NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
 twitter.com/mortreport/status/1076865018141069312


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Tom Pelissero @TomPelissero
The NFL just informed clubs the 2020 draft will be in ... Las Vegas.
Beki
Jim Irsay és Scot McCloughan felbasszák a franchise-t BlackJacken!😁
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tom Pelissero @TomPelissero
The NFL just informed clubs the 2020 draft will be in ... Las Vegas.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Na ettől falnak menne JJ?

 www.profootballfocus.com/news/draft-bosa-goes-first-renners-first-2019-mock
Wyatt
Mennyire valószínű, hogy Grier lecsúszik addig? (Nyilván korai tipp)

Jax, Tampa, Miami, Denver, Oakland (ha nem Herbertet szedik ki feljebb, mert pl ki sem jön) elég QB aspiráns csapat, másrészt az sem tudjuk, hogy kijönnek-e draftra.

Grier illik egyáltalán az Erhardt-Perkinsbe? Amit láttam belőle, eléggé gunslinger jegyei vannak.
Fast Willie
viszont azt is vedd figyelembe, hogy a piacon ott lesznek a veterán QB-k és bizonyos edzők mindig is inkább a tapasztalt de közepes felé húznak az ismeretlen és tapasztalatlannal szemben.

szerintem Tannehill és Keenum maradni fog (ha hoznak mögéjük akkor nem az első körben), Flacco mozdítható, TT-be is beleláthatnak valamit, Floridába és simán el tudom képzelni pl Flacco, pénzt tudnak neki felszabadítani, mert a fél keretet ki lehet vágni DM nélkül
igazából csak a Jax-Tampa az ami most leginkább QB needes csapat (+Giants?), ők meg ha kell meg tudják oldani veteránnal illetve le tudják egymás között az első körös QB picket (ha marad ez a két első körös irányító jelölt)

de előbb várjuk meg a black monday-t, egyáltalán hol lesz edző váltás és kik jönnek a helyükre, olyanok akik az új hullámot képviselik és képesek egy újonc köré építeni egy kedvező playbookot vagy begyepesedett öreg róka (pl McCarthy), aki inkább a veteránt fogja előnyben részesíteni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
Na ettől falnak menne JJ?

 www.profootballfocus.com/news/draft-bosa-goes-first-renners-first-2019-mock
Wyatt
Mennyire valószínű, hogy Grier lecsúszik addig? (Nyilván korai tipp)

Jax, Tampa, Miami, Denver, Oakland (ha nem Herbertet szedik ki feljebb, mert pl ki sem jön) elég QB aspiráns csapat, másrészt az sem tudjuk, hogy kijönnek-e draftra.

Grier illik egyáltalán az Erhardt-Perkinsbe? Amit láttam belőle, eléggé gunslinger jegyei vannak.
Fast Willie
kizárt, hogy első körben QB jöjjön. Kizárt.
Amadeus
Gruden: fogd meg a sörömet
zsutu
Amúgy szerintem sem valószínű, de Chucky fejébe senki nem lát bele. Simán benne van, hogy Carrt felhozza (mint ami zajlik most), de lehet, hogy a következő visszaesésnél busz alá dobja. S nem meredek ötlet, ha egy helyettes olcsó tehetség mögötte ücsörög, akit a saját szájíze szerint alakíthat (nem biztos, hogy a felsoroltak, lehet neki tök más a preferencia, amibe teljesen váratlan név illik). Azt sem mondom, hogy a legelső picket dobná rá...
Fast Willie
egyszerűen nem látok olyan 1. kört érő irányítót, aki előrelépés lenne WCO terén Carr-nál és Gruden-pozitív. Ha Carr így folytatja, akkor meg simán marad, mert jelenleg tényleg pofás(abb, mint volt) a produktuma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Na ettől falnak menne JJ?

 www.profootballfocus.com/news/draft-bosa-goes-first-renners-first-2019-mock
Wyatt
Mennyire valószínű, hogy Grier lecsúszik addig? (Nyilván korai tipp)

Jax, Tampa, Miami, Denver, Oakland (ha nem Herbertet szedik ki feljebb, mert pl ki sem jön) elég QB aspiráns csapat, másrészt az sem tudjuk, hogy kijönnek-e draftra.

Grier illik egyáltalán az Erhardt-Perkinsbe? Amit láttam belőle, eléggé gunslinger jegyei vannak.
Fast Willie
kizárt, hogy első körben QB jöjjön. Kizárt.
Amadeus
Gruden: fogd meg a sörömet
zsutu
Amúgy szerintem sem valószínű, de Chucky fejébe senki nem lát bele. Simán benne van, hogy Carrt felhozza (mint ami zajlik most), de lehet, hogy a következő visszaesésnél busz alá dobja. S nem meredek ötlet, ha egy helyettes olcsó tehetség mögötte ücsörög, akit a saját szájíze szerint alakíthat (nem biztos, hogy a felsoroltak, lehet neki tök más a preferencia, amibe teljesen váratlan név illik). Azt sem mondom, hogy a legelső picket dobná rá...

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Na ettől falnak menne JJ?

 www.profootballfocus.com/news/draft-bosa-goes-first-renners-first-2019-mock
Wyatt
Mennyire valószínű, hogy Grier lecsúszik addig? (Nyilván korai tipp)

Jax, Tampa, Miami, Denver, Oakland (ha nem Herbertet szedik ki feljebb, mert pl ki sem jön) elég QB aspiráns csapat, másrészt az sem tudjuk, hogy kijönnek-e draftra.

Grier illik egyáltalán az Erhardt-Perkinsbe? Amit láttam belőle, eléggé gunslinger jegyei vannak.
Fast Willie
kizárt, hogy első körben QB jöjjön. Kizárt.
Amadeus
Gruden: fogd meg a sörömet
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
Na ettől falnak menne JJ?

 www.profootballfocus.com/news/draft-bosa-goes-first-renners-first-2019-mock
Wyatt
Mennyire valószínű, hogy Grier lecsúszik addig? (Nyilván korai tipp)

Jax, Tampa, Miami, Denver, Oakland (ha nem Herbertet szedik ki feljebb, mert pl ki sem jön) elég QB aspiráns csapat, másrészt az sem tudjuk, hogy kijönnek-e draftra.

Grier illik egyáltalán az Erhardt-Perkinsbe? Amit láttam belőle, eléggé gunslinger jegyei vannak.
Fast Willie
kizárt, hogy első körben QB jöjjön. Kizárt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Na ettől falnak menne JJ?

 www.profootballfocus.com/news/draft-bosa-goes-first-renners-first-2019-mock
Wyatt
Ez a Steelers pick akkora baromság! Mióta Heath visszavonult, azóta már 2.(3.)-szor ,várják'az 1. körös TE-t! Miközben a cb, lb, olb, s sorra bőven ráfér az erősités!
steelwolf
Agyfaszt kapnék, ha nem védelembe húzunk megint első körben (addig kell lőni, amíg nem működik). Főleg ilyen passrusher felhozatalból lehet találni még elit első köröst Dupree helyett vagy egy normális shut cornert.

Empty írt korábban egy csomó prospectet. Esetleg kérdezném, hogy kit láttok a Steelers számára 20 környékén elérhető legjobb fit OLB-nek vagy CB-nek?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Na ettől falnak menne JJ?

 www.profootballfocus.com/news/draft-bosa-goes-first-renners-first-2019-mock
Wyatt
Mennyire valószínű, hogy Grier lecsúszik addig? (Nyilván korai tipp)

Jax, Tampa, Miami, Denver, Oakland (ha nem Herbertet szedik ki feljebb, mert pl ki sem jön) elég QB aspiráns csapat, másrészt az sem tudjuk, hogy kijönnek-e draftra.

Grier illik egyáltalán az Erhardt-Perkinsbe? Amit láttam belőle, eléggé gunslinger jegyei vannak.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na ettől falnak menne JJ?

 www.profootballfocus.com/news/draft-bosa-goes-first-renners-first-2019-mock
Wyatt
Ez a Steelers pick akkora baromság! Mióta Heath visszavonult, azóta már 2.(3.)-szor ,várják'az 1. körös TE-t! Miközben a cb, lb, olb, s sorra bőven ráfér az erősités!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ettől falnak menne JJ?

 www.profootballfocus.com/news/draft-bosa-goes-first-renners-first-2019-mock

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Na akkor a qb helyzet valtozik

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
ennyit arról, hogy Oliver top10-es pick lesz

 twitter.com/espn/status/1063282291659677696
r.baggio
Kap tőlünk egy rookie szerződést, ha inaktív garantált kabáttal!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
ennyit arról, hogy Oliver top10-es pick lesz

 twitter.com/espn/status/1063282291659677696
r.baggio
Eléggé elgurult a gyógyszer. Bár ez is mekkora marhaság, hogy csak az aktív keret tagjai lehetnek abban a kabátban. Bár a szabály az szabály...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
ennyit arról, hogy Oliver top10-es pick lesz

 twitter.com/espn/status/1063282291659677696


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Előre szóltam, hogy Mahomes (és Watson) király lesz, most jelzem, hogy Will Grier hasonló profi karrier előtt áll, erre még mindig tartja magát, hogy nincs normális qb a 2018-as classban, nem értem az embereket
r.baggio
Én hiszek neked, a fél szemem rajta lesz Grier-en!

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Előre szóltam, hogy Mahomes (és Watson) király lesz, most jelzem, hogy Will Grier hasonló profi karrier előtt áll, erre még mindig tartja magát, hogy nincs normális qb a 2018-as classban, nem értem az embereket
r.baggio
Ő nálam top3-as az idei classból mindenképpen, ugyanakkor vannak kétségeim vele kapcsolatban. Elég erős karja van, és pontos is, viszont elég jó védelmet kap a faltól. És nyomás alatt azért gyakran látom rajta, hogy nem tudja mihez kezdjen.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Mielőtt bármiféle értelmes jóslatba bocsátkoznék Broncos-ügyileg, tudni kéne h HC-fronton mi lesz?
1. Marad VJ
2. Jön új ember, aki szabadon dönthet QB-kérdésben
3. Elway a gombhoz keres kabátot, csak olyan ember jöhet szóba, akinek megfele Keenum.
empty taxi
VJ már tavaly is úgy maradt, hogy volt egy pont amikor biztosnak tűnt a kirúgása, aztán ha minden igaz a játékosoknak döntő befolyása volt a maradása melletti döntésben. Szóval nehezen tudom elképzelni, hogy idén nem teszik ki.

Elway biztosan nem fog szabadkezet adni ilyen téren az új edzőnek. Az utóbbi években arról olvasni, hogy "közös" döntések születtek, de ő mondja ki a végső szót.

Én arra tippelek, hogy ha QB-t draftol, akkor az minimum a második körben lesz, esetleg felcserélve az első végére. De a top10 picket hasonlóan mint tavaly, nem fogja odaadni egy olyan irányítóért, aki nem győzi meg 100 százalékosan, vagy nem gondolja róla úgy, hogy ő tényleg annyit is ér.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Előre szóltam, hogy Mahomes (és Watson) király lesz, most jelzem, hogy Will Grier hasonló profi karrier előtt áll, erre még mindig tartja magát, hogy nincs normális qb a 2018-as classban, nem értem az embereket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
empty taxi:

Örülök, hogy AJ Brownt ennyire előreteszed. Picit a saját felfedezettemnek is tartom a srácot, már az egyetemi pályája elején kiszúrtam magamnak, és azóta követem. Parádés játékos.

