NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
több mint 4 éve
VL800 9
Még nincsenek meg a konkrét időpontok, várható érkezés tavasszal. Tavaly már februárban elkezdték árulni a jegyeket, ehhez képest most nagy a csönd. Valószínű megvárják az új Hotspur stadion átadását is.
Szipeter
Köszönöm a segítséget. Én is a tavalyi gyorsaságra emlékszem,ezért aggódtam,hogy lemaradtam valamiről 😀
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Még nincsenek meg a konkrét időpontok, várható érkezés tavasszal. Tavaly már februárban elkezdték árulni a jegyeket, ehhez képest most nagy a csönd. Valószínű megvárják az új Hotspur stadion átadását is.
több mint 5 éve
VL800 9
Üdv!
Tud valaki az idei meccs időpontokról?
Tegye közkincsé😀
több mint 5 éve
panthers Carolina Panthers 13
Olyan kérdésem lenne azokhoz akik már vettek jegyet.
Hogy érdemesebb jegyet venni? Utazási irodán keresztül vagy ha van kint ismerősöm Londonban akkor rajta keresztül?
Hol kezdik az értékesítést? Interneten vagy a helyszínen?
Egy fő hány jegyet vehet?
Minden érdekel ezzel kapcsolatban. Ha valakinek van ideje és tud jó kis tanácsokat adni azt megköszönném.
Üdv,
több mint 5 éve
panthers Carolina Panthers 13
2 éve vettem bérletet és eladtam 3 meccset nektek. Idén is lenne rá igény?
etniez
Helló. Engem érdekelné. Mit lehet tudni? Hova szólnak , mennyi jegyről van szó?
több mint 5 éve
etniez 76
2 éve vettem bérletet és eladtam 3 meccset nektek. Idén is lenne rá igény?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1087364917815115776

2019es parositasok

A Panthers-Buccs fasza lehet, foleg ha Arianssal jol muzsikalna a Tampa.
A Bears-Raiders is jo lehet, a Bears def miatt mar alapbol, de hatha a Raiders Gruden 2.eveben mar nem pofozozsak lesz, elv tudja ugy alakitani a keretet, ahogy szeretne.
A Texans-Jags meg akkor lehetne kiraly, ha a Jags draftol vagy esetleg FA-n/csere utjan talal kezdo szintu QB-t.
Mondjuk egy majd 2 evtized utan megujulo Bengals vs SB resztvevo, manapsag "szuper meno" Rams is erdekes lehet.

Borbinho
Tehát ahogy valójában lesz:
Panthers - Bucs uncsi középmezőny
Bears rommá veri a szenvedő Raiderst
Texans sima és uncsi
Rams sima de legalább sok pont lesz
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1087364917815115776

2019es parositasok

A Panthers-Buccs fasza lehet, foleg ha Arianssal jol muzsikalna a Tampa.
A Bears-Raiders is jo lehet, a Bears def miatt mar alapbol, de hatha a Raiders Gruden 2.eveben mar nem pofozozsak lesz, elv tudja ugy alakitani a keretet, ahogy szeretne.
A Texans-Jags meg akkor lehetne kiraly, ha a Jags draftol vagy esetleg FA-n/csere utjan talal kezdo szintu QB-t.
Mondjuk egy majd 2 evtized utan megujulo Bengals vs SB resztvevo, manapsag "szuper meno" Rams is erdekes lehet.

Borbinho
Tehat mindegyik jo lehet, csak epp egyik sem lesz jo. 8D

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1087364917815115776

2019es parositasok

A Panthers-Buccs fasza lehet, foleg ha Arianssal jol muzsikalna a Tampa.
A Bears-Raiders is jo lehet, a Bears def miatt mar alapbol, de hatha a Raiders Gruden 2.eveben mar nem pofozozsak lesz, elv tudja ugy alakitani a keretet, ahogy szeretne.
A Texans-Jags meg akkor lehetne kiraly, ha a Jags draftol vagy esetleg FA-n/csere utjan talal kezdo szintu QB-t.
Mondjuk egy majd 2 evtized utan megujulo Bengals vs SB resztvevo, manapsag "szuper meno" Rams is erdekes lehet.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En is tudnek egy-ket kedves gondolatot szolni a playoffotok elott :d

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Hát. Akkor nyerje meg a csoportját a Chargers és a mi meccsünket hozzák át, különben megint baszhatjuk
Wyatt
De ti is megcélozhatjátok a div. 2. helyét akár 😉

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
5bol 4 csapattal jatszik a Colts. A Raiders elleni otthon lesz, de a Chargers-Jags-Tampa idegenben. Egesz jo eselyeink vannak

