NFL Draft 2019

29 feliratkozó

3 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 17 806 — LIGHTS OUT!
Alapból egyetértek azzal, hogy Murray nem ér top10et, de első kör is határeset, ha azt is belevesszük amit leírtatok és láthatóan a pénz az ami leginkább érdekli és ez egy erős draftnak ígérkezik. DE. Inkább őt vinném top10ben, mint Drew Lockot az első 2 nap bármelyikén. Sőt lehet hamarabb vinném őt ki top10ben mint Haskinst, aki amíg Herbert vissza nem mondta a draftot, nem is feltétlen volt 1. körös prospect.

3 napja
Stez SMU Mustangs 32 831
1 hónapja még potenciális 2.-3. körösnek írták, most már konszenzus első körös meg 1/1-ről beszélnek (lol), szerintem nagyon elkeseredettnek kell lennie aki érte első kört esetleg még többet invesztál, persze 4 hónap még messze van sok minden történhet addig
ZERO_L
Brandon Weeden, Christian Ponder, EJ Manuel, ilyen arcokért adtak GM-ek 1. kört, a kényszer nagy úr.
empty taxi
De nem 1/1-et, most meg ugye itt a tema ez, mert az arizonai McVay allitolag mennyire odaig van a gyerekert. Es azert a Cardinalsnak papiron ez nem is kenyszer, egy eve sincs, hogy top10-ben elvittek egy kubet, aki azert eddig normalis korulmenyek kozott abszolut nem bizonyithatott.

Szoval szamomra egyebkent erthetetlen ez az egesz mizeria, Murray meg egy bohoc, aki magasrol tesz a jatekra, csak oda rohan, ahol a nagyobb zsozsot ki tudja eroszakolni valamelyik csapatbol. Kivancsi leszek, hogy az Athletics mennyi pluszocskaval probalja meggyozni, hogy valassza a baseballt, hany lakast, autot es hasonlokat kap majd. 8)

De egyebkent szerintem az NFL-t fogja valasztani, mert itt rogton kap majd 20-30 milliot az ujonc szerzodesevel, negy ev mulva pedig 100+ milliot, ha jol jatszik, a baseballban meg hosszabb ido, mig az ujoncszerzodese utan hosszabbithat. Meg ha ott a kozepkategorias jatekosoknak atlagban tobbet is fizetnek, mint az NFL-ben.
Stez
Ja ott jópár évig csak a tartalékoknál játszik, aztán jópár évig bizonyítania kell a felnőteknél hogy normális pénzt kapjon. Lesz vagy 30+ éves mire kapna értelmes 15+ millió/éves szerződést. Mondjuk ott nem sérülne meg. Itt azért, ha valami nagyobb állat földhöz csapja a 70 kg-át lehet hogy ennyi volt egy életre...
kapitnono
Ha nem is a tartalekoknal (mert az Athletics anyacsapata felhivhatja ot az MLB-keretbe), de ugy remlik, hogy az elso, tobb evre szolo hosszabbitasat hat szezon utan kaphatja meg. Tehat 28-29 evesen.

Az NFL-ben ugye az ujoncszerzodes negy plusz egy ev, ha valaki elsokoros, de mar a harmadik ev utan megdobjak altalaban a franchise jatekosokat, a kubekat foleg. Szoval az NFL-ben meg 25-26 evesen mar bankot robbanthat eloszor. Egy-ket szerzodes tavlataig jobban jar az NFL-ben, de az MLB-ben azert rohogve eljatszogatnak top szinten 35-37 eves korukig sokan es meg 30 pluszosan is gigaszerzodeseket osztogatnak, meg ott garantalt minden penz, szoval igazabol ha a hosszu tavot nezzuk es csak a penzt, akkor szvsz siman jobban jarna a baseballal. Csak o gyorsan akar nagy zsozsot kasszirozni.

Illetve azert az NFL-ben sokkal nagyobb a serulesveszely is, foleg az o futkarozos stilusaval.

