NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet csak parasztvakítrás megy, de úgy tűnik Myles Jack térde nincs rendben is csúszni fog. péntek hajnalban
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap3000000656211/Rapoport-Myles-Jack-could-fall-in-the-draft

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Sziasztok! Péntek hajnalban közvetítve lesz akkor draft ?
Taz
péntek hajnalban SportTV (1. kör)
szombat hajnalban YouTube (2.-3. kör)
Löfli
Köszönöm 😀
Taz
Én a helyedben Löflinek egy szavát sem hinném, de te tudod.

több mint 7 éve
Taz New York Giants 349
Sziasztok! Péntek hajnalban közvetítve lesz akkor draft ?
Taz
péntek hajnalban SportTV (1. kör)
szombat hajnalban YouTube (2.-3. kör)
Löfli
Köszönöm 😀
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sziasztok! Péntek hajnalban közvetítve lesz akkor draft ?
Taz
péntek hajnalban SportTV (1. kör)
szombat hajnalban YouTube (2.-3. kör)

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Taz New York Giants 349
Sziasztok! Péntek hajnalban közvetítve lesz akkor draft ?
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Röhögtem, hogy Jerell Adams a 49. , nem nagyon veszi figyelembe Mayock a pályán mutatott teljesítményt.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mayock topp100as listája:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000655903/article/mike-mayocks-2016-nfl-draft-top-100-prospect-rankings?campaign=fb-nf-sf25028975-sf25028975
Wentz az első 😮
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Homerkedés esete áll fent.
Értsd ezalatt: megírtam Stephen Anderson (TE) és Trevor Davis (WR) ismertetőjét is.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
A Rams és az Eagles draft előtti feltrade-je után most már egyértelműen kijelenthető, hogy a korábbi Rams-Eagles trade (Foles-Bradford) nyertese: - - - - 😀
Vrij6
Tom Condon, Bradford ügynöke 😛
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
A Rams és az Eagles draft előtti feltrade-je után most már egyértelműen kijelenthető, hogy a korábbi Rams-Eagles trade (Foles-Bradford) nyertese: - - - - 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 286 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na a vajon draftközvetítés hány %át viszi el a Brady ügy? 😀
braxa88
kb az elején meg a 25. picktól lesz szerintem. Viszont én szerintem akárhogy van magyar közvetítés, én lehet hogy maradok a Game Passnál 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Azt még nem írtam be, hogy Haeg (T) és Lowry (DE) ismertetőjét is felraktam múlt héten.

Idénre ennyi, 161-nél álltunk meg.
Volt időszak, amikor izgultam, hogy a minimál célnak kikiáltott 150 se lesz meg, de összekaptuk magunkat 😊
Höri
Köszönjük szépen az összeset!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na a vajon draftközvetítés hány %át viszi el a Brady ügy? 😀
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Háromkörös mockot terveztem írni idén is, el is kezdtem, viszont egyrészt jóval később, mint szerettem volna, másrészt április 1-jén állt úgy a helyzet, hogy pickek tekintetében az első kör kétharmadáig voltam meg, a szöveg pedig az első kör feléig (se) volt kész, az utána következő napokban/hetekben pedig még kevesebb időm jutott volna az írásra, így ott be kellett látnom, esélytelen, hogy ez időben elkészüljön. Meg aztán a blockbuster trade-ek is borították volna az egészet. Szóval idén mock tőlem nem érkezik, helyette apránként összeírogattam néhány random gondolatot a draftról, most csak ennyire futotta az időmből.

1/1: Szerintem Goffot kellene vinnie a Ramsnek, nálam egyértelműen ő a class legjobb irányítója. Nem Mariota vagy Winston szint, de olyan QB prospect, akivel lehet próbálkozni akár 1/1-re is. Wentzről ugyanezt már nem merném nyugodt szívvel kijelenteni, ezért is erősen fejvakarós szerintem az Eagles feltrade-je.

A Paxton Lynch hype szerencsére már alábbadott a top 5-ös talentum szintből; én QB needes csapat helyében is alapvetően csak a második körben próbálkoznék vele, és semmiképpen sem úgy, hogy azonnali kezdőnek hoznám.

