Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
 fuzovelkifele.com/2018/11/igy-nezhet-ki-a-draft-elso-kore/
több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
A legjobb forgatókönyv az lenne, ha meglenne az 1/1, és a Raiders-t megint le tudnánk húzni, mondjuk egy 1. körös pickkkel. 😊
Leon78
Na varjal! Nem ugy volt, hogy a Raiders ment le par helyet a 10.-rol, es to adtatok pickeket?
ulpianus
Gyakorlatilag bagóért mentünk fel a 10.-re. 😊 Most ugyanezt kellene csak fordítva. 😊 Ha kell nekik Bosa adjanak érte egy plusz első kört, így gondoltam 😊
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A legjobb forgatókönyv az lenne, ha meglenne az 1/1, és a Raiders-t megint le tudnánk húzni, mondjuk egy 1. körös pickkkel. 😊
Leon78
Na varjal! Nem ugy volt, hogy a Raiders ment le par helyet a 10.-rol, es to adtatok pickeket?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
A legjobb forgatókönyv az lenne, ha meglenne az 1/1, és a Raiders-t megint le tudnánk húzni, mondjuk egy 1. körös pickkkel. 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Ne nagyzoljál, még a csoportban sem lesztek utolsók 😊
diverdoc
Az a durva, hogy az simán meglehet, hogy a csoportban a 49ers van hátrébb, de a drafton is 😊
Wyatt
Azt olvastam múltkor h SOS alapján a 49ers lesz az 1/1 ha a Raiders, a Cards és a Niners is azonos mérleggel végez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Ne nagyzoljál, még a csoportban sem lesztek utolsók 😊
diverdoc
Az a durva, hogy az simán meglehet, hogy a csoportban a 49ers van hátrébb, de a drafton is 😊

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Ne nagyzoljál, még a csoportban sem lesztek utolsók 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Átlopva a Seahawks-topicból. Ez így kevéssé pozitív dolog

 twitter.com/benbbaldwin/status/1067089862598291458
Wyatt
Ezt a kategóriát nem egészen értem. Azt jelenti, kinek kellett a legtöbbször a leglehetetlenebb helyzetekből dobálnia? Akkor érthető, támadófalunk mintha nem is létezne, épkézláb TE szintén nincs.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Átlopva a Seahawks-topicból. Ez így kevéssé pozitív dolog

 twitter.com/benbbaldwin/status/1067089862598291458

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fitz-et sajnálom legjobban, mert jóval többet érdemelne ennél a szezonnál (is).Kexandro
detto...
a tegnapi meccsen is elkapta a kamera az oldalvonalnál, amint réveteg tekintettel néz a semmibe...
tuti visszavonul...
Cardinalis
Ezért kellett volna őt elengedni vmi contender csapathoz, megérdemelte volna legalább az esélyt aztán visszatér visszavonulni. Sztem senki nem rótta volna fel neki.
dande
Nem mi nem engedtük el, ő nem akar máshova menni. Ezt többször elmondta. Elég hihetetlen, de vannak ilyen playák is, akiknek fontosabb a klubhűség, mint egy plusz gyűrű vagy díj. Plusz ő már így is fél lábbal Cantonban van (és elég pénzt is keresett már a karrierje során), az meg lehet hogy többet ér akárhány gyűrűnél 😊
csongi
Persze, tudom, hogy így van, inkább arra gondoltam, rá kellett volna vezetni, hogy akarjon máshol SBt nyerni, mert itt még egy ideig nem fog 😛 Tudom, hülyén hangzik, ki beszélne maga ellen, de a realitásokat is ismerni kell. 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rém kellemetlen volt ez a tegnapi (is). Én egyszerűen nem érem fel ésszel, hogy kijön egy csapat, öt perc alatt 6/6 84 yard TD-vel, áll, majd 10–0-ra elhúz és utána mi a bánatos tökömet akar 55 perc alatt csinálni.

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy itt hetek/hónapok óta az az elképzelés, hogy csinálunk egy fasza nyitó drive-ot, aztán lesz, ami lesz. Leginkább pedig ebből az utána semmi sem lesz az opció.

Tényleg annyira korlátolt mindenki, hogy egy darab drive-ot találnak ki a hétre és ha az nem megy, akkor nulla egyéb elképzelés?

Zseniális ez a fal is persze, mert csak a futó és a passzjátéknál használhatatlan, de cserébe az újonc centernek a labda feladása sem megy mindig. De ez a fumble, szar futás, hót esélytelen passzjáték és a szar futás, után szar futás/fél védelem a back fielden és tök esélytelen passz majd egy szar/esélytelen passz és egy perc alatt lemászás a pályáról. Hát ilyen csapat szerintem nincs is még egy, mert azért valami minimális ritmus vagy haladás még a Bills játékában is szokott lenni.

A védők eddig legalább időnként megadták az esélyt, hogy legyen valami (a korai sackek és labdaszerzés révén itt is volt persze valami), de az, hogy még egy Rivershez hasonló klasszisnak is, de valaki 25/25-tel kezdjen, az nem létezik. Akkor 10.-re földhözbaszom az elkapót úgy, hogy elejtse. Vagy tolok egy DPI-t rajta, bármit, de törjön meg egy kicsit a lendület. De nulla. Arról mondjuk felesleges beszélni, hogy az elkapók (pl a 25. passznál is) hogyan segítették ki az irányítójukat, hogy a nehéz játékokat is megcsinálták. Itt a tiszta playekből is szokott lenni meccsenként 3 drop. Azért ez is rendkívül nagy különbség.

A legnagyobb baj viszont az, hogy semmi elképzelést nem látok a csapatnál. És az most egy szép terv, hogy fel kell javítani a falat, és utána valszeg lényegesen jobb lesz a helyzet a futásoknál meg a passzoknál is (DJ-t meccsenként 1-2 alkalommal megtalálni passzal az minimum bűn amúgy...), mert nem az lesz, hogy a védők a snapnél a backfielden vannak már és nincs opció kialakulni a játékoknál. De akkor is kellene még legalább egy kiemelkedő WR, tight endet nem mondok, mert ennél a csapatnál nem tudom hány éve nem akarnak tudomást venni arról, hogy van ilyen poszt, pedig egy fiatal irányítónak kb a legbiztosabb játékát lehetne segíteni. De persze minek ez.

Viszont ha sikerül is találni egy LT-t, sikerül is Cole-t egy kezdő szintre felhúzni, találni mellé egy vadmalac guardot és mondjuk Iupatiban még reménykedni, és keresni valami RT-t, na ha ezek meg is vannak, és még egy WR és egy TE is jön valahonnan, akkor is ott vagyunk, hogy állat offseason volt, támadósor talán most már lesz, de a védelem még mindig elég kérdőjeles.

Viszont ha rámentek a védelem befoltozására és nem követtek el mindent a támadófal és -sor javítására, akkor megette a fene az egészet, mert az 1/10-es irányítótok az első 3 éve alatt nem kap normális támadósort, és talán majd a negyedikre igen, ami után meg ott álltok, hogy az olcsó évek alatt sikerült leépíteni az irányítót.

Ha legalább valamilyen csoda folytán a falat sikerülne összerakni és hozni egy potens célpontot, akkor legalább arra lehet esély, hogy élvezhető játékot játsszon a csapat, és bár a védelem miatt nagy esélyesek szerintem akkor sem lesztek, de lenne érdemes nézni ezt, illetve lenne értelme 1/10-re irányítót hozni. Aztán utána lehet foglalkozni a védelemmel, de ha itt nem egy offense heavy offseason jön, akkor mindenki mondjon le és hintsék be sóval a pályát

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Fitz-et sajnálom legjobban, mert jóval többet érdemelne ennél a szezonnál (is).Kexandro
detto...
a tegnapi meccsen is elkapta a kamera az oldalvonalnál, amint réveteg tekintettel néz a semmibe...
tuti visszavonul...
Cardinalis
Ezért kellett volna őt elengedni vmi contender csapathoz, megérdemelte volna legalább az esélyt aztán visszatér visszavonulni. Sztem senki nem rótta volna fel neki.
dande
Nem mi nem engedtük el, ő nem akar máshova menni. Ezt többször elmondta. Elég hihetetlen, de vannak ilyen playák is, akiknek fontosabb a klubhűség, mint egy plusz gyűrű vagy díj. Plusz ő már így is fél lábbal Cantonban van (és elég pénzt is keresett már a karrierje során), az meg lehet hogy többet ér akárhány gyűrűnél 😊
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Ezért kellett volna őt elengedni vmi contender csapathoz, megérdemelte volna legalább az esélyt aztán visszatér visszavonulni. Sztem senki nem rótta volna fel neki.dande
Ő nem akart menni...
"“If I’m not playing in Arizona, I won’t be playing anywhere,” Fitzgerald said."

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fitz-et sajnálom legjobban, mert jóval többet érdemelne ennél a szezonnál (is).Kexandro
detto...
a tegnapi meccsen is elkapta a kamera az oldalvonalnál, amint réveteg tekintettel néz a semmibe...
tuti visszavonul...
Cardinalis
Ezért kellett volna őt elengedni vmi contender csapathoz, megérdemelte volna legalább az esélyt aztán visszatér visszavonulni. Sztem senki nem rótta volna fel neki.
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Fitz-et sajnálom legjobban, mert jóval többet érdemelne ennél a szezonnál (is).Kexandro
detto...
a tegnapi meccsen is elkapta a kamera az oldalvonalnál, amint réveteg tekintettel néz a semmibe...
tuti visszavonul...

