NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 6 éve
Harlond 1
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy arról van e információtok ha veszek egy bérletet és kimegyek az egyik mecsre, akkor a másik jegye átruházható másra? Vagy akkor már csak engem jogosít belépésre?
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Sziasztok! Engem is 4 db jegy érdekelne az október 14-i Seattle Seahawks - Oakland Raiders mérkőzésre! Minden megoldás érdekel! Köszi előre is!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
menyus Chicago Bears LSU Tigers 27
Sziasztok, jacksonville meccsre keresnék jegyet, category 1/2, vagy premium sideline helyek érdekelnének, két darab, akinek van és meg is válna tőle az legyen kedves írni, egy kis ráfizetés is belefér 😀
több mint 6 éve
milansmith90 Minnesota Vikings Arizona Wildcats 3
Sziasztok!
28-as meccsre keresnék 4 jegyet.
több mint 6 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Sziasztok,

van 5 jegyem a Chargers-Titans meccsre, ha valakit érdekelne, jelezze nyugodtan privát üzenetben.

Árban adnám, egészen pontosan 53,495 Font/jegy (6. kategóriás, ez a szektor: Area: 530 Row: 02). Aki ügyes, az még alkudhat is pár fontot. 😊 Lehet vinni 1-2-3-5 db-ot is, egyedül 4-et nem szívesen adok, hogy ne 1 db maradjon rajtam.

Személyes átvétel Pest, de ha kell el is tudom postázni.

Üdv,
Z

Szerkesztette: Mardel

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 6 éve
Mati50 Green Bay Packers 2
1) Január 31-e és február 15-e között a tavalyi tulajdonosok újíthatják meg a helyüket a Wembleyben.

2) Február 15-ével nyílik meg a bérletvásárlási lehetőség azoknak, akik újak, de bérletet tudnak/akarnak venni. Ekkor minden meccsre kötelező jegyet venni, és megvásárolhatók az első időszakban nem értékesített jegyek (is).

3) Az egyes meccsekre ezután valamikor márciusban nyílik meg a vásárlási lehetőség. Ilyenkor az "első kézből történő" hivatalos értékesítési csatornákon már kevés helyre lehet venni jegyet, és +20%-al drágábban a februári árakhoz viszonyítva. Jegyeket másodkézből továbbra is lehet venni (viagogo pl.), de ezek szabadárasak, így drágábbak, és a közvetítőnek is további jutalékot kell fizetni.

Összességében, ha valakinek mindegy, hogy honnan nézi a meccset, csak szeretne 1 meccsen ott lenni, átélni az élményt, akkor lehet várni márciusig, mert itt-ott találni még helyet. Ha azonban jó helyre, elfogadható áron akar valaki kerülni, mindenképpen az első vagy a második szakaszt javaslom.

