NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Mindket oldal budosnek tunik.
Stez
Halat szagolgatsz?

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Azert kezdodnek a pletykak. Tua allitolag kiallitott fel tucat orvost, akil gondolom kello mennyisegu zoldhasuert cserebe odakat zengenek a csipojerol, egyesek szerint meg az is eselytelen, hogy az elozo toresere raseruljon. Mindekozben allitolag tobb csapat fizikai felmerojen sem ment at. Mondjuk hogy ezekbol mi lehet igaz... En egyik oldalnak sem hiszek. Tuaek megszereztek a kello orvosokat es a szukseges marketinget adagoljak, de a csapatok szerintem amugy nem is kereshettek meg ot, hogy orvosit csinaljanak, konkretan meg egy csomo szabadugynoknek sincs meg az orvosi vizsgalata. Akkor majd pont Tuat uldozik?

Mindket oldal budosnek tunik.
Stez
brees se ment át miénken annó.... ha jól tudom Tua-t max videón nézegették

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert kezdodnek a pletykak. Tua allitolag kiallitott fel tucat orvost, akil gondolom kello mennyisegu zoldhasuert cserebe odakat zengenek a csipojerol, egyesek szerint meg az is eselytelen, hogy az elozo toresere raseruljon. Mindekozben allitolag tobb csapat fizikai felmerojen sem ment at. Mondjuk hogy ezekbol mi lehet igaz... En egyik oldalnak sem hiszek. Tuaek megszereztek a kello orvosokat es a szukseges marketinget adagoljak, de a csapatok szerintem amugy nem is kereshettek meg ot, hogy orvosit csinaljanak, konkretan meg egy csomo szabadugynoknek sincs meg az orvosi vizsgalata. Akkor majd pont Tuat uldozik?

Mindket oldal budosnek tunik.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hopp egy kis bibi...


 mobile.twitter.com/MikeGarafolo/status/1247541067466952708
dande
Miert lenne bibi? A gyereknek van esze, az egesz felkeszules csuszni fog legalabb egy-masfel honappal, ha nem tobbel. Lesz ideje felepulni.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp egy kis bibi...


 mobile.twitter.com/MikeGarafolo/status/1247541067466952708
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
ha az nfl fo-k csak szeparáltan dolgozhatnak, vajon az espn-re/nfl networkre is igaz ez? különleges egy draft lesz így, az biztos, én amúgy minden kört külön napra tennék
r.baggio
Ennek tényleg mi lehet az akadálya?
Mert annyira adná magát, tényleg lófasz nincs a TV-ben sportügyileg, mindenki a retro meccsekhez menekült.
Van valami tv-s érdekvédő szervezet, ami fosik, hogy arra a teljes hétre a primetime bezuhan?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
ha az nfl fo-k csak szeparáltan dolgozhatnak, vajon az espn-re/nfl networkre is igaz ez? különleges egy draft lesz így, az biztos, én amúgy minden kört külön napra tennék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Én hülye a prospect-ek elemzésekről szóló videók keresésénél nem szűkítettem a keresési feltételeket eléggé a gugliban.

Hát a penetration és a gaping esetében másféle oktatófilmek jöttek szembe, mint amire elsőre számítottam, pedig még a college szó is szerepelt a szűrőben 😊
Fast Willie
football jott fel? Figyelj oda hogy keresel.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remélem már nagyban csekkolja mindenki otthon, hogy működik-e a faxgép. 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/1247233190965755906
 twitter.com/AdamSchefter/status/1247231588204716033

Én hülye a prospect-ek elemzésekről szóló videók keresésénél nem szűkítettem a keresési feltételeket eléggé a gugliban.

Hát a penetration és a gaping esetében másféle oktatófilmek jöttek szembe, mint amire elsőre számítottam, pedig még a college szó is szerepelt a szűrőben 😊
Fast Willie
De legalább belefuthattál pár honfitársunkba a videókon... 😊
iktriad
Lesz buli, amikor Burrow-t bekapcsoljak az 1/1-nel, es az otthon epp orgiat tart hat kurvaval, amolyan Kyle Walkeresen. Remelem, ez lesz.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem már nagyban csekkolja mindenki otthon, hogy működik-e a faxgép. 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/1247233190965755906
 twitter.com/AdamSchefter/status/1247231588204716033

Én hülye a prospect-ek elemzésekről szóló videók keresésénél nem szűkítettem a keresési feltételeket eléggé a gugliban.

Hát a penetration és a gaping esetében másféle oktatófilmek jöttek szembe, mint amire elsőre számítottam, pedig még a college szó is szerepelt a szűrőben 😊
Fast Willie
De legalább belefuthattál pár honfitársunkba a videókon... 😊
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Én hülye a prospect-ek elemzésekről szóló videók keresésénél nem szűkítettem a keresési feltételeket eléggé a gugliban.

Hát a penetration és a gaping esetében másféle oktatófilmek jöttek szembe, mint amire elsőre számítottam, pedig még a college szó is szerepelt a szűrőben 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első kör így is elég vontatott szokott lenni az első 3-4 pick után, én biza nem adnék több időt a csapatoknak. Minek? A draft eddig is kb. "távolról" ment, mert az első körös meghívott játékosokon, a pickeket bejelentőkön és a műsorvezetőkön kívül nincs ott a helyszínen senki. Minden csapat war roomja a saját headquarterben volt eddig is. Én azt se gondolom problémának, hogy most war room se lesz, mert kényelmesen össze lehet kötni - backup megoldással együtt is - mindenkit az otthonából is. Talán a 4-7. körök 5 perces "rohamtempója" lehet picit gyors, azt mondjuk ha felviszik 7-8 percre. az még elmegy. De az első két naphoz felesleges hozzányúlni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Ez kifejezetten erős évnek tűnik, ritkán vannak ilyen sajátságos keresztnevek mint Rojesterman vagy Gewhite... viszont Jason Madafaka-t nehéz felülmúlni.
Igor
Mik nem jönnek szembe, amikor az ember Madafaka-ra keres:

 bowlhu.blog.hu/2011/06/27/tojaslabdaval_a_monitor_elott_avagy_az_amerikaifocis_videojatekok_vilaga
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Ez kifejezetten erős évnek tűnik, ritkán vannak ilyen sajátságos keresztnevek mint Rojesterman vagy Gewhite... viszont Jason Madafaka-t nehéz felülmúlni.
Igor
Utóbbi linkemben a kedvencem: Chaz Ah You a BYU-ról.

Gondolom az apja felkiáltott szüléskor

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ez kifejezetten erős évnek tűnik, ritkán vannak ilyen sajátságos keresztnevek mint Rojesterman vagy Gewhite... viszont Jason Madafaka-t nehéz felülmúlni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Hasan Defense-ről több:

 kuathletics.tumblr.com/post/165772620719/oneteam-hasan-defense-with-a-last-name-of

Ide is bekerült:

 bleacherreport.com/articles/2721451-the-best-names-in-college-football-in-2017#slide2
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Tuanak a teljes nevét kiírhattad volna, az még inkább indokolja az ittlétét. Tuanigamanuolepola Tagovailoa
Nálam Sean Adesanya (Central Michigan) visz mindent.
Sixo
Rex Sunahara!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 626 — LIGHTS OUT!
Tuanak a teljes nevét kiírhattad volna, az még inkább indokolja az ittlétét. Tuanigamanuolepola Tagovailoa
Nálam Sean Adesanya (Central Michigan) visz mindent.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Idei All-Name Teamek, vastagan az 1., vékonyan a 2. csapat:

QB: Tua Tagovailoa (Alabama), Daniel Santacaterina (Southeast Missouri)
RB: JaMycal Hasty (Baylor), Charles Salary (Marian (IN)), Adrian Killins Jr. (UCF), Yeedee Thaenrat (Towson)
FB: Charlie Taumoepeau (Portland State), Bronson Rechsteiner (Kennesaw State)
TE: Joey Magnifico (Memphis), Moroni Laulu-Pututau (BYU), Josh Harshman (Wyoming), Albert Okwuegbunam (Missouri)
WR: Andre Baccellia (Washington), Jewell Day (Puget Sound), RB Marlow III (Bowling Green), Raghib Ismail Jr. (Wyoming), Chico McClatcher (Washington), Donovan Peoples-Jones (Michigan)
OT: Anthony DeBella (Saint Olaf), Tommy Champion (Mississippi State), Prince Tega Wanogho (Auburn), Gewhite Stallworth (Louisiana Tech)
OG: Chuka Ezeuzoh (Delaware), Johncarlo Valentin (Baylor), Keveon Broadwater (Tusculum), Bradston Burnside (Nicholls)
C: Hunter Littlejohn (Indiana), Jake Fruhmorgen (Baylor)

DE: Prince Emili (Pennsylvania), Shameik Blackshear (TCU), Winston DeLattiboudere (Minnesota), Misiona Aiolupotea-Pei (Washington State), Tre Hornbuckle (Duke), Yetur Gross-Matos (Penn State)
DT: Oluwaseun Oluwatimi (Maryland), Auzoyah Alufohai (West Georgia), Cam Kitchen (Delaware), Jason Maduafokwa (East Tennessee State)
ILB: Vada King (Delta State), Michael Divinity Jr. (LSU), Shaquille Quarterman (Miami-Fl), Christian Rozeboom (South Dakota State)
OLB: Willie Gay Jr. (Mississippi State), Sean Adesanya (Central Michigan), DeDarallo Blue (Toledo), Nuumotu Falo Jr. (Colorado)
CB: Hasan Defense (Kansas), Trent Wilderbraithwaite (Marshall), Monquavion Brinson (Georgia Southern), Rojesterman Farris II (Hawaii)
FS: Michael Junker (Bemidji State), Ashton Antwine (Northeastern State OK)
SS: Manny Bunch (Tulsa), Kyle Hegedus (Youngstown State)

K: Rodrigo Blankenship (Georgia), Justin Rohrwasser (Marshall)
P: Michael Farkas (Ohio), Sterling Hofrichter (Syracuse)
LS: Rex Sunahara (West Virginia), Riley Lovingood (Tennessee)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elképzelhető,hogy a draft mondjuk most 4-5 napos lesz ?

és minden pickre lesz 10-15 perc ?
Ha igen érdekes lesz ezt,hogy oldják meg tv szemmel... vagy minden játékosról lesz ennyi egyetemi felvétel ?
Janek
Nem, a hivatalosan kiküldött memókban mindig ott van, hogy a draft április 23-25 között kerül megrendezésre.
iktriad
Lehet hogy a napok maradnak, viszont elvileg a liga fontolgatja, hogy a kialakult helyzet miatt, több időt ad a csapatoknak 1-1 pickre.
kapitnono
Azt nem tudom, hogy a tévétársaságok ezt hogyan oldják meg. 15 perc reklám, 15 perc stúdiópofázás, 15 percnyi videó
Fast Willie
Szerintem a tarsasagok ennek orulnek, hosszabb draft tobb reklamot jelent, igy meg tobb penzt. Es mivel az egvilagon semmi esemeny nincs, igy meg a late roundokat is joval tobben nezik majd.

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Elképzelhető,hogy a draft mondjuk most 4-5 napos lesz ?

és minden pickre lesz 10-15 perc ?
Ha igen érdekes lesz ezt,hogy oldják meg tv szemmel... vagy minden játékosról lesz ennyi egyetemi felvétel ?
Janek
Nem, a hivatalosan kiküldött memókban mindig ott van, hogy a draft április 23-25 között kerül megrendezésre.
iktriad
Lehet hogy a napok maradnak, viszont elvileg a liga fontolgatja, hogy a kialakult helyzet miatt, több időt ad a csapatoknak 1-1 pickre.
kapitnono
Azt nem tudom, hogy a tévétársaságok ezt hogyan oldják meg. 15 perc reklám, 15 perc stúdiópofázás, 15 percnyi videó
Fast Willie
szerintem be lesz vetve a netes kommunikáció minden formája.
ugy is mindenki otthon van elvileg....

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Elképzelhető,hogy a draft mondjuk most 4-5 napos lesz ?

és minden pickre lesz 10-15 perc ?
Ha igen érdekes lesz ezt,hogy oldják meg tv szemmel... vagy minden játékosról lesz ennyi egyetemi felvétel ?
Janek
Nem, a hivatalosan kiküldött memókban mindig ott van, hogy a draft április 23-25 között kerül megrendezésre.
iktriad
Lehet hogy a napok maradnak, viszont elvileg a liga fontolgatja, hogy a kialakult helyzet miatt, több időt ad a csapatoknak 1-1 pickre.
kapitnono
Azt nem tudom, hogy a tévétársaságok ezt hogyan oldják meg. 15 perc reklám, 15 perc stúdiópofázás, 15 percnyi videó
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Elképzelhető,hogy a draft mondjuk most 4-5 napos lesz ?

és minden pickre lesz 10-15 perc ?
Ha igen érdekes lesz ezt,hogy oldják meg tv szemmel... vagy minden játékosról lesz ennyi egyetemi felvétel ?
Janek
Nem, a hivatalosan kiküldött memókban mindig ott van, hogy a draft április 23-25 között kerül megrendezésre.
iktriad
Lehet hogy a napok maradnak, viszont elvileg a liga fontolgatja, hogy a kialakult helyzet miatt, több időt ad a csapatoknak 1-1 pickre.


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elképzelhető,hogy a draft mondjuk most 4-5 napos lesz ?

és minden pickre lesz 10-15 perc ?
Ha igen érdekes lesz ezt,hogy oldják meg tv szemmel... vagy minden játékosról lesz ennyi egyetemi felvétel ?
Janek
Nem, a hivatalosan kiküldött memókban mindig ott van, hogy a draft április 23-25 között kerül megrendezésre.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Elképzelhető,hogy a draft mondjuk most 4-5 napos lesz ?

és minden pickre lesz 10-15 perc ?
Ha igen érdekes lesz ezt,hogy oldják meg tv szemmel... vagy minden játékosról lesz ennyi egyetemi felvétel ?