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát. Akkor nyerje meg a csoportját a Chargers és a mi meccsünket hozzák át, különben megint baszhatjuk

több mint 5 éve
menyus Chicago Bears LSU Tigers 27
jövőre 5meccs lesz az international series keretein belül, 4 londonban, 1 mexikóban, ma kihirdették az 5 hazai csapatot, Tampa bay, LA Chargers, Jaguars, Raiders, Rams
sajnos a többi infot csak később rakják ki
több mint 5 éve
Zed Buffalo Bills 29
Jesszum 😳😀ott a helyem mind a negyen ❤️



Jövőre 4 meccs lesz Londonban, 2 a Wembleyben, 2 a Tottenham stadionjában.
 twitter.com/neilreynoldsnfl/status/1057265060572213248
iktriad
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Hátha még 1x jönnénk s reméljük nem a október utolsó 7végéjén mert az már most tudom, hogy nem lesz jó 😊
dande
Lagzi lesz? 😊
Matthew99
Korai magömlés.
| Sorry ez paraszt volt, de kikívánkozott belőlem 😀 |
empty taxi
Mi a korai magömlés kívánkozott ki belőled?

Semmi baj biztos megszokták 😉 😛

A lagzin már 13 éve túl vagyok.

off
Reformáció hónapja van, és külnösen annak vége nekem mindig ünnep, amit nem tudok kikerülni. Ezért sem jutottam idén se ki.

on
dande
De ugye nem te vagy Balog Zoltán?

 www.google.hu/search?q=balog+zolt%C3%A1n&safe=active&rlz=1C1GCEA_enHU814HU814&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj6zL-ypLDeAhWB-aQKHRvnCoUQ_AUIDigB&biw=1280&bih=893#imgrc=C0Krq3ZUwekWVM:
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Hátha még 1x jönnénk s reméljük nem a október utolsó 7végéjén mert az már most tudom, hogy nem lesz jó 😊
dande
Lagzi lesz? 😊
Matthew99
Korai magömlés.
| Sorry ez paraszt volt, de kikívánkozott belőlem 😀 |
empty taxi
Mi a korai magömlés kívánkozott ki belőled?

Semmi baj biztos megszokták 😉 😛

A lagzin már 13 éve túl vagyok.

off
Reformáció hónapja van, és külnösen annak vége nekem mindig ünnep, amit nem tudok kikerülni. Ezért sem jutottam idén se ki.

on
dande
vallást kell váltani legközelebb!csak egy hónapra mondjuk...😉
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Hátha még 1x jönnénk s reméljük nem a október utolsó 7végéjén mert az már most tudom, hogy nem lesz jó 😊
dande
Lagzi lesz? 😊
Matthew99
Korai magömlés.
| Sorry ez paraszt volt, de kikívánkozott belőlem 😀 |
empty taxi
Mi a korai magömlés kívánkozott ki belőled?

Semmi baj biztos megszokták 😉 😛

A lagzin már 13 éve túl vagyok.

off
Reformáció hónapja van, és külnösen annak vége nekem mindig ünnep, amit nem tudok kikerülni. Ezért sem jutottam idén se ki.

on
dande
Jézus már jo régen feltámadott.
Elcsíphetnéd az Eaglest is. 😉

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hátha még 1x jönnénk s reméljük nem a október utolsó 7végéjén mert az már most tudom, hogy nem lesz jó 😊
dande
Lagzi lesz? 😊
Matthew99
Korai magömlés.
| Sorry ez paraszt volt, de kikívánkozott belőlem 😀 |
empty taxi
Mi a korai magömlés kívánkozott ki belőled?

Semmi baj biztos megszokták 😉 😛

A lagzin már 13 éve túl vagyok.

off
Reformáció hónapja van, és külnösen annak vége nekem mindig ünnep, amit nem tudok kikerülni. Ezért sem jutottam idén se ki.

on
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hátha még 1x jönnénk s reméljük nem a október utolsó 7végéjén mert az már most tudom, hogy nem lesz jó 😊
dande
Lagzi lesz? 😊
Matthew99
Korai magömlés.
| Sorry ez paraszt volt, de kikívánkozott belőlem 😀 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Hátha még 1x jönnénk s reméljük nem a október utolsó 7végéjén mert az már most tudom, hogy nem lesz jó 😊
dande
Lagzi lesz? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hátha még 1x jönnénk s reméljük nem a október utolsó 7végéjén mert az már most tudom, hogy nem lesz jó 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövőre 4 meccs lesz Londonban, 2 a Wembleyben, 2 a Tottenham stadionjában.
 twitter.com/neilreynoldsnfl/status/1057265060572213248
több mint 5 éve
lorinc31 Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 31
Hali Mindenki!
Aki itt nekünk "kik segítséget kértünk", - rendelkezésre állt és akár pár szóval is, de adott nekünk bármiben is tanácsot, azt nyugodtan mondhatom többünk nevében is, hogy KÖSZÖNJÜK, hogy hozzá segitettetek ennek a Fantasztikus élménynek az át élesében, mit ez a londoni mérkőzés adott!
Remélem mindenkinek sikerült a jegyhez jutás és a meccs megtekintése!
Mindenkinek 1 nagy Pacsi