Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Kijott az elso depth chart. Hat eleg szar volt ranezni
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Shipley keresztszalag szakadás, szezonja kuka. Kezdődik!
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Közben Keimet eltiltották 5 hétre és kapott egy 200 ezres bírságot is a csapattól, Ricky Seals-Jonest meg letartóztatták 😀
Löfli
na igen, utóbbit is olvastam. Egy csapatunknál szokatlanul jó TE, aki nem mellesleg kissé sérülékenynek tűnik, és még balhézik is, mikor pangás van.
shagi0206
mondjuk ha valaki balhésnak van titulálva, akkor remélem nem követ el annál nagyobb vétséget, hogy lökdösődik egy hotelalkamlazottal, mert az nem engedi be a szálloda vécéjébe 😀
katonadani
de be volt baszva 😊 durva azért, hogy mikért nem viszik be az embert ott. Itt meg kb. agyon is verhetsz valakit, konkrétan semmi nem jár érte. Ha meg igen, az is 2 évig tárgyalás alatt lesz.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Közben Keimet eltiltották 5 hétre és kapott egy 200 ezres bírságot is a csapattól, Ricky Seals-Jonest meg letartóztatták 😀
Löfli
na igen, utóbbit is olvastam. Egy csapatunknál szokatlanul jó TE, aki nem mellesleg kissé sérülékenynek tűnik, és még balhézik is, mikor pangás van.
shagi0206
mondjuk ha valaki balhésnak van titulálva, akkor remélem nem követ el annál nagyobb vétséget, hogy lökdösődik egy hotelalkamlazottal, mert az nem engedi be a szálloda vécéjébe 😀
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Közben Keimet eltiltották 5 hétre és kapott egy 200 ezres bírságot is a csapattól, Ricky Seals-Jonest meg letartóztatták 😀
Löfli
na igen, utóbbit is olvastam. Egy csapatunknál szokatlanul jó TE, aki nem mellesleg kissé sérülékenynek tűnik, és még balhézik is, mikor pangás van.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Arizona Criminals.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Közben Keimet eltiltották 5 hétre és kapott egy 200 ezres bírságot is a csapattól, Ricky Seals-Jonest meg letartóztatták 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
“If I’m not playing in Arizona, I won’t be playing anywhere,” Fitzgerald said.
A Legnagyobb Király! 😊
Cardinalis
Van egyáltalán olyan, aki úgy gondolja, hogy nem az? 😊
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
“If I’m not playing in Arizona, I won’t be playing anywhere,” Fitzgerald said.
A Legnagyobb Király! 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 663
Amikor a GM-edet kapcsolják le DUI miatt... 😀
undisputedly
Lassan kezdem érteni, miért hívta a részegen autókat kövekkel dobáló rookie-nkat "High character guynak". 😀
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amikor a GM-edet kapcsolják le DUI miatt... 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
Vki help!
Gifet/képet hogy lehet berakni hsz-be?
shagi0206
Bemásolod a jpg kép linkjét, oszt kész 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Vki help!
Gifet/képet hogy lehet berakni hsz-be?
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
 www.azcardinals.com/news/an-important-offseason-for-wide-receiver-larry-fitzgerald-kevin-garver

Nincs még 1 ilyen játékos a ligában 😊
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
DJ nélkül kezdi a csapat a minicampet. Ez nem meglepő, miután jöttek a sérüléséről szóló hírek. Csak reménykedni tudunk benne, hogy szezonkezdetre rendbe jön (és hogy lehúzza az évet sérülés nélkül). Ha esetleg mégsem áll majd rendelkezésre, akkor bízni kell az újoncban, hogy húztunk megint egy hatalmas stealt. Sebessége elég jó, kezei szintén. Ami miatt aggódni lehet, az a mérete (meg hogy nem a 3. körben húztuk 😊 )
shagi0206
Azért nem edz mert új szerződést szeretne már most, egyébként elvileg már felépült, és edzhetne

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000936824/article/david-johnson-to-skip-cardinals-mandatory-minicamp
kapitnono
akkor lehet el is kellett volna olvasnom a cikket 😊

Csak feltételeztem, hogy sérülés van a dologban, miután olvastam ugyanennek a cikknek a "főcímét".
Ha ilyen problémák vannak, remélem nem akar úgy elszállni magától, mint Bell.
shagi0206
Igen neked is igazad volt, mert az Offseasont sérülésmentesen kezdte meg, de aztán az OTA-n a múlt héten megsérült, nem tudom, hogy most edzhetne-e de az tuti, hogy most a fizuja miatt holdoutol.
kapitnono
Erről tudok, másként eszem ágában se lett volna ördögöt a falra festeni (mármint a sérülésről).
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
DJ nélkül kezdi a csapat a minicampet. Ez nem meglepő, miután jöttek a sérüléséről szóló hírek. Csak reménykedni tudunk benne, hogy szezonkezdetre rendbe jön (és hogy lehúzza az évet sérülés nélkül). Ha esetleg mégsem áll majd rendelkezésre, akkor bízni kell az újoncban, hogy húztunk megint egy hatalmas stealt. Sebessége elég jó, kezei szintén. Ami miatt aggódni lehet, az a mérete (meg hogy nem a 3. körben húztuk 😊 )
shagi0206
Azért nem edz mert új szerződést szeretne már most, egyébként elvileg már felépült, és edzhetne

