Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Összegezve:

1/10 Josh Rosen QB
2/47 Christian Kirk WR
3/97 Mason Cole C
4/134 Chase Edmonds RB
6/182 Chris Campbell CB
7/254 Korey Cunningham OT

Azt hiszem nagyon nem panaszkodhatunk Keimék munkájára. Egy A jár nekik tőlem 😊
shagi0206
1. feltrade egy marék szotyiért A. Rosenért A+++
2. A+
3. cenyát vittem volna, nem biztos, hogy őt, de legalább jött a falba
4. hát jó
6-7. rámentetek a Seahawks-vonalra? A posztokra a legbrutálisabb felmérővel bírókat behúzni. De Rosen szempontjából pöpec draft lett, hajrá
Wyatt
Idén még nem hiszem, hogy látjuk majd az eredményét. Pozitív szezonról így se álmodom. Azzal viszont elégedett leszek, ha nem leszünk utolsók. a Hawks hátha rosszabb lesz 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Összegezve:

1/10 Josh Rosen QB
2/47 Christian Kirk WR
3/97 Mason Cole C
4/134 Chase Edmonds RB
6/182 Chris Campbell CB
7/254 Korey Cunningham OT

Azt hiszem nagyon nem panaszkodhatunk Keimék munkájára. Egy A jár nekik tőlem 😊
shagi0206
1. feltrade egy marék szotyiért A. Rosenért A+++
2. A+
3. cenyát vittem volna, nem biztos, hogy őt, de legalább jött a falba
4. hát jó
6-7. rámentetek a Seahawks-vonalra? A posztokra a legbrutálisabb felmérővel bírókat behúzni. De Rosen szempontjából pöpec draft lett, hajrá

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Összegezve:

1/10 Josh Rosen QB
2/47 Christian Kirk WR
3/97 Mason Cole C
4/134 Chase Edmonds RB
6/182 Chris Campbell CB
7/254 Korey Cunningham OT

Azt hiszem nagyon nem panaszkodhatunk Keimék munkájára. Egy A jár nekik tőlem 😊
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
És draftot nézve DJ-nél is hátrébb kelt el, mert ugye DJ 3. körös volt. Néhány csapat meg top10-es pickeket ad futóra. Én pl nem értem a Giantset. Ok, hogy nincs futójátékuk már régóta, de a RB posztnál van talán a leginkább lehetőség arra, hogy későbbi pickek között is kihúzzon valaki egy potens játékost, aki elit lehet az NFL-ben. Tény, hogy Barkley is szinte 100, hogy top számokat fog hozni, de csak akkor, ha a falat is összerakják, mert anélkül lehet akárki a futó, ott sok futójátékot nem kell remélni.
shagi0206
Copycat league. A Trent Richardson fiaskó után évekig bottal se piszkálták az RB-ket, aztán egyszer csak Gurley meg Elliott megtörte a jeget, szóval újra menő RB-t húzni elől. Én örülök, hogy a futók kezdik visszanyerni a rangjukat, mert kemény melót végeznek, és jóval nagyobb az impactjuk annál, mintsem hogy sima ágyútölteléknek kezeljék őket. Nyilván hamarabb húz ki az ember egy hasonló tehetségű QB-t, vagy LT-t, de az olyan különleges futók amilyen Barkley is lehet simán megérnek egy top 10 picket. Főleg akkor könnyű ilyen szépet írni a futókról ha nem mi húztuk 1/2-vel. 😀 Mondjuk az AP-Levi Brown döntést emlegettük egy darabig.
andree
egyetértek, de mint írtam: RB-t simán lehet találni később is, nem kell ahhoz top pick. Ezért nem áldoznék magas picket futóra. A jelen ligában pont DJ az egyik legjobb példa 😊
De ott van még Howard, Devonta Freeman, illetve Bellt is 2. körben húzták.
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
És draftot nézve DJ-nél is hátrébb kelt el, mert ugye DJ 3. körös volt. Néhány csapat meg top10-es pickeket ad futóra. Én pl nem értem a Giantset. Ok, hogy nincs futójátékuk már régóta, de a RB posztnál van talán a leginkább lehetőség arra, hogy későbbi pickek között is kihúzzon valaki egy potens játékost, aki elit lehet az NFL-ben. Tény, hogy Barkley is szinte 100, hogy top számokat fog hozni, de csak akkor, ha a falat is összerakják, mert anélkül lehet akárki a futó, ott sok futójátékot nem kell remélni.
shagi0206
Copycat league. A Trent Richardson fiaskó után évekig bottal se piszkálták az RB-ket, aztán egyszer csak Gurley meg Elliott megtörte a jeget, szóval újra menő RB-t húzni elől. Én örülök, hogy a futók kezdik visszanyerni a rangjukat, mert kemény melót végeznek, és jóval nagyobb az impactjuk annál, mintsem hogy sima ágyútölteléknek kezeljék őket. Nyilván hamarabb húz ki az ember egy hasonló tehetségű QB-t, vagy LT-t, de az olyan különleges futók amilyen Barkley is lehet simán megérnek egy top 10 picket. Főleg akkor könnyű ilyen szépet írni a futókról ha nem mi húztuk 1/2-vel. 😀 Mondjuk az AP-Levi Brown döntést emlegettük egy darabig.

