Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Egyre tobb helyen olvasom, hogy Matyika tavozhat. Akkor viszont Keimek bevehetik a veget...
Danny
Én nem bánnám, helyette Tyvon Branch féláron megtartható lenne, és maradna pénz egy közepes WR-re. Bár jó lenne tudni mekkora összeget tudnánk felszabadítani, túl sok dead money jelen helyzetünkben nem fér bele sajnos...
Kexandro
Féláron is sok, állandóan sérült, inkább hozni kell egy olcsóbb FA-t, vagy draftolni valakit. Inkább azt sajnálom, hogy Gresham-et nem lehet kivágni a szar szerződése miatt. Mocskos drága.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az új ligaév (márc. 14 körül asszem) elején kapna egy 5 milliós bónuszt, amivel a kövi két évben 14 milliós caphitje lenne, viszont ha kivágjuk előtte, csak 3,1 millió dead money keletkezik, és 11 milliót felszabadítunk.

szóval engem nem lepne meg, ha átstrukturálnák a szerződését, de az se, ha elcserélnénk/kivágnánk


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Egyre tobb helyen olvasom, hogy Matyika tavozhat. Akkor viszont Keimek bevehetik a veget...
Danny
Én nem bánnám, helyette Tyvon Branch féláron megtartható lenne, és maradna pénz egy közepes WR-re. Bár jó lenne tudni mekkora összeget tudnánk felszabadítani, túl sok dead money jelen helyzetünkben nem fér bele sajnos...
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Egyre tobb helyen olvasom, hogy Matyika tavozhat. Akkor viszont Keimek bevehetik a veget...

Szerkesztette: Danny
több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Foles-nak jobban örülnék azért 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000917346/article/best-team-fits-for-top-qbs-available-in-2018-nfl-offseason
Cardinalis
neki én is, csak nem hiszem, hogy eladják 😊
Löfli
Ráadásul hazatérne, Wildcats-ből jött ki.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Foles-nak jobban örülnék azért 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000917346/article/best-team-fits-for-top-qbs-available-in-2018-nfl-offseason
Cardinalis
neki én is, csak nem hiszem, hogy eladják 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Foles-nak jobban örülnék azért 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ecahumww0cgbn8dy5gzl
Best team fits for top QBs available in 2018 NFL offseason
Which team is the best fit for QBs like Kirk Cousins, Baker Mayfield, and Sam Darnold? See Daniel Jeremiah's take, as well as Bucky Brooks' pick for the top prospect to watch on each day of the NFL Scouting Combine.

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
kompenzációs pickjeink: 3/97, 4/134, 7/254

Ez szerintem elég jó, remélem élnek vele.
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mit szólnátok Teddy macihoz? 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000917188/article/freeagency-fun-nfc-teddy-bridgewater-to-arizona-cardinals
Cardinalis
Sztem baromira nagy Bust amúgy is. Kurvara gáz lenne ha ez lenne a nagy agresszivitás eredmenye
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Mit szólnátok Teddy macihoz? 😊
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000917188/article/freeagency-fun-nfc-teddy-bridgewater-to-arizona-cardinals
Cardinalis
Hát semmi jót. Ha a fal nem javul fel tavalyhoz képest, 4 meccset nem adok neki.
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Mit szólnátok Teddy macihoz? 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zogj4k7zpg0lctphccct
Free-agency fun, NFC: Teddy Bridgewater to Arizona Cardinals?
Could Teddy Bridgewater take the quarterbacking reins in Arizona? Will Sammy Watkins become Cam Newton's new deep threat in Carolina? Gregg Rosenthal proposes one fun free-agency fit for each NFC team.

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
. A LT RT megvan
shagi0206
Nekem nincs szakértő szemem de azt én még is láttam, hogy Veldheert rendre alázták.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
amúgy bármennyire is lutri a draft, anyagilag jobban megérné 1/15-ön hozni QB-t, mint FA-ról valakit drágán, főleg, hogy nincs is olyan sok pénzünk.

össze kell rakni egy bivaly védelmet, kell egy no 2. cb meg egy LB, aztán reméljük a nyáron megtanulják a sémát a srácok.

támadóoldalon picit neccesebb a helyzet, kell pár falember, egy normális elkapó Fitz mögé, de ennek a nagy részét meg lehet oldani FA-n is.
Löfli
persze színtiszta elmélet de nálunk Titeket emlegetnek eléggé mint lehetséges trade partnert az 1/2-ért!
ha jól megfizetitek akkor én nem is bánnám!
Bettchert meg köszönjük szépen! 😉
yooker
kaptok érte egy 1. és 2. kört, az elég is lesz 😊
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
amúgy bármennyire is lutri a draft, anyagilag jobban megérné 1/15-ön hozni QB-t, mint FA-ról valakit drágán, főleg, hogy nincs is olyan sok pénzünk.

össze kell rakni egy bivaly védelmet, kell egy no 2. cb meg egy LB, aztán reméljük a nyáron megtanulják a sémát a srácok.

támadóoldalon picit neccesebb a helyzet, kell pár falember, egy normális elkapó Fitz mögé, de ennek a nagy részét meg lehet oldani FA-n is.
Löfli
persze színtiszta elmélet de nálunk Titeket emlegetnek eléggé mint lehetséges trade partnert az 1/2-ért!
ha jól megfizetitek akkor én nem is bánnám!
Bettchert meg köszönjük szépen! 😉
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amúgy bármennyire is lutri a draft, anyagilag jobban megérné 1/15-ön hozni QB-t, mint FA-ról valakit drágán, főleg, hogy nincs is olyan sok pénzünk.

össze kell rakni egy bivaly védelmet, kell egy no 2. cb meg egy LB, aztán reméljük a nyáron megtanulják a sémát a srácok.

támadóoldalon picit neccesebb a helyzet, kell pár falember, egy normális elkapó Fitz mögé, de ennek a nagy részét meg lehet oldani FA-n is.
Löfli
LB minek kellene? Ott van Dansby, Bucannon, Golden, Jones, Reddick,Martin, ez jó kis brigád szerintem
Leon78
középső LB, aki illik Wilks rendszerébe, egy Kuechly-féle tacklegyáros. Dansby ezer éves, Bucannon meg vékony
Löfli
Igen, LB az kell középre, bár vannak égetőbb problémák is, pl O-Line. Ha azt rendbe tudnánk rakni, illetve jönne egy elfogadható (netán elit képességű) QB, akkor ott lehetnénk a szeren. Nem lesz könnyű sehogy sem, a Rams most durva, a niners biztató jeleket mutat, jövőre már kinéz nekik egy pozitív szezon is akár. A Hawks meg újjáépít, nem tudom, mi lesz belőlük. Azért nagyon fordult a világ '15 óta. Már inkább a Rams-49ers tűnik combosabbnak, mint mi, vagy a Hawks.
shagi0206
Én nem vagyok benne biztos, hogy az O falra sokat kellene áldozni, inkább egy kis fizu csökkentés, és egy jó edző kellene, az alapanyag megvan szerintem. Az elmúlt szezonban rengeteg volt a sérülés, de a végére még sem lett olyan szar a fal, mint amit vártunk volna. A LT RT megvan, Watford, Iupati megvan, Shipley elkaristol, esetleg ki lehetne próbálni Boehm-t, és már kész is vagyunk. Futók megvannak, egy WR kell, meg egy QB. A védelem meg csak fejlődhet tavalyhoz képest.
Leon78
hátőőő, nagyon nem értek egyet, Veldheer és Iupati ideje is lejárt, nem képesek egészségesek maradni, és kettejük kivágásával 14 milliót tudnánk felszabadítani, ami nagyon jól jöhet. Shipley cuttal 1,4 milliót spórolnánk, ami nem sok, de biztos van jobb opció FA-n, meg Boehm is center eredetileg. Watford is fos volt. Szóval egy LT, aki biztos pont 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
amúgy bármennyire is lutri a draft, anyagilag jobban megérné 1/15-ön hozni QB-t, mint FA-ról valakit drágán, főleg, hogy nincs is olyan sok pénzünk.

