NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 5 éve
VL800 9
Sziasztok! Érdekelne 2 jegy a Titans-Chargers meccse... ha szabadulna tőle valaki 😊
balazs88
Szia! Van két jegyünk eladó.
több mint 5 éve
VL800 9
Szia!
Megvan a két jegy.
Szia,
Nem láttam ennek a beszélgetésnek a folytatását se. Ha még esetleg megvannak a jegyek, kérlek jelezz.
Köszönöm!

Szia!
Megvannak még a jegyek esetleg? Köszi
Sziasztok!
Van két eladó jegyünk a Titans meccsre. 222. szektor.Ha érdekel valakit keressen.
VL800
Szia! Megvannak még a jegyek? Érdekelne.
Üdv
Ancsianyu
Szia!
Megvan még a két jegy!
VL800
Köszi a gyors választ. Leírnád a paramétereket, és hogy mennyi az ára? Köszönöm
Ancsianyu
Prémium Sideline 222.szektor 60 ezer darabja. 55 ezer + kezelési költségért vettük Mi. 162 font volt darabja.
VL800
mocok
Szia!
Megvannak,az előző érdeklődő végül is nem jelzett semmit vissza.
VL800
[/quote]
több mint 5 éve
zokeszt 7
Szia,
Nem láttam ennek a beszélgetésnek a folytatását se. Ha még esetleg megvannak a jegyek, kérlek jelezz.
Köszönöm!

Szia!
Megvannak még a jegyek esetleg? Köszi
Sziasztok!
Van két eladó jegyünk a Titans meccsre. 222. szektor.Ha érdekel valakit keressen.
VL800
Szia! Megvannak még a jegyek? Érdekelne.
Üdv
Ancsianyu
Szia!
Megvan még a két jegy!
VL800
Köszi a gyors választ. Leírnád a paramétereket, és hogy mennyi az ára? Köszönöm
Ancsianyu
Prémium Sideline 222.szektor 60 ezer darabja. 55 ezer + kezelési költségért vettük Mi. 162 font volt darabja.
VL800
mocok
Szia!
Megvannak,az előző érdeklődő végül is nem jelzett semmit vissza.
VL800
több mint 5 éve
jtamas Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 27
sziasztok,
2 db jegyet szeretnék venni a Seahawks-Raiders meccsre. Ha valaki tudna segíteni, hogy ne a bérletes elővásárlás utáni maradékra kelljen rámozdulni az írjon pls.

Köszi szépen!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok. Eladó páros jegyet keresünk bármelyik idei meccsre. Az új stadionban lévő meccsre vártuk a jegyeladás nyitását de feleslegesen, amint megnyílt le is zárult azzal, hogy kifogytak.

Szerk.: Most meg azt látom, hogy mindegyik meccs ugyanabban a stadionban lesz? Teljesen össze vagyok már zavarodva.
zokeszt
A Spurs stadion nem készül el, ezért mind a Wembleyben lesz.
több mint 5 éve
zokeszt 7
Sziasztok. Eladó páros jegyet keresünk bármelyik idei meccsre. Az új stadionban lévő meccsre vártuk a jegyeladás nyitását de feleslegesen, amint megnyílt le is zárult azzal, hogy kifogytak.

Szerk.: Most meg azt látom, hogy mindegyik meccs ugyanabban a stadionban lesz? Teljesen össze vagyok már zavarodva.

