NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
A két meccses wembley bérleteket lehet még csak megújítani. Aztán jön majd az aki újonnan szeretne bérletes lenni. Mondjuk nagyon sok szabad helyet nem mutat a rendszer a jelenlegi státuszban. Lehet 3.-a után, ha a megújítások lementek több elérhető jegy lesz. Június közepe felé kezdik árulni az egy meccses jegyeket.

2016 ban vettem jegyet a ticketmaster.com on, akkor még nem volt ez a UK site. 2018 ban már az eticketing vettem és csak megerősíteni tudom, hogy a két felület között nincs kapcsolat vagy átjárás. Az order historyk különbözőek, és más a belépési út is. A jegyek eladásakor nem lehet manuálisan rögzíteni, hogy mit szeretnél eladni?
több mint 4 éve
Zed Buffalo Bills 29
Hello,

Az NFL jegyeket másodlagos piacon tavaly óta a Viagogo (és más egyéb hasonló oldal) mellett a Ticketmaster hivatalos oldalán is el lehet adni / meg lehet venni. Aki a Viagogo-tól tart, vegyen a Ticketmasteren. Megjegyzem az eddigi szúrópróbaszerűen megnézett USA-beli meccsekre a Ticketmasteren lévő jegyek mind drágábbak voltak a Viagogo-nál. A bizalomnak ára van.

2019-es Wembley meccsekre (Bengals - Rams; Texans-Jags) a jegyvásárlás nekem ma sikerült.

Kérdésem azokhoz, akik próbáltak már Ticketmasteren jegyet eladni: Az eddigi angliai jegyeket, mindig a ticketmaster angliai webcíméről lehetett megrendelni. Most sincs ez másképp:  www.eticketing.co.uk/nfl/
Viszont a sima ticketmaster-es oldalcím, ahol el lehet adni ezeket a  www.ticketmaster.com/
Na most ez utóbbira hiába próbálok bejelentkezni az eticketing.co.uk-s felhasználónévvel, jelszóval nem ismeri fel. Ha új felhasználónevet "sign up"-olok, akkor meg nem érzékeli, hogy vannak jegyeim, amiket el tudnék adni. Mind a kettő pedig Ticketmaster tulajdon. Van valaki, aki találkozott ezzel a problémával és meg tudta oldani?
Köszönöm előre is a tippeket.
salsa99
Hol vetted a jegyeket? Ticketmasteren még nem találtam jegyet a Rams Wembley meccsre
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Hello,

Az NFL jegyeket másodlagos piacon tavaly óta a Viagogo (és más egyéb hasonló oldal) mellett a Ticketmaster hivatalos oldalán is el lehet adni / meg lehet venni. Aki a Viagogo-tól tart, vegyen a Ticketmasteren. Megjegyzem az eddigi szúrópróbaszerűen megnézett USA-beli meccsekre a Ticketmasteren lévő jegyek mind drágábbak voltak a Viagogo-nál. A bizalomnak ára van.

2019-es Wembley meccsekre (Bengals - Rams; Texans-Jags) a jegyvásárlás nekem ma sikerült.

Kérdésem azokhoz, akik próbáltak már Ticketmasteren jegyet eladni: Az eddigi angliai jegyeket, mindig a ticketmaster angliai webcíméről lehetett megrendelni. Most sincs ez másképp:  www.eticketing.co.uk/nfl/
Viszont a sima ticketmaster-es oldalcím, ahol el lehet adni ezeket a  www.ticketmaster.com/
Na most ez utóbbira hiába próbálok bejelentkezni az eticketing.co.uk-s felhasználónévvel, jelszóval nem ismeri fel. Ha új felhasználónevet "sign up"-olok, akkor meg nem érzékeli, hogy vannak jegyeim, amiket el tudnék adni. Mind a kettő pedig Ticketmaster tulajdon. Van valaki, aki találkozott ezzel a problémával és meg tudta oldani?
Köszönöm előre is a tippeket.

Szerkesztette: salsa99
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
a season ticketek arusitasi idopontjat adtak csak meg, vagy a sima egy meccsre szolo jegyeket is akkortol lehet mar venni?
menyus
Azokról később lesz időpont

#KeepPounding
több mint 4 éve
menyus Chicago Bears LSU Tigers 27
a season ticketek arusitasi idopontjat adtak csak meg, vagy a sima egy meccsre szolo jegyeket is akkortol lehet mar venni?
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
Season ticket sales for the two games at the new Tottenham Hotspur Stadium will go on sale from 10am BST, June 6 until 10pm BST, June 10 2019.

#KeepPounding
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fremakbutomvc8vkadb4
NFL to schedule all 2020 games in US
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Május 28. 10:00 kor indul a wembley meccsekkel.
több mint 4 éve
trotro 2
NFL UK Twitter


@NFLUK


News incoming 3pm tomorrow! (azaz ma)
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 713 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én is érdeklődnék, hogy van-e már valami infója vkinek 😀 mert a ticketmaster hírlevelére már feliratkoztam, de még semmi infó nem jött. Én maradtam le vmiről, vagy még nem kezdték árusítani őket?