össze kell rakni egy bivaly védelmet, kell egy no 2. cb meg egy LB, aztán reméljük a nyáron megtanulják a sémát a srácok.

támadóoldalon picit neccesebb a helyzet, kell pár falember, egy normális elkapó Fitz mögé, de ennek a nagy részét meg lehet oldani FA-n is.
Löfli
LB minek kellene? Ott van Dansby, Bucannon, Golden, Jones, Reddick,Martin, ez jó kis brigád szerintem
Leon78
középső LB, aki illik Wilks rendszerébe, egy Kuechly-féle tacklegyáros. Dansby ezer éves, Bucannon meg vékony
Löfli
Igen, LB az kell középre, bár vannak égetőbb problémák is, pl O-Line. Ha azt rendbe tudnánk rakni, illetve jönne egy elfogadható (netán elit képességű) QB, akkor ott lehetnénk a szeren. Nem lesz könnyű sehogy sem, a Rams most durva, a niners biztató jeleket mutat, jövőre már kinéz nekik egy pozitív szezon is akár. A Hawks meg újjáépít, nem tudom, mi lesz belőlük. Azért nagyon fordult a világ '15 óta. Már inkább a Rams-49ers tűnik combosabbnak, mint mi, vagy a Hawks.
shagi0206
Én nem vagyok benne biztos, hogy az O falra sokat kellene áldozni, inkább egy kis fizu csökkentés, és egy jó edző kellene, az alapanyag megvan szerintem. Az elmúlt szezonban rengeteg volt a sérülés, de a végére még sem lett olyan szar a fal, mint amit vártunk volna. A LT RT megvan, Watford, Iupati megvan, Shipley elkaristol, esetleg ki lehetne próbálni Boehm-t, és már kész is vagyunk. Futók megvannak, egy WR kell, meg egy QB. A védelem meg csak fejlődhet tavalyhoz képest.
több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
YES!
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Hes-Back---Larry-Fitzgerald-Will-Play-In-2018/7bd02fe3-5c13-4ad0-bcb9-bbc6d040d3c4
Cardinalis
ok, most akkor jöhet egy kis fizu csökkentés. 😊

Szerkesztette: Leon78
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
YES!
 www.azcardinals.com/news-and-events/article-2/Hes-Back---Larry-Fitzgerald-Will-Play-In-2018/7bd02fe3-5c13-4ad0-bcb9-bbc6d040d3c4

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
amúgy bármennyire is lutri a draft, anyagilag jobban megérné 1/15-ön hozni QB-t, mint FA-ról valakit drágán, főleg, hogy nincs is olyan sok pénzünk.

össze kell rakni egy bivaly védelmet, kell egy no 2. cb meg egy LB, aztán reméljük a nyáron megtanulják a sémát a srácok.

támadóoldalon picit neccesebb a helyzet, kell pár falember, egy normális elkapó Fitz mögé, de ennek a nagy részét meg lehet oldani FA-n is.
Löfli
LB minek kellene? Ott van Dansby, Bucannon, Golden, Jones, Reddick,Martin, ez jó kis brigád szerintem
Leon78
középső LB, aki illik Wilks rendszerébe, egy Kuechly-féle tacklegyáros. Dansby ezer éves, Bucannon meg vékony
Löfli
Igen, LB az kell középre, bár vannak égetőbb problémák is, pl O-Line. Ha azt rendbe tudnánk rakni, illetve jönne egy elfogadható (netán elit képességű) QB, akkor ott lehetnénk a szeren. Nem lesz könnyű sehogy sem, a Rams most durva, a niners biztató jeleket mutat, jövőre már kinéz nekik egy pozitív szezon is akár. A Hawks meg újjáépít, nem tudom, mi lesz belőlük. Azért nagyon fordult a világ '15 óta. Már inkább a Rams-49ers tűnik combosabbnak, mint mi, vagy a Hawks.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amúgy bármennyire is lutri a draft, anyagilag jobban megérné 1/15-ön hozni QB-t, mint FA-ról valakit drágán, főleg, hogy nincs is olyan sok pénzünk.