Szerkesztette: andree
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Megjött az új David Johnson. És még az eredeti is itt van.
Three-time FCS All-American and 2014 Jerry Rice Award winner has the speed and shifty moves of a change-of-pace back. Finished as the Patriot League's all-time record-holder in rushing yards (5,862), all-purpose yards (7,374) and TDs (74).
Hihetetlen nagy potenciál van Edmondsban, bár a senior évében csalódás keltően teljesített, 2015-ben és 2016-ban egyértelműen ő volt a legproduktívabb FCS futó.
iktriad
És draftot nézve DJ-nél is hátrébb kelt el, mert ugye DJ 3. körös volt. Néhány csapat meg top10-es pickeket ad futóra. Én pl nem értem a Giantset. Ok, hogy nincs futójátékuk már régóta, de a RB posztnál van talán a leginkább lehetőség arra, hogy későbbi pickek között is kihúzzon valaki egy potens játékost, aki elit lehet az NFL-ben. Tény, hogy Barkley is szinte 100, hogy top számokat fog hozni, de csak akkor, ha a falat is összerakják, mert anélkül lehet akárki a futó, ott sok futójátékot nem kell remélni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött az új David Johnson. És még az eredeti is itt van.
Three-time FCS All-American and 2014 Jerry Rice Award winner has the speed and shifty moves of a change-of-pace back. Finished as the Patriot League's all-time record-holder in rushing yards (5,862), all-purpose yards (7,374) and TDs (74).
Hihetetlen nagy potenciál van Edmondsban, bár a senior évében csalódás keltően teljesített, 2015-ben és 2016-ban egyértelműen ő volt a legproduktívabb FCS futó.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Vagy max néha felállítják elkapónak, jó kezei vannak.
shagi0206
Jó kicsik. 😀 A viccet félretéve, nagyon jó lenne, ha felvillantana valamit az egyetemi karrierjéből, mert akkor DJ-t se kéne agyonhasználni. Én személy szerint örülök, hogy kifejezetten reményteli a támadósorunk, pedig ennek szöges ellentétére készültünk. Ha nem is idén, de jövőre már jó csapat lehetünk. A védelemben is meg van az a 2-3 alapkő akikre fel lehet majd építeni egy újabb nagyszerű védelmet.
andree
a védelem most sem rossz, csak ugye tavaly az O balfaszkodása miatt elég sokat voltak pályán, így nem csoda, hogy megszórtak minket páran, mikor teljesen elkészült az erejével a D. Ugyanez volt a Broncosnál. Tudjuk, hogy elit a védelmük, de hasonló cipőben jártak, mint mi.
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Vagy max néha felállítják elkapónak, jó kezei vannak.
shagi0206
Jó kicsik. 😀 A viccet félretéve, nagyon jó lenne, ha felvillantana valamit az egyetemi karrierjéből, mert akkor DJ-t se kéne agyonhasználni. Én személy szerint örülök, hogy kifejezetten reményteli a támadósorunk, pedig ennek szöges ellentétére készültünk. Ha nem is idén, de jövőre már jó csapat lehetünk. A védelemben is meg van az a 2-3 alapkő akikre fel lehet majd építeni egy újabb nagyszerű védelmet.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Vagy max néha felállítják elkapónak, jó kezei vannak.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Nickerson még bent van, akár ki is húzhatnánk.
andree
lenne benne ráció. CB mindenképp kellene idén, de a falba is kéne húzni még1-et.
shagi0206
Nekem tetszett volna nickel cb-nek, de úgy néz ki Keimnek más terve van a secondaryt illetően. Futó is jó ha van.
andree
abban az esetben, ha DJ lesérül igen, de remélem erre nem kerül sor. Anélkül sok játéklehetőségre nem igen számíthat, max akkor, ha komoly teljesítménnyel rukkol elő, ezáltal több snappet szerezve magának.
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Nickerson még bent van, akár ki is húzhatnánk.
andree
lenne benne ráció. CB mindenképp kellene idén, de a falba is kéne húzni még1-et.
shagi0206
Nekem tetszett volna nickel cb-nek, de úgy néz ki Keimnek más terve van a secondaryt illetően. Futó is jó ha van.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Nickerson még bent van, akár ki is húzhatnánk.
andree
lenne benne ráció. CB mindenképp kellene idén, de a falba is kéne húzni még1-et.
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Nickerson még bent van, akár ki is húzhatnánk.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Maga a pick értéke tetszik, de Rosen személyisége engem nem győzött meg, valahogy nem látom benne a franchise arcát.
Ettől függetlenül játékban jó lehet jövőre, ha kap majd fegyvert is.
Kexandro
Szerintem tiétek lett a draft legjobb qb-ja, ráadásul szinte ingyé. Ha meg tudjátok védeni és adtok neki megfelelő elkapókat akkor sok örömet fog még okozni nektek szerintem.


