Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
A csapat egyik legjobb védőjét, alapkövét kivágni...van szerződés struktruálás is a világon, vagy új kontrakttal megkínálni. Még volt 4 év hátra a szerződéséből...így elkúrni egy ilyen playát,grat FO.
Chargers LT
ja, csak a második ACL-je óta annyira nem volt király. próbálták átstrukturálni, nem ment, ez van. simán több lóvét fog kapni, mint amit idén keresett volna nálunk.
Löfli
Kicsit azért lehetett volna rugalmasabb, mert a vezetés, meg a csapat is végig kitartott mellette, de ezt nem igazán hálálta meg. Már az is csoda volt, hogy elhoztuk a 3. körben, más nem nagyon vitte volna a 4. előtt szerintem. Így ezen lépések tükrében még fájóbb a tavalyi FA munka. Campbellt meg lehetett volna tartani így talán. 😕
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Na, most ez a ket nap kicsit betett, talan a draft utan visszajon a kedvem a csapathoz, Keimhez, meg Wilkshez.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A csapat egyik legjobb védőjét, alapkövét kivágni...van szerződés struktruálás is a világon, vagy új kontrakttal megkínálni. Még volt 4 év hátra a szerződéséből...így elkúrni egy ilyen playát,grat FO.
Chargers LT
ja, csak a második ACL-je óta annyira nem volt király. próbálták átstrukturálni, nem ment, ez van. simán több lóvét fog kapni, mint amit idén keresett volna nálunk.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
A csapat egyik legjobb védőjét, alapkövét kivágni...van szerződés struktruálás is a világon, vagy új kontrakttal megkínálni. Még volt 4 év hátra a szerződéséből...így elkúrni egy ilyen playát,grat FO.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mennyit nyertünk ezzel? Van 1 oldal, ahol teljesen átlátható, csak nem tudom melyik, nem találom. A másikon meg nem tudok kiigazodni.
shagi0206
 twitter.com/kentsomers/status/973974569739460609


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
mennyit nyertünk ezzel? Van 1 oldal, ahol teljesen átlátható, csak nem tudom melyik, nem találom. A másikon meg nem tudok kiigazodni.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Matyi kivágva 😕((((
 twitter.com/JayGlazer/status/973971947016011776


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek, Glennon max akkor jó bridge QB-nak, ha egy keskenyebb patakra elfekteted keresztbe, hogy átsétáljanak a nyakán.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Egyáltalán nem értem a Bradford+Glennon QB párosban a logikát. Ha irányítót akartok húzni, akkor elég Glennon is a bridge QB szerepre, ha meg nem, akkor ez megint semmire se jó.

Ebben a ligában vagy van irányítód vagy nincs, az ilyen félmegoldások a középszerű játék bebetonozását segítik. Az a 20 millió ha idén nem is kerül felhasználásra, jövőre generálhatott volna egy nap cap-et amiből fel lehet turbózni a csapatot.

Sammy Sleeves aranyos srác, nem is béna, de soha semmi kiemelkedőt nem csinált, és emellett porcelán. Ő nem fog semmilyen csapatot a hátán vinni, max ha jó a csapat mellette akkor game managerkedik, de benne ennyi van.
Cooltiszo
Ezt a Glennon a bridge QB dolgot inkább hagyjuk... Nem sok Bears meccset láttál amin kezdett... Addig jó amíg nem kell pályára lépnie. Persze nagyon jó arc, jótékonykodik, meg jó locker room presence meg egyebek, csak játszani nem tud 😊

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Smokey a Ravensnél folytatja.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Egyáltalán nem értem a Bradford+Glennon QB párosban a logikát. Ha irányítót akartok húzni, akkor elég Glennon is a bridge QB szerepre, ha meg nem, akkor ez megint semmire se jó.

Ebben a ligában vagy van irányítód vagy nincs, az ilyen félmegoldások a középszerű játék bebetonozását segítik. Az a 20 millió ha idén nem is kerül felhasználásra, jövőre generálhatott volna egy nap cap-et amiből fel lehet turbózni a csapatot.

Sammy Sleeves aranyos srác, nem is béna, de soha semmi kiemelkedőt nem csinált, és emellett porcelán. Ő nem fog semmilyen csapatot a hátán vinni, max ha jó a csapat mellette akkor game managerkedik, de benne ennyi van.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
és nagyjából biztos vagyok benne, hogy szezon közepén már a rookie/backup fog dobálni.
andree
a backup, aki Glennon lesz, nem tudom, hogy őt mennyire szeretnénk a pályán látni... 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Hát leginkább az a baj, hogy 15 jó QB-t is nehéz összeszedni a ligában nemhogy 32-t. Ha valaki akkor mi tudjuk, milyen mikor Skeltonok meg Lindlyk dobálják labdákkal a cheerleedereket meg a pályamunkásokat. Hoztunk egy vállalható minőségű QB-t 15+5 millióért(Az utóbbi része asszem pont sérülések és eredmények függvényében van megállapítva), ami szerintem nem vészes deal. Tudom, hogy sokan szeretnének 1-3 győzelmes szezont és top draftot, de szerintem onnan nem feltétlenül van azonnal felfelé, és nem is tetszene ha Keimék ebbe az irányba indulnának. Baromira elcseszték a QB keresést, de ezt a mostani döntést nem tartom nagyon rossznak, még ha nem is szeretem Bradfrodot, és nagyjából biztos vagyok benne, hogy szezon közepén már a rookie/backup fog dobálni.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Most néztem az NFL networkön azon poénkodtak hogy minden menő játékos Bradford ügynökét akarja. 140 milliót keresett már a ligában úgy hogy lószart nem nyert. Már nincs olyan porcikája ami ne lett volna elszakadva, eltörve...Ha jól tudom egy szezonját se tudta eddig befejezni, és valaki megint megkínálta 20 millával 😀 ...

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Csak félek, hogy befaragunk vele, mint eddig szinte minden FA QB-vel.
Leon78
Kurt Warner, Carson Palmer????
peach
Kevin Kolbász...
Amadeus
Meg is van hát a rendszer, tapasztalt, valamikor már jó teljesítményt nyújtó, de aztán visszaeső irányítót kell szerezni. Milyen kár, hogy RGIII-nek nincs térde 😛
Wyatt
Nem ment sokkal mellé, teljesen system fit. Aztán amikor majd jó lesz, akkor körbe lesz nyalva
Wyatt
én pl most se panaszkodom, mert lehetett volna rosszabb is a választás. Űrszezont persze nem várok tőle. Az a teljesítmény 1 teljes szezonon keresztül bőven elég lesz, amit a Vikingsnál csinált a rövid ideje alatt 😊
De szép is lenne.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak félek, hogy befaragunk vele, mint eddig szinte minden FA QB-vel.
Leon78
Kurt Warner, Carson Palmer????
peach
Kevin Kolbász...
Amadeus
Meg is van hát a rendszer, tapasztalt, valamikor már jó teljesítményt nyújtó, de aztán visszaeső irányítót kell szerezni. Milyen kár, hogy RGIII-nek nincs térde 😛
Wyatt
Nem ment sokkal mellé, teljesen system fit. Aztán amikor majd jó lesz, akkor körbe lesz nyalva

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem tudom mi van a Matyi sztorival, de ha valóban meg akar válni tőle a csapat, akkor érdemes lenne vmilyen csere folytán szerezni egy 1. kört. Adjuk Matyit, meg mellé vmi picket (pickeket) egy jól kinéző 1. körösért, ahol lehetne húzni egy QB-t.
shagi0206
legutóbbi hír, hogy nagyon közel állnak a szerződése átstrukturálásához


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Nem tudom mi van a Matyi sztorival, de ha valóban meg akar válni tőle a csapat, akkor érdemes lenne vmilyen csere folytán szerezni egy 1. kört. Adjuk Matyit, meg mellé vmi picket (pickeket) egy jól kinéző 1. körösért, ahol lehetne húzni egy QB-t.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
 twitter.com/NFL_Memes/status/973632474344501248
sry 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Amennyiben Bradford tényleg csak áthidaló megoldás úgy pláne nem értem miért nem jött egy Taylor vagy Mccown. Lényegesen olcsóbbak lettek volna, mentorálni valószínűleg ők is tudnak, PO közelébe pedig egyikkel sem kerülünk.
Ráadásul ha jön is egy ígéretes fiatal, Bradford korai sérülése esetén mehet a levesbe mert nincs az a stáb aki a 3. hétre felkészítse szerencsétlent.
Igazából kidobtunk egy valag pénzt, a kilátásaink semmit nem javultak, de legalább egy feltrade majd elviszi a pickjeink felét. Hiányolom a koncepciót....
több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Hát nem tudom, nekem ez nagyjából rendben van, de csak akkor ha jön egy korai QB pick. Samről nem hiszem hogy bárki azt gondolná, hogy ő lesz az a QB aki "átveszi a csapatot". Keresni kell 1-3. körben az embereket, és remélni, hogy szerencsénk lesz, mint pl a Seahawksnak volt anno Wilsonnal és Flynnel. Valami kellett, és gondolom az ügynöke se hülye. Látta hogy a 2-3 értelmes arcot már elvitték a piacról, simán kérhetett ennyit a a Qb nélkül maradt csapatoktól. Ki nem állhatom egyébként, beszari, sérülékeny arc nulla karizmával, de jobb mint a többi opció. Ha 1-2 évnél többre jött volna elsírnám magam, de így nem nagyon hat meg a dolog.
andree
Ha belegondolunk, hogy 1/1 volt , akkor jó igazolás, de ha eszünkbe jut a többi, akkor egy rakás szar. 😊 Egyébként az 1+ 1 év 2 dolog miatt érdekes. az egyik, hogy Fitz miatt hozták ide, és ha nem marad jövőre, ami valószínű, akkor elzavarják a picsába, illetve ha idén húzunk 1. körben egy újonc QB-t, akkor is benne van, hogy ingyen elküldhető a gyerek.
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Részvétem, srácok!