össze kell rakni egy bivaly védelmet, kell egy no 2. cb meg egy LB, aztán reméljük a nyáron megtanulják a sémát a srácok.

támadóoldalon picit neccesebb a helyzet, kell pár falember, egy normális elkapó Fitz mögé, de ennek a nagy részét meg lehet oldani FA-n is.
Löfli
LB minek kellene? Ott van Dansby, Bucannon, Golden, Jones, Reddick,Martin, ez jó kis brigád szerintem
Leon78
középső LB, aki illik Wilks rendszerébe, egy Kuechly-féle tacklegyáros. Dansby ezer éves, Bucannon meg vékony


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
amúgy bármennyire is lutri a draft, anyagilag jobban megérné 1/15-ön hozni QB-t, mint FA-ról valakit drágán, főleg, hogy nincs is olyan sok pénzünk.

össze kell rakni egy bivaly védelmet, kell egy no 2. cb meg egy LB, aztán reméljük a nyáron megtanulják a sémát a srácok.

támadóoldalon picit neccesebb a helyzet, kell pár falember, egy normális elkapó Fitz mögé, de ennek a nagy részét meg lehet oldani FA-n is.
Löfli
LB minek kellene? Ott van Dansby, Bucannon, Golden, Jones, Reddick,Martin, ez jó kis brigád szerintem
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amúgy bármennyire is lutri a draft, anyagilag jobban megérné 1/15-ön hozni QB-t, mint FA-ról valakit drágán, főleg, hogy nincs is olyan sok pénzünk.

össze kell rakni egy bivaly védelmet, kell egy no 2. cb meg egy LB, aztán reméljük a nyáron megtanulják a sémát a srácok.

támadóoldalon picit neccesebb a helyzet, kell pár falember, egy normális elkapó Fitz mögé, de ennek a nagy részét meg lehet oldani FA-n is.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Keim kapott egy szép szerződéshosszabbítást 2022-ig, ennyi idő alatt csak találunk egy fiatal qb-t, akire lehet építeni 😊
Löfli
Terv szerint most egy veteránt akarnak. Attól függ, hogy az a veterán ki lesz, milyen lesz, és meddig lesz. Már az idei drafton is lehetne húzni egy fiatalt (talán lesz még olyan elérhető a helyünkön. Talán Lamar Jacksonnal meg lehet próbálkozni, bár én nem igazán bízok abban, hogy befut az NFL-ben. Magas, mozgékony, de túl sovány. Viszont ha abból indulunk ki, hogy milyen kuka húzások voltak az elmúlt években az 1. körökben, akkor éppen megéri kockáztatni egy QB-t.
shagi0206
Állítólag Kirk kapitányra vadaszunk bár nemtom mi igaz ebből
silent7939
Rá nem nagyon lesz pénz
Ka'deemCarey25
Zseton nélkül hogy lesz az FO agresszív? (Ezt nyilatkozták)
Verőembereket küldenek a draftra? Vagy FA alatt baseball ütőkkel az asztalon fognak tárgyalni? 😀😀😀
silent7939
Arról már nem is beszélve, hogy nálunk is beválna Cousins. Megégettük már korábban magunkat egy két nagy reményű FA irányítóval. Én egy feltrade -re szavaznék inkább, és elhoznám valamelyik TOP 3 irányítót. Ha pedig nem tradelünk, akkor húzzunk egyet a helyünkön. Véleményem szerint az újonc irányítók tendenciózusan egyre jobb teljesítményre képesek az NFL-be bekerülve, csak bele kell trafálni egy jó alapanyagba.
Leon78
 twitter.com/MichaelDavSmith/status/963422708133519361
Löfli
És?
Leon78
Nem kell feltétlenül top 3-as irányítót hozni, lehet, hogy a későbbre vártakból több lesz.

