NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Üdv. mindenkinek!

Idén volt szerencsém kint lenni a Jaguars-Texans meccsen a Wembley-ben és hát hihetelen élmény volt. 😀 Aki szereti az NFL-t és van lehetősége kilátogatni csak ajánlani tudom. Egyszer mindenképpen megéri, esetleg össze is lehet kötni egy pár napos londoni városnézéssel (mi is így csináltuk, bár azt meg kell jegyezni, hogy 2 nap alatt mindent sajnos nem lehet megnézni, hiába jártuk le a lábunkat 😀).

Na de a meccs. A Wembley eléggé London külvárosa már, úgyhogy fel kell készülni egy kis metrozásra, aminek már megadja az alaphangulatát, hogy tele van Európa kb minden országából érkező, NFL-es cuccba öltözött szurkolókkal. És ami nagyon tetszett, hogy mindenki a kedvenc csapatának a mezében/pulcsijában/sapkájában volt, elképesztő volt. Mint egy európai NFL zarándokhely. 😀 A stadion körül már minden a Jaguars-ról és a Texans-ról szólt, minden lámpaoszlopon a csapatok egy-egy játékosa virított, és persze itt már rengeteg ember volt mindenfelé (viszont baromi jól meg volt szervezve, hogy szépen mindenhol eloszoljon az embermennyiség, szóval annak is kibírható szerintem, aki alapjáraton írtózik a tömegtől). A stadion környéke egyébként nagyon jól ki van építve, különböző éttermek, kocsmák, beülős helyek mindenhol, na meg ki volt alakítva egy baromi nagy fanzone is különböző játékokkal és shoppal. Itt viszont kellett kicsit várni a bejutásra, szóval érdemes korán kimenni, hogy mindenre jusson idő. Na meg érdemes úgy készülni anyagilag ha vásárolni/enni, inni akarunk, kb 7 font volt egy sör, szóval berúgni nem a legolcsóbb ott. 😀

A stadion maga egyébként hihetetlen, minden igényt teljesen kielégít. A meccsről nem akarok sokat írni, nem volt rossz, bár én örültem volna, ha kicsit szorosabb lesz. Mindent egybevéve viszont szerintem felejthetetlen élmény egy NFL szerelmesnek, én már most tervezem a jövő évi kiutazást.

Bocsánat, hogy kicsit összeszedetlen iromány lett, tuti csomó dolgot kihagyok, amit előzetesen le akartam írni, de ha valakinek van bármi kérdése szívesen válaszolok. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
knyazo 2
Sziasztok! Kezdek aggódni, vasárnap meccs, és a wembley szezonjegyek még nem értek ide. Azoktól kérdem, akik szintén szezonjegyet vettek: van, akinek még nem érkezett meg? Köszi!
több mint 4 éve
panthers Carolina Panthers 13
A bag policy tenyleg ilyen komoly lett mint irják? 2016-ban mikor kinn voltunk a Giants-Rams meccsen siman beengedtek egy kisebb oldaltaskaval... Most meg mindenütt ez az atlatszo tescos szatyor (NFL-es) az elfogadott... Iden Rams-Cinci 😊
ironroy
2017. óta járunk Londonba meccsre, azóta ez a clear bag van. Egyszer megvettük, így nem szívóznak, azóta mindig ezt használjuk. Kis kézitáskát engednek be.
De többnyire senki sem próbálkozik, ez van, vagy nem is hoznak táskát. A másik h. csak kártyával lehet bent fizetni és ha jól emlékszem a shopban is.
szupy
Hello!

Lenne pár kérdésem, megkaptam a jegyeket, rajta van, hogy milyen női táskákat lehet bevinni (11cm*16cm), a páromnak pár centivel nagyobb táskája van ezt is szígorúan nézik vagy azér azt még beviheti? A másik, ha bevásárolok meccs előtt a shopban azt le tudom rakni valahova, vagy kell olyan clear baget is venni hozzá, hogy bevigyem?
Köszi
Merlin85
Szia. Most voltam a Panthers meccsen. Vittem egy kicsi oldaltáskát. Megnézték a jegyem illetve belenéztek a táskába és beengedték. Azt a lépcsőn felérve jött egy másik fickó aki mondta hogy nem vihetem be. Hiába mondtam hogy lent beengedték és nincs benne semmi. Volt egy lehetőség ahol megőrizték a táskádat, csupán 10 fontért. 😯
több mint 4 éve
szupy New England Patriots 14
A bag policy tenyleg ilyen komoly lett mint irják? 2016-ban mikor kinn voltunk a Giants-Rams meccsen siman beengedtek egy kisebb oldaltaskaval... Most meg mindenütt ez az atlatszo tescos szatyor (NFL-es) az elfogadott... Iden Rams-Cinci 😊
ironroy
2017. óta járunk Londonba meccsre, azóta ez a clear bag van. Egyszer megvettük, így nem szívóznak, azóta mindig ezt használjuk. Kis kézitáskát engednek be.
De többnyire senki sem próbálkozik, ez van, vagy nem is hoznak táskát. A másik h. csak kártyával lehet bent fizetni és ha jól emlékszem a shopban is.
szupy
Hello!

Lenne pár kérdésem, megkaptam a jegyeket, rajta van, hogy milyen női táskákat lehet bevinni (11cm*16cm), a páromnak pár centivel nagyobb táskája van ezt is szígorúan nézik vagy azér azt még beviheti? A másik, ha bevásárolok meccs előtt a shopban azt le tudom rakni valahova, vagy kell olyan clear baget is venni hozzá, hogy bevigyem?
Köszi
Merlin85
A táska ügyben nem tudok mit mondani, mert fogalmam sincs.

A shopban átlátszó zacsiba teszik a cuccokat és azt be is engedik 😊
Inni és ennivalót nem lehet bevinni, bár apróságok átcsúsznak 😊, zsebedbe csoki, vagy ropi, ilyesmik.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 287
A bag policy tenyleg ilyen komoly lett mint irják? 2016-ban mikor kinn voltunk a Giants-Rams meccsen siman beengedtek egy kisebb oldaltaskaval... Most meg mindenütt ez az atlatszo tescos szatyor (NFL-es) az elfogadott... Iden Rams-Cinci 😊
ironroy
2017. óta járunk Londonba meccsre, azóta ez a clear bag van. Egyszer megvettük, így nem szívóznak, azóta mindig ezt használjuk. Kis kézitáskát engednek be.
De többnyire senki sem próbálkozik, ez van, vagy nem is hoznak táskát. A másik h. csak kártyával lehet bent fizetni és ha jól emlékszem a shopban is.
szupy
Hello!

Lenne pár kérdésem, megkaptam a jegyeket, rajta van, hogy milyen női táskákat lehet bevinni (11cm*16cm), a páromnak pár centivel nagyobb táskája van ezt is szígorúan nézik vagy azér azt még beviheti? A másik, ha bevásárolok meccs előtt a shopban azt le tudom rakni valahova, vagy kell olyan clear baget is venni hozzá, hogy bevigyem?
Köszi

több mint 4 éve
Évi11 1
Sziasztok! Eladóvá vált 1db jegy a Bengals-Rams meccsre. B 119 szektor, 21.sor. Ára: 119 font. Átvehető Egerben, Budapesten, vagy Londonban.

Szerkesztette: Évi11
több mint 4 éve
hodges 2
Sziasztok!
Sajnos most már biztossá vált, hogy nem tudunk elmenni a Texans-Jaguars meccsre, így az eredeti árnál olcsóbban felkínálom a két jegyem, hátha valaki el tud menni. Elég jó helyen vannak, az egyik end zone felett középen, a 2 szinten a 7-es sorban. Én 124 fontért (kb. 46.000 Ft) vettem darabját a hivatalos jegyportálon, de 30.000/db árért odaadom. Meg is jöttek már a jegyek, nálam vannak.
több mint 4 éve
szupy New England Patriots 14
A bag policy tenyleg ilyen komoly lett mint irják? 2016-ban mikor kinn voltunk a Giants-Rams meccsen siman beengedtek egy kisebb oldaltaskaval... Most meg mindenütt ez az atlatszo tescos szatyor (NFL-es) az elfogadott... Iden Rams-Cinci 😊
ironroy
2017. óta járunk Londonba meccsre, azóta ez a clear bag van. Egyszer megvettük, így nem szívóznak, azóta mindig ezt használjuk. Kis kézitáskát engednek be.
De többnyire senki sem próbálkozik, ez van, vagy nem is hoznak táskát. A másik h. csak kártyával lehet bent fizetni és ha jól emlékszem a shopban is.
több mint 4 éve
szupy New England Patriots 14
Sziasztok!

úgy fest eladóvá vált az utolsó meccsre 2 jegy, elég jó helyre, 1. szint end zone vonalnál!
104-es szektor 24.sor
darabja 43000 Ft (110font)

november 3.
JACKSONVILLE JAGUARS - HOUSTON TEXANS

Budapesti átvétellel, vagy okt.26-28. Londonban is össze lehet hozni!
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Sziasztok!

Rams-Bengals-ra eladó egy jegy. (530-as szektor)
Személyesen átvehető Budapesten vagy Londonban.
Nico_49ers
Szoros meccs lesz?
Sobri Jóska
Igen! Bengals mindig döntetlent játszik Londonban.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Sziasztok!

Rams-Bengals-ra eladó egy jegy. (530-as szektor)
Személyesen átvehető Budapesten vagy Londonban.
Nico_49ers
Szoros meccs lesz?

több mint 4 éve
Nico_49ers 5
Sziasztok!

Rams-Bengals-ra eladó egy jegy. (530-as szektor)
Személyesen átvehető Budapesten vagy Londonban.
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A bag policy tenyleg ilyen komoly lett mint irják? 2016-ban mikor kinn voltunk a Giants-Rams meccsen siman beengedtek egy kisebb oldaltaskaval... Most meg mindenütt ez az atlatszo tescos szatyor (NFL-es) az elfogadott... Iden Rams-Cinci 😊
több mint 4 éve
Keca14 Denver Broncos 8
Sziasztok,

vasárnap mi is megyünk a meccsre. Azokat kérdezem, aki voltak hétvégén (esetleg tavaly); milyen a stadion körül a felhajtás? Kaják, relikviák stb érdekelnek. Esetleg pár fotót is szívesen vennék.

K
Keca14
Szia,
Shop van és elég nagy. Kaják is vannak, a stadionon kívüli részen elég jók, csak állva tudod megenni és semmi asztal hozzá. Pár bohóckodós játszós dolog, de nem olyan jók mint a Wembley fan zone-ban szokott.
Pár kocka itt:
 photos.app.goo.gl/qvoxHn8fGD4FiucA9
szupy
Nagyon köszi. Meglessük.

K
több mint 4 éve
szupy New England Patriots 14
Sziasztok,

vasárnap mi is megyünk a meccsre. Azokat kérdezem, aki voltak hétvégén (esetleg tavaly); milyen a stadion körül a felhajtás? Kaják, relikviák stb érdekelnek. Esetleg pár fotót is szívesen vennék.

K
Keca14
Szia,
Shop van és elég nagy. Kaják is vannak, a stadionon kívüli részen elég jók, csak állva tudod megenni és semmi asztal hozzá. Pár bohóckodós játszós dolog, de nem olyan jók mint a Wembley fan zone-ban szokott.
Pár kocka itt:
 photos.app.goo.gl/qvoxHn8fGD4FiucA9
több mint 4 éve
Zed Buffalo Bills 29
Ma érkezett meg a jegyem a Rams meccsre DHL futarral 😊 most már megnyugodtam 😀
több mint 4 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 242
Sziasztok!

A 27.-ei Rams meccsre vettem jegyet a Ticketmasteren. A kérdésem az, hogy mekkora az esélye, hogy 23.-áig megérkezik? 24.-én délután indul a gépen Londonba. Tavaly a Viagogos jegyem pénteken érkezett meg, meccs kezdete előtt 2 nappal, csak akkor azért nem érdekelt, mert a meccs napján utaztam ki Londonba. Nem örülnék, ha a Ticketmaster is ezt csinálná, mert akkor buktam a jegyemet és a meccset. Vett már onnét valaki jegyet? Köszi a válaszokat!
Zed
Szia!
Tavaly valóban postával jött a jegy. Idén DHL hozza, ma vettem át a Bears jegyeket. Küldenek több emailt, csomagszámmal, tudod a neten követni, módosítani az átvételt!
Alap tézis, ha meccs előtt 5 nappal még nem kaptad meg a jegyeket, akkor feltétlen jelezd feléjük írásban.
Gondolom ez esetben megoldják a londoni átvételt!
szupy
Szia! Koszonom a valaszt. Eddig egy emailt kaptam akkor, amikor megvettem a jegyet. Kivancsi vagyok, hogy mikor erkezik meg :/ Kezdek aggodni, mert paran mar megkaptatok...
Zed

Update
Én ma megkaptam mezei postán, bedobva a postaládába. Fura, de itt vannak a wembley jegyek 😊
szupy
Sziasztok!

Ma nekem is megjöttek a Wembley szezon jegyek sima postán.

Sajnos a Texans-Jags meccsre mégsem tudunk menni, így eladósorba került 6 db jegy.
Area: 524; ENTRANCE A; Row: 41; Seat: 328-333.
Egyben szeretném eladni, ha lehetséges.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 4 éve
Keca14 Denver Broncos 8
Sziasztok,

vasárnap mi is megyünk a meccsre. Azokat kérdezem, aki voltak hétvégén (esetleg tavaly); milyen a stadion körül a felhajtás? Kaják, relikviák stb érdekelnek. Esetleg pár fotót is szívesen vennék.

K
több mint 4 éve
szupy New England Patriots 14
Sziasztok!

A 27.-ei Rams meccsre vettem jegyet a Ticketmasteren. A kérdésem az, hogy mekkora az esélye, hogy 23.-áig megérkezik? 24.-én délután indul a gépen Londonba. Tavaly a Viagogos jegyem pénteken érkezett meg, meccs kezdete előtt 2 nappal, csak akkor azért nem érdekelt, mert a meccs napján utaztam ki Londonba. Nem örülnék, ha a Ticketmaster is ezt csinálná, mert akkor buktam a jegyemet és a meccset. Vett már onnét valaki jegyet? Köszi a válaszokat!
Zed
Szia!
Tavaly valóban postával jött a jegy. Idén DHL hozza, ma vettem át a Bears jegyeket. Küldenek több emailt, csomagszámmal, tudod a neten követni, módosítani az átvételt!
Alap tézis, ha meccs előtt 5 nappal még nem kaptad meg a jegyeket, akkor feltétlen jelezd feléjük írásban.
Gondolom ez esetben megoldják a londoni átvételt!
szupy
Szia! Koszonom a valaszt. Eddig egy emailt kaptam akkor, amikor megvettem a jegyet. Kivancsi vagyok, hogy mikor erkezik meg :/ Kezdek aggodni, mert paran mar megkaptatok...
Zed

Update
Én ma megkaptam mezei postán, bedobva a postaládába. Fura, de itt vannak a wembley jegyek 😊
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
hodges 2
Sziasztok!
Nekem lesz két eladó jegyem a Texans-Jags meccsre (ha megjön), ha valakit érdekel. Nem tudunk sajnos elmenni.
Section: 241, Row: 7, Seat: 44 és 45.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a Bucs Panthers jegyekre várok, de eddig semmi sem jött, még két hetük van...
gabokocka
Amennyire lejött, általában egy héttel előtte szokott megérkezni

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Én a Bucs Panthers jegyekre várok, de eddig semmi sem jött, még két hetük van...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
szupy New England Patriots 14
Sziasztok!

A 27.-ei Rams meccsre vettem jegyet a Ticketmasteren. A kérdésem az, hogy mekkora az esélye, hogy 23.-áig megérkezik? 24.-én délután indul a gépen Londonba. Tavaly a Viagogos jegyem pénteken érkezett meg, meccs kezdete előtt 2 nappal, csak akkor azért nem érdekelt, mert a meccs napján utaztam ki Londonba. Nem örülnék, ha a Ticketmaster is ezt csinálná, mert akkor buktam a jegyemet és a meccset. Vett már onnét valaki jegyet? Köszi a válaszokat!
Zed
Szia!
Tavaly valóban postával jött a jegy. Idén DHL hozza, ma vettem át a Bears jegyeket. Küldenek több emailt, csomagszámmal, tudod a neten követni, módosítani az átvételt!
Alap tézis, ha meccs előtt 5 nappal még nem kaptad meg a jegyeket, akkor feltétlen jelezd feléjük írásban.
Gondolom ez esetben megoldják a londoni átvételt!
szupy
Szia! Koszonom a valaszt. Eddig egy emailt kaptam akkor, amikor megvettem a jegyet. Kivancsi vagyok, hogy mikor erkezik meg :/ Kezdek aggodni, mert paran mar megkaptatok...
Zed
Ne aggódj, mert én is csak ezt az 1 meccses jegyet kaptam. A Wembleybe bérletünk van, azt még nem küldték, a 2 meccs jegyeit!
Időrendiség van, sorban haladnak és külön kezelik a 2 helyszín jegyeit!
több mint 4 éve
Zed Buffalo Bills 29
Sziasztok!

A 27.-ei Rams meccsre vettem jegyet a Ticketmasteren. A kérdésem az, hogy mekkora az esélye, hogy 23.-áig megérkezik? 24.-én délután indul a gépen Londonba. Tavaly a Viagogos jegyem pénteken érkezett meg, meccs kezdete előtt 2 nappal, csak akkor azért nem érdekelt, mert a meccs napján utaztam ki Londonba. Nem örülnék, ha a Ticketmaster is ezt csinálná, mert akkor buktam a jegyemet és a meccset. Vett már onnét valaki jegyet? Köszi a válaszokat!
Zed
Szia!
Tavaly valóban postával jött a jegy. Idén DHL hozza, ma vettem át a Bears jegyeket. Küldenek több emailt, csomagszámmal, tudod a neten követni, módosítani az átvételt!
Alap tézis, ha meccs előtt 5 nappal még nem kaptad meg a jegyeket, akkor feltétlen jelezd feléjük írásban.
Gondolom ez esetben megoldják a londoni átvételt!
szupy
Szia! Koszonom a valaszt. Eddig egy emailt kaptam akkor, amikor megvettem a jegyet. Kivancsi vagyok, hogy mikor erkezik meg :/ Kezdek aggodni, mert paran mar megkaptatok...