 img.gawkerassets.com/img/191eulvlpbsosgif/original.gif
több mint 6 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Hát nem tudom, nekem ez nagyjából rendben van, de csak akkor ha jön egy korai QB pick. Samről nem hiszem hogy bárki azt gondolná, hogy ő lesz az a QB aki "átveszi a csapatot". Keresni kell 1-3. körben az embereket, és remélni, hogy szerencsénk lesz, mint pl a Seahawksnak volt anno Wilsonnal és Flynnel. Valami kellett, és gondolom az ügynöke se hülye. Látta hogy a 2-3 értelmes arcot már elvitték a piacról, simán kérhetett ennyit a a Qb nélkül maradt csapatoktól. Ki nem állhatom egyébként, beszari, sérülékeny arc nulla karizmával, de jobb mint a többi opció. Ha 1-2 évnél többre jött volna elsírnám magam, de így nem nagyon hat meg a dolog.
andree
Akkor csak 1-2 evig fogunk karacsonykor arrol beszelgetni, hogy kinek szurkolunk a playoffban?
Danny
őőő. Ez hogyan kapcsolódik ahhoz amit írtam? Mármint szép lett volna a nulla QB-nk helyére idehozni Manning és Brady szerelemgyerekét, de ha az opciók kimerültek a 125 milliós Cousins, Keenum és Glennon opciókban, akkor Bradford éppen megfelel 1 évre. Ez a szerződés egyértelműen annak szól, hogy QB-t draftolunk idén, az igazi probléma az, hogy ezt nem tettük meg az utóbbi 3-4 év során, pedig minden tavasszal itt sírunk, hogy nagyon kéne már valaki, és szépen ki is nőtte magát vagy 10 olyan irányító akik simán elhozhattunk volna cserék nélkül is.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Hát nem tudom, nekem ez nagyjából rendben van, de csak akkor ha jön egy korai QB pick. Samről nem hiszem hogy bárki azt gondolná, hogy ő lesz az a QB aki "átveszi a csapatot". Keresni kell 1-3. körben az embereket, és remélni, hogy szerencsénk lesz, mint pl a Seahawksnak volt anno Wilsonnal és Flynnel. Valami kellett, és gondolom az ügynöke se hülye. Látta hogy a 2-3 értelmes arcot már elvitték a piacról, simán kérhetett ennyit a a Qb nélkül maradt csapatoktól. Ki nem állhatom egyébként, beszari, sérülékeny arc nulla karizmával, de jobb mint a többi opció. Ha 1-2 évnél többre jött volna elsírnám magam, de így nem nagyon hat meg a dolog.
andree
Akkor csak 1-2 evig fogunk karacsonykor arrol beszelgetni, hogy kinek szurkolunk a playoffban?
több mint 6 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Hát nem tudom, nekem ez nagyjából rendben van, de csak akkor ha jön egy korai QB pick. Samről nem hiszem hogy bárki azt gondolná, hogy ő lesz az a QB aki "átveszi a csapatot". Keresni kell 1-3. körben az embereket, és remélni, hogy szerencsénk lesz, mint pl a Seahawksnak volt anno Wilsonnal és Flynnel. Valami kellett, és gondolom az ügynöke se hülye. Látta hogy a 2-3 értelmes arcot már elvitték a piacról, simán kérhetett ennyit a a Qb nélkül maradt csapatoktól. Ki nem állhatom egyébként, beszari, sérülékeny arc nulla karizmával, de jobb mint a többi opció. Ha 1-2 évnél többre jött volna elsírnám magam, de így nem nagyon hat meg a dolog.