NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 295 — "Grammar maci"
Sziasztok, ma délelőtt próbáltam a ticketmaster-en a megadott időponttól 10-től (helyi idő 11-től) jegyet venni valamelyik Tottenham stadionban tartandó mérkőzésre. 11:01-től "sorba álltam", viszont 11:30-kor nem sikerült egy darabot sem kapni. 4 jegy érdekelne, de már 2-vel is boldog lettem volna, a végén már szólókat is néztem, de egy darabot se ajánlott fel. Nem értem, mert a Wembley-ben még most is vannak szóló jegyek, de erre a másik két meccsre nem látok még szólókat sem. Sima Adult Ticket-et néztem, valami mást kellett volna?
A bérletesektől kérdezném, akik már anno látták, hogy mennyi hely fogyott, létezik, hogy ennyire nem volt már hely, hogy a maradékot 30 perc alatt elkapkodták? 😀 Vagy hogy lehet jegyet szerezni, a viagogo-n kívül?
eveningtale
ami még baj hogy a Tottenham stadion csak 60 ezres, sokkal gyorsabban betelik mint a 90 ezres Wembley

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Sziasztok! Van olyan személy/csoport akik mennek valamelyik idei londoni meccsre és lehet hozzájuk még csatlakozni?
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
[/quote]Látom, te is könnyen és tudatosan szerzel barátokat. 😊

[/quote]Na, minden levelemre azt írták, hogy nem, nem lehet továbbadni a jegyeket. Hiába kértem, hogy ugyan mutassanak már egy hivatalos policyt, NFL kinyilatkoztatást, ami ezt alátámasztja, semmit nem tudtak belinkelni. Erre ma kijön a hivatalos értesítő, hogy itt a felület, nyugodtan, mindenki adhat vehet másodkézből jegyet. Csak ne más oldalt használjon, hanem a miénket. Röhej:

A safe and secure platform to buy and sell NFL London Games Tickets

Can’t go to the NFL London Games? Sell your tickets fairly with Ticket Exchange
With the aim of enhancing fan service, we have partnered with Ticketmaster to provide a safe and secure platform that will allow fans to resell and purchase tickets for our London Games in a fair and legitimate way.

This ticket exchange platform will launch on Monday July 22 and will allow unwanted tickets to be sold at the price the customer paid on a per ticket basis or lower (a 12.5% fee plus VAT will be added to those buying tickets). Tickets cannot be sold for more than the price paid by a customer at the time of booking plus fees.

All tickets sold and purchased through this platform will be verified by Ticketmaster.

This ticket exchange service will be available according to which NFL UK purchase platform you used to buy your tickets. New buyers can pick up tickets from any of these platforms.

The resale platforms are as follows:
• NFL season tickets at Wembley Stadium and Tottenham Hotspur stadium (including if you are selling your ticket for only one game) - www.eticketing.co.uk/nfl/
• Individual game tickets (Wembley Stadium and Tottenham Hotspur Stadium) - www.ticketmaster.co.uk/nfl
Ticket exchange is only available for tickets purchased on the above sites.

All ticket exchange platforms will be open for 4 weeks from 10am on July 22 until 10am on August 25. Please note: THIS IS NOT A GENERAL SALE. The platforms will become open for fans to resell from this date, therefore tickets will only be available if they are posted by fans.

While it is not illegal to resell NFL tickets in the UK, this partnership is being put in place in an attempt to regulate the sale of our tickets by unauthorised sellers. We continue to advise all fans that they should not purchase from any unauthorised channels. Physical tickets are not distributed until later August, therefore tickets sold on unauthorised sites are not verified.

