézem, mindegyik abból áll, hogy egy gamer játszik otthon, miközben megosztja a számítógépe képernyőjét, valamelyik sarokba pedig odarakja az őt rögzítő kamera képét. Lehet én vagyok az értetlen, de továbbra sem vágom, hogy ebből mi tanulságot tudunk mi leszűrni. A többségük ugyanazt az encodert használja valószínűleg, amit mi (OBS), de nálunk sem a szándékon múlt a több kamera és asztal megosztása, hanem hogy senkinek nincs még kölcsönbe se félmilliós erőgépe.baggio
Nem tudom te miről akarsz meggyőzni. 😊
Én arról, és a lenti screenshotok is mutatják, hogy némi szellemi innovációval mit lehet csinálni nulla forintból, persze némi technikai eszköztárral, képben, hangban, egyéb kiegészítőkben: több kamerakép, akár egyszerre, akár váltakoztatva, integrált chat, megfelelő hang, párhuzamosan futó videóbejátszás.
Az erőgéphez meg annyit (nem tudom mit értesz alatta), hogy mondtam shawnkának, hogy szívesen odaadom a nagy asztali mac-emet, csak ugye az mac. 😊
Meg azt is mondottam, hogy pár nappal elötte érdemes technikailag lepróbálni, hisz 2 éve nálunk is ment a szarakodás a streameléssel ugyebár.
És arról is meg akarlak győzni, hogy attól, hogy valami jó, még lehet jobb is. 😉

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Twitch-en tudtommal csak játékokat lehet közvetíteni, főleg úgy, hogy te magad játszol, ennek mi köze a drafthoz? Ha pl. az nfl network stream alá tennénk be magunkat a jobb alsó sarokba greenboxos megoldással, a youtube seperc alatt lelőné az adást.baggio
Nem értem miért adod az értetlent.
Twitch arra példa, hogy miként lehet 1 darab webkamerával, normál hanggal, plusz videókkal csinálni közvetítést bármiről.
(Egyébként nem csak játékokat lehet, pl van póker, a PS EPT stream is megy ott, de sok user használja, több asztalt megosztanak egyszerre, kameraképet, több kamerát egyszerre, chatet integrálhatsz, stb.
 www.twitch.tv/directory)Sobri Jóska
A pókerközvetítés a Poker Stars szponzorált adása, ezen felül bármelyik népszerű csatornát nézem, mindegyik abból áll, hogy egy gamer játszik otthon, miközben megosztja a számítógépe képernyőjét, valamelyik sarokba pedig odarakja az őt rögzítő kamera képét. Lehet én vagyok az értetlen, de továbbra sem vágom, hogy ebből mi tanulságot tudunk mi leszűrni. A többségük ugyanazt az encodert használja valószínűleg, amit mi (OBS), de nálunk sem a szándékon múlt a több kamera és asztal megosztása, hanem hogy senkinek nincs még kölcsönbe se félmilliós erőgépe, a net pedig valószínűleg amúgy se bírt volna nagyobb adatforgalmat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Pár twitch channel, ami nem játék - csak a példa kedvéért:


több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát valóban a fulladozó röhögés közben sikerült mondani pár szót. Hidd el, hogy nekem nem kell bemutatni a játékos,t, rengeteget olvastam róla, mert a legfőbb célpontom volt GM játékban is.
Ellenben egy olyannak aki kevésbé NFL követő annak annyi jött le kb, hogy a Lions reach-elt egy debilt akin szétröhögi magát a négy szaki.
De ha ez Neked ok így akkor rendben.Bazzani
szvsz ha a Giants drukkerek nem hisztiztek azon, hogy a srácok a 9-re kikapott Flowerst guardnak gondolták, és még ráadásul ezzel vigasztalják az oroszlánolat, akkor semmi ok a sértődésre (azóta sem gondolja senki egyenlőre future guardnak Scherffel szemben) ozibozi
én továbbra is guardként nézek Flowers-re, szerintem ott tud hasznosabb lenni. Igaz Pugh-t sose láttam guardként, de Flowers erősségei pont belülre valók - mint Orlando Frankliné is, vagy Jawuan Jamesé, de ők se guardot játszanak, az kétségtelen.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Idén láttam a 3. draftműsort, viszont most először követem fórumon az utóéletét. Az elmúlt háromból melyik volt, ami konszenzusosan "megfelelt"?Giowa
Igazából csak a tavalyi után savaztak, előtte sose, de ott is a hang miatt.
A 2012-es második nap punterAngerrel meg Tavon Wilsonnal epic volt, de első nap se zavart senkit, hogy Bruce Irvinre rámondtuk, hogy vállalhatatlan reach. De ez általában így van, ha valaki megragad az emberekben, mint WTF pick (Alualu, Tebow, Ras-I Dowling, Jonas Mouton stb.), az eléggé konszenzus szokott lenni, mint volt most is Funchess.

Szóval nyugodtan nézd vissza mindet, amit találsz.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Amit kihangsúlyoznék:
2015-ben nulla forintból is lehet jobbat csinálni, és itt nem a szakmaiságra gondolok, hanem a képre, hangra, technikára, hozzáállásra, felkészülésre, "nemtudom"ozásra, stb.Sobri Jóska
Biztos, hogy lehet, papíron legalábbis, de kérnék valami kézzel fogható példát is, nem videóbloggal összevetve, hanem egy youtube-on megvalósított élő adást lekövető élő adásra. Mert amit én eddig találtam (csak draftosat kerestem bevallom), azokra nyugodtan mondhatom, hogy minden téren rosszabb minőség volt, mint a miénk.

Aki pedig nulla forintból tud technikai eszközöket beszerezni, az végképp ne legyen rest jelezni, viccen kívülbaggio
Érdemes a twitch-en nézelődni, ott van kismillió példa.Sobri Jóska
Twitch-en tudtommal csak játékokat lehet közvetíteni, főleg úgy, hogy te magad játszol, ennek mi köze a drafthoz? Ha pl. az nfl network stream alá tennénk be magunkat a jobb alsó sarokba greenboxos megoldással, a youtube seperc alatt lelőné az adást.baggio
Nem értem miért adod az értetlent.
Twitch arra példa, hogy miként lehet 1 darab webkamerával, normál hanggal, plusz videókkal csinálni közvetítést bármiről.
(Egyébként nem csak játékokat lehet, pl van póker, a PS EPT stream is megy ott, de sok user használja, több asztalt megosztanak egyszerre, kameraképet, több kamerát egyszerre, chatet integrálhatsz, stb.
 www.twitch.tv/directory)

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 348
Hát valóban a fulladozó röhögés közben sikerült mondani pár szót. Hidd el, hogy nekem nem kell bemutatni a játékos,t, rengeteget olvastam róla, mert a legfőbb célpontom volt GM játékban is.
Ellenben egy olyannak aki kevésbé NFL követő annak annyi jött le kb, hogy a Lions reach-elt egy debilt akin szétröhögi magát a négy szaki.
De ha ez Neked ok így akkor rendben.Bazzani
szvsz ha a Giants drukkerek nem hisztiztek azon, hogy a srácok a 9-re kikapott Flowerst guardnak gondolták, és még ráadásul ezzel vigasztalják az oroszlánolat, akkor semmi ok a sértődésre (azóta sem gondolja senki egyenlőre future guardnak Scherffel szemben)
...biztos nagyon sok mindent lehet(ne) másként csinálni, de ők csináltak legalább valamit...nekünk (is) (mellesleg a második nap pl hatványozottan jobb volt mint az első,,, jövőre pedig vlsz még jobb lesz)
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Segítek:  youtu.be/B5K9BCPo7nc?t=2h56m44smustaine
Tehát ebből kellene azt leszűrnöm, hogy a Lions reachelt egy debilt, akin szétröhögi magát a négy szaki?baggio
Nem tudom, mit kell leszűrnöd, én csak belinkeltem a videót.