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Csúnya ilyet mondani de engem is a draftcetlik hoznak most leginkább lázba. A tegnapi csapatban sem volt semmi tűz, így azért elég nehéz...
Fitz-et sajnálom legjobban, mert jóval többet érdemelne ennél a szezonnál (is).
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Kanadából is van már Cardinals-os relikviám, egy madarászismerősöm jóvoltából egy ARI matrica 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
harras Arizona Cardinals 515
Oké, de ezzel a védelemmel ma simán nyerni kellett volna, a Seahawks ellen dettó, és biztos lesz még sok ilyen meccs. De ha ennyire kutya a támadósor, akkor lehet bármilyen jó a védelem, úgyis kipukkad (lásd a pár évvel ezelőtti Vikings, a közelmúltbeli Broncos etc, | ezért is faszság, hogy a védelem nyeri a bajnokságot, de mindegy | )
Wyatt
A spoileredet az elmúlt évek egyértelműen igazolják. Támadófal és QB nélkül semmit se lehet elérni, viszont ha vannak ilyenek a csapatban akkor a rossz #D simán elviselhető.

Egyébként nem látom a meccseket, special teamunk Arians alatt sem volt, az legalább lett ?
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem hiszem azért, hogy a keret tényleg ennyire ergya lenne. Legalábbis sokkal jobban is állhatnánk ha az edzői stáb minőségibb lett volna már az első hét óta (looking at you McCoy).
Én azért megkérdőjelezném most már Wilks vezetőedzői képességét is. Ha jól emlékszem az állomány Arians érkeztével sem volt sokkal jobb (az O-line semmiképp), aztán tudjuk hogy milyen szezonokat sikerült vele produkálni.

Szerkesztette: csongi
több mint 5 éve
Natloz Arizona Cardinals 296
Azt a top picket el kellene cserélni valamelyik csapattal néhány jóféle draftjogra, és egy 6-7 embert hozni a támadósorba, mert ez így emészthetetlen. De ez a meccs végi playhívás is olyan volt kb, mint a Seahawks ellen, az is vereség lett
Wyatt
kell ide a védelembe is ember. LB poszton gyengék vagyunk. Kellene még cb is, meg lehet védőfalba se ártana vmi erősítés.
Támadó oldalon kb az egész O-line-t le kéne cserélni. Fitz minden bizonnyal visszavonul szezon végén, így kelleni fog elkapó is. A futó poszt az egyetlen, ahova nem kell ember.
QB poszt is olyan, hogy Rosen talán megoldás, de alkatából adódóan bőven ott van nála is a sérülés veszélye.
shagi0206
1/1-en a kis Bosa, FA-ról egy top OL egy jó nevű WR. Draftról, meg lepattanó FA-kból meg a többit.
Aztán az ujjunk meg a bilibe lóg.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Oké, de ezzel a védelemmel ma simán nyerni kellett volna, a Seahawks ellen dettó, és biztos lesz még sok ilyen meccs. De ha ennyire kutya a támadósor, akkor lehet bármilyen jó a védelem, úgyis kipukkad (lásd a pár évvel ezelőtti Vikings, a közelmúltbeli Broncos etc, | ezért is faszság, hogy a védelem nyeri a bajnokságot, de mindegy | )

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Azt a top picket el kellene cserélni valamelyik csapattal néhány jóféle draftjogra, és egy 6-7 embert hozni a támadósorba, mert ez így emészthetetlen. De ez a meccs végi playhívás is olyan volt kb, mint a Seahawks ellen, az is vereség lett
Wyatt
kell ide a védelembe is ember. LB poszton gyengék vagyunk. Kellene még cb is, meg lehet védőfalba se ártana vmi erősítés.
Támadó oldalon kb az egész O-line-t le kéne cserélni. Fitz minden bizonnyal visszavonul szezon végén, így kelleni fog elkapó is. A futó poszt az egyetlen, ahova nem kell ember.
QB poszt is olyan, hogy Rosen talán megoldás, de alkatából adódóan bőven ott van nála is a sérülés veszélye.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt a top picket el kellene cserélni valamelyik csapattal néhány jóféle draftjogra, és egy 6-7 embert hozni a támadósorba, mert ez így emészthetetlen. De ez a meccs végi playhívás is olyan volt kb, mint a Seahawks ellen, az is vereség lett

több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Tegnap végigpörgettem a meccset, azt kell mondjam hogy most legalább meccsben voltunk, nem lett alázás a vége. Ha nincsenek azok a csúnya INT-ek, meg az a balfasz onside kick, akkor lehet hogy meg is lephettük volna a KC-t.
A védelem tényleg jó volt, már ha nem számítjuk az első drájvot, amit egyszerűen átaludtak.

Én Rosenen azt látom, hogy szerencsére egyáltalán nem fél a nyomástól, képes az utolsó pillanatig kivárni mielőtt az arcába mászik egy védő. Viszont ha zavarják iszonyú pontatlan, amiből jönnek a homály passzok meg eladott labdák. Nem tudom mikor lesz végre Arizonában top10-es (vagy legalább jó közepes) O-line, de ha Rosen megkapná a védelmet, szerintem beindulna az offense is.

Vicces volt Arianst hallgatni, ahogy kommentálja a volt csapata meccsét, gondolom még elég frissek benne is az emlékek, olyan mintha kicsit még ott lett volna az oldalvonalon ő is.