Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Nyitottak vagyunk PP eltradelesere. Van baj.
Danny
Egy hete ezt írták David Johnsonra is.
Fucu
Végülis...adjuk el a legjobb játékosainkat. Ha ezeknek van alapja, akkor kurva gyorsan el kell takarítani Keimet is (az edzőkön túl).
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nyitottak vagyunk PP eltradelesere. Van baj.
Danny
Egy hete ezt írták David Johnsonra is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Nyitottak vagyunk PP eltradelesere. Van baj.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De legalább hurka védelem jön most szembe, úgyhogy minden adott a sorozat megszakításához 😊)

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jók vagyunk
 twitter.com/joshweinfuss/status/1050444706461704192


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Kíváncsi leszek a hétvégi meccsre, elvileg akkora favorit most a Minnesota (a védelme pedig lényegesen jobb, mint a 49ersnek), hogy elgondolkodom egy meglepi megtételén 😀
Wyatt
egyszer volt Bills minnesotában.. 😀 remélem
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Ha jól számolom 5-0 -ás turnoverrel sikerült 10 ponttal nyerni. Még jó hogy nem csak +3-as volt ez a mutató, mert akkor kiszopunk...
harras
A játék képe alapján csoda, hogy nem 10 pontos vereség lett belőle
Wyatt
San Francisco Browns

több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
When you want the pic after a big play, but you picked the wrong photographer 😊
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/41518369_246937625992201_6922479677529391104_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=v_uR-hv3ZeYAX-AI9T2&_nc_oc=AdjR7haPrY-Gc5rZCWi9wLR1nGCxZJhUmX5oJC75BFP5yyyHtxmUAZvTIVal2QxJqcc&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBjoEgvegtWVVoh8DuEIdWDHqlQGbfXOYXjKh4AwnRcXA&oe=6605A071
Camera Guy Not Having It | When you want the pic after a big play, but you picked the wrong photographer 🤷‍♂️ | By Arizona CardinalsFacebook
When you want the pic after a big play, but you picked the wrong photographer 🤷‍♂️

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Kíváncsi leszek a hétvégi meccsre, elvileg akkora favorit most a Minnesota (a védelme pedig lényegesen jobb, mint a 49ersnek), hogy elgondolkodom egy meglepi megtételén 😀
Wyatt
Én inkább arra fogadnék, hogy 10 pontnál kevesebbet szerzünk 😀
Löfli
... szerez a védelem 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kíváncsi leszek a hétvégi meccsre, elvileg akkora favorit most a Minnesota (a védelme pedig lényegesen jobb, mint a 49ersnek), hogy elgondolkodom egy meglepi megtételén 😀
Wyatt
Én inkább arra fogadnék, hogy 10 pontnál kevesebbet szerzünk 😀
Löfli
Az nem lenne meglepetés, egy 5-10 pontos hendivel a Cards-győzelem, na az már inkább :d

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kíváncsi leszek a hétvégi meccsre, elvileg akkora favorit most a Minnesota (a védelme pedig lényegesen jobb, mint a 49ersnek), hogy elgondolkodom egy meglepi megtételén 😀
Wyatt
Én inkább arra fogadnék, hogy 10 pontnál kevesebbet szerzünk 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kíváncsi leszek a hétvégi meccsre, elvileg akkora favorit most a Minnesota (a védelme pedig lényegesen jobb, mint a 49ersnek), hogy elgondolkodom egy meglepi megtételén 😀

több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Ha jól számolom 5-0 -ás turnoverrel sikerült 10 ponttal nyerni. Még jó hogy nem csak +3-as volt ez a mutató, mert akkor kiszopunk...
harras
A játék képe alapján csoda, hogy nem 10 pontos vereség lett belőle
Wyatt
kezdők szerencséje... 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha jól számolom 5-0 -ás turnoverrel sikerült 10 ponttal nyerni. Még jó hogy nem csak +3-as volt ez a mutató, mert akkor kiszopunk...
harras
A játék képe alapján csoda, hogy nem 10 pontos vereség lett belőle

több mint 5 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ha jól számolom 5-0 -ás turnoverrel sikerült 10 ponttal nyerni. Még jó hogy nem csak +3-as volt ez a mutató, mert akkor kiszopunk...
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egyébként meglepő módon csak 1 szem sacket kaptunk be...
Cardinalis
A Seahawks ellen is. Mondjuk Rosen pontatlanságába közrejátszhatott, hogy gyorsan kellett szabadulnia a labdától.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
egyébként meglepő módon csak 1 szem sacket kaptunk be...

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ahh, schön 😊

A többit adom, nem is értem, miért nem próbálkoznak meg legalább a szélre kimozgatással, de lehet, annyira félnek a gyenge OL miatt, hogy mindig bent tartják, csak jobb a plusz ember alapon.

Mindenesetre ennél lényegesen többre van szükség a hétvégén, hogy szoros legyen a meccs 😊
Wyatt
Szar falnál én már csak azért sem próbálkoznék középre futással, mert ott tuti nem lesz szabad lyuk a futónak. De mondjuk én nem vagyok OC az NFL-ben, mit tudhatom én... 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ahh, schön 😊

A többit adom, nem is értem, miért nem próbálkoznak meg legalább a szélre kimozgatással, de lehet, annyira félnek a gyenge OL miatt, hogy mindig bent tartják, csak jobb a plusz ember alapon.

Mindenesetre ennél lényegesen többre van szükség a hétvégén, hogy szoros legyen a meccs 😊

több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Wilks azért kapta meg a meccslabdát mert ez volt az első győzelme vezetőedzőként, nem azért mert kurvára elégedett lett volna magával és az edzői stábbal.