Nekem a Wembleyben a 125-ös szektor 35-ös sorában lesz 2 jegyem a mindkét meccsre. A 3. meccsre mivel új stadionban lesz, még nincs info, hogy a tavalyi jegyek, helyett mit kapunk. Ha valakit valamelyik jegy érdekel privátban írjon. idén nem megyek, majd jövőre!
salsa99
Elore is bocsi a noobkodasert, ha jol ertem, akkor a legjobb/legbiztosabb az lenne, ha feb 15-en kovetoen vennek (ket) berletet mind a 3 meccsre, majd amelyik meccs nem erdekel, az arra kapott jegyeket eladnam, annak akit erdekel!?
Kerdeznem, hogy ez az hox vs raiders-re is mukodik (engem kifejezetten csak az erdekelne), mert ott olvastam valamit a berletekkel kapcsolatban.
Pari
Az Oakland - Seahawks Meccsekre időközben az lett a mondás, hogy csak a draft környékén, áprilisban kezdik meg a jegyek kibocsátását. Mivel új a helyszín, ezért nincs senkinek fix, tavalyi bérletes helye. Először a tavalyi bérletesek vehetnek, de mi is, aki előbb kapja marja alapon vehetjük meg a helyet. Nagy káosz lesz a nyitás pillanatában. Addig senki nem tud jegyeket venni erre a meccsre. Ez azért fontos, mert viszonteladói oldalon (viagogo például), már vidáman árulnak jegyeket és vannak akik vesznek is - holott ez legfeljebb egy ígéret lehet, egy jövőbeli jegyre. (pontos szék megjelelőlés persze nincs is, csak pl felső karéj, stb.)
Áprilisig tehát csak a 2 Wembley meccsre lehet jegyet venni, a korábban leírt módokon, addig nem tanácsos bedőlni ezeknek a Hawks-Raiders jegyeknek.
salsa99
Szia!Szeretnék érdeklődni az eladó jegyek felől,nagyon szeretném a fiam meglepni vele de én is mennék😉.Az október 28-i meccs szuper lenne de bármelyik óriási élmény nyújtana az tuti.Köszi ha válaszolsz!
több mint 6 éve
Mati50 Green Bay Packers 2
Sziasztok!Nagyon szeretnék két jegyet venni az október 28-as mecsre,salsa99 ha jól értelmeztem az írásod Te eladod a jegyeidet.A fiamnak szeretném szülinapra és ha én is mehetnék az már maga lenne a tökéletesség☺.
több mint 6 éve
Jadran76 New York Giants 1
Sziasztok! 4 db jegy érdekelne elsősorban az október 14-i Seattle Seahawks - Oakland Raiders mérkőzésre! De a többire is nyitott lennék.
több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Kíváncsi leszek mikorra érnek ide...bár én a viagogo-n vettem.Van itt más is aki viagogon vett jegyet ?
viktornagy
Sziasztok!
érdeklődnék, hogy a viagogo-s jegyek megérkeztek? Én már a következő szezonra rendeltem, de aggódom az utólag olvasott negatívumok miatt. Köszi!
Andiii
Ne aggódj. A meccs előtti 5. napig legalábbis. 😊 Utána lehet.
több mint 6 éve
Andiii 2
Kíváncsi leszek mikorra érnek ide...bár én a viagogo-n vettem.Van itt más is aki viagogon vett jegyet ?
viktornagy
Sziasztok!
érdeklődnék, hogy a viagogo-s jegyek megérkeztek? Én már a következő szezonra rendeltem, de aggódom az utólag olvasott negatívumok miatt. Köszi!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Érdekel valakit a TENNESSEE TITANS V LOS ANGELES CHARGERS meccs? Engem nem, de veszek season pass-t idén is, elvileg lesz két eladó jegyem a pálya közepéhez, közel a fűhöz.
A jegy 2X100-ba kerül nekem is, annyit kérnék érte, nem nyerészkedni akarok. Tavaly is 3 meccsre adtam el jegyeket, leigazolható vagyok.
etniez
Engem érdekel.
empty taxi
Mind a két jegy? Mert a lenti hozzászólásban nem voltam egyértelmű. A 2 helyre van season passom, de ha akarok, csak egyet veszek meg belőle. Idén nem jön a bátyám, szóval nekem az egy jegy nekem jobb lenne.
etniez
Ha neked kényelmesebb az 1, akkor legyen úgy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
etniez 76
Érdekel valakit a TENNESSEE TITANS V LOS ANGELES CHARGERS meccs? Engem nem, de veszek season pass-t idén is, elvileg lesz két eladó jegyem a pálya közepéhez, közel a fűhöz.
A jegy 2X100-ba kerül nekem is, annyit kérnék érte, nem nyerészkedni akarok. Tavaly is 3 meccsre adtam el jegyeket, leigazolható vagyok.
etniez
Engem érdekel.
empty taxi
Mind a két jegy? Mert a lenti hozzászólásban nem voltam egyértelmű. A 2 helyre van season passom, de ha akarok, csak egyet veszek meg belőle. Idén nem jön a bátyám, szóval nekem az egy jegy nekem jobb lenne.