A Goff-Wentz-Lynch trió után szerintem Cardale Jones a legígéretesebb QB prospect, de ő már végképp project kategória.

Elliott szerintem legitim top 10 esélyes, én például 1/8-ra írtam be az Eagleshöz. Igen, előbb, mint tavaly Gurley. Azt nem mondom, hogy Elliott jobb játékos lesz nála, de szerintem legrosszabb esetben is nagyon-nagyon közel lesz az ő szintjéhez. Egyszerűen nincs gyenge pontja a játékának. Poszttól függetlenül a class talán legjobb prospectje, olyan RB, akire egy csapat támadójátékát lehet alapozni, ebből kifolyólag szerintem egy ennyire korai picket is megér.

Nem ezt várom, de nem csodálkoznék, ha Kenneth Dixont Henry előtt draftolnák. Egyesek csak egy jobbfajta scatbacket látnak benne, nyilván mivel elkapásban kiemelkedik nem csak az idei RB felhozatalból, hanem az utóbbi néhány év classait figyelembe véve is ott lenne a legszűkebb elitben ezen a téren, de emellett szerintem megvannak az adottságai ahhoz, hogy egy NFL offense-ben is feature back legyen. Az „elhasználtsága” miatt is benne van, hogy lecsúszik a harmadik körig; ha előzetesen kellene megtippelni a draft legnagyobb stealjét, nálam ott lenne a fő jelöltek között.

Szerintem Doctsonnak kellene lennie az elsőként kiválasztott elkapónak, függetlenül attól, hogy az elsőként WR-t húzó csapatnak milyen stílusú játékosra lenne szüksége leginkább a poszton. Doctson engem leginkább Allen Robinsonra emlékeztet. A játékukban is sok közös vonás van, illetve abban a tekintetben is párhuzamba állíthatók, hogy mindketten kiemelkedően produktív egyetemi karriert tudhattak maguk mögött, prospectként azonban olyan igazán nagy hype nem övezte/övezi őket (Robinsonnak persze nehéz is lett volna kimagaslania minden idők talán legjobb WR classából, Doctson esetében pedig talán Treadwellnek és a Coleman-mániának tudható ez be leginkább), és nem is elit atlétákról van szó, így a combine-on sem kápráztattak el senkit. A-Robnál viszont a game tape azt mutatta, hogy tehetségre simán első körös szint, és én Doctsonban ugyanezt látom, elit talentum, aki emellé nem kiemelkedően, „csak” éppen elegendően jó atléta. Azt sem zárnám ki, hogy igazi go-to WR-ré válik, de minimum nagyon jó kezdő elkapó lesz belőle, kb. Robinson mostani szintjén. A mockomban a Rams vitte volna (még 1/15-re nyilván), A-Robról az eddigi két éve alapján elmondható, hogy megért volna egy 1/15-ös picket, ehhez viszonyítva szerintem Doctson sem számítana reach-nek azon a helyen.

Azt nem kétlem, hogy Treadwellből minőségi kezdő elkapó lesz, szerintem is első körös szint, de nem az a top 5-öt érő zseni, amit sokan beleláttak, 1/20 környékén van az ő reális értéke szerintem.

Colemanről már korábban leírtam a véleményemet, ami azóta sem változott meg: „Coleman játéka a Bayloron: a snap után többnyire fut egyenesen előre (nevezzük ezt fly route-nak), néha cselesen beiktatnak egy-egy curlt, így man coverage-ben a sebességétől tartó CB ellen könnyű yardokat szerezhet, no meg az elmaradhatatlan inside slantek és screenek, bár college offense-hez képest ezek is csak mérsékelten. Big 12 defense-ek ellen lehet működik az, hogy press cover ellen stutter step, majd valamelyik oldalon elfutok a CB mellett, de ezekkel a paraméterekkel az NFL fizikális cornerei "kicsivel" nagyobb kihívást jelentenek majd számára a line of scrimmage-en, 50-50-es labdáknál ugyanígy nehéz lesz érvényesülni, az egy-két látványos elkapása után sokak által agyondicsért ball skilljeiről annyit, hogy szép számmal akadt azért dropja és olyan elnemkapása, ahol ugyan nem volt tökéletes a passz, de egy top WR-től elvárható, hogy behúzza, blokkolásnál pedig az egy dolog, hogy ezzel a fizikummal nem sokra megy, de sokszor még a látszatát sem különösebben próbálja kelteni annak, hogy érdekelné a futballnak ez a része. Mindezek fényében pedig egyeseknél ő a class legjobb elkapója, meg top 10, na persze...”