Szerintem mi nem QB-t fogunk kivenni, Elway eddig nagyon kiáll Keenum mellett, és ez az idei class azért nagyon nem az igazi. Én inkább CB-t, DT-t vagy OT-t várok. Ha Rosen és Allen azért nem jött, mert nem tetszettek neki eléggé, a Rudolph-szintű Herbert és Lock pláne nem fog. A Lynch-draft jó lecke volt (remélem).
Cruyffista
Mielőtt bármiféle értelmes jóslatba bocsátkoznék Broncos-ügyileg, tudni kéne h HC-fronton mi lesz?
1. Marad VJ
2. Jön új ember, aki szabadon dönthet QB-kérdésben
3. Elway a gombhoz keres kabátot, csak olyan ember jöhet szóba, akinek megfele Keenum.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
empty taxi:

Örülök, hogy AJ Brownt ennyire előreteszed. Picit a saját felfedezettemnek is tartom a srácot, már az egyetemi pályája elején kiszúrtam magamnak, és azóta követem. Parádés játékos.

Szerintem mi nem QB-t fogunk kivenni, Elway eddig nagyon kiáll Keenum mellett, és ez az idei class azért nagyon nem az igazi. Én inkább CB-t, DT-t vagy OT-t várok. Ha Rosen és Allen azért nem jött, mert nem tetszettek neki eléggé, a Rudolph-szintű Herbert és Lock pláne nem fog. A Lynch-draft jó lecke volt (remélem).
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ezért hoztam a 2017-es példát, ahol kiment összesen 2 OT, 0 interior OL.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
A második részhez:

Pont ezért gondolom hogy OT rush lesz az első körben, és legalább 3 kimegy.
Ugye az a tendencia, ha van egy gyengébb class - legyen az falember vagy WR, akkor az adott évben mindig van egy minirush, és kiviszik azt a pár használható prospectet akik kiemelkednek a resztliből, mert a mélyebb posztról a 2. 3.körben is simán hozol embert.

Simán mondok 6 csapatot ahol meccsről meccsre szétverik a QBt, és akkora need a tackle, hogy lelóg a térképről. 😀

Bár becsapós mert pl elsőre a Giants is QBt húz majd. Kivéve ha megtrollkodják az eseményt, ahogy már évek óta 😛

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
empty taxi
Először is, köszi a munkádat.

Másodszor lenne itt pár kérdés:

Kivittél 3 QB-t a top10-ben, ezt reálisnak tartod?
Gondolok itt arra, hogy Herbert mögött azért nem túl mély a class, vagy mondjam úgy, nincs senki akiért megérné előni egy top10 picket.
Én legalábbis a Grier-Lock-Finley triótól nem vagyok elájulva, gyengébb csapatok ellen néha villognak, de ennyi, erősebb D# ellen meg simán becsúsznak ilyen 50 alatti QB ratingek.
Nálam prospectként kb ilyen Paxton Lynch kaliberek, azaz hogy inkább bust lesz mint fr.QB, de azért kiviszed az első kör végén, mert nincs irányítód, és hátha bejön.
De top10-es pickkel bevállalsz ilyet? Értem hogy hype, és fel lesznek sz*pva, de a napnál világosabb, hogy egyikből se lesz egy Luck.

Másik. 32 pickből egy OG, egy OT? Ennyire szar a class, vagy ennyivel jobbak a CB/DL prospectek, vagy ez hogy jön ki?
Szabadügynökként kb nincs a ligában komolyan vehető OT - közepes-csere kategória se nagyon.
Pedig igény nem kevés helyen lenne rá.
akdestroyer
QB: ezek az úri emberek semmi sem rosszabb prospectek szvsz mint Ryan Tannehill vagy Blaine Gabbert azt mind2 TOP10 pick volt.
Az OT class tényleg ergya jelen állás szerint (kb. mint a '17-es, ahol 2 OT volt 1. körös), az interior OL egy jó átlag, ott nem ritka h csak 1 ember megy ki az 1. körben.
Védőoldalon meg sztem ez a class tényleg minden poszton minimum közepes, front7-ben konkrétan kiváló, a CB is jó (de nem extrán), a safety az ami egy jó átlag.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...