Szerkesztette: etniez
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Érdekel valakit a TENNESSEE TITANS V LOS ANGELES CHARGERS meccs? Engem nem, de veszek season pass-t idén is, elvileg lesz két eladó jegyem a pálya közepéhez, közel a fűhöz.
A jegy 2X100-ba kerül nekem is, annyit kérnék érte, nem nyerészkedni akarok. Tavaly is 3 meccsre adtam el jegyeket, leigazolható vagyok.
etniez
Engem érdekel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
etniez 76
Érdekel valakit a TENNESSEE TITANS V LOS ANGELES CHARGERS meccs? Engem nem, de veszek season pass-t idén is, elvileg lesz két eladó jegyem a pálya közepéhez, közel a fűhöz.
A jegy 2X100-ba kerül nekem is, annyit kérnék érte, nem nyerészkedni akarok. Tavaly is 3 meccsre adtam el jegyeket, leigazolható vagyok.
több mint 6 éve
andor27 5
sziasztok. A jegyvétellel lennék én is bajba, ha valakinek lesz 15-én két felesleges jegye eagels-jags meccsre akkor írjon legyen szíves, átvenném tőle a jegyeket. előre is köszönöm.
több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
1) Január 31-e és február 15-e között a tavalyi tulajdonosok újíthatják meg a helyüket a Wembleyben.

2) Február 15-ével nyílik meg a bérletvásárlási lehetőség azoknak, akik újak, de bérletet tudnak/akarnak venni. Ekkor minden meccsre kötelező jegyet venni, és megvásárolhatók az első időszakban nem értékesített jegyek (is).

3) Az egyes meccsekre ezután valamikor márciusban nyílik meg a vásárlási lehetőség. Ilyenkor az "első kézből történő" hivatalos értékesítési csatornákon már kevés helyre lehet venni jegyet, és +20%-al drágábban a februári árakhoz viszonyítva. Jegyeket másodkézből továbbra is lehet venni (viagogo pl.), de ezek szabadárasak, így drágábbak, és a közvetítőnek is további jutalékot kell fizetni.

Összességében, ha valakinek mindegy, hogy honnan nézi a meccset, csak szeretne 1 meccsen ott lenni, átélni az élményt, akkor lehet várni márciusig, mert itt-ott találni még helyet. Ha azonban jó helyre, elfogadható áron akar valaki kerülni, mindenképpen az első vagy a második szakaszt javaslom.

Nekem a Wembleyben a 125-ös szektor 35-ös sorában lesz 2 jegyem a mindkét meccsre. A 3. meccsre mivel új stadionban lesz, még nincs info, hogy a tavalyi jegyek, helyett mit kapunk. Ha valakit valamelyik jegy érdekel privátban írjon. idén nem megyek, majd jövőre!
salsa99
Elore is bocsi a noobkodasert, ha jol ertem, akkor a legjobb/legbiztosabb az lenne, ha feb 15-en kovetoen vennek (ket) berletet mind a 3 meccsre, majd amelyik meccs nem erdekel, az arra kapott jegyeket eladnam, annak akit erdekel!?
Kerdeznem, hogy ez az hox vs raiders-re is mukodik (engem kifejezetten csak az erdekelne), mert ott olvastam valamit a berletekkel kapcsolatban.
Pari
Az Oakland - Seahawks Meccsekre időközben az lett a mondás, hogy csak a draft környékén, áprilisban kezdik meg a jegyek kibocsátását. Mivel új a helyszín, ezért nincs senkinek fix, tavalyi bérletes helye. Először a tavalyi bérletesek vehetnek, de mi is, aki előbb kapja marja alapon vehetjük meg a helyet. Nagy káosz lesz a nyitás pillanatában. Addig senki nem tud jegyeket venni erre a meccsre. Ez azért fontos, mert viszonteladói oldalon (viagogo például), már vidáman árulnak jegyeket és vannak akik vesznek is - holott ez legfeljebb egy ígéret lehet, egy jövőbeli jegyre. (pontos szék megjelelőlés persze nincs is, csak pl felső karéj, stb.)
Áprilisig tehát csak a 2 Wembley meccsre lehet jegyet venni, a korábban leírt módokon, addig nem tanácsos bedőlni ezeknek a Hawks-Raiders jegyeknek.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
1) Január 31-e és február 15-e között a tavalyi tulajdonosok újíthatják meg a helyüket a Wembleyben.

2) Február 15-ével nyílik meg a bérletvásárlási lehetőség azoknak, akik újak, de bérletet tudnak/akarnak venni. Ekkor minden meccsre kötelező jegyet venni, és megvásárolhatók az első időszakban nem értékesített jegyek (is).

3) Az egyes meccsekre ezután valamikor márciusban nyílik meg a vásárlási lehetőség. Ilyenkor az "első kézből történő" hivatalos értékesítési csatornákon már kevés helyre lehet venni jegyet, és +20%-al drágábban a februári árakhoz viszonyítva. Jegyeket másodkézből továbbra is lehet venni (viagogo pl.), de ezek szabadárasak, így drágábbak, és a közvetítőnek is további jutalékot kell fizetni.

Összességében, ha valakinek mindegy, hogy honnan nézi a meccset, csak szeretne 1 meccsen ott lenni, átélni az élményt, akkor lehet várni márciusig, mert itt-ott találni még helyet. Ha azonban jó helyre, elfogadható áron akar valaki kerülni, mindenképpen az első vagy a második szakaszt javaslom.

Nekem a Wembleyben a 125-ös szektor 35-ös sorában lesz 2 jegyem a mindkét meccsre. A 3. meccsre mivel új stadionban lesz, még nincs info, hogy a tavalyi jegyek, helyett mit kapunk. Ha valakit valamelyik jegy érdekel privátban írjon. idén nem megyek, majd jövőre!
salsa99
Elore is bocsi a noobkodasert, ha jol ertem, akkor a legjobb/legbiztosabb az lenne, ha feb 15-en kovetoen vennek (ket) berletet mind a 3 meccsre, majd amelyik meccs nem erdekel, az arra kapott jegyeket eladnam, annak akit erdekel!?
Kerdeznem, hogy ez az hox vs raiders-re is mukodik (engem kifejezetten csak az erdekelne), mert ott olvastam valamit a berletekkel kapcsolatban.
több mint 6 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Sziasztok!

Engem 4 jegy (legrosszabb esetben 2 darab) érdekelne, elsősorban a SEA@OAK-ra, de ha a másik kettőre van csak az is rendben lenne 😊 !!!

Akinek van/lesz eladó az kérem jelezze 😊

Köszönöm 😉
több mint 6 éve
Adamka86 New England Patriots 1
Sziasztok, engem 2 jegy érdekelne a 2 wembleyben lévő meccsre. Ha valakinek van eladó az írjon már. Előre is köszi!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Engem érdekelne a Raiders meccsre min két jegy. Ha valakinek van és nem akar menni, akkor legyen szíves írjon.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Mennyitől kezdődnek a jegyek egy Londoni meccsre? Stubhubon már vannak fent jegyek kb 120 GBP-től kezdődően,
több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Jól értelmezed.
több mint 6 éve
milansmith90 Minnesota Vikings Arizona Wildcats 3
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha jól értem, ha season jegyet veszek akkor azok meccsenként különálló jegyek, így ha csak az egyik meccsre akarok menni akkor a másikra simán eltudom adni a jegyeket. Jól értelmezem?
több mint 6 éve
zokeszt 7
Olvasd el salsa hozzászólását, lejjebb...
NB2
Szia!

Azt olvastam, a kérdésem főképp arra irányul hogy honnan érdemes vásárolni.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Olvasd el salsa hozzászólását, lejjebb...