NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 5 éve
Andiii 2
Sziasztok! Tegnap rossz pillanatban ért a meccsek időpontjának bejelentése és pánikba estem, "megvettem" három jegyet a viagogo-n keresztül. Van erről valakinek tapasztalata? Azon kívül, hogy becsületes felárat fizettem a foglalásért, lehet még nagyobb szívás?
skizofita
Csatlakozom! Én is viagogon vettem a jegyeket és persze utólag néztem utána. A jegyár nem érdekel csak az, hogy bejussunk. Nem találtam sehol olyat, akinek valóban lett volna tapasztalata konkrétan viagogos NFL jeggyel kapcsolatban. Ha kapsz infót kérlek jelezd nekem is. Én ráadásul szülinap ajándéknak vettem 😕
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Sziasztok! Tegnap rossz pillanatban ért a meccsek időpontjának bejelentése és pánikba estem, "megvettem" három jegyet a viagogo-n keresztül. Van erről valakinek tapasztalata? Azon kívül, hogy becsületes felárat fizettem a foglalásért, lehet még nagyobb szívás?

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
menyus Chicago Bears LSU Tigers 27
a wembley-ben rendezendő meccsekre május 1.én 10órától lehet jegyet venni(angol idő szerint gondolom) a seahawks meccsre csak később,valószínüleg csak augusztusban
több mint 5 éve
Chimpyfon 13
Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem érdeklődőkhöz, seahawks-raiders-re nem tudja vki mikor lehet jegyet venni? e-mailben regisztráltam, de eddig nem kaptam értesítést és nem szertnék lemaradni róla..
több mint 5 éve
Andu81 New England Patriots 3
Szerintetek mikor kezdődik meg a single ticket értékesítés?
több mint 5 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Sziasztok,

Sajnos egyáltalán nincs tapasztalatom a külföldi jegyvásárlásban, és elég ellentétes infókat látok, ahol eddig néztem. Az lenne a kérdésem, hogy ha valami csoda folytán sikerülne 3 jegyet szereznem az Eagles-Jags meccsre amint megkezdik a single ticketek árusítását, azt később tudom hivatalosan (tehát nem üzérként) vagy szabályosan újraértékesíteni, ha végül mégsem tudok elmenni?

Sajnos több okból is elég bizonytalan, hogy ki tudok-e menni a meccsre, bármelyik hétvégén is van, és nem akarom, hogy rajtaveszítsünk a dolgon. Névre szólnak ezek a jegyek? Van hivatalos újraértékesítési lehetőség? Mennyit bukik ilyenkor az ember a jegyen? (Nyerni nem szeretnék rajta, nem ez a cél).

Előre is hálásan köszönök minden választ és segítséget!

sb08
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Sziasztok! Ha valaki eladna 2 jegyet az Eagles-Jaguars meccsre az szóljon 😊
több mint 5 éve
IMarcee Carolina Panthers 1
Helló! Eladó jegyeket keresek a londoni meccsek valamelyikére. 4 darabra lenne szükségem. Ha valakinek van elfekvőben szóljon bátran! 😀 Ha 4 nincs is, de van 3, az is érdekes lehet!!

Szerkesztette: IMarcee
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Sziasztok! Tudja valaki, hogy Ticketmaster-ről rendelt jegy,mennyi idő míg megjön?
jane2008
csak ősszel kapod majd meg amikor kinyomtatják, 2-3 héttel a meccs előtt kb

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
jane2008 1
Sziasztok! Tudja valaki, hogy Ticketmaster-ről rendelt jegy,mennyi idő míg megjön?
több mint 6 éve
kovacstom1988 1
Sziasztok! Titans-Chargers meccsre lesz eladó 3 db egymás mellé szóló jegyem, 239. szektor 4.sor.
Akit érdekel írjon privátban.
georgina.h
szia. engem érdekelne. ha még aktuális írj kovacstom1988@gmail.com
több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Hű, még a látszatát is el szeretném kerülni annak, hogy Viagogo bérencnek tűnjek, de szerintem nem olyan rossz a helyzet. Én persze nem szeretnék ott jegyet venni, mert sokszorosát lehet kifizetni annak, ami a jegy eredeti ára, de ilyen a másodlagos jegyüzér piac. Az, hogy nagyon sok jutalékot kér a Viagogo eladótól is és vevőtől is ez igaz, de ez a rendszer addig működik ilyen magas áron, amíg van rá kereslet. Az átverésekkel szerintem nem a Viagogo próbálkozik, hanem egyes eladók, akik nem létező jegyeket árulnak. Azért kéri el a Viagogo az eladók bankkártyáját, és ezért nem fizeti ki az eladót csak az esemény megtörténte és a vevő pozitív visszajelzése után 1-2 héttel. Ha nem érvényes jegyet kap/nem kap jegyet a vevő, akkor az eladó kötelezve van hasonló értékű jegy biztosítására/kártérítésre. Elvileg erre szolgál a bankkártya fedezet.
Viagogo-n jegyet venni drága buli, de még mindig jobb, mint vakon kiutazni, és a stadionok előtti jegyüzérektől körbekérdezni, hogy a 220-as szektor 68. sorában kinek van 4 jegye 200 font alatt. Egyébként a viagogo mellett ajánlom a ticketmastert mindenkinek. Ha időben reagálsz van eredeti jegy eredeti áron. Illetve azt írták, a ticketmaster is elindítja a second-hand jegyértékesítését. Ha nagyobb lesz a verseny, csökkenek a közvetítői díjak is.
több mint 6 éve
Fakusz78 5
igen ezt és ehhez hasonlókat én is olvastam. életemben először vettem itt bármit is de utoljára. nem akarok ezen agyalni, mert azt tudom mondani, hogy profi a gépezet a lehúzásban. de, és engem csak az érdekel, hogy bejussak, az árat többszörösen megfizettem és csak egy full csalódástól akarom magam megkímélni. persze erre valószínű csak az idő ad majd választ. a feleségem ott biztos megöl ha nem jutunk be 😀
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Valaki még a fórumról viagogo-s vevői tapasztalatot tud megosztani velem?
Fakusz78
haverom így járt velük:  mefi.be/muti/6472/balek-vagyok-igy-vert-at-az-online-jegyuzer-scam-gepezet-viagogo/

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Fakusz78 5
Valaki még a fórumról viagogo-s vevői tapasztalatot tud megosztani velem?
több mint 6 éve
Yalltrippin Green Bay Packers 23
Sziasztok. Mivel regisztráltam már hónapokkal ezelőtt az érdeklődésem a single ticketekre, viszont nem kaptam sem visszaigazoló emailt erről, sem a jegyvásárlás megnyitásának dátumáról semmi információt a ticketmastertől, gondoltam ránézek a ticketmaster oldalán az eseményre..ott azt látom jelenleg, hogy "General Admission Ticket"-ket már lehet venni. Jól értelmezem, hogy ezek NEM a single ticketek amire regisztráltam az érdeklődésem korábban? Ti kaptatok valami visszaigazolást amikor regisztráltatok, vagy egyéb információt azóta arról, hogy mikor kezdik árulni a singe ticketeket? Két jegyet szeretnék venni a Jags-Eagles-re.

Szerkesztette: Yalltrippin
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Nekem a viagogo előírásai szerint legkésőbb október 21-ig kell postára adnom a jegyeket. (UPS). Igy legkésőbb október 23/24ig kell megkapni a 28-i meccsre a jegyeket. Ezért írtam, hogy meccs mínusz 5 napig még nem kell aggódni.
salsa99
A viagogo-n eladói tapasztalatokról tudsz írni. Gyorsan el lehet passzoli a jegyeket? Kártya adatokat mindenképp meg kell adni, minek nekik, ha eladó vagyok? Mennyivel érdemes felül árazni a jegyeket, hogy a közvetítői díjakkal ne szívjam meg?
Különben érdekes, hogy ezeken az oldalakon tényként kezelik azt, hogy a PHI-JAX lesz okt 28.-án
több mint 6 éve
Fakusz78 5
A kérdés inkább vevői oldalról az lenne hogy minél hamarabb megkapjuk a jegyeket. Olyat tud valaki hogy miképp ellenőrizhető hogy eredeti e a jegy amit viagogon vettem? Belföldön. Általában mikor érkeznek a vevőkhoz a jegyek? Mikortól reális várni?
több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nekem a viagogo előírásai szerint legkésőbb október 21-ig kell postára adnom a jegyeket. (UPS). Igy legkésőbb október 23/24ig kell megkapni a 28-i meccsre a jegyeket. Ezért írtam, hogy meccs mínusz 5 napig még nem kell aggódni.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Sziasztok! 2 db jegy elado a Chargers Titans meccsre! 100 Fontos/dbja! Szoljatok ha valakit erdekel!
több mint 6 éve
Fakusz78 5
Már többször volt kérdés, arra nézve, hogy a viagogo-n vásárolt jegyek kb. mikorra kaphatok kézhez, ezzel kapcsolatos tapasztalat? A feleségemmel az eagles meccsre mennénk és mivel bérletet nem akartunk venni időhiány miatt döntöttünk az egy meccs mellett. Nyilván itt viszont adott volt, hogy a viagogo-n vegyünk, hogy biztosan legyen jó helyre. vettünk is, nem kell mondani nem olcsón de a lényeg az lenne, hogy meg is kapjunk két eredeti jegyet. vki más hasonló cipőben?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Seahawks-Raiders meccsre ha van valakinek 2 db fölös jegye, legyen szíves jelezze. cserébe tudok adni MTK bérletet ha érdekel :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
menyus Chicago Bears LSU Tigers 27
teljesen esélytelen hogy single ticketnél még lehessen értelmes jegyet venni?
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy arról van e információtok ha veszek egy bérletet és kimegyek az egyik mecsre, akkor a másik jegye átruházható másra? Vagy akkor már csak engem jogosít belépésre?
Harlond
A jegyek külön vannak, nem névre szólnak, szóval el lehet adni.
több mint 6 éve
georgina.h 5
Sziasztok! Titans-Chargers meccsre lesz eladó 3 db egymás mellé szóló jegyem, 239. szektor 4.sor.
Akit érdekel írjon privátban.