A másik nagy bust-jelöltem a WR-ek között Will Fuller. Simán el tudom képzelni, hogy valaki elviszi az első körben, pedig a 4.32-es 40 yardján kívül gyakorlatilag nincs semmi olyan tényező, ami arra utalna, hogy minőségi kezdő elkapó lehet belőle. Kicsi, fakezű, route-ismeretről az ő esetében sem nagyon lehet beszélni, a produktivitását lényegében annak köszönhette, hogy screeneknél megkapta a labdát, és lefutotta a védelmet, meg dobálták rá a hosszú passzokat. Átlagos WR3 / szituációs deep threat, szerintem ez nála a plafon.

Michael Thomas nevét is gyakran lehetett a mock draftok első körében olvasni, nálam ő sem ér annyit, de belőle szerintem korrekt második számú WR lehet, második kör harmada/fele tájékán már jó érték.

A nagy Hunter Henry imádatot sem értem. Maxx Williams jobb prospect volt, meg lehet nézni, hol ment ki tavaly. Talán még Clive Walfordot is előbb vinném, mint Henry-t, ha azonos classban lennének. Nem lepne meg, ha nem is ő lenne az elsőként kiválasztott tight end idén.

Tunsil és Stanley között szerintem nincs akkora különbség, mint azt sokan gondolják, bár ettől függetlenül a két játékos közül én is előbbit preferálom. Utánuk nálam Conklin az egyértelmű harmadik az OT-k rangsorában, Deckert LT-nek inkább csak run-heavy offense-be draftolnám.

Jason Spriggs az idei D.J. Humphries / Jake Fisher: nem azonnal bevethető játékos, de remek LT-alapanyag, ebből adódóan simán el tudom képzelni, hogy már az első kör vége felé elviszi valaki.

Cody Whitehair szerintem Zack Martin második eljövetele: college LT, aki a profik között guarddá „silányul vissza”, ott viszont karrierje elejétől Pro Bowl szintet hozhat. Kb. az első kör felétől már bárhol nyugodt szívvel behúzható.

Idén Joshua Garnett a fő jelöltem a „vártnál később draftolt, de a draft community konszenzusát beigazolóan azonnal minőségi kezdő teljesítményre képes guard” kategóriában (lásd Larry Warford, Gabe Jackson).

A center az egyik legnehezebben prognosztizálható poszt szerintem, ezért csak annyit mondok, az Austin Blythe, Jack Allen, Mike Matthews trió legalább egyik tagjából (de említhetném Evan Boehm nevét is, a Mizzou-ról is sorra jönnek ki a sleeper támadófalemberek) franchise játékos lesz, a harmadik napon velük érdemes próbálkozni.

Max Tuerk nevét is belevehettem volna az előbbi felsorolásba, de én őt sérülés ide vagy oda, korábban vinném, ha végigjátszotta volna a szezont, szerintem versenyben lett volna a class legjobb center prospectje címért, ami így most egyértelműen Ryan Kelly-t illeti.

Rankins röviden-tömören: szegény ember Aaron Donaldja. Mostanra már lényegében mindenhol első körbe prognosztizálják, de szerintem így is eléggé alulértékelt és -hype-olt prospect; minden adottsága megvan ahhoz, hogy klasszis 3-tech váljon belőle.

A’Shawn Robinson szerintem a draft egyik legtúlértékeltebb játékosa. Szinte minden mockban top 15-ös pick, miközben pass rush-ban kb. semmit sem fejlődött egyetemi évei alatt, egy egydimenziós two-down run stuffer 1-tech / 5-tech. Egy ilyen játékos legjobb esetben is második kört ér, és akkor még szóba sem került, mennyire erős az interior DL felhozatal. Robinson és Jarran Reed közül szerintem utóbbiból lesz a jobb NFL-játékos.

