NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 A legbiztosabb, meg Metcalf szerintem még nem szerepelt egy mondatban, hacsak nem arról volt szó, hogy ki lesz bust. 😉 FYI A. J. Brownt előbb vinném el, mint a kedves általad favorizált csapattársát. De őt se első körben.

Ha mindenképpen elkapóra vágysz, szoríts azért, hogy Coughlin Hockensont vigye 1/7-en. Foles csinálhatna belőle egy új Zach Ertzt. 😊

iktriad
Én nem vágyok elkapóra, és értem, hogy te nem vinnéd Metcalfot.
Én azt írtam, hogy mi a legvalószínűbb szcenárió, nem azt, hogy én kit szeretnék, vagy te kit szeretnél.
Sobri Jóska
Ne belőlem indulj ki, indulj ki Coughlinból. A legvalószínűbb pick/legbiztosabb tipp nála szinte mindig a falember. A 10 draftjából mint de facto GM 5-ször vitt valamelyik falba embert 1. körben. Ezzel szemben össz-vissz vitt egyszer vitt 1.körben WR-t(azt is 1/29-re), és ő is visszavonult 1 év után(R. Jay Soward - 2000). TC-nek akkor végképp elment a kedve az 1. körös WR drafttól remélhetőleg egy életre. A WR poszt szerintem várhat, akár a 3. körig vagy napig is. Arról már nem is beszélve (hogy a mellesleg Folesnak kulcsfontosságú) elkapó TE poszt SOKKAL nagyobb need, mint a WR jelenleg.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 A legbiztosabb, meg Metcalf szerintem még nem szerepelt egy mondatban, hacsak nem arról volt szó, hogy ki lesz bust. 😉 FYI A. J. Brownt előbb vinném el, mint a kedves általad favorizált csapattársát. De őt se első körben.

Ha mindenképpen elkapóra vágysz, szoríts azért, hogy Coughlin Hockensont vigye 1/7-en. Foles csinálhatna belőle egy új Zach Ertzt. 😊

iktriad
Én nem vágyok elkapóra, és értem, hogy te nem vinnéd Metcalfot.
Én azt írtam, hogy mi a legvalószínűbb szcenárió, nem azt, hogy én kit szeretnék, vagy te kit szeretnél.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daniel Jones 1/6?
 twitter.com/CharlesRobinson/status/1119322733941272577
iktriad
3/1 :d
Wyatt
Szerintem elviszik az első 17 pick valamelyikével.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Daniel Jones 1/6?
 twitter.com/CharlesRobinson/status/1119322733941272577
iktriad
3/1 :d

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 A legbiztosabb, meg Metcalf szerintem még nem szerepelt egy mondatban, hacsak nem arról volt szó, hogy ki lesz bust. 😉 FYI A. J. Brownt előbb vinném el, mint a kedves általad favorizált csapattársát. De őt se első körben.

Ha mindenképpen elkapóra vágysz, szoríts azért, hogy Coughlin Hockensont vigye 1/7-en. Foles csinálhatna belőle egy új Zach Ertzt. 😊


Kb, mint annak idején a Blaine Gabbert meg Justin Blackmon páros.
Sixo
Na azt vajon ki gondolat volna Füves Alkesz draftjakor, hogy Szöszi még mindig a ligában lesz, mikor Blackmonra már csak kb a Jax szurkerek emlékeznek...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 628 — LIGHTS OUT!
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.
Sobri Jóska
Kb, mint annak idején a Blaine Gabbert meg Justin Blackmon páros.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 628 — LIGHTS OUT!
robi ne szopass már, hogy egy clemsonost akarsz a nyakunkba varni!
Sixo
Neked még Trevor Lawrence se kellene a Chargersbe, mint Rivers utód, csak mert Clemsonos?
iktriad
Várjuk meg 1 év múlva hol lesz. Láttunk már pár 1 éves QB csodát az NCAA-ben elég sokat.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain

robi ne szopass már, hogy egy clemsonost akarsz a nyakunkba varni!
Sixo
Neked még Trevor Lawrence se kellene a Chargersbe, mint Rivers utód, csak mert Clemsonos?
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 628 — LIGHTS OUT!
robi ne szopass már, hogy egy clemsonost akarsz a nyakunkba varni!

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daniel Jones 1/6?
 twitter.com/CharlesRobinson/status/1119322733941272577
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
végre nem QB-t draftoltatok hozzánk 1/4-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tillery, AJ Brown, Abrams. Hol kell alairni?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bálint rettenetesen szeretheti a Patriotsot 😀

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Remélem mindenki megvette/megveszi a magazint, akit kicsit is érdekel a draft (vagy akár csak simán támogatni szeretne minket), a végén levő négy szerkesztő által összehozott mock draftot azért bemásolom ide, első körös indoklások nélkül.

Dani: Cardinals, Giants, Bills, Titans, Steelers, Eagles, Chargers, Browns
Patrik: 49ers, Raiders, Broncos, Bengals, Redskins, Vikings, Rams, Saints
Bálint: Jets, Lions, Dolphins, Seahawks, Ravens, Texans, Patriots, Cowboys
Baggio: Jaguars, Buccaneers, Packers, Falcons, Panthers, Colts, Chiefs, Bears


ELSŐ KÖR
1/1 Arizona Cardinals Kyler Murray, QB, Oklahoma
1/2 San Francisco 49ers Nick Bosa, Edge, Ohio State
1/3 New York Jets Josh Allen, Edge, Kentucky
1/4 Oakland Raiders Quinnen Williams, iDL, Alabama
1/5 Tampa Bay Buccaneers Ed Oliver, iDL, Houston
1/6 New York Giants Devin White, LB, LSU
1/7 Jacksonville Jaguars Jawaan Taylor, OT, Florida
1/8 Detroit Lions Montez Sweat, Edge, Mississippi State
1/9 Buffalo Bills Jonah Williams, OT, Alabama
1/10 Denver Broncos Drew Lock, QB, Missouri
1/11 Cincinnati Bengals Devin Bush, LB, Michigan
1/12 Green Bay Packers TJ Hockenson, TE, Iowa
1/13 Miami Dolphins Brian Burns, Edge, Florida State
1/14 Atlanta Falcons Christian Wilkins, iDL, Clemson
1/15 Washington Redskins Dwayne Haskins, QB, Ohio State
1/16 Carolina Panthers Zach Allen, iDL, Boston College
1/17 New York Giants Rashan Gary, Edge, Michigan
1/18 Minnesota Vikings Andre Dillard, OT, Washington State
1/19 Tennessee Titans DK Metcalf, WR, Ole Miss
1/20 Pittsburgh Steelers Greedy Williams, CB, LSU
1/21 Seattle Seahawks Clelin Ferrell, Edge, Clemson
1/22 Baltimore Ravens Hakeem Butler, WR, Iowa State
1/23 Houston Texans Dalton Risner, OT, Kansas State
1/24 Oakland Raiders Byron Murphy, CB, Washington
1/25 Philadelphia Eagles Jeffery Simmons, iDL, Mississippi State
1/26 Indianapolis Colts Jerry Tillery, iDL, Notre Dame
1/27 Oakland Raiders Noah Fant, TE, Iowa
1/28 Los Angeles Chargers Cody Ford, OT, Oklahoma
1/29 Kansas City Chiefs DeAndre Baker, CB, Georgia
1/30 Green Bay Packers Nasir Adderley, S, Delawere
1/31 Los Angeles Rams Garrett Bradbury, C, NC State
1/32 New England Patriots Jachai Polite, Edge, Florida

