NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Picit le is halt az oldal...
Lucifer
3 perc alatt kerültem városzobába. Gondolom mindenki jegyet akar szerezni

Szerkesztette: Toto21
több mint 1 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Picit le is halt az oldal...

GO JETS!!!
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Ticketmaster-en nincs semmi qeue... Nem tudom minek kell 09:30-kor bejelentkezni.
több mint 1 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ki melyik oldalon fogja megvenni kedden a jegyét a müncheni meccsre?
Merlin85
Illetve hánytól fog nyílni a piac?
ervinator
elvileg 09:30-tól jelentkezhetsz be, utána nem szabad frissíteni. Értékesítés 10:00-töl fog indulni. NFL hivatalos oldalán ez volt.
Toto21
Rendben, de melyik oldal? 😀
Lúdas Solymi
 www.ticketmaster.de/
Lucifer
Mi az eingeschränkte sicht? Értem én, hogy restricted place, de az mit jelent?
Mozgáskorlátozottaknak van fenntartva vagy mi?
Lúdas Solymi
Mi az eingeschränkte sicht? Az korlátozott kilátású hely. Pl a lelátóra vezető kijáró, v kameraállás, stb. miatt
Értem én, hogy restricted place, de az mit jelent?
Mozgáskorlátozottaknak van fenntartva vagy mi? Ezt pontosan nem tudom, de sanszos.

GO JETS!!!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Ki melyik oldalon fogja megvenni kedden a jegyét a müncheni meccsre?
Merlin85
Illetve hánytól fog nyílni a piac?
ervinator
elvileg 09:30-tól jelentkezhetsz be, utána nem szabad frissíteni. Értékesítés 10:00-töl fog indulni. NFL hivatalos oldalán ez volt.
Toto21
Rendben, de melyik oldal? 😀
Lúdas Solymi
 www.ticketmaster.de/
Lucifer
Mi az eingeschränkte sicht? Értem én, hogy restricted place, de az mit jelent?
Mozgáskorlátozottaknak van fenntartva vagy mi?

több mint 1 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ki melyik oldalon fogja megvenni kedden a jegyét a müncheni meccsre?
Merlin85
Illetve hánytól fog nyílni a piac?
ervinator
elvileg 09:30-tól jelentkezhetsz be, utána nem szabad frissíteni. Értékesítés 10:00-töl fog indulni. NFL hivatalos oldalán ez volt.
Toto21
Rendben, de melyik oldal? 😀
Lúdas Solymi
 www.ticketmaster.de/

GO JETS!!!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Ki melyik oldalon fogja megvenni kedden a jegyét a müncheni meccsre?
Merlin85
Illetve hánytól fog nyílni a piac?
ervinator
elvileg 09:30-tól jelentkezhetsz be, utána nem szabad frissíteni. Értékesítés 10:00-töl fog indulni. NFL hivatalos oldalán ez volt.
Toto21
Rendben, de melyik oldal? 😀

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Ki melyik oldalon fogja megvenni kedden a jegyét a müncheni meccsre?
Merlin85
Illetve hánytól fog nyílni a piac?
ervinator
elvileg 09:30-tól jelentkezhetsz be, utána nem szabad frissíteni. Értékesítés 10:00-töl fog indulni. NFL hivatalos oldalán ez volt.
több mint 1 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Ki melyik oldalon fogja megvenni kedden a jegyét a müncheni meccsre?
Merlin85
Illetve hánytól fog nyílni a piac?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Ki melyik oldalon fogja megvenni kedden a jegyét a müncheni meccsre?

több mint 1 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Július 19.-én 10-kor indul a normál jegyvásárlás elméletileg a müncheni meccsre, a VIP jegyeket június 14.-én kezdik árusítani és 449€ lesz az áruk.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lenne 1 eladó jegy a Miami - Jaguars meccsre, akit érdekel PM
Geeri
Visszatér Manning? 😮

több mint 2 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Lenne 1 eladó jegy a Miami - Jaguars meccsre, akit érdekel PM

Mindig jövőre!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Ne felejtsétek holnaptól már csak útlevéllel lehet az Egyesült Királyságba utazni, személyivel nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Titán74 Las Vegas Raiders 3
Sziasztok, van 4 db elado jegyem az okt 17-ei londoni Jags-Miami meccsre? Erdekel valakit? (Season ticketet vettem es mi a jets-falconsra tudunk menni)
több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sziasztok!

Közelítve a jegyértékesítéshez, ki mit tud az aktuális állapotokról? Mennyire nehéz a bejutás egy meccs erejéig?
Illetve ki az, aki még tervez menni és hasonló cipőben jár? Nyilván október még elég messze van, addig bármi is lehet, de az első lépést holnap kéne megtenni. Köszi

GO JETS!!!
több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Hivatalos, az NFL törölte az idei londoni meccseket.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/szngajjrfxmwtodhkwbb
NFL cancels international games for 2020 season
The NFL announced Monday that its five scheduled international games for 2020 -- four in London and one in Mexico City -- will instead be played stateside due to the ongoing COVID-19 pandemic.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
Nem tudjátok kb mikor derül ki, mely csapatok jönnek idén?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Egy olyan kérdésem lenne, ha mind a 4 meccsre ki szeretnék menni Londonba idén, akkor van bérlet lehetőség vagy külön-külön kell megvennem a jegyeket?
Ebben nem vagyok jártas.
Köszi előre is
Zed
Van bérlet, meg lehet venni mind a 4 meccsre ha azt szeretnéd