Ha már Alabama, Raglandet is vicces néhány mock draftban top 15-ben látni. A „túlértékelt Bama védők” mantra megszállottjai elégedettek lehetnek ezzel a draft class-szal.

Szerintem Darron Lee sem egy no brainer top 15-ös prospect, mint ahogy sokan gondolják, az atletikussága lehet, hogy párját ritkító a posztján, de a pályán egyáltalán nem volt annyira meggyőző. Én legkorábban az első kör vége felé próbálkoznék vele.

Cravensért sem vagyok oda annyira, mint egyesek, őt nem is tartom első kört érő prospectnek.

Kenny Clarkban én potenciálisan ligaelit 1-tech-et látok. 3-4 DE-ként is beválhat, de szerintem 4-3-as nose tackle-ként teljesedhet ki igazán. Ízelítőnek elég megnézni, mit művelt a Stanford(!) támadófalembereivel:  draftbreakdown.com/video/kenny-clark-vs-stanford-2015/ Például a 0:28-nál, 0:48-nál, vagy 3:03-nál kezdődő playekre hívnám fel külön a figyelmet.

Chris Jones számára nem alakult a legjobban az előző szezon vége és a draft közötti időszak, ebben a classban szerintem ez csúszást is fog eredményezni nála, de kétlem, hogy a második napon ne vállalná be valaki, a pályán is nagyon inkonzisztens tud lenni, de egyszerűen túl jó alapanyag.

Austin Johnson nevét is láttam már nem egyszer első körben, pedig csak a two-down 0-tech tipikus példánya, ráadásul abból se különösebben kiemelkedő. Harmadik napos prospect.

Leonard Floydtól én sokáig nem voltam elragadtatva, aztán a tavalyi game tape-je és a pre-draft kampánya meggyőzött: szerintem simán első kört érő prospect, top 20-ban is kimehet már. Ebből a szempontból (is) hátrány, hogy eléggé sémához kötött, 4-3-ban esetleg Anthony Barr-szerű szerepkörben tudnám elképzelni, base DE-ként semmiképp, de rá elsősorban 3-4-es csapatoknak kell figyelniük.

Jonathan Bullardot is gyakorta láttam első napos prospectnek rangsorolva, pedig pass rush terén igencsak messze van attól, amit egy valóban első kört érő, all-down edge rushernek tudnia kell. Jó base LDE (run defense-ben tényleg átlagon felüli) és használható nickel DT lehet belőle, de ez messze van az első körtől. Odighizuwával tudnám párhuzamba állítani, akit ugyanilyen limitált skill set ellenére sokan első körre taksáltak tavaly, aztán végül csak a harmadik elején draftolták.

Calhoun nálam továbbra is egy enigma, benne van szerintem, hogy a számára ideális rendszerben (Cardinals- és Jets-féle szisztémák leginkább) nagyon is használható NFL-játékos lesz belőle, de az is, hogy John Simon-féle karrier vár rá, csak hogy egy másik Big Ten powerhouse tweenerével vonjam párhuzamba.

Ramsey-vel és Hargreaves-szel kapcsolatban osztom a közvélemény álláspontját, utánuk szerintem William Jackson III a class harmadik legjobb CB-je, aki Byron Jones nyomdokain halad: Group of Five-os csapat játékosaként szezon közben nem sokan foglalkoztak vele, aztán egy parádés combine-nal már annál inkább sikerült magára vonnia a figyelmet, és ha valaki visszamegy a meccsfelvételekhez, láthatja, hogy nem csak egy workout warrior, hanem a pályán is elit teljesítményt nyújtott. Az első kör 10-15. helye között már kimehet szerintem.

Apple a megfelelő szisztémában megér egy első körös picket, de ő a pure press corner tipikus esete, hiba lenne olyan rendszerbe vinni, amelyik többet/mást vár el tőle.

Mackensie Alexandert összességében igencsak túlértékeltnek tartom, nagy jóindulattal az első és második kör határán van szerintem az ő reális értéke.

Ha Karl Joseph térde teljesen rendbe jön/jött, akkor valaki nagyot nyerhet vele, teljesen egészségesen a class legjobb pure safety-je lehet.