MÁSODIK KÖR
2/1 Arizona Cardinals Marquise Brown WR, Oklahoma
2/2 Indianapolis Colts AJ Brown WR, Ole Miss
2/3 Oakland Raiders Josh Jacobs RB, Alabama
2/4 San Francisco 49ers Amani Oruwariye CB, Penn State
2/5 New York Giants Daniel Jones QB, Duke
2/6 Jacksonville Jaguars Chase Winovich Edge, Michigan
2/7 Tampa Bay Buccaneers Will Grier QB, West Virginia
2/8 Buffalo Bills N'Keal Harry WR, Arizona State
2/9 Denver Broncos Justin Layne CB, Michigan State
2/10 Cincinnati Bengals Taylor Rapp S, Washington
2/11 Detroit Lions Dawson Knox TE, Mississippi
2/12 Green Bay Packers Andy Isabella WR, UMass
2/13 Atlanta Falcons Elgton Jenkins C, Mississippi State
2/14 Washington Redskins Kelvin Harmon WR, NC State
2/15 Carolina Panthers Darnell Savage S, Maryland
2/16 Miami Dolphins Yodny Cajuste OT, West Virginia
2/17 Cleveland Browns Rock Ya-Sin CB, Temple
2/18 Minnesota Vikings Chris Lindstrom OL, Boston College
2/19 Tennessee Titans Irv Smith TE, Alabama
2/20 Pittsburgh Steelers Mack Wilson LB, Alabama
2/21 Philadelphia Eagles C. Gardner-Johnson S, Florida
2/22 Houston Texans Erik McCoy OL, Texas A&M
2/23 Houston Texans Trayvon Mullen CB, Clemson
2/24 New England Patriots Deebo Samuel WR, South Carolina
2/25 Philadelphia Eagles Miles Sanders RB, Penn State
2/26 Dallas Cowboys Charles Omenihu iDL, Texas
2/27 Indianapolis Colts Johnathan Abram S, Mississippi State
2/28 Los Angeles Chargers Dexter Lawrence DT, Clemson
2/29 Kansas City Chiefs Anthony Nelson Edge, Iowa
2/30 New Orleans Saints Julian Love CB, Notre Dame
2/31 Kansas City Chiefs Juan Thornhill S, Virginia
2/32 New England Patriots Deionte Thompson S, Alabama

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Megjelent az online magazinunk!

 fuzovelkifele.com/2019/04/megjelent-az-fk-magazin-2019/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én csak annyit mondtam, hogy szerintem nincs akkora különbség Murray és Rosen között ha a lehetséges NFL karrierjüket nézzük, amit ne tudna könnyedén egy Bosa szintű elit DE ellensúlyozni.

ZERO_L
Ezt otthonról, fotelból?
gordon
Ezt én is megmondom innen a karosszékből, hogy Rosen jobb :p

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
HOLNAP!

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/56815884_10155837765636431_1623113513192914944_n.png?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=BFUNegAgqBIAX-yUIkZ&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAuLy52fojKGCOl7zzDe8N6C4gHgz2D_cpmxut7gxGpYw&oe=662C164E
Fűzővel kifelé!
Kerek egy hét, és jön az FK! Magazin! Most pedig a tartalmát is felfedjük a 82 oldalas online újságunknak, ami tele lesz érdekesebbnél érdekesebb dolgokkal. 🏈📰 Sőt mit több, a posztot megosztók és...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tudom, hogy a QB mindenekfelett áll, akár hatványozottan is, de a Cardsnak már van egy magasan jegyzett QB prospectje.
Én csak annyit mondtam, hogy szerintem nincs akkora különbség Murray és Rosen között ha a lehetséges NFL karrierjüket nézzük, amit ne tudna könnyedén egy Bosa szintű elit DE ellensúlyozni.
És a linkelt videó is ezzel zárul, hogy igazából a rendszer teszi majd őket naggyá, aztán hogy Mahomes vagy Goff lesz belőlük az mind1 is, ha működni fog a rendszer, akkor eredményes lesz a támadóegység mindegy melyik QB-val a kettő közül.

És ha(!) ez így van, akkor miért ne erősítenéd azt a posztot ahova tényleg szükséges az upgrade.
((Persze, ha Kingsburyék nem kvázi egy szinten kezelik Rosen és Murray potenciálját, akkor természetesen nincs miről beszélni))