több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Hát, nagyot nőtt a szememben a szakmai stáb. Benne volt a pakliban, hogy jön egy defenzív szemléletű edző, aki meg akarja valósítani a vízióját, és a draftot felhasználva alakítjuk át a front sevent, vagy tömünk be minden lyukat a védelemben, ehelyett szépen elkezdtük felépíteni a jövő támadósorát. Van egy DJ-Rosen-Kirk fémjelezte fiatal mag, és próbáltuk a falat is erősítgetni. Kifejezetten tetszett a center húzás a harmadik körben. Nyilván nem ártana most már rendbe tenni a secondaryt is, de ebbe az első két napba nehéz lenne belekötni. Vaule és posztok szempontjából is tökéletes draft eddig.
andree
azért DJ annyira nem fiatal. Alapból elég "korosan" jött az NFL-be, kövi szezon közben tölti a 27-et. Mondjuk van még benne kb 5 olyan év, amikor is még hozhat egy olyan szintet, amivel biztosítva van a futó posztunk (már ha nem akar giga gázsit magának, mert akkor azt hiszem nem tartjuk meg).
Ami az idei draftot illeti: osztom a véleményed, én is teljesen el vagyok hűlve Keimék munkájától, nem szoktam hozzá az ilyen jó draftokhoz (bár korai még ezt kijelenteni, de előzetesen elég jónak tűnik. Az idő meg majd eldönti, hogy Rosennel mennyit nyertünk).
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek, TE, C, WR húzásokat reméltem nálatok a 2-4. körökben, jött WR is (kifejezetten jó), cenya is, úgyhogy igyekeztek azért Rosen kezére tenni. Az első két pick nálam A+, a harmadikat meglátjuk

több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Hát, nagyot nőtt a szememben a szakmai stáb. Benne volt a pakliban, hogy jön egy defenzív szemléletű edző, aki meg akarja valósítani a vízióját, és a draftot felhasználva alakítjuk át a front sevent, vagy tömünk be minden lyukat a védelemben, ehelyett szépen elkezdtük felépíteni a jövő támadósorát. Van egy DJ-Rosen-Kirk fémjelezte fiatal mag, és próbáltuk a falat is erősítgetni. Kifejezetten tetszett a center húzás a harmadik körben. Nyilván nem ártana most már rendbe tenni a secondaryt is, de ebbe az első két napba nehéz lenne belekötni. Vaule és posztok szempontjából is tökéletes draft eddig.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
szerintem nagy steal, ennél jobban nem is alakulhatott volna
Löfli
Az tuti, én nagyon reméltem, hogy feljösztök Rosenért. De az, hogy úgy lehúztátok a Raiderst, mint az állat...😀 az kemény. Nem elég, hogy feltrade csapatként pick értékben is jobban jösztök ki, (ami nonszensz 1.körben), de ígéretes Fr. QB-t kaptok érte. Pacsi!
Chargers LT
Mond ezt Sixonak is, Ő nem értékeli Rosent 😊 Ahogy nézegettem a jenki szurkolókat, sokan nem értik, hogy minek jött Bradford mögé. Tény, hogy benne is benne van a sérülés (ha ránézünk is látszik, hogy elég soványka, meg van előélete is), de ha 1. évében nem játszik, és 2. évében lesz előtte egy elfogadható fal, akkor nyertünk vele sokat.
2 év múlva ellensúlyozza a gyönyörű dobásai a ti QB-tok piszok ronda dobásait 😊
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
szerintem nagy steal, ennél jobban nem is alakulhatott volna
Löfli
Az tuti, én nagyon reméltem, hogy feljösztök Rosenért. De az, hogy úgy lehúztátok a Raiderst, mint az állat...😀 az kemény. Nem elég, hogy feltrade csapatként pick értékben is jobban jösztök ki, (ami nonszensz 1.körben), de ígéretes Fr. QB-t kaptok érte. Pacsi!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
"coincidentally, the same slot the Cardinals used the last time they selected a first-round quarterback, Matt Leinart in 2006"
minden gyakorlatban válik el... 😊
Cardinalis
Most nincs mellé egy Warnerünk úgyhogy már eleve más a szitu 😀
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
"coincidentally, the same slot the Cardinals used the last time they selected a first-round quarterback, Matt Leinart in 2006"
minden gyakorlatban válik el... 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na végre volt tőke az FO-nak. Számomra ez egy sexy Pick 😊
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Van egy videó a hivatalos facebook oldalunkon a war roomból, benne a Raiders trade illetve a Rosen call.
Csak nekem furcsa hogy Mike McCoy nincs is ott (vagy legalábbis nem látszik)?
Egyébként sem szerepelt sokat mióta itt van, de a QB pick elég egyértelmű volt, ennek tudatában legyen már tűzközelben...
Kexandro
War roomban HC-n kívül más edző nem nagyon szokott lenni szerintem, inkább az adminisztratív stáb van ott meg a tulaj


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Van egy videó a hivatalos facebook oldalunkon a war roomból, benne a Raiders trade illetve a Rosen call.
Csak nekem furcsa hogy Mike McCoy nincs is ott (vagy legalábbis nem látszik)?
Egyébként sem szerepelt sokat mióta itt van, de a QB pick elég egyértelmű volt, ennek tudatában legyen már tűzközelben...