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Zed Buffalo Bills 29
Hello! Már elkezdték árulni a jegyeket? Olyan oldal kéne ami NEM viagogo 😊
több mint 4 éve
eveningtale Kansas City Chiefs 4
Üdv, segítséget szeretnék kérni, hol lehet "normális" áron londoni meccsre jegyet venni?
több mint 4 éve
bodijan Kansas City Chiefs 4
Valakinek van infója mikor lehet már kapni jegyet a meccsekre?
több mint 4 éve
zithea Green Bay Packers 10
Idén meg akarjuk újítani, bár még arról se jött semmi infó 😕
több mint 4 éve
zithea Green Bay Packers 10
Sziasztok! Vajon a Wembley bérleteseknek lesz elővásárlási lehetőség a Hotspurba? Köszi!
zithea
Hello! Wembley bérletet, hogy szereztèl? Köszi
Hangyalány
Szia, még tavaly februárban vettem.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Milyen népszerüek lettek a ***lány usernevek.
több mint 4 éve
Interlány Chicago Bears 1
A londoni Bears meccsre tudnátok linket adni, ahol majd jegyet lehet venni, igényelni. Köszönöm 😊
több mint 4 éve
Zed Buffalo Bills 29
Sziasztok! Vajon a Wembley bérleteseknek lesz elővásárlási lehetőség a Hotspurba? Köszi!
zithea
Hello! Wembley bérletet, hogy szereztèl? Köszi
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
hol lehet jegyet venni? Bears meccsre két jegy érdekelne
Toto21
Még sehol. Elvileg ezen a héten vagy a jövő héten kezdik el az árúsítást. Mindig a draft környékén kezdik. Korábban belinkeltem a Bears topicban hogy hogy lehet jegyet venni. Regisztrálni kell online hogy érdeklődsz az NFL UK oldalán és minden infót elküldenek mailben. Ajánlom hogy az első körben egyből vegyétek meg a jegyeiteket mert később drágább lesz. Az első körben lehet venni 40-50£ környékén jegyet. Később étek a jegyek 90-130£ körül lesznek. Vagy ha tök egyedül mentek akkor néha megéri kuvárni a legvégsőkig mert akkor lehet kapni akciós jegyeket de azok álltalában csak 1 darabok...

több mint 4 éve
bodijan Kansas City Chiefs 4
Sziasztok!
Valaki szervez utazást repülőjeggyel és szállással???
több mint 4 éve
zithea Green Bay Packers 10
Sziasztok! Vajon a Wembley bérleteseknek lesz elővásárlási lehetőség a Hotspurba? Köszi!
több mint 4 éve
Zed Buffalo Bills 29
Sziasztok! Mikortól árulják és hol vegyem meg a jegyeket a Rams valamint a Panthers meccsekre? Viagogon meg egyszer nem veszek az tuti. 😀 Megbízható link kell, ahol nem a meccs előtt 2 nappal küldik ki, mint a Viagogo, hanem egyből megkapom emailen vagy pár nap múlva postán...attól kicsit kiborultam, amit a Viagogo csinált.
Köszi a választ előre is!
Szép napot 😊
Hangyalány
Mièrt 😃Hisz jó volt az 😊Úgy is unalmas az èlet 😃Legalább volt benne nèmi kis izgalom 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Soha többet 😀 Meg az, hogy egyszer megkaptam a Viagogotól a jegyet, nem jelenti azt, hogy legközelebb is megkapom. Főleg úgy, hogy 2 meccsre szeretnék menni, nem feltétlen szeretnék agyf...t kapni 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Mikortól árulják és hol vegyem meg a jegyeket a Rams valamint a Panthers meccsekre? Viagogon meg egyszer nem veszek az tuti. 😀 Megbízható link kell, ahol nem a meccs előtt 2 nappal küldik ki, mint a Viagogo, hanem egyből megkapom emailen vagy pár nap múlva postán...attól kicsit kiborultam, amit a Viagogo csinált.
Köszi a választ előre is!
Szép napot 😊
Hangyalány
Mièrt 😃Hisz jó volt az 😊Úgy is unalmas az èlet 😃Legalább volt benne nèmi kis izgalom 😜
több mint 4 éve
Zed Buffalo Bills 29
Sziasztok! Mikortól árulják és hol vegyem meg a jegyeket a Rams valamint a Panthers meccsekre? Viagogon meg egyszer nem veszek az tuti. 😀 Megbízható link kell, ahol nem a meccs előtt 2 nappal küldik ki, mint a Viagogo, hanem egyből megkapom emailen vagy pár nap múlva postán...attól kicsit kiborultam, amit a Viagogo csinált.
Köszi a választ előre is!
Szép napot 😊
több mint 4 éve
bodijan Kansas City Chiefs 4
Sziasztok!
Valaki szervez utazást repülőjeggyel és szállással???
11.03.ra??
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
hol lehet jegyet venni? Bears meccsre két jegy érdekelne