NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet KÉT meccset játszik idén a Jaguars Londonban. Egyet mint hazai csapat, egyet, mint vendég 2 egymást követő héten.
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
Bízom benne, hogy kérhetek egy kis gyorstalpalót tőletek, ugyanis akárhogyan keresgélek-kutatok információk után egyre inkább úgy érzem, nem tudok semmit.
Háttérsztori: Férjemnek 30. szülinapja lesz idén, ebből az alkalomból szeretnék a bakancslistájára egy pipát tenni.
Azt már tudom, hogy
•minden szezonban Angliában és Németországban is van 1-1 meccs.
•Jókora mázli is kell hozzá, hogy le tudjak csapni a jegyekre.
• Ticketmasters a jegyek lelőhelye.
• A tavalyi jegyek £170-ban megálltak.(ez meglepett)
Ezen kívül az NFL UK oldalán feliratkoztam a jegyértékesítés emlékeztetőjére és azt hiszem kb ez minden egyelőre.
VISZONT nem tudom, hogy
•Mikor kezdődik a jegyértékesítés a következő szezonra? …de még csak hónapra sem
• Ha elkezdődik az értékesítés, mennyi idő alatt rabolják le? Mennyire kell rajtrakészen lenni és persze mikor derül ki, hogy idén mikor lesz aktuális?

Ezen kívül még biztos van rengeteg-rengeteg részlet amiről jó tudni, így ha akárcsak egy FAQ linkkel is segítenél, hálám üldözni fog.

Kösziköszi,
V.
V74
Iden 3 londoni es 2 nemetorszagi meccs lesz, a pontos parositasok es a schedule majus korul szokott kijonni.

Elsonek "berleteket" lehet majd venni (1 stadionban ha lesz 2 meccs, korabban a Wembleyben tavaly a Tottenham stadionjaban volt 2 meccs).
Vagyis meg pontosabban elsonek azok vehetnek majd jegyet akik vettek tavaly, utana lesz a "berlet"arusitas, utana a kulonallo jegyertekesites a maradekbol (nem arra kell gondolni h eddigre a jegyek jo resze elfogy, sot).

Juni-juliusban lehet majd jegyeket venni, a parositasoktol fugg, hogy mennyire realis hogy tudjatok venni.
A nemetorszagi meccsekre a tavalyi alapjan nem sok esely lesz (tobb milloan regisztraltak globalisan ~50k jegyre...).

A londoniakrol annyit, hogy meg bo 1 honappal is szoktak jegyek lenni a ticketmaster oldalan, tavaly meg szeptemberben is voltak a Jags meccsre (Londonban mar eleg reg ota van ez ugye, kisebb a varazsa/ujdonsagerteke mint a muncheninek/frankfurtinak).


Termeszetesen a legjobb ha nyar elejen megveszitek biztosra, mert akkor meg tudtok fixen egymas melle is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
V74 1
Sziasztok!
Bízom benne, hogy kérhetek egy kis gyorstalpalót tőletek, ugyanis akárhogyan keresgélek-kutatok információk után egyre inkább úgy érzem, nem tudok semmit.
Háttérsztori: Férjemnek 30. szülinapja lesz idén, ebből az alkalomból szeretnék a bakancslistájára egy pipát tenni.
Azt már tudom, hogy
•minden szezonban Angliában és Németországban is van 1-1 meccs.
•Jókora mázli is kell hozzá, hogy le tudjak csapni a jegyekre.
• Ticketmasters a jegyek lelőhelye.
• A tavalyi jegyek £170-ban megálltak.(ez meglepett)
Ezen kívül az NFL UK oldalán feliratkoztam a jegyértékesítés emlékeztetőjére és azt hiszem kb ez minden egyelőre.
VISZONT nem tudom, hogy
•Mikor kezdődik a jegyértékesítés a következő szezonra? …de még csak hónapra sem
• Ha elkezdődik az értékesítés, mennyi idő alatt rabolják le? Mennyire kell rajtrakészen lenni és persze mikor derül ki, hogy idén mikor lesz aktuális?

Ezen kívül még biztos van rengeteg-rengeteg részlet amiről jó tudni, így ha akárcsak egy FAQ linkkel is segítenél, hálám üldözni fog.

Kösziköszi,
V.
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
robee84 1
Sziasztok!
Segítséget és/vagy hasonló helyzetben lévőket keresek! Utaztunk volna Münchenbe NFL meccsre a Magulex Kft szervezésében, de mi utaltunk 4en és a mai napig nem kaptuk vissza a pénzt, időszakosan vagy válaszul jön egy egy levél épp miért nem, a ma reggeli hogy valaki már feljelentette őket és zároltak a számlát, szerintem ez csak időhúzás.
Ha valaki van még így beszéljünk, hátha tud valaki valamit!
Lengyel Róbert robee84@gmail.com
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Jo kis hangulat van Münchenben. Csak sajnos sok a Packers mezes. 🙁
Toto21
TV-n keresztül is átjött, főleg ez alapján:

 www.youtube.com/watch?v=LT2C_wOZvzw

Egyébként aki volt az Allianz Arenában, annak nem meglepő, eléggé jó a stadion akusztikája, csak ajánlani tudom. És nem csak azért, mert Bayern-drukker vagyok. 😊
Hungarian Bill
oda sajnos nem jutottam el. De a belváros tele volt NFL mezes emberekkel. A Marienplatz-on Cheerleader-ekkel lehetett fotózkodni. NFL Shop-ba meg olyan hosszú volt a sor, hogy nem tudtam hol a vége. Pedig csak egy szaros bódé volt. 😀
több mint 1 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 480
Jo kis hangulat van Münchenben. Csak sajnos sok a Packers mezes. 🙁
Toto21
TV-n keresztül is átjött, főleg ez alapján:



Egyébként aki volt az Allianz Arenában, annak nem meglepő, eléggé jó a stadion akusztikája, csak ajánlani tudom. És nem csak azért, mert Bayern-drukker vagyok. 😊

Szerkesztette: Hungarian Bill
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Jo kis hangulat van Münchenben. Csak sajnos sok a Packers mezes. 🙁
több mint 1 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 657
Annyi történt hogy pofátlanul Eladták a jegyeiteket többszörös áron.
Ha én mint mezei juzer Londonban el tudtam adni a Viagogon haszonnal, akkor egy iroda mennyit tud fogni rajta ha nagy a kereslet és még s szállást sem kell kifizetniük.
Persze hogy örömmel dalolva visszafizeti a visszajáró kicsi kis lóvét, mert a többszöröse marad meg. Így költség/szállás stb nélkül.

/ha tudtam volna ekkora a kereslet, akkor a max 8 jegyet vettem volna nem négyet/


ozibozi
Ez történt :
Miért nincsenek jegyek?
Mint minden jelentősebb sporteseményen, ebben az esetben is a jegyár kifizetése után a szervező visszaigazolja a fizetés megtörténtét, ahogy azt mi is tettük. A konkrét jegyeket - elektronikus vagy fizikai formában - csak nagyjából egy héttel (elektronikus jegyeknél sokszor csak 24 órával) az esemény előtt juttatják el a vásárlóknak és a közvetítő viszonteladóknak.
A foci Bajnokok Ligája meccsek esetében közvetlenül a labdarúgó klubokkal tudunk kapcsolatban lenni, tőlük igényeljük a jegyeket. Az NFL esetében viszont ez nem lehetséges, itt muszáj közvetítőt igénybe vennünk.
A szóban forgó német cégnél többször jártam személyesen, amíg az együttműködést letárgyaltuk. Utánanéztem a cégnek, több évvel ezelőtt lett bejegyezve, és adóbevallást is rendszeresen készítettek, adót fizettek.
Kedd délutánra vártuk az értesítést a jegyek megérkezéséről, de mivel nem kaptuk meg, próbáltam kapcsolatba lépni az ottani illetékessel. Ez még szerdán reggel sem sikerült sehogy, ezért megkértem egy Münchenben élő rokonomat, hogy menjen el hozzájuk személyesen. Ő egy kiürített, bezárt irodát talált, és semmilyen információt nem tudtunk kideríteni.
Ezzel a helyzettel szembesültünk szerdán reggel, és azóta sem jutottunk előrébb, nem lettünk okosabbak. Ma utazom oda, és rendőrségi feljelentést fogunk tenni az ügyben. Várhatóan lesznek más károsultak is,de ezt még nem tudhatjuk.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Annyi történt hogy pofátlanul Eladták a jegyeiteket többszörös áron.
Ha én mint mezei juzer Londonban el tudtam adni a Viagogon haszonnal, akkor egy iroda mennyit tud fogni rajta ha nagy a kereslet és még s szállást sem kell kifizetniük.
Persze hogy örömmel dalolva visszafizeti a visszajáró kicsi kis lóvét, mert a többszöröse marad meg. Így költség/szállás stb nélkül.

/ha tudtam volna ekkora a kereslet, akkor a max 8 jegyet vettem volna nem négyet/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 657
1. Iszonyatosan sajnálok mindenkit aki pórul járt!
2. Amúgy ebben a pénzben benne volt, út, szállás, belépő?
3. Az hogy van, hogy elvben nekik volt belépőjük, több százezer felhasználónak meg nem? Félre lett rakva utazási irodáknak jegy? De vajon mennyi?
NB2
1. Koszi
2. Igen, 100 ezer ft volt pontosan, a zold zonas hellyel, ami azt jelenti h az ut meg szallas volt 55k kb
3. Ez megszokott hogy irodak kapcsolatban allnak szervezokkel vagy jegy arusokkal akik fixen elore letudnak foglalni igy x darab jegyet. Eredetileg pl itt is kevesebb volt es irtam is nekik hogy lesz e meg esetleg es mondtak hogy probalnak egyezkedni es sikerult igy inditottak egy masodik koros foglalast. En pl a valogatottunk labdarugo meccseire tudok elobb jegyet mint hogy az ertekesites megnyilik ( nem uzerkedes celjabol! )
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
1. Iszonyatosan sajnálok mindenkit aki pórul járt!
2. Amúgy ebben a pénzben benne volt, út, szállás, belépő?
3. Az hogy van, hogy elvben nekik volt belépőjük, több százezer felhasználónak meg nem? Félre lett rakva utazási irodáknak jegy? De vajon mennyi?
több mint 1 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 657
Mai világban már nem szabad cégekkel kooperálni. Minek? Ott a telefon az ember kezében éjjel-nappal. Kevés dolog nem elintézhető vele. Főleg hogy már nem is olcsóbbak a legtöbb esetben.
ozibozi
Nalam az indok mellettuk az volt h elore megvolt a jegy es nem kellett szenvedni 5 eszkozzel h vmivel hatha beenged
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Mai világban már nem szabad cégekkel kooperálni. Minek? Ott a telefon az ember kezében éjjel-nappal. Kevés dolog nem elintézhető vele. Főleg hogy már nem is olcsóbbak a legtöbb esetben.
több mint 1 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 657
Sziasztok!

Megvolt a befizetett utunk a müncheni Seahawks - Buccaneers meccsre. Itt a fórumon is már korábban említett Magulex Kft. (Ticketpro Kft. és a Funcode) -nél foglaltuk. Most az utazás előtt három nappal lemondták a "németországi közvetítő irodánál fellépett jelentős szabályszegés és a szerződés súlyos megsértése" indokra hivatkozva. Azt írták a befizetett összeget visszatérétik.
Azt most nem részletezem, hogy ez mekkora csalódás... Azt meg remélem a pénzt tényleg visszakapjuk.

Annyi kérdésem lenne, hogy van olyan aki ugyan így járt ezzel?
GeriKr
Mi is. Szétb…sz az ideg. Meg nem erősített hírek szerint a szállodában nem is volt nagyobb léptékű foglalás.
Ui.: Simplepay mailt kaptam, h visszautalták a pénzt.
Keca14
Nekem is visszajott a penz! ( mind a 6 fore) es szinten hatalmas csalodas foleg h volt koztunk Seahawks drukker meg patriotsosok…
Az emailek alapjan meg ahogy beszeltem veluk nem tunt annak hogy az volt a celjuk hogy csak lenyuljanak minket. Viszont irtam nekik hogy esetleg a jegyet meglehet e venni mert az utat megoldjuk mi de semmi reag nem jott plusz a penzt is visszakaptuk mar.
több mint 1 éve
Keca14 Denver Broncos 8
Sziasztok!

Megvolt a befizetett utunk a müncheni Seahawks - Buccaneers meccsre. Itt a fórumon is már korábban említett Magulex Kft. (Ticketpro Kft. és a Funcode) -nél foglaltuk. Most az utazás előtt három nappal lemondták a "németországi közvetítő irodánál fellépett jelentős szabályszegés és a szerződés súlyos megsértése" indokra hivatkozva. Azt írták a befizetett összeget visszatérétik.
Azt most nem részletezem, hogy ez mekkora csalódás... Azt meg remélem a pénzt tényleg visszakapjuk.

Annyi kérdésem lenne, hogy van olyan aki ugyan így járt ezzel?
GeriKr
Mi is. Szétb…sz az ideg. Meg nem erősített hírek szerint a szállodában nem is volt nagyobb léptékű foglalás.
Ui.: Simplepay mailt kaptam, h visszautalták a pénzt.
több mint 1 éve
nfl1900 1
Sziasztok!

Megvolt a befizetett utunk a müncheni Seahawks - Buccaneers meccsre. Itt a fórumon is már korábban említett Magulex Kft. (Ticketpro Kft. és a Funcode) -nél foglaltuk. Most az utazás előtt három nappal lemondták a "németországi közvetítő irodánál fellépett jelentős szabályszegés és a szerződés súlyos megsértése" indokra hivatkozva. Azt írták a befizetett összeget visszatérétik.
Azt most nem részletezem, hogy ez mekkora csalódás... Azt meg remélem a pénzt tényleg visszakapjuk.

