NFL kérdések

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Tudnátok adni nekem egy linket, ahol fel vannak sorolva, hogy a csapatok jelenlegi power ranking alapján vett draft pickjei?
Ill. a másik kérdésem, hogy a Raidersnek a Palmer trade végett van első vagy második körös dratfjoga és 3.? 😊hellan
Nem teljesen értem. Nem power ranking alapján adják a picket. De tessék itt megtalálod mindenre a választ, ha jól értelek:
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_NFL_Draft

A Riadersnek az első köre ment Palmerre . Meg 2013 évi második.
Második köre ment A Patshez, hogy tavaly többet válasszanak (3.+4. kör)
Harmadik kör ment Pryorra a suppl. drafton.
Negyedik ment Jason Campbellre (mindhárman QBk ez benne a legravaszabb számomra).
Hetedik kör ment Curryért (OLB).

Ellenben kompenzációs picket fognak kapni Asoért (3. kör lehet sztem), Millerért, és Galleryért (ezek inkább 5.-6. kör sztem).ulpianus
komp. pick nélkül lenne egy 5. és 6. körös pickjük? Nem normálisak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudnátok adni nekem egy linket, ahol fel vannak sorolva, hogy a csapatok jelenlegi power ranking alapján vett draft pickjei?
Ill. a másik kérdésem, hogy a Raidersnek a Palmer trade végett van első vagy második körös dratfjoga és 3.? 😊hellan
Nem teljesen értem. Nem power ranking alapján adják a picket. De tessék itt megtalálod mindenre a választ, ha jól értelek:
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_NFL_Draft

A Riadersnek az első köre ment Palmerre . Meg 2013 évi második.
Második köre ment A Patshez, hogy tavaly többet válasszanak (3.+4. kör)
Harmadik kör ment Pryorra a suppl. drafton.
Negyedik ment Jason Campbellre (mindhárman QBk ez benne a legravaszabb számomra).
Hetedik kör ment Curryért (OLB).

Ellenben kompenzációs picket fognak kapni Asoért (3. kör lehet sztem), Millerért, és Galleryért (ezek inkább 5.-6. kör sztem).ulpianus
Tökéletesen értetted a draftra vonatkozó kérdésemet, köszönöm. 😊
Tehát, akkor a Raiders elvileg először a 3. körben draftolhat? 😮
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Tudnátok adni nekem egy linket, ahol fel vannak sorolva, hogy a csapatok jelenlegi power ranking alapján vett draft pickjei?
Ill. a másik kérdésem, hogy a Raidersnek a Palmer trade végett van első vagy második körös dratfjoga és 3.? 😊hellan
Nem teljesen értem. Nem power ranking alapján adják a picket. De tessék itt megtalálod mindenre a választ, ha jól értelek:
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_NFL_Draft

A Riadersnek az első köre ment Palmerre . Meg 2013 évi második.
Második köre ment A Patshez, hogy tavaly többet válasszanak (3.+4. kör)
Harmadik kör ment Pryorra a suppl. drafton.
Negyedik ment Jason Campbellre (mindhárman QBk ez benne a legravaszabb számomra).
Hetedik kör ment Curryért (OLB).

Ellenben kompenzációs picket fognak kapni Asoért (3. kör lehet sztem), Millerért, és Galleryért (ezek inkább 5.-6. kör sztem).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudnátok adni nekem egy linket, ahol fel vannak sorolva, hogy a csapatok jelenlegi power ranking alapján vett draft pickjei?
Ill. a másik kérdésem, hogy a Raidersnek a Palmer trade végett van első vagy második körös dratfjoga és 3.? 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Amerika az az ország, ahol Al Capone-t is bekasztlizta az Adóhivatal.
Amit kérdezel, az kint kb 5-15 évnyi szabadságvesztés.
Melyik milliomos vállal be ilyet?
Persze Magyarországon evidens, hogy így lenne, vagy Manning cége leszámlázna pár sajtótájékoztatót, tanácsadást, stb. de az USA-ban még egy ilyen felvetés is irreális.
Valamint gondolj bele, hogy miként költi el a 75%-nyi tízmillió dollárokat?
Vagy hol tartja?
stb.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok! Azt kérdezném hogy a csapatok nem tudják megkerülni a salary cap-et azzal hogy "zsebbe" fizetik a játékosok fizetésének egy részét? Például PM lemondd a fizetésének a 75%-ról hogy a csapat tudjon FA-ról igazolni, közbe pedig télleg megkapja a pénzt csak nem hivatalosan. Milyen módon tudja ezektől a módszerektől visszatartani a csapatokat a liga?

Előre is köszi a választ.R2D2
vegyük azt, hogy a liga nem tudja ellenőrizni. képzeld el, hogy a példád alapján Manningnak csak a pénz 25%áról van szerződése. mi van, ha a többit nem kapja meg? kinél reklamál?Szobi22
Megfenyegeti Irsayt, hogy a pokolra fog jutni, de ha ez sem elég, esetleg ráküldi Saturdayt és a többi OL-t.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sziasztok! Azt kérdezném hogy a csapatok nem tudják megkerülni a salary cap-et azzal hogy "zsebbe" fizetik a játékosok fizetésének egy részét? Például PM lemondd a fizetésének a 75%-ról hogy a csapat tudjon FA-ról igazolni, közbe pedig télleg megkapja a pénzt csak nem hivatalosan. Milyen módon tudja ezektől a módszerektől visszatartani a csapatokat a liga?

Előre is köszi a választ.R2D2
vegyük azt, hogy a liga nem tudja ellenőrizni. képzeld el, hogy a példád alapján Manningnak csak a pénz 25%áról van szerződése. mi van, ha a többit nem kapja meg? kinél reklamál?

több mint 12 éve
R2D2 Green Bay Packers 11
Sziasztok! Azt kérdezném hogy a csapatok nem tudják megkerülni a salary cap-et azzal hogy "zsebbe" fizetik a játékosok fizetésének egy részét? Például PM lemondd a fizetésének a 75%-ról hogy a csapat tudjon FA-ról igazolni, közbe pedig télleg megkapja a pénzt csak nem hivatalosan. Milyen módon tudja ezektől a módszerektől visszatartani a csapatokat a liga?

Előre is köszi a választ.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Két dologgal kapcsolatban lenne kérdésem:

1. Mi a frachise tag, miért jó a csapatnak, miért jó a játékosnak, milyen feltételek szükségeltetnek, h vki FT-t kapjon?

2. Mit jelent pontosan a garbage yard kifejezés? (a tükörfordítástól eltekintve..))bebop
1. http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/11/az-uj-nem-exkluziv-franchise-tag.html

2. a garbage time-ban megtett yard. tehát a meccs már lefutott részében szerzett.

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Két dologgal kapcsolatban lenne kérdésem:

1. Mi a frachise tag, miért jó a csapatnak, miért jó a játékosnak, milyen feltételek szükségeltetnek, h vki FT-t kapjon?

2. Mit jelent pontosan a garbage yard kifejezés? (a tükörfordítástól eltekintve..))

GB
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
erre hol lehet befizetni, mert nem találtam sehol... (de ha minden kötél szakad, azért remélem a T-Gyuszi Online adja a streamen, de jobb lenne minőségben nézni. a kollégiumba nincs sport tv 😒)

"Az NFL által kiküldött tájékoztató szerint 2012. február 5-én (magyar idő szerint 6-án hajnalban) első alkalommal lesz lehetősége a megfelelő előfizetéssel rendelkezőknek magyarul nézni, illetve a Sirius nevű rádiótársaság jóvoltából hallgatni a 46. Super Bowl történéseit. A két "csatornához" az NFL hivatalos honlapján lehet hozzájutni.