Szerkesztette: salsa99
több mint 4 éve
szupy New England Patriots 14
Sziasztok. Azoktol kérdeznem akik már voltak kint meccsen. Amennyiben sikerül jegyet vennem, ugyebár 3 De inkább két lehetőség van a postázására a Tickemaster honlapján.
Van a nagyméretű levél illetve a nemzetközi biztonsági .
Október 13i meccsre akarok majd menni de 11en már lenne az indulás a reggeli órákban. A kérdésem. Mikor szokott megjönni a posta? Mennyivel az esemény kezdése előtt. Mert írták hogy legkésőbb 48 órával az esemény előtt postázzák. Az úgy már necces lenne.
Milyen tapasztalatotok van ez ügyben?
panthers
kb. 1-2 héttel a meccs időpontja előtt érkezik meg a jegy! Ne várd a nyáron 😊
több mint 4 éve
panthers Carolina Panthers 13
Sziasztok. Azoktol kérdeznem akik már voltak kint meccsen. Amennyiben sikerül jegyet vennem, ugyebár 3 De inkább két lehetőség van a postázására a Tickemaster honlapján.
Van a nagyméretű levél illetve a nemzetközi biztonsági .
Október 13i meccsre akarok majd menni de 11en már lenne az indulás a reggeli órákban. A kérdésem. Mikor szokott megjönni a posta? Mennyivel az esemény kezdése előtt. Mert írták hogy legkésőbb 48 órával az esemény előtt postázzák. Az úgy már necces lenne.
Milyen tapasztalatotok van ez ügyben?
panthers
neked sikerült jegyet venned?
eveningtale
Szia. Igen sikerült venni. Sorban állás volt. Írta hogy ne frissítsek. Vártam 5 percet én pedig rafrissitettem az oldalra és egyből felajanlotta a két jegyet. 5.kategoria. 522 szekcio 4. sor.
Átutaltam a pénzt, és jött is a visszaigazolas hogy sikerult.
panthers
Akkor ezek szerint frissíteni kellett volna. Én is szót fogadtam, hogy ne frissítsek, nem is jutott jegy.
Gorro
Olvastam a Bears fórumát és ott így jártak sokan, hogy vártak, vártak...és mire sikerült bejutniuk akkor már nem volt jegy. 😕
több mint 4 éve
panthers Carolina Panthers 13
Sziasztok. Azoktol kérdeznem akik már voltak kint meccsen. Amennyiben sikerül jegyet vennem, ugyebár 3 De inkább két lehetőség van a postázására a Tickemaster honlapján.
Van a nagyméretű levél illetve a nemzetközi biztonsági .
Október 13i meccsre akarok majd menni de 11en már lenne az indulás a reggeli órákban. A kérdésem. Mikor szokott megjönni a posta? Mennyivel az esemény kezdése előtt. Mert írták hogy legkésőbb 48 órával az esemény előtt postázzák. Az úgy már necces lenne.
Milyen tapasztalatotok van ez ügyben?
panthers
neked sikerült jegyet venned?
eveningtale
Szia. Igen sikerült venni. Sorban állás volt. Írta hogy ne frissítsek. Vártam 5 percet én pedig rafrissitettem az oldalra és egyből felajanlotta a két jegyet. 5.kategoria. 522 szekcio 4. sor.
Átutaltam a pénzt, és jött is a visszaigazolas hogy sikerult.
panthers
grat 😊 és köszi a választ.
én vártam 😀 de ezek szerint nem kellett volna
amúgy mennyi volt az 522-es szektorban? és végül melyik postázást választottad?
eveningtale
75£ a jegy plusz a kezelési költségek.
A posta pedig 13,6£. Ami nyomonkovetheto. A sima levélben nem bíztam, pedig az olcsóbb lett volna.
Nagyon sajnálom hogy sok embernek nem jött össze. Hátha valakitől még sikerül majd jegyeket venni.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Sziasztok. Azoktol kérdeznem akik már voltak kint meccsen. Amennyiben sikerül jegyet vennem, ugyebár 3 De inkább két lehetőség van a postázására a Tickemaster honlapján.
Van a nagyméretű levél illetve a nemzetközi biztonsági .
Október 13i meccsre akarok majd menni de 11en már lenne az indulás a reggeli órákban. A kérdésem. Mikor szokott megjönni a posta? Mennyivel az esemény kezdése előtt. Mert írták hogy legkésőbb 48 órával az esemény előtt postázzák. Az úgy már necces lenne.
Milyen tapasztalatotok van ez ügyben?
panthers
neked sikerült jegyet venned?
eveningtale
Szia. Igen sikerült venni. Sorban állás volt. Írta hogy ne frissítsek. Vártam 5 percet én pedig rafrissitettem az oldalra és egyből felajanlotta a két jegyet. 5.kategoria. 522 szekcio 4. sor.
Átutaltam a pénzt, és jött is a visszaigazolas hogy sikerult.
panthers
Akkor ezek szerint frissíteni kellett volna. Én is szót fogadtam, hogy ne frissítsek, nem is jutott jegy.