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000936824/article/david-johnson-to-skip-cardinals-mandatory-minicamp
kapitnono
akkor lehet el is kellett volna olvasnom a cikket 😊

Csak feltételeztem, hogy sérülés van a dologban, miután olvastam ugyanennek a cikknek a "főcímét".
Ha ilyen problémák vannak, remélem nem akar úgy elszállni magától, mint Bell.
shagi0206
Igen neked is igazad volt, mert az Offseasont sérülésmentesen kezdte meg, de aztán az OTA-n a múlt héten megsérült, nem tudom, hogy most edzhetne-e de az tuti, hogy most a fizuja miatt holdoutol.


több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
DJ nélkül kezdi a csapat a minicampet. Ez nem meglepő, miután jöttek a sérüléséről szóló hírek. Csak reménykedni tudunk benne, hogy szezonkezdetre rendbe jön (és hogy lehúzza az évet sérülés nélkül). Ha esetleg mégsem áll majd rendelkezésre, akkor bízni kell az újoncban, hogy húztunk megint egy hatalmas stealt. Sebessége elég jó, kezei szintén. Ami miatt aggódni lehet, az a mérete (meg hogy nem a 3. körben húztuk 😊 )
shagi0206
Azért nem edz mert új szerződést szeretne már most, egyébként elvileg már felépült, és edzhetne

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000936824/article/david-johnson-to-skip-cardinals-mandatory-minicamp
kapitnono
akkor lehet el is kellett volna olvasnom a cikket 😊

Csak feltételeztem, hogy sérülés van a dologban, miután olvastam ugyanennek a cikknek a "főcímét".
Ha ilyen problémák vannak, remélem nem akar úgy elszállni magától, mint Bell.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
DJ nélkül kezdi a csapat a minicampet. Ez nem meglepő, miután jöttek a sérüléséről szóló hírek. Csak reménykedni tudunk benne, hogy szezonkezdetre rendbe jön (és hogy lehúzza az évet sérülés nélkül). Ha esetleg mégsem áll majd rendelkezésre, akkor bízni kell az újoncban, hogy húztunk megint egy hatalmas stealt. Sebessége elég jó, kezei szintén. Ami miatt aggódni lehet, az a mérete (meg hogy nem a 3. körben húztuk 😊 )
shagi0206
Azért nem edz mert új szerződést szeretne már most, egyébként elvileg már felépült, és edzhetne

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000936824/article/david-johnson-to-skip-cardinals-mandatory-minicamp


több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
DJ nélkül kezdi a csapat a minicampet. Ez nem meglepő, miután jöttek a sérüléséről szóló hírek. Csak reménykedni tudunk benne, hogy szezonkezdetre rendbe jön (és hogy lehúzza az évet sérülés nélkül). Ha esetleg mégsem áll majd rendelkezésre, akkor bízni kell az újoncban, hogy húztunk megint egy hatalmas stealt. Sebessége elég jó, kezei szintén. Ami miatt aggódni lehet, az a mérete (meg hogy nem a 3. körben húztuk 😊 )
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
First-down. Az FK lesz elvileg, de a fórum marad így, ha minden igaz.
Wyatt
És ez a lényeg, hogy a fórum maradjon itt. Csak otthonosabban mozognak itt az emberek, mint ahogy történt "odaát". Nekem is kicsit lefelé görbült a szám (bár aktív voltam ott is).
Voltak olyan dolgok az FK fórumon, amik jobbak voltak (szöveg szerkeszthetősége), mint itt, de az szerintem itt is megoldható. Viszont maga a felület...az nekem elég "unalmas"-ra sikerült.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
First-down. Az FK lesz elvileg, de a fórum marad így, ha minden igaz.

több mint 5 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Írtak arról, hogy FD-re átmentek sokan, bocsi nem vágja valaki, hogy az FD minek a rövidítése? (nem elírás, nem FK)
Amúgy én örülnék, ha megmaradnánk itt, jó kis közösség vagyunk, meg már mindenki megszokta ezt a felületet, az FK-s nekem nagyon nem jött át.
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Most akkor mi van, itt is meg ott is lehet fórumozni?
Nem lesz ez így jó. Egyesek ott lesznek, mások meg itt?

Amúgy meg fakk, nem jó hír:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000936407/article/david-johnson-dealing-with-undisclosed-injury-at-otas

Szerk.: Na már látom, a fuzovelkifele oldalán már meg is szűnt a fórum, akkor minden marad a régiben

Szerkesztette: csongi
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Na, ébresztő emberek, már lehet kommunikálni, nem megyünk az FK fórumra 😊
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Jamar Taylor(2013-as 2. körös, évi cap space a kövi 2 évre átlag 4,4 m $) 2016-ban egész jó volt slotban, tavalyi már nem sikerült annyira jól. Esélyes, hogy Mathieu pótléknak hoztuk slotba. De ugye Wilks nagyon ért a DB témához.
Ami még örömteli, hogy Rosenről nagyon jókat olvasni, egyet beatwriterek azt is el tudják képzelni, hogy felülkerekedik Bradfordon edőtáborban és ő lesz a no.1 QB.
Jó ilyeneket olvasni, személy szerint nem tudom, hogy mi a jobb taktika, minél előbb mélyvíz vagy inkább padozni fél/egy szezont. Ki tudja?
emberke22
nála azért nem biztos, hogy akkora a kockázat, mint egy átlag rookie QB-nál. Nem a semmiért hangzott el számtalanszor, hogy a legkészebb QB a classból.