NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 5 éve
lorinc31 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 31
Sziasztok!

Kicsit kezdek aggódni, hogy még nem érkezett meg a jegyem a viagogotól a 28.-ai meccsre 😕 Ráadásul hètfőn és kedden nincs se posta, se semmi. Még áprilisban vettem.
Valaki már megkapta az Eagles-re a jegyét?
Valóban hamis jegyeket árulnak? Meg nem fognak beengedni a Wembleybe? Vannak ilyen remek rémhírek is.
Köszi a választ előre is!

Üdv
Hangyalány
Üdv! Viagogo-tól rendeltem, Aug. 31én.
Én 18-án kaptam emailt a futárszolgálattól, hogy úton van a jegy Londonból ide, kb 24 - 25 én kapom meg...
Kitartás fel a fejjel, max tényleg a Londoni címet is megadod...
Pacsi
több mint 5 éve
Zed Buffalo Bills 29
Sziasztok!

Kicsit kezdek aggódni, hogy még nem érkezett meg a jegyem a viagogotól a 28.-ai meccsre 😕 Ráadásul hètfőn és kedden nincs se posta, se semmi. Még áprilisban vettem.
Valaki már megkapta az Eagles-re a jegyét?
Valóban hamis jegyeket árulnak? Meg nem fognak beengedni a Wembleybe? Vannak ilyen remek rémhírek is.
Köszi a választ előre is!

Üdv

Szerkesztette: Zed
több mint 5 éve
MataHari Philadelphia Eagles 8
 index.hu/kultur/2018/09/10/viagogo_jegyarusitas_online_jegyvasarlas_csalas_lehuzas_atveres_jegyuzerek_jegynepperek/
pajaman
Köszi! Mellesleg évek óta jelennek meg cikkek erről. A viagogo egy közvetítő oldal. Ide lehetne tenni azt a cikket is, hogy egy illető 25x adta el uazt a mammamiás jegyet, nem a viagogon.
több mint 5 éve
pajaman Arizona Cardinals 4
 index.hu/kultur/2018/09/10/viagogo_jegyarusitas_online_jegyvasarlas_csalas_lehuzas_atveres_jegyuzerek_jegynepperek/
több mint 5 éve
pajaman Arizona Cardinals 4
Sziasztok!

Négy jegyet keresünk az Eagles - Jaguars meccsre, ha esetleg valaki eladná.
több mint 5 éve
pajaman Arizona Cardinals 4
Sziasztok!

Van két eladó jegyem a Eagles - Jaguars meccsre 50 ezer Ft/db áron.
506-os szektor, 15-ik sor, egymás mellett (164-165).

Akit érdekel, jelezzen privátban. Köszi.
lencsab
Szia!

Megvan még?
pajaman
Küldtem mailt, arra válaszolj pls!
több mint 5 éve
pajaman Arizona Cardinals 4
Sziasztok!

Van két eladó jegyem a Eagles - Jaguars meccsre 50 ezer Ft/db áron.
506-os szektor, 15-ik sor, egymás mellett (164-165).

Akit érdekel, jelezzen privátban. Köszi.
lencsab
Szia!

Megvan még?
több mint 5 éve
lajosv 1
Sziasztok!
2 db jegy eladó az október 21-i Los Angeles Chargers vs Tennessee Titans meccsre Londonban! A jegyek egymás mellé szólnak a 104-es szektorban!
Ára: 45 ezer Ft /db
Tel: 30/3883800
Lajos
több mint 5 éve
gabor_gt 3
sziasztok
van egy eladó jegyem a vasárnapi londoni titans-chargers meccsre. megvettem, azt hittem tudok menni. de nem. most meg rajtam marad a jó kis jegy. 21.000HUF
hivjatok ha érdekel 0630 670 8167
andras
több mint 5 éve
MataHari Philadelphia Eagles 8
Sziasztok! Kérnék kis segítséget...
lorinc31
Ugyanez nekem is... Viagogo rulez.
Mondjuk én 19-én pénteken fogom megtudni, hogy egyáltalán hol is alszunk, LOL, Addig meg se nézem a címet tisztázó oldalt...
skizofita
Nekem is. Valószínű ez egy rendszerüzenet. Ezt már korábban is meg lehetett csinálni ha belépsz a viagogos fiókodba.
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Sziasztok! Kérnék kis segítséget...
lorinc31
Ugyanez nekem is... Viagogo rulez.
Mondjuk én 19-én pénteken fogom megtudni, hogy egyáltalán hol is alszunk, LOL, Addig meg se nézem a címet tisztázó oldalt...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
nem is értem, kb mindenkinél azt látom, hogy simán tudott jegyet venni...én meg hiába készültem rá előre, állítottam be az accountot, pontban amikor elkezdődött a jegyárusítás indítottam az igénylést, de onnantól egy órán keresztül 3-szor adott jegyet, mindháromszor technikai hiba miatt megszakadt a folyamat. Jó, hogy sokaknak sikerült, de nekem elkeserítő, hogy februárban leszerveztem az utazást lefoglaltam/megvettem mindent, erre a jegyárusító rendszer tönkreteszi az egészet...
mindenesetre, ha valakinek közbejönne valami két jegyet nagyon szívesen átvennék
jtamas
minden jó ha a vége jó 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
lorinc31 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 31
Sziasztok!

Kérnék kis segítséget, ki tudja erre a választ. Ma kaptam emailt Viagogo-tól.
Köszönöm!!!
"Dear Tamás ,

It appears that you will be travelling for Philadelphia Eagles vs Jacksonville Jaguars - NFL International Series 2018 on 28 October 2018, 13:30.

By providing us with your travel details we will ensure that your tickets are always sent to the correct location, even if they are released close to the event.

Click here to enter your travel address and dates.

Please be assured we are tracking the status of your order to ensure you will receive your tickets in time for the event."

- szóval nem a Magyar címemre hozzák ki valószínű?
több mint 5 éve
Dalmuckó 3
Sziasztok!

Én is elkezdtem kicsit aggódni, mert vettünk jegyeket a 21-i és a 28-i meccsekre is, viszont a remek rendszer miatt összesen 6 orderben. Reménykedtem, hogy egyszerre hozzák őket, vagy meccsenként, de sajnos úgy tűnik képesek orderenként...

1 order megjött a 21-i meccsre, az DHL-lel, így azt hittem mindegyik azzal jön. De most hogy írjátok többen, hogy nektek sima posta hozta, így nem túl szerencsés a szitu.

Eleve elég felháborító, hogy random kiválasztják melyik legyen posta és melyik futár. Posta esetén tényleg semmilyen értesítés nem jött?
Hulkeinstein
Sziasztok!

A mi esetünkben van fejlemény: most jött a DHL-től értesítés, hogy kedden kapjuk a jegyeket. Nagyon reméltem, hogy nem posta hozza, mert 13.50 volt a postaköltség... Úgyhogy ne adjátok fel a reményt Ti sem! 😊
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sziasztok!

Én is elkezdtem kicsit aggódni, mert vettünk jegyeket a 21-i és a 28-i meccsekre is, viszont a remek rendszer miatt összesen 6 orderben. Reménykedtem, hogy egyszerre hozzák őket, vagy meccsenként, de sajnos úgy tűnik képesek orderenként...

1 order megjött a 21-i meccsre, az DHL-lel, így azt hittem mindegyik azzal jön. De most hogy írjátok többen, hogy nektek sima posta hozta, így nem túl szerencsés a szitu.

Eleve elég felháborító, hogy random kiválasztják melyik legyen posta és melyik futár. Posta esetén tényleg semmilyen értesítés nem jött?
több mint 5 éve
Andu81 New England Patriots 3
Sziasztok! A 28-ai meccsre tegnap megjöttek a jegyek a viagogotól.🙂
több mint 5 éve
georgina.h 5
Sziasztok.
Én nem viagogon vettem a jegyeket (még februárban a két meccses bérletet), hanem a ticketmasteren, és tegnap érkezett meg postán. Van a jegyek mellé egy térkép, és egy tájékoztató, ami szerint szinte semmilyen táskát nem lehet bevinni a stadionba, kivéve egy nagyon kisméretű női oldaltáskát vagy az nfl hivatalos oldalán előre megvásárolt átlátszó táskát (se hátizsák, se hasitasi, se kézitáska stb). Úgyhogy így készüljetek 😉

Szerkesztette: georgina.h
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Sziasztok!
1 hónapja vettünk jegyet Ticketmasterről az október 21-ei meccsre, ám még semmi értesítés nem jött, hogy a jegyeink úton lennének. Elfogott az aggodalom...
Van közületek még valaki ilyen helyzetben?
Dalmuckó
Szia, nekem annyit írtak szeptember végén, hogy nyomtatják a jegyeket és kezdik postázni. Illetve annyi volt még a levélbe, ha meccs előtt 3 nappal nem érkezik meg a jegy akkor írjak nekik. Én is aggódok, de remélem időben megérkeznek.
andor27
A most hétvégi Seahawks - Raiders meccsre csak hétfőn jöttek meg a jegyek. a 21-i és 28-i meccsekre még nem kaptam meg, azok egyszerre jönnek, remélem legkésőbb 15-én hétfőn.
salsa99
Szia!
Köszönöm, hogy írtál.
És te kaptál róla értesítést, hogy feladták a jegyeket?
Dalmuckó
Nincs értesítés, és idén a standard posta hozza, nem valami gyorsposta. Ergo nincs tracking number sem, amivel követni lehetne.
több mint 5 éve
Dalmuckó 3
Sziasztok!
1 hónapja vettünk jegyet Ticketmasterről az október 21-ei meccsre, ám még semmi értesítés nem jött, hogy a jegyeink úton lennének. Elfogott az aggodalom...
Van közületek még valaki ilyen helyzetben?
Dalmuckó
Szia, nekem annyit írtak szeptember végén, hogy nyomtatják a jegyeket és kezdik postázni. Illetve annyi volt még a levélbe, ha meccs előtt 3 nappal nem érkezik meg a jegy akkor írjak nekik. Én is aggódok, de remélem időben megérkeznek.
andor27
A most hétvégi Seahawks - Raiders meccsre csak hétfőn jöttek meg a jegyek. a 21-i és 28-i meccsekre még nem kaptam meg, azok egyszerre jönnek, remélem legkésőbb 15-én hétfőn.
salsa99
Szia!
Köszönöm, hogy írtál.
És te kaptál róla értesítést, hogy feladták a jegyeket?
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Sziasztok!
1 hónapja vettünk jegyet Ticketmasterről az október 21-ei meccsre, ám még semmi értesítés nem jött, hogy a jegyeink úton lennének. Elfogott az aggodalom...
Van közületek még valaki ilyen helyzetben?
Dalmuckó
Szia, nekem annyit írtak szeptember végén, hogy nyomtatják a jegyeket és kezdik postázni. Illetve annyi volt még a levélbe, ha meccs előtt 3 nappal nem érkezik meg a jegy akkor írjak nekik. Én is aggódok, de remélem időben megérkeznek.
andor27
A most hétvégi Seahawks - Raiders meccsre csak hétfőn jöttek meg a jegyek. a 21-i és 28-i meccsekre még nem kaptam meg, azok egyszerre jönnek, remélem legkésőbb 15-én hétfőn.

Szerkesztette: salsa99
több mint 5 éve
andor27 5
Sziasztok!
1 hónapja vettünk jegyet Ticketmasterről az október 21-ei meccsre, ám még semmi értesítés nem jött, hogy a jegyeink úton lennének. Elfogott az aggodalom...
Van közületek még valaki ilyen helyzetben?
Dalmuckó
Szia, nekem annyit írtak szeptember végén, hogy nyomtatják a jegyeket és kezdik postázni. Illetve annyi volt még a levélbe, ha meccs előtt 3 nappal nem érkezik meg a jegy akkor írjak nekik. Én is aggódok, de remélem időben megérkeznek.
több mint 5 éve
Dalmuckó 3
Sziasztok!
1 hónapja vettünk jegyet Ticketmasterről az október 21-ei meccsre, ám még semmi értesítés nem jött, hogy a jegyeink úton lennének. Elfogott az aggodalom...
Van közületek még valaki ilyen helyzetben?
több mint 5 éve
mrantonyhun 1
Sziasztok!
Mi hárman megyünk Bp-rol a vasarnapi Seahawks Raiders meccsre és sajnos a ticketmasteren csak egyenként sikerült jegyet venni. Azt szeretném megkerdezni, hogy lenne olyan jelentkező társaság akiknek nem gond ha külön ülnek es szóba jöhetne egy helycsere (természetesen ár kompenzálással) ha szükséges) mivel 1 főnek ez lenne az első Nfl meccse így szeretnénk egymás mellett ülni (vagy legalábbis ketten) ha 1 mód volna rá. Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!! 😊))
több mint 5 éve
MataHari Philadelphia Eagles 8
Sziasztok! Csak információ megosztásként írom a viagogosoknak mi az október 28-ai meccsre rendeltünk jegyeket és két napja jött egy mail hogy feladták ups-el a csomagot. Van hozzá tracking meg minden, elméletileg a tracking okt.11-re mutatja az érkezést.👍🏻
Andu81
Jaj de jó hír. Én is 28-ra vettem, igaz nekem nem jött mail, de a remény hal meg utoljára.
több mint 5 éve
Andu81 New England Patriots 3
Sziasztok! Csak információ megosztásként írom a viagogosoknak mi az október 28-ai meccsre rendeltünk jegyeket és két napja jött egy mail hogy feladták ups-el a csomagot. Van hozzá tracking meg minden, elméletileg a tracking okt.11-re mutatja az érkezést.👍🏻