#KeepPounding
több mint 4 éve
eveningtale Kansas City Chiefs 4
Sziasztok. Azoktol kérdeznem akik már voltak kint meccsen. Amennyiben sikerül jegyet vennem, ugyebár 3 De inkább két lehetőség van a postázására a Tickemaster honlapján.
Van a nagyméretű levél illetve a nemzetközi biztonsági .
Október 13i meccsre akarok majd menni de 11en már lenne az indulás a reggeli órákban. A kérdésem. Mikor szokott megjönni a posta? Mennyivel az esemény kezdése előtt. Mert írták hogy legkésőbb 48 órával az esemény előtt postázzák. Az úgy már necces lenne.
Milyen tapasztalatotok van ez ügyben?
panthers
neked sikerült jegyet venned?
eveningtale
Szia. Igen sikerült venni. Sorban állás volt. Írta hogy ne frissítsek. Vártam 5 percet én pedig rafrissitettem az oldalra és egyből felajanlotta a két jegyet. 5.kategoria. 522 szekcio 4. sor.
Átutaltam a pénzt, és jött is a visszaigazolas hogy sikerult.
panthers
grat 😊 és köszi a választ.
én vártam 😀 de ezek szerint nem kellett volna
amúgy mennyi volt az 522-es szektorban? és végül melyik postázást választottad?
több mint 4 éve
panthers Carolina Panthers 13
Sziasztok. Azoktol kérdeznem akik már voltak kint meccsen. Amennyiben sikerül jegyet vennem, ugyebár 3 De inkább két lehetőség van a postázására a Tickemaster honlapján.
Van a nagyméretű levél illetve a nemzetközi biztonsági .
Október 13i meccsre akarok majd menni de 11en már lenne az indulás a reggeli órákban. A kérdésem. Mikor szokott megjönni a posta? Mennyivel az esemény kezdése előtt. Mert írták hogy legkésőbb 48 órával az esemény előtt postázzák. Az úgy már necces lenne.
Milyen tapasztalatotok van ez ügyben?
panthers
neked sikerült jegyet venned?
eveningtale
Szia. Igen sikerült venni. Sorban állás volt. Írta hogy ne frissítsek. Vártam 5 percet én pedig rafrissitettem az oldalra és egyből felajanlotta a két jegyet. 5.kategoria. 522 szekcio 4. sor.
Átutaltam a pénzt, és jött is a visszaigazolas hogy sikerult.
több mint 4 éve
eveningtale Kansas City Chiefs 4
Sziasztok. Azoktol kérdeznem akik már voltak kint meccsen. Amennyiben sikerül jegyet vennem, ugyebár 3 De inkább két lehetőség van a postázására a Tickemaster honlapján.
Van a nagyméretű levél illetve a nemzetközi biztonsági .
Október 13i meccsre akarok majd menni de 11en már lenne az indulás a reggeli órákban. A kérdésem. Mikor szokott megjönni a posta? Mennyivel az esemény kezdése előtt. Mert írták hogy legkésőbb 48 órával az esemény előtt postázzák. Az úgy már necces lenne.
Milyen tapasztalatotok van ez ügyben?
panthers
neked sikerült jegyet venned?
több mint 4 éve
eveningtale Kansas City Chiefs 4
Sziasztok, ma délelőtt próbáltam a ticketmaster-en a megadott időponttól 10-től (helyi idő 11-től) jegyet venni valamelyik Tottenham stadionban tartandó mérkőzésre. 11:01-től "sorba álltam", viszont 11:30-kor nem sikerült egy darabot sem kapni. 4 jegy érdekelne, de már 2-vel is boldog lettem volna, a végén már szólókat is néztem, de egy darabot se ajánlott fel. Nem értem, mert a Wembley-ben még most is vannak szóló jegyek, de erre a másik két meccsre nem látok még szólókat sem. Sima Adult Ticket-et néztem, valami mást kellett volna?
A bérletesektől kérdezném, akik már anno látták, hogy mennyi hely fogyott, létezik, hogy ennyire nem volt már hely, hogy a maradékot 30 perc alatt elkapkodták? 😀 Vagy hogy lehet jegyet szerezni, a viagogo-n kívül?
több mint 4 éve
Zed Buffalo Bills 29
Sziasztok, ha jól értesültem hamarosan lehet venni jegyet egy meccsre is. A hivatalos felületen szeretnék venni (nem ticketmaster/viagogo oldalon). Tud vki abban segíteni, hogy hogyan/mikor kapom meg majd a jegyeket? Papír alapú a jegy vagy email-es? Ha előbbi, akkor mikor küldik? Itthonra kérjem vagy esetleg londoni szálláshelyre? Esetleg nem lehet a stadionnál átvenni? Köszi a segítséget!
FunFan

A ticketmaster a hivatalos jegyelado nfl meccsre. Ha ramesz az Nfl.com oldalra es ott a ticketsre, ok vezetnek at a ticketmasterre.
több mint 4 éve
panthers Carolina Panthers 13
Sziasztok. Azoktol kérdeznem akik már voltak kint meccsen. Amennyiben sikerül jegyet vennem, ugyebár 3 De inkább két lehetőség van a postázására a Tickemaster honlapján.
Van a nagyméretű levél illetve a nemzetközi biztonsági .
Október 13i meccsre akarok majd menni de 11en már lenne az indulás a reggeli órákban. A kérdésem. Mikor szokott megjönni a posta? Mennyivel az esemény kezdése előtt. Mert írták hogy legkésőbb 48 órával az esemény előtt postázzák. Az úgy már necces lenne.
Milyen tapasztalatotok van ez ügyben?
több mint 4 éve
Zed Buffalo Bills 29
Sziasztok! Ma vettem meg a jegyet a Rams meccsre 😊 tegnaptol aruljak a ticketmasteren
több mint 4 éve
FunFan 1
Sziasztok, ha jól értesültem hamarosan lehet venni jegyet egy meccsre is. A hivatalos felületen szeretnék venni (nem ticketmaster/viagogo oldalon). Tud vki abban segíteni, hogy hogyan/mikor kapom meg majd a jegyeket? Papír alapú a jegy vagy email-es? Ha előbbi, akkor mikor küldik? Itthonra kérjem vagy esetleg londoni szálláshelyre? Esetleg nem lehet a stadionnál átvenni? Köszi a segítséget!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
Sziasztok,

Hosszas levelezésben vagyok az NFL hivatalos jegyértékesítőjével a Ticketmasterrel, gondoltam megírom ide, amit a jegyek eladásáról megtudtam.

A levelezést azért indítottam velük, hogy a fel nem használt UK season ticket jegyeket a hivatalos Ticketmaster oldalon is meg lehessen hirdetni eladásra. Azon túl, hogy ebben nem támogattak, határozottan állítják, hogy NEM LEHET semmilyen formában továbbértékesíteni a Season ticket jegyeket se együtt, se külön külön.

Hosszas kutakodás után az egyetlen erre vonatkozó használható hivatalos információt az nfl.com-on találtam, itt:
 www.nfl.com/static/content/public/photo/2018/07/18/0ap3000000940817.pdf

Eben ilyenek vannak:
("Q: How do I list my tickets for resale?
Given the NFL’s open system for ticketing, there are a variety of ways you can list your tickets for resale.
...
Q: Can season ticket packages be resold as one complete package?
No. Season tickets must be sold individually for each game.")


Bár ebben fekete fehéren benne van, hogy a jegyek továbbértékesíthetőek, a ticketmaster munkatársai azt állítják, hogy az általam hozott policy csak az amerikai meccsekre vonatkozik, és a UK meccsekre NEM lehet jegyeket tovább értékesíteni.

Kértem, küldjenek hivatalos, nyilvánosan elérhető policyt, ami leírja, hogy UK-ben más szabályok az irányadóak. Én nem találtam semmi ilyet a neten.
Ha valakinek tudomása van ilyenről, az ossza már meg, hadd lássuk, hogyan segítette ez a forum topik évek óta az illegális jegyüzérkedést... én legalábbis nem tudtam róla, hogy bármi szabályellenest tenne az, aki jegyet továbbad.

kösz
salsa99
Látom, te is könnyen és tudatosan szerzel barátokat. 😊

több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Sziasztok,

Hosszas levelezésben vagyok az NFL hivatalos jegyértékesítőjével a Ticketmasterrel, gondoltam megírom ide, amit a jegyek eladásáról megtudtam.

A levelezést azért indítottam velük, hogy a fel nem használt UK season ticket jegyeket a hivatalos Ticketmaster oldalon is meg lehessen hirdetni eladásra. Azon túl, hogy ebben nem támogattak, határozottan állítják, hogy NEM LEHET semmilyen formában továbbértékesíteni a Season ticket jegyeket se együtt, se külön külön.

Hosszas kutakodás után az egyetlen erre vonatkozó használható hivatalos információt az nfl.com-on találtam, itt:
 www.nfl.com/static/content/public/photo/2018/07/18/0ap3000000940817.pdf

Eben ilyenek vannak:
("Q: How do I list my tickets for resale?
Given the NFL’s open system for ticketing, there are a variety of ways you can list your tickets for resale.
...
Q: Can season ticket packages be resold as one complete package?
No. Season tickets must be sold individually for each game.")


Bár ebben fekete fehéren benne van, hogy a jegyek továbbértékesíthetőek, a ticketmaster munkatársai azt állítják, hogy az általam hozott policy csak az amerikai meccsekre vonatkozik, és a UK meccsekre NEM lehet jegyeket tovább értékesíteni.

Kértem, küldjenek hivatalos, nyilvánosan elérhető policyt, ami leírja, hogy UK-ben más szabályok az irányadóak. Én nem találtam semmi ilyet a neten.
Ha valakinek tudomása van ilyenről, az ossza már meg, hadd lássuk, hogyan segítette ez a forum topik évek óta az illegális jegyüzérkedést... én legalábbis nem tudtam róla, hogy bármi szabályellenest tenne az, aki jegyet továbbad.

kösz
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Amúgy az látható valahol, hogy melyik oldalt melyik csapat padja helyezkedik majd el? Nyilván a Panthers oldalára preferálnám a jegyvásárlást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
panthers Carolina Panthers 13
Sziasztok. Én is szeretnék 2 darab jegyet a Panthers meccsre. Elsődlegesen a 3as szektorba de a 4es is érdekel. Ha más nincs akkor a többi is szóba jöhet.
Akinek van jegye írjon.
több mint 4 éve
bacsii Chicago Bears 111
Itt is bocs a teljes offért mindenkitől. Október 6-i Bears meccsre én is átvennék (2-4) jegyet olyantól, aki bérletet vett, de csak a Panthers-Bucs érdekli.
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
Ha valakinek van 2 jegye Bears meccsre irjon
több mint 4 éve
Titán74 Las Vegas Raiders 3
Sziasztok,

Eladó 4 db jegy a Caroline Panthers - Tamba Bay Buccaneers meccsre (Tottenham stadion, október 13.). Season ticketet vettem, de csak a Bears-Raiders meccsre tudok menni. Akit érdekel, írjon privátban.
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
Nem most 10-kor nyilik a vasarlas a jegyekre ?
több mint 4 éve
Zolay 1
Sziasztok! A minap vásároltam Wembley Season Ticketet. Az lenne a kérdésem, hogy ez akkor mind a két Wembleyes meccsre érvényes?
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
A két meccses wembley bérleteket lehet még csak megújítani. Aztán jön majd az aki újonnan szeretne bérletes lenni. Mondjuk nagyon sok szabad helyet nem mutat a rendszer a jelenlegi státuszban. Lehet 3.-a után, ha a megújítások lementek több elérhető jegy lesz. Június közepe felé kezdik árulni az egy meccses jegyeket.

2016 ban vettem jegyet a ticketmaster.com on, akkor még nem volt ez a UK site. 2018 ban már az eticketing vettem és csak megerősíteni tudom, hogy a két felület között nincs kapcsolat vagy átjárás. Az order historyk különbözőek, és más a belépési út is. A jegyek eladásakor nem lehet manuálisan rögzíteni, hogy mit szeretnél eladni?
Szipeter
Köszi a megerősítést. Nem, nem lehet manuálisan felvinni a jegyeket.

Szerkesztette: salsa99