En amugy szakadnek, ha senki sem vinne el ot az NFL-drafton az elso korben, aztan olyan helyen vinnek el, ahol meg az Athletics altal eleinte kinalt 5 millio dollart sem kapja meg. xD

3 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 375
3 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 2 987 — WHO DAT!!!!
1 hónapja még potenciális 2.-3. körösnek írták, most már konszenzus első körös meg 1/1-ről beszélnek (lol), szerintem nagyon elkeseredettnek kell lennie aki érte első kört esetleg még többet invesztál, persze 4 hónap még messze van sok minden történhet addig
ZERO_L
Brandon Weeden, Christian Ponder, EJ Manuel, ilyen arcokért adtak GM-ek 1. kört, a kényszer nagy úr.
empty taxi
De nem 1/1-et, most meg ugye itt a tema ez, mert az arizonai McVay allitolag mennyire odaig van a gyerekert. Es azert a Cardinalsnak papiron ez nem is kenyszer, egy eve sincs, hogy top10-ben elvittek egy kubet, aki azert eddig normalis korulmenyek kozott abszolut nem bizonyithatott.

Szoval szamomra egyebkent erthetetlen ez az egesz mizeria, Murray meg egy bohoc, aki magasrol tesz a jatekra, csak oda rohan, ahol a nagyobb zsozsot ki tudja eroszakolni valamelyik csapatbol. Kivancsi leszek, hogy az Athletics mennyi pluszocskaval probalja meggyozni, hogy valassza a baseballt, hany lakast, autot es hasonlokat kap majd. 8)

De egyebkent szerintem az NFL-t fogja valasztani, mert itt rogton kap majd 20-30 milliot az ujonc szerzodesevel, negy ev mulva pedig 100+ milliot, ha jol jatszik, a baseballban meg hosszabb ido, mig az ujoncszerzodese utan hosszabbithat. Meg ha ott a kozepkategorias jatekosoknak atlagban tobbet is fizetnek, mint az NFL-ben.
Stez
Ja ott jópár évig csak a tartalékoknál játszik, aztán jópár évig bizonyítania kell a felnőteknél hogy normális pénzt kapjon. Lesz vagy 30+ éves mire kapna értelmes 15+ millió/éves szerződést. Mondjuk ott nem sérülne meg. Itt azért, ha valami nagyobb állat földhöz csapja a 70 kg-át lehet hogy ennyi volt egy életre...

4 napja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 564 — 2 & done, here we come
Murray tény és való h új szintre emeli a Moneyball kifejezést.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
4 napja
tenorx Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 8 999 — The three B-s gettin' it done for Pittsburgh
Nekem az a kurva unszimpatikus, hogy ha jól tudom megbeszélték az Oaklanddel, hogy jóarcok, és engedik még focizni egy évet a sérülésveszély ellenére. Ezek után ezt levágni nem fair.
4 napja
Stez SMU Mustangs 32 831
ZERO_L
empty taxi

4 napja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 564 — 2 & done, here we come
ZERO_L

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
4 napja
Ez így ebben a formában elég beszédes. Tkp egyértelmű, hogy ő inkább baseballozna, ha megkapja azt a pénzt amit megkeresne az nfl-ben. Btw, Oklahomában én láttam az elszántságot a viselkedésén és a játékán, meg egyfajta vezérszerepet is, de így baromi rizikós lesz őt az első körben kivenni (nem hogy 1/1-en). Pedig valaki szinte biztosan kifogja, ha holnapig nem fizetik meg.

4 napja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 7 038 — Megrögzött Colts Fan

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

"You don't say good luck,
You say don't give up!"
4 napja
Stez SMU Mustangs 32 831
Nem is valasztanam ki ezt a csavot.

Ezt nem erdekli az NFL, csak a penz. Amig sehol sem volt a szakik szemeben, addig le sem szarta az NFL-draftot, a baseball volt a kiraly, most meg hirtelen o mar ide akar jonni. Neki ez csak uzlet, marpedig en nem tudnek vezerkent tekinteni valakire, aki nem doglik meg a palyan. Egy ilyenre biztosan nem tennem fel az allasomat es vinnem el 1/1-en. Ez a gyerek csak egy zsoldos.

4 napja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 7 038 — Megrögzött Colts Fan
Csak nagyon halkan kérdezném meg, mert már itt a potenciális trade-en megy az agyalás:
Mégis mi a biztosíték, hogy Murray két év után nem hagyja ott az adott csapatát (ahol kezdésként mondjuk 60szor szarrá ütik mint idén Watsont) és megy el inkább baseballozni?
Interjúkon megesketik? Jön a kis dobos becsszó (pinky swear)? 😀

ZERO_L
 www.nbcsports.com/bayarea/athletics/kyler-murray-nfl-draft-decision-comparing-money-baseball-football

In fact, if Murray believes he’ll be a first-round pick in April’s NFL draft -- and there’s reason to believe he could go as high as No. 1 overall -- Murray would earn more money from his NFL signing bonus than the $4.66 million he’s assured with the A’s.

Per Spotrac, first-round picks in the 2018 NFL draft received signing bonuses ranging from $4.97 million (No. 32 pick Lamar Jackson) to $21.85 million (No. 1 pick Baker Mayfield).

But since NFL contracts aren’t fully guaranteed, Murray could risk leaving lots of cash on the table if he were to be seriously injured or if he didn’t perform up to expectations.

Conversely, if Murray decides to stick with baseball, he keeps the $4.66 million up front … but then has to wait until he makes the major leagues to make more significant money.
Once Murray makes the majors, he then would have to wait another six-plus years to hit free agency before a monster eight- or nine-figure contract could be waiting for him

az egyetlen necc, ha megserul (nyilvan ha 1.koros lesz)

Szerkesztette: Borbinho

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

"You don't say good luck,
You say don't give up!"
4 napja
ZERO_L New England Patriots 2 723 — situational football
Csak nagyon halkan kérdezném meg, mert már itt a potenciális trade-en megy az agyalás:
Mégis mi a biztosíték, hogy Murray két év után nem hagyja ott az adott csapatát (ahol kezdésként mondjuk 60szor szarrá ütik mint idén Watsont) és megy el inkább baseballozni?
Interjúkon megesketik? Jön a kis dobos becsszó (pinky swear)? 😀

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
5 napja
Wyatt New England Patriots 19 851 — Three-time EL-champ^^
És mi van ha nem a Giantsnek tetszik meg Rosen, hanem mondjuk a Denver dönt úgy, hogy Keenum szar, tessék az 1/10 Rosenért, vagy a Dolphins unja meg Tannehillt és 1/13at odaadja, esetlen a Skinsnél Alex Smith sérülése túl komoly, vagy csak szimplán öregnek találják és tessék ott az 1/15öt. Big Ben kitalálja, hogy visszavonul, Mason Rudolph nem NFL kész, 1/20az ajánlanak Rosenért. Hogy a Cincy és Daltonról ne is beszéljük, ott is van egy 1/11. Szerintem itt nem csak a Giantsben kell gondolkodni, több csapat van akik első kör közepét adhatnának idén.
Sixo
Ezzal maximálisan egyetértek. Csak szerintem a giants nincs rajta a listán. Meg a denver sem. Akik kihúzhatták volna de nem tették azok most sem fognak picket adni érte. Qb > minden más poszt ugyebár.
peach
Giantsben egyetértünk , a Broncos szerintem még azért játszhat, mert tavaly még nem tudták, hogy Keenum ennyire gyengus lesz.
Sixo
Én nem akarok ebbe a feltételes dolgokba belefolyni, de ha már itt tartunk, szerintem pont a Giantsnél nem látták, hogy Eli minden segítség (LT, OG, történelmi RB) ellenére ilyen gyenge lesz. Próbáltak még egy nagy menetelést összehozni vele, ehhez megkapott mindent, és csúfos eredménnyel zárult a kör. Ezek után én kevésbé lepődnék meg azon, ha New Yorkban most már inkább belátnák, hogy új irányító kell, és meg is fizetnék azt. Ettől még nem mondom, hogy ez lesz, de meg nem lepne

6 napja
És mi van ha nem a Giantsnek tetszik meg Rosen, hanem mondjuk a Denver dönt úgy, hogy Keenum szar, tessék az 1/10 Rosenért, vagy a Dolphins unja meg Tannehillt és 1/13at odaadja, esetlen a Skinsnél Alex Smith sérülése túl komoly, vagy csak szimplán öregnek találják és tessék ott az 1/15öt. Big Ben kitalálja, hogy visszavonul, Mason Rudolph nem NFL kész, 1/20az ajánlanak Rosenért. Hogy a Cincy és Daltonról ne is beszéljük, ott is van egy 1/11. Szerintem itt nem csak a Giantsben kell gondolkodni, több csapat van akik első kör közepét adhatnának idén.
Sixo
Ezzal maximálisan egyetértek. Csak szerintem a giants nincs rajta a listán. Meg a denver sem. Akik kihúzhatták volna de nem tették azok most sem fognak picket adni érte. Qb > minden más poszt ugyebár.
peach
Giantsben egyetértünk , a Broncos szerintem még azért játszhat, mert tavaly még nem tudták, hogy Keenum ennyire gyengus lesz.
Sixo
Denver szerintem is benne lehet a QB pakliban, ott megoldatlan a qb kérdés. Szerintem vagy FA-ről, vagy draftról vagy csere keretében valahonnan de oda fog qb érkezni mindenképpen szerintem