Annyi kérdésem lenne, hogy van olyan aki ugyan így járt ezzel?
GeriKr
Igen, sajnos mi is így jártunk 😕
több mint 1 éve
GeriKr San Francisco 49ers 1
Sziasztok!

Megvolt a befizetett utunk a müncheni Seahawks - Buccaneers meccsre. Itt a fórumon is már korábban említett Magulex Kft. (Ticketpro Kft. és a Funcode) -nél foglaltuk. Most az utazás előtt három nappal lemondták a "németországi közvetítő irodánál fellépett jelentős szabályszegés és a szerződés súlyos megsértése" indokra hivatkozva. Azt írták a befizetett összeget visszatérétik.
Azt most nem részletezem, hogy ez mekkora csalódás... Azt meg remélem a pénzt tényleg visszakapjuk.

Annyi kérdésem lenne, hogy van olyan aki ugyan így járt ezzel?
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sziasztok!

Egy másik meccsel való ütközés miatt felszabadult 2 egymás mellé szóló jegy a vasárnapi Jags-Broncos meccsre az 502-es szektorba (felső karéj, sarokrész, de már a pálya hosszanti oldalán). Face value-n adnám, 78.4 Font volt egy jegy, úgyhogy 156-ért adnám a kettőt, egybe vihető.

Ha valakit érdekel, kérem írjon privátban és megbeszéljük a részleteket.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 192 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez is megtörtént, a 32. londoni meccsen pályára lép a 32. NFL csapat is.
Ráadásul most először két pozitív mérlegű csapat fog összecsapni a gyepen.
több mint 1 éve
prockets11 3
Sziasztok!

Az október 2-i Vikings v Saints londoni meccsre felszabadult 3 db jegyünk.
(Páros jegyet vettünk, de csak a Packers v Giants meccsre tudunk menni.)

A meccsjegyünk a legolcsóbb kategória, 64 font (kb. 30 000 Ft).

Jó hír, hogy a repjegy kb. 5-10 ezer forintokért van Londonba, de mivel vasárnap napközben van a meccs, szállás és szabi nélkül is bevállalható. (Ma pl. egy reggeli oda Ryanair, esti vissza Wizzair járat 25 000 Ft oda-vissza.) Mindennel együtt olyan 70 ezerből kijön kb.

A részleteket intézhetjük Messengeren, itt, vagy akár személyesen Budapesten is, de találkozni sem feltételenül muszáj, mehet az utalás, Revolut vagy PayPal vagy akármi. Kérdés esetén egyeztethetünk számot, Meet meetinget, vagy amit csak szeretnétek.

Írjatok privátban, ha valakit érdekelne.
több mint 1 éve
lengyel_istvan Green Bay Packers 1
Sziasztok!

Eladóvá vált egy jegyem a londoni Giants - Packers meccsre. Összesen 3 db, egymás mellé szóló jegyem van. Rajtam kívül két cimborámmal terveztük a túrát, de sajnos a létszám kettőre olvadt.

A jegyeim a következő helyekre szólnak: 114-es szektor, 17-es sor, 421-422-423 ülőhelyek.

A rendelésem visszaigazolásakor azt az információt kaptam, hogy a jegyek digitálisan fognak érkezni gameday előtt egy héttel, és a meccs előtt fognak tájékoztatni, hogyan tudom továbbítani a jegyeket.

A jegyért 90K-t gondoltam. Nem várom el az előre fizetést, de az ütemezéssel kapcsolatban vannak elképzelésem. Amennyiben több érdeklődő lesz, az üzenetekre érkezési sorrendben fogok aktívan válaszolni, de mindenkinek visszaírok!

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, folyt köv pm-ben.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Mennyiért sikerült, csak hogy tudjuk mire lehet számítani?
több mint 1 éve
Gorduin 2
Sziasztok! Van fölös jegyem a Giants – Packers londoni meccsre. Előre megfontolt szándékkal nyereségvágyból elkövetett értékesítést szeretnék rajta eszközölni! Nem üzér vagyok , én is ott leszek a meccsen és csak egy jegyem van eladó. De előre szólok aljas anyagi érdek vezérel….
Gorduin
Sziasztok!
már el is kelt a jegy. Bocsi azoktól akik hiába érdeklődtek nálam.
több mint 1 éve
Gorduin 2
Sziasztok! Van fölös jegyem a Giants – Packers londoni meccsre. Előre megfontolt szándékkal nyereségvágyból elkövetett értékesítést szeretnék rajta eszközölni! Nem üzér vagyok , én is ott leszek a meccsen és csak egy jegyem van eladó. De előre szólok aljas anyagi érdek vezérel….