(Sport TV)"

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Valaki defense guru mesélhetne nekem a wide9 defről.
Köszike. 😉Bazzani
Kérdezd Castillot 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki defense guru mesélhetne nekem a wide9 defről.
Köszike. 😉Bazzani
A 9-es szám a két end helyzetére (technique) utal a támadófalhoz képest. Az eredeti számozás alapján ez a tight end külső vállát jelenti (tehát 1 tight endes felállásnál még értelmezhetetlen is). Az ilyen endnek egyetlen feladata van, hogy lerohanja az irányítót, és ehhez áll a legjobb szögben, hogy lehetőleg minimális kontakt nélkül tudjon elszáguldani a fal mellett. Futás ellen borzasztó sérülékeny.

http://smartfootball.com/defense/the-so-called-wide-nineDoM
Köszi.
Lions most ezt nyomatja.
Akkor nyílván ez is ok a gyenge futás elleni védekezésre.
Most azt olvastam viszont,hogy Brees ellen jó lehet,mert a két end visszatereli ezzel a zsebbe,ahonnan "nem lát olyan jól".Bazzani
Az biztos hogy lehet benne fantázia, viszont a screen passzok is jobban mennek a wide9 ellen, abban meg brees azért elég jó, szóval ha igy fogtok nekimenni a Saints-nek, akkor nagy szerep fog jutni a LB sornak is passzvédekezsben...

Kiváncsian várom 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki defense guru mesélhetne nekem a wide9 defről.
Köszike. 😉Bazzani
A 9-es szám a két end helyzetére (technique) utal a támadófalhoz képest. Az eredeti számozás alapján ez a tight end külső vállát jelenti (tehát 1 tight endes felállásnál még értelmezhetetlen is). Az ilyen endnek egyetlen feladata van, hogy lerohanja az irányítót, és ehhez áll a legjobb szögben, hogy lehetőleg minimális kontakt nélkül tudjon elszáguldani a fal mellett. Futás ellen borzasztó sérülékeny.

http://smartfootball.com/defense/the-so-called-wide-nineDoM
Köszi.
Lions most ezt nyomatja.
Akkor nyílván ez is ok a gyenge futás elleni védekezésre.
Most azt olvastam viszont,hogy Brees ellen jó lehet,mert a két end visszatereli ezzel a zsebbe,ahonnan "nem lát olyan jól".

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valaki defense guru mesélhetne nekem a wide9 defről.
Köszike. 😉Bazzani
A 9-es szám a két end helyzetére (technique) utal a támadófalhoz képest. Az eredeti számozás alapján ez a tight end külső vállát jelenti (tehát 1 tight endes felállásnál még értelmezhetetlen is). Az ilyen endnek egyetlen feladata van, hogy lerohanja az irányítót, és ehhez áll a legjobb szögben, hogy lehetőleg minimális kontakt nélkül tudjon elszáguldani a fal mellett. Futás ellen borzasztó sérülékennyé teszi a védőfalat.

http://smartfootball.com/defense/the-so-called-wide-nine
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki defense guru mesélhetne nekem a wide9 defről.
Köszike. 😉

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ha 5 csapat áll 8-8al a szezon végén mi dönti el, hogy ki draftol hamarabb?tüsi91
A schedule erőssége.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha 5 csapat áll 8-8al a szezon végén mi dönti el, hogy ki draftol hamarabb?
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Szerintem a mez kinézetét a csapat mondja meg, a gyártónak nincs sok beleszólása.BMG
Reméljük, mert volt pár undoritó azokban a tavalyi előtervezett mezekben...de ami biztos hogy a legrondább a Pats-é volt 😊