6 napja
Sixo
peach

6 napja
peach Atlanta Falcons 8 795 — return of the falcons
Sixo

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
6 napja
Sixo
Igen, igazad van. Túl sok tényezős lehet még ez a történet. Viszont nyilván az a kulcs, hogy egyáltalán cserélné-e a Cards Murrayre. Na és ha nem, akkor vajon lesz-e olyan csapat, akik esetleg 3 első körrel vagy 2 elsővel és másodikokkal betámadják az 1/1-et.
6 napja

6 napja
Azért, mert a Giantsnek QB kell, és Haskins számukra a legjobb elérhető (én jó esélyt látok rá, hogyha a Cardinals nem veszi ki, akkor Murrayért valaki fel fog cserélni). Amennyiben ők jobbnak gondolják Rosent Haskinsnál, nyilván oda fogják adni az 1/6-ot egy ilyen lehetőség esetén. Persze simán lehet, hogy tavaly senkiben nem látták meg a franchise QB matériát a Darnold-Allen-Rosen sorból, és most sem kell nekik Rosen.
6 napja
gordon New England Patriots 3 061 — JAFL Tampa GM
Azt nem értem, hogy a giantset miért emlegetik. Egyszer már skippelték rosent egy rb javára, ha fr. qb-t láttak volna benne akkor kiviszik tavaly.
peach
Tavaly még hittek Elishaban
6 napja
peach Atlanta Falcons 8 795 — return of the falcons
Azt nem értem, hogy a giantset miért emlegetik. Egyszer már skippelték rosent egy rb javára, ha fr. qb-t láttak volna benne akkor kiviszik tavaly.

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
6 napja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 18 039 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Murray? Olyan átlagos, sablonos név, nem lesz belőle semmi 😛 😉
7 napja
Watson azért lehúzott már 2 évet az NFL-ben így lehet nagyjából látni mik a hibái. Azért megnézed Clemsonos karrierjét nem igazán láttad ilyeneket csinálni, nem sokat hibázott.
Murray esetében nem tudhatod hogy reagál a sokkal gyorsabb nfl-re, nem biztos hogy lesz 5-6 másodperce gondolkodni mindig, mint az OU-n, és ha a 70 kg-jával ütközik egy 120 kg-nak nem biztos hogy jól jön ki belőle.
Szerintem nagy bust lesz, de majd az idő úgyis eldönti..
kapitnono
Én a karja és az ütemérzéke miatt vagyok hajlamos elhinni neki. Egyetemen nem emlékszem, hogy Watson ilyen jó menekülő lett volna. Persze egy ilyen Texans-szintű fal mögött Murray sem nézne ki ennyire jól.
Cruyffista
Pedig úgyanígy menekült és "szaladgált" mint Murray. Második évében 1000+yardot és 10+ td-t futott

7 napja
Watson azért lehúzott már 2 évet az NFL-ben így lehet nagyjából látni mik a hibái. Azért megnézed Clemsonos karrierjét nem igazán láttad ilyeneket csinálni, nem sokat hibázott.
Murray esetében nem tudhatod hogy reagál a sokkal gyorsabb nfl-re, nem biztos hogy lesz 5-6 másodperce gondolkodni mindig, mint az OU-n, és ha a 70 kg-jával ütközik egy 120 kg-nak nem biztos hogy jól jön ki belőle.
Szerintem nagy bust lesz, de majd az idő úgyis eldönti..
kapitnono
Én a karja és az ütemérzéke miatt vagyok hajlamos elhinni neki. Egyetemen nem emlékszem, hogy Watson ilyen jó menekülő lett volna. Persze egy ilyen Texans-szintű fal mögött Murray sem nézne ki ennyire jól.

Szerkesztette: Cruyffista