több mint 4 éve
Zed Buffalo Bills 29
Egy olyan kérdésem lenne, ha mind a 4 meccsre ki szeretnék menni Londonba idén, akkor van bérlet lehetőség vagy külön-külön kell megvennem a jegyeket?
Ebben nem vagyok jártas.
Köszi előre is
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt nem értem én sem, hogy ez idő alatt mióta lekötött londoni meccsei vannak a Jagsnek szerintem sem alakult ki kötődés a klub irányába, más meccseknek ugyanúgy örült a nép.
Ha viszont anyagilag a franchise-nak jobban megéri Londonban játszani mint Floridában, akkor az nagyon nagy baj.
davemayer
Egy a Wembley nagyobb, mint a TIAA Bank Field. Természetes, hogy onnan több pénz jön, mint egy átlagos Jags meccsen,
Kettő ki lehet termelni jacksonvillben is egy tisztességes profitot(ami amúgy meg is történik minden évben még így is!), csak a 38-90-es mérleg(az elmúlt évtizedben 51-109-es - tehát kvázi 5-11-es évtized mérleg) nem éppen nézőcsalogató...
Lásd még
 twitter.com/ali_p1313/status/1224739166279340032
És még
 twitter.com/sollpaper/status/1224741997501657088
Amúgy meg
 twitter.com/BoldCityCap/status/1224873093140709376
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Ezt nem értem én sem, hogy ez idő alatt mióta lekötött londoni meccsei vannak a Jagsnek szerintem sem alakult ki kötődés a klub irányába, más meccseknek ugyanúgy örült a nép.
Ha viszont anyagilag a franchise-nak jobban megéri Londonban játszani mint Floridában, akkor az nagyon nagy baj.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jags berletesei az usaban h vannak ezzel?
8 meccs helyett csak 6.nagy szopok.
ZoliMP
Nagyjából lincshangulat van kint, érdemes olvasni a fórumokat

Pláne hogy árcsökkentésként promózzák az arányosan nézve áremelést
r.baggio
nem értem mi a koncepcio emögött amúgy, hogy akarnak így fanbase-t növelni Jaxonville-ben? Aztán csodálkoznak hogy nincs teltház...
Jelentsék be a költözést vagy ne szopassák szegény floridaiakat.

Egyébként a kísérlet lényegét sem értem: ha most sokan lesznek mindkét jags meccsen az mit bizonyít a számukra? Majd minden évben egyel több meccset játszanak? Ha meg úgy érzik hogy anyagilag már jobban megéri london akkor tényleg mi a faxért nem költöznek?
davemayer
Azzal áltatják évek óta a népet, hogy ez jó anyagilag, hogy a Jaguars megmaradhasson Jacksonvilleben. Ezzel 2 gond van. Ez
 twitter.com/AlfieBCC/status/1224862126721978368
Meg az, hogy Khan már így is megháromszorozta a Jags értékét, mióta megvette, tehát nem éppen viszit a pénzt a Jags, sőt...
Azt csak halkan teszem hozzá, hogy 7 év után SEMMI jele nincs annak(a 2018-as Eagles és a 2019-es Texans meccsen is inkább úgy tűnt az ellenfél szurkolói vannak JÓVAL többen...Eaglesnél még érthető volt valamennyire a dolog, de a Texansnál?), hogy Londonban vagy Európában kialakult volna komoly kötödés a Jagshez. Sőt inkább olvasom inkább hörgés van abból az öreg kontinenesen is, hogy 1 helyett 2-szer kell Jags meccset nézni idén,

De biztos idén jobban megy majd...
 twitter.com/_John_Shipley/status/1224872504516325377

Egyébként a medencék meg egyéb szarságok helyett jó lenne, ha egy normális csapatot sikerülne a pályára küldeni. Khan mérlege, mióta átvette a csapatot 38-90 (40-91 ha beleszámítjuk az egy playoff szerelést).
A 10-6-os, AFC döntős szezon után a 2. legjobb Jags szezonja a tavalyi volt zsinórban 5 meccsen 17 pontos vagy több blowout L sorozattal és 6-10-es mérleggel. Mondom még egyszer, ez volt a második legjobb szezon mióta itt van, mint tulaj.,,, Szóval először azzal kellene/kellett volna kezdeni valamit és nem Londonba szaladgálni.

A Bold City Brigade (a legnagyobb Jaguars szurkolói csoportosulás az alábbi közleményt adta ki az ügyben).
 twitter.com/BoldCityBrigade/status/1224877520962641921
Ezzel megfűszerezve.
 twitter.com/BoldCityCap/status/1224797102410272768

Amikor a LS mondja meg a frankót az ügyben...
 twitter.com/MattOverton_LS/status/1224871928093192192

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
A jags berletesei az usaban h vannak ezzel?
8 meccs helyett csak 6.nagy szopok.
ZoliMP
Nagyjából lincshangulat van kint, érdemes olvasni a fórumokat

Pláne hogy árcsökkentésként promózzák az arányosan nézve áremelést
r.baggio
nem értem mi a koncepcio emögött amúgy, hogy akarnak így fanbase-t növelni Jaxonville-ben? Aztán csodálkoznak hogy nincs teltház...
Jelentsék be a költözést vagy ne szopassák szegény floridaiakat.

Egyébként a kísérlet lényegét sem értem: ha most sokan lesznek mindkét jags meccsen az mit bizonyít a számukra? Majd minden évben egyel több meccset játszanak? Ha meg úgy érzik hogy anyagilag már jobban megéri london akkor tényleg mi a faxért nem költöznek?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
A jags berletesei az usaban h vannak ezzel?
8 meccs helyett csak 6.nagy szopok.
ZoliMP
Nagyjából lincshangulat van kint, érdemes olvasni a fórumokat

Pláne hogy árcsökkentésként promózzák az arányosan nézve áremelést

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal