NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 5 éve
aerofun Seattle Seahawks 2
Sziasztok!
Aki már járt londoni NFL meccsen vagy ismerős a Wembley környékén, azoktól kérdezném, hogy van-e megbízható csomagmegőrző a stadion környékén? Hátizsákot szeretnék leadni automatába vagy megőrzőnek... Köszi előre is!

aerofun
több mint 5 éve
bibalka 4
Sziasztok!
2 jegy eladó a pálya melletti oldalsó sávban középre, a Chargers-Titans meccsre. Sajnos tegnap este derült ki, hogy az időpont mégsem jó számunkra. Így normális áron szeretném tovább adni őket!
Az ülőhelyek: BK 122, Row 32, Seats: 315-316
bibalka
Szia! Szeretném kérdezni, hogy mennyibe kerül a 2 jegy?
Ancsianyu
Szia! Érdekelnek még a jegyek? 😊
több mint 5 éve
Atcus78 Green Bay Packers 2
Szia,

a Ticketmaster oldalról lett küldve a reklamáció.
Köszi a lenti elérhetőségeket, megpróbáljuk azon keresztül.
több mint 5 éve
zithea Green Bay Packers 10
Sziasztok,

az alábbi problémában kérném a tanácsotokat/segítségeteket. Rendeltünk a Ticketmaster oldalon keresztül 6 jegyet a SEA-OAK londoni meccsre. Meg is jött mindegyik, de az egyik jegy sajnos a JAX-PHI meccsre szól. Jeleztük a Ticketmaster felé a problémát, de 28 napon belül ígérték a választ és telefonon sem értünk el senkit, , mi pedig pénteken már repülünk Londonba. Szerintetek mit tudnánk tenni ez ügyben?

Köszi előre is a segítségeteket.

Üdv,
Attila
Atcus78
Milyen email címre írtál? Én jegyek küldésével kapcsolatban ide írtam, mindig 2-3 órán belül válaszoltak:

nflseasontickets@ticketmaster.co.uk
NFL Season Ticket Customer Services
Customer Service: +44(0)3333 213 123
(line open Monday-Friday 9am-5pm)
több mint 5 éve
Atcus78 Green Bay Packers 2
Sziasztok,

az alábbi problémában kérném a tanácsotokat/segítségeteket. Rendeltünk a Ticketmaster oldalon keresztül 6 jegyet a SEA-OAK londoni meccsre. Meg is jött mindegyik, de az egyik jegy sajnos a JAX-PHI meccsre szól. Jeleztük a Ticketmaster felé a problémát, de 28 napon belül ígérték a választ és telefonon sem értünk el senkit, , mi pedig pénteken már repülünk Londonba. Szerintetek mit tudnánk tenni ez ügyben?

Köszi előre is a segítségeteket.

Üdv,
Attila
több mint 5 éve
bibalka 4
Sziasztok! Nekem is eladó még 2 jegy a vártnál szerintem izgalmasabb Chargers-Titans meccsre. Jobban szeretném "biztos" kézbe adni, mint a viagogo-n... Részletekért írjatok! köszi!
több mint 5 éve
Brutus01 1
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy az október 21-i mecsre aki Viagogo oldalon vásárolt, megkapta-e már a jegyét? Most kaptunk egy e-mailt, hogy adjuk meg a szállás címét, mert nem tudják garantálni hogy megkapjuk időben Mo-on a jegyet.
több mint 5 éve
ZREKECKI Seattle Seahawks 2
Helló, érdeklődnék hogy valaki vásárolt e jegyet a londoni meccsre, október 14-re a viagogon keresztül, ha igen megkapta már a jegyet?
több mint 5 éve
kaiblack 2
Sziasztok!

Továbbra is van két eladó jegyem a Titans - Chargers meccsre vételi áron.
119-es szektor, 13-as sor, 214-215-ös szék.

Akit érdekel jelezzen itt, vagy privátban.

Szerkesztette: kaiblack
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Abban tudna valaki segíteni, hogy a Tailgate partyra kell-e külön jegyet venni, vagy akinek van a meccsre az bemehet ingyen?
hdani90
Csak a stadionba lépéshez kell a jegy. A tailgate kívül van.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
hdani90 Green Bay Packers Marshall Thundering Herd 11
Abban tudna valaki segíteni, hogy a Tailgate partyra kell-e külön jegyet venni, vagy akinek van a meccsre az bemehet ingyen?
több mint 5 éve
MataHari Philadelphia Eagles 8
Viagogos jegyek is érkeztek már?
több mint 5 éve
hdani90 Green Bay Packers Marshall Thundering Herd 11
DHL
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Még nekem sem ért ide. Sima postai küldeményként jön vagy UPS, DHL hozza?
több mint 5 éve
zithea Green Bay Packers 10
Köszi. Írták, hogy külön jönnek, de azért bíztam benne, hogy mostanra már ideérnek. 😕
több mint 5 éve
hdani90 Green Bay Packers Marshall Thundering Herd 11
Raiders-Seahawks
több mint 5 éve
zithea Green Bay Packers 10
Melyik meccsekre? Nekem még egyikre se jött.
több mint 5 éve
hdani90 Green Bay Packers Marshall Thundering Herd 11
Hétfőn nekünk megérkeztek a jegyek.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
sziasztok, ha valaki megkapná a jegyeket írjon ide legyen szíves hogy neki megérkeztek, hogy a többiek is tudják. Gondolom azért Magyarországra kb. egy időben fog majd érkezni mindenkinek. Előre is köszönöm.
andor27
Nem egy időben jön szerintem. Elég nagy szórás szokott lenni megérkezések között.

több mint 5 éve
andor27 5
sziasztok, ha valaki megkapná a jegyeket írjon ide legyen szíves hogy neki megérkeztek, hogy a többiek is tudják. Gondolom azért Magyarországra kb. egy időben fog majd érkezni mindenkinek. Előre is köszönöm.
több mint 5 éve
jtamas Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 27
sziasztok, sajnos még mindig keresek két jegyet a Seahawks-Raiders meccsre, akinek úgy alakul, hogy mégsem tud menni, kérem keressen meg privátban. Köszönöm!
több mint 5 éve
bibalka 4
Sziasztok! 2 jegy továbbra is eladó vételi áron a Chargers-Tennessee meccsre! Pálya melletti szektorban található a két jegy (122-es szektor, 32. sor) pontosan középen a hosszanti oldalon! Érdeklődni privátban!
több mint 5 éve
SzLaszlo 1
Sziasztok! Keresek kettő darab jegyet a Raiders - Seahawks meccsre. Ha esetleg valaki mégsem tud elmenni, akkor kérem írjon, mert szívesen megvásárolnám.
több mint 5 éve
hdani90 Green Bay Packers Marshall Thundering Herd 11
Köszönöm a segítséget!
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Köszönöm. Azért gondoltam hogy lehet valami, mert ugye a Raiders meccs most este lesz.
hdani90
A Cardinals meccs is este volt tavaly de csak a stadion mellett lesz fan zone ott ki lehet próbálni a dobást, rúgást talán még a long snap-et is. Fotózkodni a Lombadri trófeával, arcfestés meg merchandise cuccok vásárlására is van lehetőség. Érdemes 3 órával korábban kimenni hogy mindent meg tudjatok nézni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter