Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Cardinals_Ati 7
Szerintetek Wild card helyen beeshetünk a PO-ba? Seahawks mögött egyértelműen mienk a csoport második helye, már csak az a kérdés számomra, hogy milyen mérleg kell ahhoz, hogy bejussunk. 9-7 elég lehet, elérjük-e egyáltalán? Mik voltak az eddigi tapasztalatok, nem vagyok egy harcedzett veterán 😀
Cardinals_Ati
Esély simán van, de szerintem kicsit baljósak az előjelek. Az interjúk alapján valahogy nem látom a tüzet a csapaton, ráadásul Palmer tavalyi sz*r éve után semmi garancia hogy idén jobb teljesítményt fog nyújtani.
Idén valahogy az igazolások sem úgy jöttek össze; Dansby meglepne ha átlagosnál jobb szintet hozna majd, a WR brigád gyakorlatilag nem erősödött, és Campbell sem lett pótolva.
Nem akarok túl negatív lenni de valahogy az az érzésem idén beleszürkülünk a mezőnybe és az év eleji fogadkozás csak marketing bullshit.
A jelenlegi szitu alapján ha neadjisten David Johnsonnal történik valami onnan minden win felér egy super bowl-al.
Kexandro
Én azért a védelemben bízom, hogy bemutat egy remek évet. Peterson elit, Mathieu visszamegy slotba, ahol majd gyilkol, plusz Budda Baker+Buccannon+Reddick svájcibicska trió nagyon jól variálható, nagy potenciállal. Egyedül a védőfal kérdéses számomra, ki fog nyomást helyezni Jones-on kívül az irányítóra, főleg belülről.

Offens oldalon klasszis futó, átlagosnál jobb fal. Valóban sok fog múlni Palmeren és a passzjátékon, valamint az elkapóink képesek-e felnőni Fitzgerald mellé. Én bizakodó vagyok.
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Szerintetek Wild card helyen beeshetünk a PO-ba? Seahawks mögött egyértelműen mienk a csoport második helye, már csak az a kérdés számomra, hogy milyen mérleg kell ahhoz, hogy bejussunk. 9-7 elég lehet, elérjük-e egyáltalán? Mik voltak az eddigi tapasztalatok, nem vagyok egy harcedzett veterán 😀
Cardinals_Ati
Esély simán van, de szerintem kicsit baljósak az előjelek. Az interjúk alapján valahogy nem látom a tüzet a csapaton, ráadásul Palmer tavalyi sz*r éve után semmi garancia hogy idén jobb teljesítményt fog nyújtani.
Idén valahogy az igazolások sem úgy jöttek össze; Dansby meglepne ha átlagosnál jobb szintet hozna majd, a WR brigád gyakorlatilag nem erősödött, és Campbell sem lett pótolva.
Nem akarok túl negatív lenni de valahogy az az érzésem idén beleszürkülünk a mezőnybe és az év eleji fogadkozás csak marketing bullshit.
A jelenlegi szitu alapján ha neadjisten David Johnsonnal történik valami onnan minden win felér egy super bowl-al.
több mint 6 éve
Cardinals_Ati 7
Szerintetek Wild card helyen beeshetünk a PO-ba? Seahawks mögött egyértelműen mienk a csoport második helye, már csak az a kérdés számomra, hogy milyen mérleg kell ahhoz, hogy bejussunk. 9-7 elég lehet, elérjük-e egyáltalán? Mik voltak az eddigi tapasztalatok, nem vagyok egy harcedzett veterán 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
Na talán ez jó hír...
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/07/25/bruce-arians-praises-former-first-rounder-robert-nkemdiche/
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
nomeg #CardsCamp starts THIS WEEK!!
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Position-Battles-To-Watch-At-Training-Camp/f399cbee-8f1b-4d01-916c-be8a1c5df553

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Offseason van, rohadt unalmas, osszefoglalva a 3 legfontosabb tortenest:
David Johnsont szanaszet szopkodjak
David Johnsont szanaszet szopkodjak
David Johsnont szanaszet szopkodjak
😃

Szerkesztette: Danny
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Az oreg veserakkal nyomta a tavalyi szezon veget...
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
BA a 7. 😊
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816560/bill-belichick-tops-2017-nfl-head-coach-power-rankings
Cardinalis
Nem rossz
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
BA a 7. 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dzvyoxlti27e4ta89rvr
Bill Belichick tops 2017 NFL head coach power rankings
One head coach made going for it on fourth down no big deal. Another moved his chess pieces around so much he had a wideout masquerading as an RB1. And one of these guys decided to go for the touchdown in overtime of the biggest game of the year. There

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
jééé, Palmerünk lesz idén a második legtöbbet kereső játékos a ligában a maga 24.1 misijével:
 www.nfl.com/videos/arizona-cardinals/0ap3000000817143/Highest-paid-NFL-player-for-every-team

Szerkesztette: Cardinalis

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Jeremy Maclint cutolta a Chiefs. Szerintem siman elferne nalunk raadasul ha Larry esetleg megy jovore legalabb maradna egy tapasztaltabb mentor az offenseben.
Lehet csak elfogult vagyok de nekem nagy FITnek tunik 😊
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Top 100 Players of 2017': No. 45 Larry Fitzgerald
 www.azcardinals.com/videos/videos/Top-100-Players-of-2017-No-45-Larry-Fitzgerald/bb10ac96-d5c1-4c13-8227-3b0b5e23ea5f
Over the years, Fitz has gone from 14th to seventh to 22nd to 38th to 68th to 27th before this year’s ranking. Regardless of whether 2017 becomes his final season, I’d expect him on next year’s list as well.

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Köszi mindkettőtöknek.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nektek megjött már az októberi meccsjegy ? Vagy hogy működik ez a dolog ?
harras
nekem egy kinti ismerős intézte és ha jól tudom akkor csak a meccs előtt két héttel lehet konkrétan hozzájutni a jegyekhez...
Cardinalis
mi éppen hogy csak megkaptuk a szállodába a Raiders-Dolphins előtt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Nektek megjött már az októberi meccsjegy ? Vagy hogy működik ez a dolog ?
harras
nekem egy kinti ismerős intézte és ha jól tudom akkor csak a meccs előtt két héttel lehet konkrétan hozzájutni a jegyekhez...

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Végre megjött Carson Palmer utóda!!!
 twitter.com/AdamSchefter/status/862443101574639621
Máris lehet tanulgatni a theme songjának a szövegét.
 www.youtube.com/watch?v=09oUUhkSxbQ
Suck on my pee!!!
iktriad
nincs senki aki méltó Blaine Gabbertre. nem a Cardinals választotta hanem Ő mondta meg hogy hol fogja elárasztani fényével az NFL-t.
petey
Arizona oldalán nagy örömmel közlik, ő még bízik magában. De az se kutya ha tényleg Kaep lesz Wilson cseréje Seattle-ben 😛.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
Natloz Arizona Cardinals 296
twitteren olvastam:
Veldheer hivatalosan is RT poszton edz, Humphies az LT.
Buccannon boka műtéten esett át, szezonkezdésre talán bevethető lesz, addig is Reddick edz a kezdőkkel.
Palmer nem dobál labdát, csak az utolsó 3 OTA napon

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 6 éve
Cardinals_Ati 7
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Deone-Bucannon-Undergoes-Ankle-Surgery/d61282d8-90c1-4e04-9c6d-23a05ff6e920

Remélem láthatjuk játszani a nyitómeccsen, szeretném egyben látni ezt az "új" védelmet, mit tud.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Nektek megjött már az októberi meccsjegy ? Vagy hogy működik ez a dolog ?
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Wow, ez nem semmi.
 twitter.com/1010XLAG/status/862835871489433601
Jövőre ideküldjük Bortlest is ide és akkor az összes valaha volt 1. körös Jaguars QB pick itt lesz(Szöszinek nagyon jó az ügynöke - ezért is van még a ligában...-, szerintem biztos le fog húzni itt is 2-3 évet, mint csere QB.) 😊
iktriad
Azt a QB szót nyugodtan tehetjük ám idézőjelbe 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, ez nem semmi.
 twitter.com/1010XLAG/status/862835871489433601
Jövőre ideküldjük Bortlest is ide és akkor az összes valaha volt 1. körös Jaguars QB pick itt lesz(Szöszinek nagyon jó az ügynöke - ezért is van még a ligában...-, szerintem biztos le fog húzni itt is 2-3 évet, mint csere QB.) 😊
több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Az overthecap oldal kalkulációi szerint a Cardinals négy plusz választási jogot kaphat majd 2018-ra, egy harmadik köröst Calais Campbellért, egy negyedik köröst Tony Jeffersonért, és két hatodik köröst DJ Swearingerért és Marcus Cooperért. Ebből a szempontból mi jártunk a legjobban.
Ka'deemCarey25
Én számítottam legalább 2 db 3. körre.
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Az overthecap oldal kalkulációi szerint a Cardinals négy plusz választási jogot kaphat majd 2018-ra, egy harmadik köröst Calais Campbellért, egy negyedik köröst Tony Jeffersonért, és két hatodik köröst DJ Swearingerért és Marcus Cooperért. Ebből a szempontból mi jártunk a legjobban.