NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 5 éve
Ancsianyu Green Bay Packers 7
Sziasztok!
Van két eladó jegyünk a Titans meccsre. 222. szektor.Ha érdekel valakit keressen.
VL800
Szia! Megvannak még a jegyek? Érdekelne.
Üdv
több mint 5 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Szia!
Lehet már halott ügy, de véletlenül nem maradt két jegyed?
Üdv:Anikó
Ancsianyu
Szia, már elkeltek.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 5 éve
andor27 5
Sziasztok a titans meccsre lenne eladó két jegyem, nem a legjobb rész, a 522 szektor, de beszerzési áron eladom, mert nekem nem kell, season ticketként vettem 😊 Ha érdekel valakit nyugodtan írjon itt üzenetet.
andor27
Szia! Megvannak még a jegyek cagy már tárgytalan? Ha még megvan engem érdekelne.
Anikó
Ancsianyu
Szia, már tárgytalan sajnos.
több mint 5 éve
Ancsianyu Green Bay Packers 7
Sziasztok a titans meccsre lenne eladó két jegyem, nem a legjobb rész, a 522 szektor, de beszerzési áron eladom, mert nekem nem kell, season ticketként vettem 😊 Ha érdekel valakit nyugodtan írjon itt üzenetet.
andor27
Szia! Megvannak még a jegyek cagy már tárgytalan? Ha még megvan engem érdekelne.
Anikó
több mint 5 éve
Ancsianyu Green Bay Packers 7
Sziasztok,

van 5 jegyem a Chargers-Titans meccsre, ha valakit érdekelne, jelezze nyugodtan privát üzenetben.

Árban adnám, egészen pontosan 53,495 Font/jegy (6. kategóriás, ez a szektor: Area: 530 Row: 02). Aki ügyes, az még alkudhat is pár fontot. 😊 Lehet vinni 1-2-3-5 db-ot is, egyedül 4-et nem szívesen adok, hogy ne 1 db maradjon rajtam.

Személyes átvétel Pest, de ha kell el is tudom postázni.

Üdv,
Z
Mardel
Szia!
Lehet már halott ügy, de véletlenül nem maradt két jegyed?
Üdv:Anikó
több mint 5 éve
Ancsianyu Green Bay Packers 7
Sziasztok! Új vagyok a "pályán". Egy kis segítségre lenne szükségem. Szeretnék venni két jegyet valamelyik londoni meccsre. Mindegy melyik meccs mert az élmény miatt kellene.
50. szülinapra lenne ajándék.
A ticketmaster nem engedi az online vásárlást, de nem tudom miért. Valaki segìtsen, hogy mit tegyek, hogy legyen két jegyem!!!! Előre is köszi.
több mint 5 éve
Méh Szilvia New England Patriots 1 — Wesselényi utca 33., 2310. Szigetszentmiklós, Wesselényi utc
Sziasztok!
Május 1-én vettem 3 db jegyet a Ticketmasteren. Nincs benne nagy tapasztalatom, hogy működik a rendszer. Nem tudja valaki, hogy postán érkeznek meg a jegyek ? És ha igen, akkor mikor ? Egyelőre nem kaptam semmi hírt róluk.
Előre is köszönöm a választ! 😊
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Raiders meccsel kapcsolatban van valakinek infója?
Bruce
Hello!

En a Ticketmaster-n feliratkoztam a jegyet igénylők közé, augusztus középén lehet jegyet venni, ha feliratkozol az érdeklődők közé mailben kapsz majd értesítést, az időpontot ne szalaszd el ,mert kb. 1 nap alatt elfogyott tavaly minden jegy(JAX-RAV), utána meg vehetsz jó drágán.
Chimpyfon
Köszi, feliratkozni én is feliratkoztam, de akkor várni kell, ez volt az új infó.

Thx again! 😊
több mint 5 éve
Chimpyfon 13
Raiders meccsel kapcsolatban van valakinek infója?
Bruce
Hello!

En a Ticketmaster-n feliratkoztam a jegyet igénylők közé, augusztus középén lehet jegyet venni, ha feliratkozol az érdeklődők közé mailben kapsz majd értesítést, az időpontot ne szalaszd el ,mert kb. 1 nap alatt elfogyott tavaly minden jegy(JAX-RAV), utána meg vehetsz jó drágán.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Raiders meccsel kapcsolatban van valakinek infója?
több mint 5 éve
VL800 9
Sziasztok!
Van két eladó jegyünk a Titans meccsre. 222. szektor.Ha érdekel valakit keressen.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha ezt előre tudom beszerzek pár jegyet és mehetne a licit 😀
Asbee
Eaglesös felebarátaidnak egy kis felárral 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha ezt előre tudom beszerzek pár jegyet és mehetne a licit 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
kkari 1
Vennék 2 db Eagles jegyet. Ha valakinek felszabadulna... Hátha....., ki tudja 😊
több mint 5 éve
Titán74 Las Vegas Raiders 3
Vennék 6 db jegyet a Titans-Chargers meccsre (ha vki ennyi season ticketet vett volna a Sasok miatt).
több mint 5 éve
Petya 181 — Eagles fan
Ha valakinek van eladó jegye írjon, megveszek 1tol 4ig akarmennyit... Persze Eagles meccs.
több mint 5 éve
Geri11 1
Szintén Eagles- Jags meccsre vennék 2 jegyet! Ha valakinél felszabadulna kérem keressen!
több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Eagles - Jagsre ha valakinek szabaddá válik egy vagy két jegye, kérem keressen fel.
több mint 5 éve
Szetya Philadelphia Eagles 1
Eagles meccsre jegyeket vennék!!!,3-4-5 db-ot,saját részre!
több mint 5 éve
menyus Chicago Bears LSU Tigers 27
jax meccsre aki tudott venni es eladna vagy a season ticket miatt,kettot vennek,irjon akinek van
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Akinek van eagles jegye elado irjon nekem batran.

több mint 5 éve
zithea Green Bay Packers 10
Sziasztok! Úgy néz ki, hogy van 3 eladó jegyem a Titans-Chargers meccsre a 143-as szektorba. Priviben elér, akit érdekel 😊
több mint 5 éve
andor27 5
Sziasztok a titans meccsre lenne eladó két jegyem, nem a legjobb rész, a 522 szektor, de beszerzési áron eladom, mert nekem nem kell, season ticketként vettem 😊 Ha érdekel valakit nyugodtan írjon itt üzenetet.
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sziasztok!

A holnapi Wembley jegyvásárlás előtt egy kis segítséget kérnék. Szerintetek hova jobb jegyet venni, közvetlen a kapu mögé lent, vagy inkább a félpályára fentebb? Ez lesz az első meccsem, úgyhogy minden segítség jól jön 😊

Gondolom mindkettőnél van pro és kontra is, úgyhogy ha valaki volt már, az ne tartsa magában!
több mint 5 éve
viktornagy Jacksonville Jaguars 22
Sziasztok! Tegnap rossz pillanatban ért a meccsek időpontjának bejelentése és pánikba estem, "megvettem" három jegyet a viagogo-n keresztül. Van erről valakinek tapasztalata? Azon kívül, hogy becsületes felárat fizettem a foglalásért, lehet még nagyobb szívás?
skizofita
Csatlakozom! Én is viagogon vettem a jegyeket és persze utólag néztem utána. A jegyár nem érdekel csak az, hogy bejussunk. Nem találtam sehol olyat, akinek valóban lett volna tapasztalata konkrétan viagogos NFL jeggyel kapcsolatban. Ha kapsz infót kérlek jelezd nekem is. Én ráadásul szülinap ajándéknak vettem 😕
Andiii
Sziasztok!

Én tavaly a viagogon vettem két jegyet,minden rendben volt velük. Kb 1 héttel a meccs előtt érkeztek meg. 😊