Amúgy meg az elit QB sok minden hibát(GM-edzői) el tud fedni, de nem a végtelenségig. Erre jó példa Rodgers esete is. Kell a roster és a jó rendszer, hogy domináns tudj lenni, ezek szerintem pl sokkal fontosabbak mint magának az elit QB-nak a jelenléte.
ZERO_L
Teljesen nyilvanvalo, hogy nem egy szinten kezelik Rosen es Murray kozti potencialt. De mivel esetunkben a HC az OC volt, es ismeri Murrayt, illetve o fogja a rendszert felepiteni, valoszinuleg jobban tudja, hogy ebben a rendszerben Murrayben mennyi lehet, es Rosenben is. A potencial azert fugg a rendszertol is. De szerintem Kingsbury alapvetoen mobilis iranyitot akar, Rosen meg azert nem kifejezetten az. Szamomra tovabbra is nonsense a felvetes, hogy egy rusher fontosabb lehet, mint egy iranyito, akiben azert tenyleg oriasi a potencial, onnantol meg, hogy Kingsbury rendszerebe annyira nem latja fitnek Rosent, szerintem teljesen mindegy, hogy o van-e vagy sincs. Elpasszoljak ugy is majd valami 2+3 korul. Elsot nem hiszem, hogy kapnak erte, csak kivarnak es huzzak az idot, hatha.

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Én csak annyit mondtam, hogy szerintem nincs akkora különbség Murray és Rosen között ha a lehetséges NFL karrierjüket nézzük, amit ne tudna könnyedén egy Bosa szintű elit DE ellensúlyozni.

ZERO_L
Ezt otthonról, fotelból?
gordon
Na, azért hadd legyen már véleménye. Nem azt írta, hogy ez kisütött kenyér, csak azt, hogy SZERINTE már ropogós a tészta.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Én csak annyit mondtam, hogy szerintem nincs akkora különbség Murray és Rosen között ha a lehetséges NFL karrierjüket nézzük, amit ne tudna könnyedén egy Bosa szintű elit DE ellensúlyozni.

ZERO_L
Ezt otthonról, fotelból?

Szerkesztette: gordon
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Tudom, hogy a QB mindenekfelett áll, akár hatványozottan is, de a Cardsnak már van egy magasan jegyzett QB prospectje.
Én csak annyit mondtam, hogy szerintem nincs akkora különbség Murray és Rosen között ha a lehetséges NFL karrierjüket nézzük, amit ne tudna könnyedén egy Bosa szintű elit DE ellensúlyozni.
És a linkelt videó is ezzel zárul, hogy igazából a rendszer teszi majd őket naggyá, aztán hogy Mahomes vagy Goff lesz belőlük az mind1 is, ha működni fog a rendszer, akkor eredményes lesz a támadóegység mindegy melyik QB-val a kettő közül.

És ha(!) ez így van, akkor miért ne erősítenéd azt a posztot ahova tényleg szükséges az upgrade.
((Persze, ha Kingsburyék nem kvázi egy szinten kezelik Rosen és Murray potenciálját, akkor természetesen nincs miről beszélni))


Amúgy meg az elit QB sok minden hibát(GM-edzői) el tud fedni, de nem a végtelenségig. Erre jó példa Rodgers esete is. Kell a roster és a jó rendszer, hogy domináns tudj lenni, ezek szerintem pl sokkal fontosabbak mint magának az elit QB-nak a jelenléte.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Imádom ezeket az összefüggések, összefonodásokat college szinten.

 www.youtube.com/watch?v=rpVERe-MqOI

Azért az utolsó kijelentéssel tudnék vitatkozni...

Nyilván ő a támadó produktivitást érti "debate" alatt, de egyszerűen nem lehet elmenni amellett, hogy az egész rostert tekintve Rosen mellé egy Bosa-t kapsz a csapatodba, míg Murray mellett szól a +1 év és az a kérdőjeles draft érték, amit Rosenért fogsz kapni (bár többször lehetett hallani második, harmadik körös ellenértékről, szerintem bármelyik első kör második felében lévő "QB need"-es csapat hülye lenne nem oda adni érte az első körös picket, teszem azt egy negyedik kört még visszakapva), ami nem fog tudni versenyre kelni egy Bosa szintű gamechanger passrusherrel.

Még ha előre garantálja is valaki, hogy Murrayvel teszem azt tavalyi Chiefs O# szintű számokat tudna produkálni a Cards (nyilván nem az első évében, DJ-Kirk-Fitz ehhez kevés), akkor is ha Rosennel csak top10 körüli a támadósor, a csapat védelme így is úgy is komoly erősítésre szorul, aminek most adhatnának egy hatalmas lökést.

És akkor most arról ne is beszéljünk, hogy Murray pickkel rózsaszín masnival átkötött díszdobozban adod oda a csoportriválisodnak Bosat, amivel az egyik hanem a legnagyobb needjüket tudják megoldani.


Baromi nehéz kérdés és lehet a döntés már régesrég megszületett, de összességében én még mindig a Bosa pickben látom a nagyobb racionalitást. (Mondjuk egy top10/15-s ellenértéknél már lehet megérné beáldozni Rosent.)
ZERO_L
Ha kihúzhatsz egy jövőbeni top QB-t az mindig jobban megéri, mintha kihúzhatsz egy jövőbeni top D játékost.
Aki elhiszi egy QB-ról, hogy jövőbeni top QB, annak a QB-t kell húznia.
A te levezetésednek akkor van csak létjogosultsága, ha biztosan tudod egy QB-ról, hogy nem jövőbeni top QB. És így veted össze egy biztosan tudott jövőbeni top D játékos várható potenciáljával. De ilyen tudásod se neked se másnak nem lehet.
Se a QB-ról, se a D játékosról.
Tehát a QB-t kell vinni.
Lo gi ka.
Sobri Jóska
Vagy nem, mert nincs olyan tudasa h adott QB jobb lenne (Ryan Leaf?).
Solymi
Ha úgy véli, hogy a QB top QB lesz, akkor ez a tudás. (Legfeljebb nem valós. De nincs ami ezt ott és akkor igazolja/cáfolja.)
Tehát a QB-t kell húzni.
Sobri Jóska
Jogos, de azért egy Kyle Murray elég rizikós pick.
Habár az is igaz, hogy ők Rosenről többet tudnak, szóval gondolhatják azt, hogy behúzzák Murrayt, aztán megversenyeztetik őket.
Solymi
Murrayrol is tobbet tudnak. 8) Feltetelezzuk azt, hogy Kingsbury nem teljesen gyagyas, es Murrayben tenyleg tobb lehetoseg van az o rendszereben (es ki tudja, talan egyebkent is), mint Rosenben. Marpedig ha ok igy latjak, akkor teljesen mindegy, ki van vedooldalon, az iranyitot huzzak, es igazabol nem lehet azt mondani, hogy rosszul teszik.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Imádom ezeket az összefüggések, összefonodásokat college szinten.

 www.youtube.com/watch?v=rpVERe-MqOI

Azért az utolsó kijelentéssel tudnék vitatkozni...

Nyilván ő a támadó produktivitást érti "debate" alatt, de egyszerűen nem lehet elmenni amellett, hogy az egész rostert tekintve Rosen mellé egy Bosa-t kapsz a csapatodba, míg Murray mellett szól a +1 év és az a kérdőjeles draft érték, amit Rosenért fogsz kapni (bár többször lehetett hallani második, harmadik körös ellenértékről, szerintem bármelyik első kör második felében lévő "QB need"-es csapat hülye lenne nem oda adni érte az első körös picket, teszem azt egy negyedik kört még visszakapva), ami nem fog tudni versenyre kelni egy Bosa szintű gamechanger passrusherrel.

Még ha előre garantálja is valaki, hogy Murrayvel teszem azt tavalyi Chiefs O# szintű számokat tudna produkálni a Cards (nyilván nem az első évében, DJ-Kirk-Fitz ehhez kevés), akkor is ha Rosennel csak top10 körüli a támadósor, a csapat védelme így is úgy is komoly erősítésre szorul, aminek most adhatnának egy hatalmas lökést.

És akkor most arról ne is beszéljünk, hogy Murray pickkel rózsaszín masnival átkötött díszdobozban adod oda a csoportriválisodnak Bosat, amivel az egyik hanem a legnagyobb needjüket tudják megoldani.


Baromi nehéz kérdés és lehet a döntés már régesrég megszületett, de összességében én még mindig a Bosa pickben látom a nagyobb racionalitást. (Mondjuk egy top10/15-s ellenértéknél már lehet megérné beáldozni Rosent.)
ZERO_L
Ha kihúzhatsz egy jövőbeni top QB-t az mindig jobban megéri, mintha kihúzhatsz egy jövőbeni top D játékost.
Aki elhiszi egy QB-ról, hogy jövőbeni top QB, annak a QB-t kell húznia.
A te levezetésednek akkor van csak létjogosultsága, ha biztosan tudod egy QB-ról, hogy nem jövőbeni top QB. És így veted össze egy biztosan tudott jövőbeni top D játékos várható potenciáljával. De ilyen tudásod se neked se másnak nem lehet.
Se a QB-ról, se a D játékosról.
Tehát a QB-t kell vinni.
Lo gi ka.
Sobri Jóska
Vagy nem, mert nincs olyan tudasa h adott QB jobb lenne (Ryan Leaf?).
Solymi
Ha úgy véli, hogy a QB top QB lesz, akkor ez a tudás. (Legfeljebb nem valós. De nincs ami ezt ott és akkor igazolja/cáfolja.)
Tehát a QB-t kell húzni.
Sobri Jóska
Jogos, de azért egy Kyle Murray elég rizikós pick.
Habár az is igaz, hogy ők Rosenről többet tudnak, szóval gondolhatják azt, hogy behúzzák Murrayt, aztán megversenyeztetik őket.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Imádom ezeket az összefüggések, összefonodásokat college szinten.

 www.youtube.com/watch?v=rpVERe-MqOI

Azért az utolsó kijelentéssel tudnék vitatkozni...

Nyilván ő a támadó produktivitást érti "debate" alatt, de egyszerűen nem lehet elmenni amellett, hogy az egész rostert tekintve Rosen mellé egy Bosa-t kapsz a csapatodba, míg Murray mellett szól a +1 év és az a kérdőjeles draft érték, amit Rosenért fogsz kapni (bár többször lehetett hallani második, harmadik körös ellenértékről, szerintem bármelyik első kör második felében lévő "QB need"-es csapat hülye lenne nem oda adni érte az első körös picket, teszem azt egy negyedik kört még visszakapva), ami nem fog tudni versenyre kelni egy Bosa szintű gamechanger passrusherrel.

Még ha előre garantálja is valaki, hogy Murrayvel teszem azt tavalyi Chiefs O# szintű számokat tudna produkálni a Cards (nyilván nem az első évében, DJ-Kirk-Fitz ehhez kevés), akkor is ha Rosennel csak top10 körüli a támadósor, a csapat védelme így is úgy is komoly erősítésre szorul, aminek most adhatnának egy hatalmas lökést.

És akkor most arról ne is beszéljünk, hogy Murray pickkel rózsaszín masnival átkötött díszdobozban adod oda a csoportriválisodnak Bosat, amivel az egyik hanem a legnagyobb needjüket tudják megoldani.


Baromi nehéz kérdés és lehet a döntés már régesrég megszületett, de összességében én még mindig a Bosa pickben látom a nagyobb racionalitást. (Mondjuk egy top10/15-s ellenértéknél már lehet megérné beáldozni Rosent.)
ZERO_L
Ha kihúzhatsz egy jövőbeni top QB-t az mindig jobban megéri, mintha kihúzhatsz egy jövőbeni top D játékost.
Aki elhiszi egy QB-ról, hogy jövőbeni top QB, annak a QB-t kell húznia.
A te levezetésednek akkor van csak létjogosultsága, ha biztosan tudod egy QB-ról, hogy nem jövőbeni top QB. És így veted össze egy biztosan tudott jövőbeni top D játékos várható potenciáljával. De ilyen tudásod se neked se másnak nem lehet.
Se a QB-ról, se a D játékosról.
Tehát a QB-t kell vinni.
Lo gi ka.
Sobri Jóska
Vagy nem, mert nincs olyan tudasa h adott QB jobb lenne (Ryan Leaf?).
Solymi
Ha úgy véli, hogy a QB top QB lesz, akkor ez a tudás. (Legfeljebb nem valós. De nincs ami ezt ott és akkor igazolja/cáfolja.)
Tehát a QB-t kell húzni.