Offense playhívás botrány (futás középre 78X), semmi kreativitás mondjuk DJ-t kivinni elkapónak vagy olyan utat futtatni ahol megveri az emberét, nézzenek már pár 2016-os meccset és vegyenek onnan példát please!!
Rosen piszok pontatlan volt, de ezen speciel tud javítani mert láttuk, hogy képes szűk ablakba is benyomni a lasztit.
A védelemnek az volt a "mázlija" hogy jöttek a labdaszerzések, mert a yardokat nyalták rendesen, de ezt ők hozták. Reddick strip sackje valami csodaszép volt ahogy elérte a labdát.
92 playt játszott a defense én simán elkönyveltem hogy elfáradnak teljesen megint és akkor annyi de rámcáfoltak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha ettől a győzelemtől hátradől az edzői kar, akkor tényleg vonuljanak is vissza, mert ezt a meccset konkrétan a (jó indulattal közepes erőkből álló) 49ers és a szerencse hozta a Cardinalsnak. Ennyire kevés játékkal győzni is bravúr persze, de még egyszer ennyi mák nem lesz

Az előző meccsen még lehetett a dropokra fogni meg mindenre, és tény, hogy most sem tudott sosem belelendülni a támadósor, mert ha véletlenül kezdett is volna, akkor jött egy drop vagy a „falon” átjött legalább 3 ember üresen. Ilyen fallal sok mindent nem lehet kezdeni, én remélem, nem nyírják ki Rosent az első év végére, nem csak fizikailag, hanem mentálisan sem (állandóan a nyakában, bűnszar snapek kulcshelyzetben, gyenge elkapók, akik dropolnak, amikor meg egyikkel sincs baj, akkor ő dobja méterekkel fölé)

Én a múltkori meccs után azt hittem, most elindultok felfelé, de ez a találkozó nekem nagyon nagy csalódás volt. Az olyanokat, mint a 3 védővel szemben felálló WR-re dobjunk egyyardos passzt 3. és 7-re úgy, hogy ha még meg is van, akkor is max punt lehessen meg egy IR. Hát ott azért pislogtam a playhíváson, mint hal a szatyorban
Wyatt
A meccs utáni öltözői videóból kiindulva Wilks oda volt meg vissza (persze ez pszichológia többnyire), emellett a meccslabdát is az edzők kapták.
Ezek a 4-12-es szezonok (perpill ez a tippem) pont arra jók hogy az edzők kapnak még egy évet ami megy a levesbe.
Kexandro
Jézusom...

több mint 5 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Hát, ha ettől a győzelemtől hátradől az edzői kar, akkor tényleg vonuljanak is vissza, mert ezt a meccset konkrétan a (jó indulattal közepes erőkből álló) 49ers és a szerencse hozta a Cardinalsnak. Ennyire kevés játékkal győzni is bravúr persze, de még egyszer ennyi mák nem lesz

Az előző meccsen még lehetett a dropokra fogni meg mindenre, és tény, hogy most sem tudott sosem belelendülni a támadósor, mert ha véletlenül kezdett is volna, akkor jött egy drop vagy a „falon” átjött legalább 3 ember üresen. Ilyen fallal sok mindent nem lehet kezdeni, én remélem, nem nyírják ki Rosent az első év végére, nem csak fizikailag, hanem mentálisan sem (állandóan a nyakában, bűnszar snapek kulcshelyzetben, gyenge elkapók, akik dropolnak, amikor meg egyikkel sincs baj, akkor ő dobja méterekkel fölé)

Én a múltkori meccs után azt hittem, most elindultok felfelé, de ez a találkozó nekem nagyon nagy csalódás volt. Az olyanokat, mint a 3 védővel szemben felálló WR-re dobjunk egyyardos passzt 3. és 7-re úgy, hogy ha még meg is van, akkor is max punt lehessen meg egy IR. Hát ott azért pislogtam a playhíváson, mint hal a szatyorban
Wyatt
A meccs utáni öltözői videóból kiindulva Wilks oda volt meg vissza (persze ez pszichológia többnyire), emellett a meccslabdát is az edzők kapták.
Ezek a 4-12-es szezonok (perpill ez a tippem) pont arra jók hogy az edzők kapnak még egy évet ami megy a levesbe.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha ettől a győzelemtől hátradől az edzői kar, akkor tényleg vonuljanak is vissza, mert ezt a meccset konkrétan a (jó indulattal közepes erőkből álló) 49ers és a szerencse hozta a Cardinalsnak. Ennyire kevés játékkal győzni is bravúr persze, de még egyszer ennyi mák nem lesz

Az előző meccsen még lehetett a dropokra fogni meg mindenre, és tény, hogy most sem tudott sosem belelendülni a támadósor, mert ha véletlenül kezdett is volna, akkor jött egy drop vagy a „falon” átjött legalább 3 ember üresen. Ilyen fallal sok mindent nem lehet kezdeni, én remélem, nem nyírják ki Rosent az első év végére, nem csak fizikailag, hanem mentálisan sem (állandóan a nyakában, bűnszar snapek kulcshelyzetben, gyenge elkapók, akik dropolnak, amikor meg egyikkel sincs baj, akkor ő dobja méterekkel fölé)

Én a múltkori meccs után azt hittem, most elindultok felfelé, de ez a találkozó nekem nagyon nagy csalódás volt. Az olyanokat, mint a 3 védővel szemben felálló WR-re dobjunk egyyardos passzt 3. és 7-re úgy, hogy ha még meg is van, akkor is max punt lehessen meg egy IR. Hát ott azért pislogtam a playhíváson, mint hal a szatyorban

több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
mondjuk a másik szemem sír... siralmas statisztika...

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
én ma mosolyogva jöttem be a melóba 😊

THIS IS THE WAY