Szerkesztette: zokeszt
több mint 5 éve
DilisDoki Philadelphia Eagles 4
Sziasztok. Tudom nagyjából esélytelen próbálkozás de hátha. Van valaki akinek van feles eladó jegye(i) az Phi-jags meccsre? 1 vagy 2 jegy érdekelne. Ha tudtok valakit aki nem tud menni mert a haver lemondta, nem adtak meg a szabit vagy hasonló akkor legyezi szóljatok.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
1. Mi garantálja, hogy lezavarják a meccset 3 óra alatt és nem lesz OT?
2. Már az egész meccsen azon agyalsz, hogy legyen már vége, gyerünk, mert nem érem el a gépet
3. Ha véget is ér 3 óra alatt, a forgalomnak is össze kell jönni
4. Azt az 50 fontot költsd szállásra és gyere a másnapival, ha pont lekésed, sokkal többet buksz
5. Akkor még este belefér egy kis ivászat is
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Az esti gép sima ügy, mindig azzal jöttem vissza. Mondjuk a meccs után azért érdemes tényleg elindulni, nézelődésre nem marad idő. Én a busz+metró kombóra szavazok, kényelmes, és jóval olcsóbb, mint a taxi.
A probléma az szokott lenni, hogy ez a Wizzair járat szinte mindig késik. Valószínűleg annyira sűrű a Wizzair időbeosztása, hogy estére mindig összeszednek annyi késést, amit nem tudnak ledolgozni. A lutoni reptér meg rendkívül izgalmas hely (nem).
több mint 5 éve
medvegyev Philadelphia Eagles 5
Aki profi Londonba járó, van esély arra, hogy egy Wembley-meccs után (14:30-kor kezdődik?) elérje az ember az este 9-es gépet a Lutonról? Vagy mindenképp ottalvós a buli?
medvegyev
Én nem kockáztatom meg, hanem másnap repülök vissza. Ha 3 órás meccsel számolunk, 17:30kor van vége, a stadionból még ki kell jutni valahogy és eljutni a buszig és a belvárosból is ilyen 45 perc - 1 óra a busszal a reptér ha jól rémlik, szóval elvileg teljesíthető, de necces.
katonadani
Taxira gondoltam, azt lehet előre szervezni. 50 fontból meg lehet úszni a stadion-reptér távot, ha még valaki beszáll, tovább osztódik az összeg, és a stadion meg a reptér között alapból 1 óra alatt van az út, bár nyilván ez alaposan megnőhet meccs után. Ezek szerint látok is esélyt rá, de mivel nem próbáltam még, ezért meggyőzhető vagyok😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Aki profi Londonba járó, van esély arra, hogy egy Wembley-meccs után (14:30-kor kezdődik?) elérje az ember az este 9-es gépet a Lutonról? Vagy mindenképp ottalvós a buli?
medvegyev
Én nem kockáztatom meg, hanem másnap repülök vissza. Ha 3 órás meccsel számolunk, 17:30kor van vége, a stadionból még ki kell jutni valahogy és eljutni a buszig és a belvárosból is ilyen 45 perc - 1 óra a busszal a reptér ha jól rémlik, szóval elvileg teljesíthető, de necces.
több mint 5 éve
medvegyev Philadelphia Eagles 5
Aki profi Londonba járó, van esély arra, hogy egy Wembley-meccs után (14:30-kor kezdődik?) elérje az ember az este 9-es gépet a Lutonról? Vagy mindenképp ottalvós a buli?
több mint 5 éve
balazs88 Chicago Bears 1
Sziasztok! Érdekelne 2 jegy a Titans-Chargers meccse... ha szabadulna tőle valaki 😊
több mint 5 éve
VL800 9
Szia!
Megvannak még a jegyek esetleg? Köszi
Sziasztok!
Van két eladó jegyünk a Titans meccsre. 222. szektor.Ha érdekel valakit keressen.
VL800
Szia! Megvannak még a jegyek? Érdekelne.
Üdv
Ancsianyu
Szia!
Megvan még a két jegy!
VL800
Köszi a gyors választ. Leírnád a paramétereket, és hogy mennyi az ára? Köszönöm
Ancsianyu
Prémium Sideline 222.szektor 60 ezer darabja. 55 ezer + kezelési költségért vettük Mi. 162 font volt darabja.
VL800
mocok
Szia!
Megvannak,az előző érdeklődő végül is nem jelzett semmit vissza.
több mint 5 éve
mocok 1
Szia!
Megvannak még a jegyek esetleg? Köszi
Sziasztok!
Van két eladó jegyünk a Titans meccsre. 222. szektor.Ha érdekel valakit keressen.
VL800
Szia! Megvannak még a jegyek? Érdekelne.
Üdv
Ancsianyu
Szia!
Megvan még a két jegy!
VL800
Köszi a gyors választ. Leírnád a paramétereket, és hogy mennyi az ára? Köszönöm
Ancsianyu
Prémium Sideline 222.szektor 60 ezer darabja. 55 ezer + kezelési költségért vettük Mi. 162 font volt darabja.
VL800
több mint 5 éve
Chimpyfon 13
Sziasztok!

A szívás csak annyi lesz, ha szeptemberben vesszük meg a jegyet(már ha kapsz), hogy a szállás biza nem lesz olcsó.. Szerintetek érdemes ingyenes lemondással már most foglalni szállást? Tavaly Croydon-ban laktunk, tök jó hely idén sem mennénk máshová..
A Seahawks Raiders meccsekre a normál jegyeket szeptember 4-én kezdik árusítani a Wembley NFL bérlet tulajdonosoknak. Nem bérletesek 6-ától vehetnek jegyet:


General Admission tickets
There will be a 48-hour priority window for Wembley season ticket holders from 10 a.m. on Tuesday, 4 September to 10 a.m. on Thursday, 6 September, 2018. Ticket prices will range from £55-£299 with further details on pricing and availability to be announced soon. Any remaining tickets will go on sale after the priority season ticket holder sale in September.
salsa99
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
A Seahawks Raiders meccsekre a normál jegyeket szeptember 4-én kezdik árusítani a Wembley NFL bérlet tulajdonosoknak. Nem bérletesek 6-ától vehetnek jegyet:


General Admission tickets
There will be a 48-hour priority window for Wembley season ticket holders from 10 a.m. on Tuesday, 4 September to 10 a.m. on Thursday, 6 September, 2018. Ticket prices will range from £55-£299 with further details on pricing and availability to be announced soon. Any remaining tickets will go on sale after the priority season ticket holder sale in September.
több mint 5 éve
milansmith90 Minnesota Vikings Arizona Wildcats 3
Sziasztok! Phiadelphia meccsre van 4főre szállásom egy panzióba a stadionhoz közel, amit átadnék.
több mint 5 éve
hdani90 Green Bay Packers Marshall Thundering Herd 11
Sziasztok! Esetleg tudna Valaki abban segíteni, hogy kb mikortól lehet jegyet kapni, a Raiders-Seahawks Londoni meccsére, mert már kicsit kezd követhetetlenné válni az egész, és hogy egyáltalán lesz esély jegyet kapni, vagy annyi lesz az elővásárlási joggal rendelkező, hogy nem fogunk kapni. Köszi.
hdani90
Neten mindig lesz jegy. Még a meccs napja elött is pár nappal, de szeptemberben végig.
Sobri Jóska
Köszönöm
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Sziasztok! Esetleg tudna Valaki abban segíteni, hogy kb mikortól lehet jegyet kapni, a Raiders-Seahawks Londoni meccsére, mert már kicsit kezd követhetetlenné válni az egész, és hogy egyáltalán lesz esély jegyet kapni, vagy annyi lesz az elővásárlási joggal rendelkező, hogy nem fogunk kapni. Köszi.
hdani90
Neten mindig lesz jegy. Még a meccs napja elött is pár nappal, de szeptemberben végig.

több mint 5 éve
hdani90 Green Bay Packers Marshall Thundering Herd 11
Sziasztok! Esetleg tudna Valaki abban segíteni, hogy kb mikortól lehet jegyet kapni, a Raiders-Seahawks Londoni meccsére, mert már kicsit kezd követhetetlenné válni az egész, és hogy egyáltalán lesz esély jegyet kapni, vagy annyi lesz az elővásárlási joggal rendelkező, hogy nem fogunk kapni. Köszi.
több mint 5 éve
Ancsianyu Green Bay Packers 7
Sziasztok!
Van két eladó jegyünk a Titans meccsre. 222. szektor.Ha érdekel valakit keressen.
VL800
Szia! Megvannak még a jegyek? Érdekelne.
Üdv
Ancsianyu
Szia!
Megvan még a két jegy!
VL800
Köszi a gyors választ. Leírnád a paramétereket, és hogy mennyi az ára? Köszönöm
Ancsianyu
Prémium Sideline 222.szektor 60 ezer darabja. 55 ezer + kezelési költségért vettük Mi. 162 font volt darabja.
VL800
Köszi, megbeszélem a párommal és jelentkezem.
Szülinapra akarjuk adni ajándékba de nem egyedül fizetem ezért nem dönthetek egyedül, de stoppolom.
Köszi
több mint 5 éve
VL800 9
Sziasztok!
Van két eladó jegyünk a Titans meccsre. 222. szektor.Ha érdekel valakit keressen.
VL800
Szia! Megvannak még a jegyek? Érdekelne.
Üdv
Ancsianyu
Szia!
Megvan még a két jegy!
VL800
Köszi a gyors választ. Leírnád a paramétereket, és hogy mennyi az ára? Köszönöm
Ancsianyu
Prémium Sideline 222.szektor 60 ezer darabja. 55 ezer + kezelési költségért vettük Mi. 162 font volt darabja.
több mint 5 éve
Ancsianyu Green Bay Packers 7
Sziasztok!
Van két eladó jegyünk a Titans meccsre. 222. szektor.Ha érdekel valakit keressen.
VL800
Szia! Megvannak még a jegyek? Érdekelne.
Üdv
Ancsianyu
Szia!
Megvan még a két jegy!
VL800
Köszi a gyors választ. Leírnád a paramétereket, és hogy mennyi az ára? Köszönöm
több mint 5 éve
VL800 9
Sziasztok!
Van két eladó jegyünk a Titans meccsre. 222. szektor.Ha érdekel valakit keressen.
VL800
Szia! Megvannak még a jegyek? Érdekelne.
Üdv
Ancsianyu
Szia!
Megvan még a két jegy!