Ugyanerre a címre legitim pályázó lehet szerintem Darian Thompson is, aki betegség miatt a combine-on messze nem tudott 100%-ot nyújtani, azóta eléggé lehúzzák és 2-3. körös értékelésekkel is lehet találkozni vele kapcsolatban, de nem csodálkoznék, ha a drafton majd súrolná az első kört, esetleg be is kúszna a végére.

Jeremy Cash-ből szerintem akkor lehetne a legtöbbet kihozni, ha – amolyan Mark Barron módra – erős oldali linebackert csinálna belőle valaki. Egyébként klasszikus safety-ként a Duke-on is keveset használták, a snapjei többségében slotban volt vagy linebackert játszott.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Likekokban mondjuk nem kéne megállni 161nél Höri posztját illetően 😉 Köszönjük!
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt még nem írtam be, hogy Haeg (T) és Lowry (DE) ismertetőjét is felraktam múlt héten.

Idénre ennyi, 161-nél álltunk meg.
Volt időszak, amikor izgultam, hogy a minimál célnak kikiáltott 150 se lesz meg, de összekaptuk magunkat 😊

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NFL draft ismétlés: péntek 23:00

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szerintetek Bullardból lehetne 34-es passrusher linebackert faragni?méret ok.first szép ok.karhossz ok.3cone alapján elég agilis is úgyhogy én úgy látom nem lenne probléma de kiváncsi vagyok más véleményekre is.
Peter
Előbb lesz 3-4 DE. Sokkal előbb.
Shawn84
Szerintem meg olyasmi posztja lesz mint Jason Jones-nak a Lionsnál. Leginkább 4-3DE akit néha bemozgatnak a fal belsejébe.
Bazzani
4-3-ban egyértelműen az általad említett szerep az amit eddig is játszattak vele, és ami a leginkább feküdhet neki az NFL-ben is. De 3-4-ről volt szó, ott pedig mindenképp DE-nek gondolnám.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintetek Bullardból lehetne 34-es passrusher linebackert faragni?méret ok.first szép ok.karhossz ok.3cone alapján elég agilis is úgyhogy én úgy látom nem lenne probléma de kiváncsi vagyok más véleményekre is.
Peter
Előbb lesz 3-4 DE. Sokkal előbb.
Shawn84
Szerintem meg olyasmi posztja lesz mint Jason Jones-nak a Lionsnál. Leginkább 4-3DE akit néha bemozgatnak a fal belsejébe.

több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szerintetek Bullardból lehetne 34-es passrusher linebackert faragni?méret ok.first szép ok.karhossz ok.3cone alapján elég agilis is úgyhogy én úgy látom nem lenne probléma de kiváncsi vagyok más véleményekre is.
Peter
Előbb lesz 3-4 DE. Sokkal előbb.
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintetek Bullardból lehetne 34-es passrusher linebackert faragni?méret ok.first step ok.karhossz ok.3cone alapján elég agilis is úgyhogy én úgy látom nem lenne probléma de kiváncsi vagyok más véleményekre is.

Szerkesztette: Peter

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Európában először, ha minden igaz.

Boehringer büszkék lehet

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2016 NFL Draft első kör élőben a Sport TV-n.
Szép pénteket.
Fucu
wow!
több mint 7 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
2016 NFL Draft első kör élőben a Sport TV-n.
Szép pénteket.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy OBJ tesójáról vagy valakijéről, Terronról mi a véleményetek? Szerintem nem fog sehova se bekerülni.
Coolearie
Végső keretben aligha, de edzőtáborba könnyedén eljuthat. Oda szinte mindenki bekerül.
Höri
Szerinted/Szerintetek mennyire befolyásolhatja azt hogy ő OBJ közeli rokona?
Coolearie
Sztem ezt nagy ívben leszarják a csapatok... max a giantsnél tud lobbizni a tesó.
peach
ha a Giants a magyar példát követi, akkor Beckham kuzin mellé megérkezik a drafton Carl Nassib is, DRC pedig szól Antonio Cromartie-nak. Családi vállalkozás!
Höri
na meg Peyton is visszatér 😊