Btw, nálatok egész jól sikerül újraéleszteni egy-egy kiégni látszó irányító karrierjét, cserébe a draftoltakkal kevesebb a szerencse. Nem lepne meg, ha maradnátok ezen az úton
Wyatt
Tehát nekünk az áll jól ha mindig mi leszünk a legöregebb csapat 😀.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Keim kapott egy szép szerződéshosszabbítást 2022-ig, ennyi idő alatt csak találunk egy fiatal qb-t, akire lehet építeni 😊
Löfli
Terv szerint most egy veteránt akarnak. Attól függ, hogy az a veterán ki lesz, milyen lesz, és meddig lesz. Már az idei drafton is lehetne húzni egy fiatalt (talán lesz még olyan elérhető a helyünkön. Talán Lamar Jacksonnal meg lehet próbálkozni, bár én nem igazán bízok abban, hogy befut az NFL-ben. Magas, mozgékony, de túl sovány. Viszont ha abból indulunk ki, hogy milyen kuka húzások voltak az elmúlt években az 1. körökben, akkor éppen megéri kockáztatni egy QB-t.
shagi0206
Állítólag Kirk kapitányra vadaszunk bár nemtom mi igaz ebből
silent7939
Rá nem nagyon lesz pénz
Ka'deemCarey25
Zseton nélkül hogy lesz az FO agresszív? (Ezt nyilatkozták)
Verőembereket küldenek a draftra? Vagy FA alatt baseball ütőkkel az asztalon fognak tárgyalni? 😀😀😀
silent7939
Arról már nem is beszélve, hogy nálunk is beválna Cousins. Megégettük már korábban magunkat egy két nagy reményű FA irányítóval. Én egy feltrade -re szavaznék inkább, és elhoznám valamelyik TOP 3 irányítót. Ha pedig nem tradelünk, akkor húzzunk egyet a helyünkön. Véleményem szerint az újonc irányítók tendenciózusan egyre jobb teljesítményre képesek az NFL-be bekerülve, csak bele kell trafálni egy jó alapanyagba.
Leon78
 twitter.com/MichaelDavSmith/status/963422708133519361
Löfli
És?
Leon78
Nem kell feltétlenül top 3-as irányítót hozni, lehet, hogy a későbbre vártakból több lesz.

Btw, nálatok egész jól sikerül újraéleszteni egy-egy kiégni látszó irányító karrierjét, cserébe a draftoltakkal kevesebb a szerencse. Nem lepne meg, ha maradnátok ezen az úton
Wyatt
off

Tegnap épp NFL Network-on beszéltek róla, hogy Manziel készen áll a visszatérésre. 6-8 hónapjra tünetmentes és képes a focira koncentrálni. Az lenne csak a szép hollywood-i történet, ha őt is felélesztenétek. 😀

on
Toto21
Na az tényleg csodálatos lenne. Egyébként azt mondták a tavalyi class-ról is, hogy kutyaütők, ehhez képest valószínűleg 3 kezdő irányítót üdvözölhetünk a következő szezonban azok közül akiket az első körben vittek. Ráadásul minden felkerülő QB egyre jobb, és jobban bírja a nyomást is. Nem véletlen, hogy hátsó körökből is kerülnek ki igencsak jó QB-k. Nem vagyok Cousins ellen, de horribil pénzért nem kellene leigazolni csak azért mert Fitz őt szeretné. Egyébként szerintem Arians sem mondta véletlenül, hogy az elmúlt évek egyik legjobb QB class-a lesz idén.
Leon78
Nálam 3 opció játszik az agresszív QB keresésre
1- felmegyünk a drafton
2- valakit nagyon megfizetunk ( és ez nem Keenum)
3- kurva nagy porhintes az egész és húzunk egy Leinart 2-t vagy igazolunk egy Kennumot vagy Bradfordot
silent7939
4. Reaktivaljuk Max Hallt 😂
Danny
Lóf*szt...akkor már hozzuk vissza Warner papát 😊
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Keim kapott egy szép szerződéshosszabbítást 2022-ig, ennyi idő alatt csak találunk egy fiatal qb-t, akire lehet építeni 😊
Löfli
Terv szerint most egy veteránt akarnak. Attól függ, hogy az a veterán ki lesz, milyen lesz, és meddig lesz. Már az idei drafton is lehetne húzni egy fiatalt (talán lesz még olyan elérhető a helyünkön. Talán Lamar Jacksonnal meg lehet próbálkozni, bár én nem igazán bízok abban, hogy befut az NFL-ben. Magas, mozgékony, de túl sovány. Viszont ha abból indulunk ki, hogy milyen kuka húzások voltak az elmúlt években az 1. körökben, akkor éppen megéri kockáztatni egy QB-t.
shagi0206
Állítólag Kirk kapitányra vadaszunk bár nemtom mi igaz ebből
silent7939
Rá nem nagyon lesz pénz
Ka'deemCarey25
Zseton nélkül hogy lesz az FO agresszív? (Ezt nyilatkozták)
Verőembereket küldenek a draftra? Vagy FA alatt baseball ütőkkel az asztalon fognak tárgyalni? 😀😀😀
silent7939
Arról már nem is beszélve, hogy nálunk is beválna Cousins. Megégettük már korábban magunkat egy két nagy reményű FA irányítóval. Én egy feltrade -re szavaznék inkább, és elhoznám valamelyik TOP 3 irányítót. Ha pedig nem tradelünk, akkor húzzunk egyet a helyünkön. Véleményem szerint az újonc irányítók tendenciózusan egyre jobb teljesítményre képesek az NFL-be bekerülve, csak bele kell trafálni egy jó alapanyagba.
Leon78
 twitter.com/MichaelDavSmith/status/963422708133519361
Löfli
És?
Leon78
Nem kell feltétlenül top 3-as irányítót hozni, lehet, hogy a későbbre vártakból több lesz.

Btw, nálatok egész jól sikerül újraéleszteni egy-egy kiégni látszó irányító karrierjét, cserébe a draftoltakkal kevesebb a szerencse. Nem lepne meg, ha maradnátok ezen az úton
Wyatt
off

Tegnap épp NFL Network-on beszéltek róla, hogy Manziel készen áll a visszatérésre. 6-8 hónapjra tünetmentes és képes a focira koncentrálni. Az lenne csak a szép hollywood-i történet, ha őt is felélesztenétek. 😀

on
Toto21
Na az tényleg csodálatos lenne. Egyébként azt mondták a tavalyi class-ról is, hogy kutyaütők, ehhez képest valószínűleg 3 kezdő irányítót üdvözölhetünk a következő szezonban azok közül akiket az első körben vittek. Ráadásul minden felkerülő QB egyre jobb, és jobban bírja a nyomást is. Nem véletlen, hogy hátsó körökből is kerülnek ki igencsak jó QB-k. Nem vagyok Cousins ellen, de horribil pénzért nem kellene leigazolni csak azért mert Fitz őt szeretné. Egyébként szerintem Arians sem mondta véletlenül, hogy az elmúlt évek egyik legjobb QB class-a lesz idén.
Leon78
Nálam 3 opció játszik az agresszív QB keresésre
1- felmegyünk a drafton
2- valakit nagyon megfizetunk ( és ez nem Keenum)
3- kurva nagy porhintes az egész és húzunk egy Leinart 2-t vagy igazolunk egy Kennumot vagy Bradfordot
silent7939
4. Reaktivaljuk Max Hallt 😂