http://mt.nesn.com/.a/6a0115709f071f970b013489358a52970c-400wi

Nem is birok ránézni :ogravedigger
mondjuk ha megnézünk pl. egy-két mostanában viselt nadrágot
ami kinézetében leginkább Király Gabi mackójához hasonlít csak rövid szárral ( pl. a Giants-nek is van ilyen ) , akkor azért eltudnék képzelni némi előremutató újítást a szereléseken...
no azért nem ennyire persze mint ezek.. 😊yooker
Pedig lesznek szerintem érdekességek...
Az egyetemi csapatok egyik-másik szerelése egészen értékelhető volt - csak rendkívül szokatlan.
Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy a Nike mekkorát fog / akar dobbantani a piacon a tavaszi bevezetéskor. Nem csak a csapatok felé, hanem a szurkolóknak árult "egyéb" cuccokból, mert annak valami egészen elképesztő piaca van - és a lökött amerikaiak (meg az összes többi őrült velünk együtt... 😉 ) képesek mindent megvenni, főleg egy új szezon előtt, ha már ismerünk egy-két új szerzeményt a csapatba és azok összes felszerelését...
Plusz ugye most lehet cserélni a kollekció összes darabját (póló, gatya, hoody, kabát, sapka, sál-kesztyű, stb...). Kíváncsi vagyok, hogy pl. csinálnak-e egy néhány napos bevezető akciót (olcsóbban pár napig az élelmes vevők számára), vagy a megszokott NFL+nike-árszínvonalon tolják már az elejétől fogva. (na jó, az első verzióban csak reménykedem... 😀 )

BUÉK MINDENKINEK!!!!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Igen elvileg, de remélem nem azzal a szörnyű design-al amit tavaly bemutattak...bár asszem az fake volt csak, remélem nem változnak a mezek sokat...gravedigger
Szerintem a mez kinézetét a csapat mondja meg, a gyártónak nincs sok beleszólása.BMG
Reméljük, mert volt pár undoritó azokban a tavalyi előtervezett mezekben...de ami biztos hogy a legrondább a Pats-é volt 😊

http://mt.nesn.com/.a/6a0115709f071f970b013489358a52970c-400wi

Nem is birok ránézni :ogravedigger
mondjuk ha megnézünk pl. egy-két mostanában viselt nadrágot
ami kinézetében leginkább Király Gabi mackójához hasonlít csak rövid szárral ( pl. a Giants-nek is van ilyen ) , akkor azért eltudnék képzelni némi előremutató újítást a szereléseken...
no azért nem ennyire persze mint ezek.. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Üsse kavics, átvállaljuk Revist

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tomlinson nem pár napja nyilatkozta, hogy lehet a vasárnapi lesz az utolsó meccse?JJ
Tudok róla, de még nem vettem biztosnak, hogy visszavonul. 😊hellan
ha nem is vonul vissza, számba vehető csereértéke már nincsen.Höri
Maybin esetében is ez a helyzet akkor, így nem marad más csak a pickek a feltradehez.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha jól tudom a következő évi drafton fel lehet már használni játékosokat is a feltrade érdekében.
Elképzelhetőnek tartjátok, ha a Jets nem jut be a playoffba, hogy a drafton Tomlinsont bevonva felmenjünk Trent Richardsonért, vagy Aaron Maybint bevonva egy OLB-ért?hellan
Tomlinson nem pár napja nyilatkozta, hogy lehet a vasárnapi lesz az utolsó meccse?JJ
Tudok róla, de még nem vettem biztosnak, hogy visszavonul. 😊hellan
ha nem is vonul vissza, számba vehető csereértéke már nincsen.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha jól tudom a következő évi drafton fel lehet már használni játékosokat is a feltrade érdekében.
Elképzelhetőnek tartjátok, ha a Jets nem jut be a playoffba, hogy a drafton Tomlinsont bevonva felmenjünk Trent Richardsonért, vagy Aaron Maybint bevonva egy OLB-ért?hellan
Tomlinson nem pár napja nyilatkozta, hogy lehet a vasárnapi lesz az utolsó meccse?JJ
Tudok róla, de még nem vettem biztosnak, hogy visszavonul. 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ha jól tudom a következő évi drafton fel lehet már használni játékosokat is a feltrade érdekében.
Elképzelhetőnek tartjátok, ha a Jets nem jut be a playoffba, hogy a drafton Tomlinsont bevonva felmenjünk Trent Richardsonért, vagy Aaron Maybint bevonva egy OLB-ért?hellan
Tomlinson nem pár napja nyilatkozta, hogy lehet a vasárnapi lesz az utolsó meccse?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal