Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na csak összejön az az 1/1 😊

Mióta Cards fan vagyok erre még nem volt példa, pedig több mint 10 év telt el azóta 😊
silent7939
jó hát ez nem nagy szó 😀 10év az max 10 csapat, de hát a Rams-Browns mellett az 1/1re is nehezebb volt rámenni 😀


amúgy Bosa lenne a cél?
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na csak összejön az az 1/1 😊

Mióta Cards fan vagyok erre még nem volt példa, pedig több mint 10 év telt el azóta 😊
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Rekordot döntött az Arizona Cardinals elkapója, Larry Fitzgerald is, aki a Detroit Lions elleni meccsen szerzett első elkapásával megelőzte Jerry Rice-ot, és már Fitzgeraldé a legtöbb elkapás az NFL történetében. Rice eddig 1281-gyel tartotta a csúcsot."

wow 😮 😀
Löfli
... a legtöbb elkapás az NFL történetében egy csapatban
braxa88
én tudom, az indexesek nem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
"Rekordot döntött az Arizona Cardinals elkapója, Larry Fitzgerald is, aki a Detroit Lions elleni meccsen szerzett első elkapásával megelőzte Jerry Rice-ot, és már Fitzgeraldé a legtöbb elkapás az NFL történetében. Rice eddig 1281-gyel tartotta a csúcsot."

wow 😮 😀
Löfli
... a legtöbb elkapás az NFL történetében egy csapatban
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Rekordot döntött az Arizona Cardinals elkapója, Larry Fitzgerald is, aki a Detroit Lions elleni meccsen szerzett első elkapásával megelőzte Jerry Rice-ot, és már Fitzgeraldé a legtöbb elkapás az NFL történetében. Rice eddig 1281-gyel tartotta a csúcsot."

wow 😮 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most hogy ilyen vastag a WR corps nem is reménykedtem benne hogy leigazoljuk Benjamint 😀
Clap-clap KEIM
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ha eddig szenvedés volt, akkor mi lesz így, hogy Fitzen kívül a kb egyetlen értelmes célpont is kiesik, és még tovább gyengül a fal 😕
Wyatt
A Packerst megvertük, ennél többre szerintem már senki nem számít a szezon maradékára. Jön még 4 sima vereség aztán annyi. Lehet építkezni.
csongi
Csak építkezni kellene, legalábbis építeni az eddig is borzalmasan szenvedő irányítót. Na most az eddig is gyenge fal és elkapósor mellett is gyenge statisztikákat hozott, ebből kiválik kb a két legjobb még, hát nincsenek jó érzéseim.

több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na ha eddig szenvedés volt, akkor mi lesz így, hogy Fitzen kívül a kb egyetlen értelmes célpont is kiesik, és még tovább gyengül a fal 😕
Wyatt
A Packerst megvertük, ennél többre szerintem már senki nem számít a szezon maradékára. Jön még 4 sima vereség aztán annyi. Lehet építkezni.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ha eddig szenvedés volt, akkor mi lesz így, hogy Fitzen kívül a kb egyetlen értelmes célpont is kiesik, és még tovább gyengül a fal 😕

több mint 5 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na ha már kiszálltunk az 1/1-ért, van még két kevésbé jó hír Iupati (ki gondolta volna?) és Kirk is IR-re került.
Iupati egy újabb IR sérülést szenvedett (most térdsérülés, nem emlékszek, hogy korábban volt már hasonló). Esélyes, hogy most volt utoljára Cardinals játékos (meg lehet NFL is)
Kirk-nek lábtörése van, ami egy hatalmas veszteség, elnézve az eddig sem túl veretes WR sorunkat. Ráadásul a sérüléseken belül a lábtöréseknél van a legnagyobb hajlam, hogy visszaesik a teljesítmény (nem tudom ez hány %, fordítottam és nem volt odaírva).
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adams elkapasanak pillanata utan kellene kirugni a hc-t
Wyatt
A Cardinalséra gondoltam, de a végeredmény fényében ez is érthető 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Basszus, ennyit az 1/1-ről 😊
csongi
köszi!

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula srácok!

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát Pintyőkék, ez nagy győzelem volt, hatalmas gratula. Kiszálltok az 1/1 harcból?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
GYŐŐZELEM!!! 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Basszus, ennyit az 1/1-ről 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adams elkapasanak pillanata utan kellene kirugni a hc-t

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/45323749_301977803766536_303023940031217664_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=RJ6d4IcH7CcAX_0gYC3&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDwyiVnq5bQ0kaChh0JxAg8NeCNEjVGSL3xYY_Lcg_F3A&oe=6602F02E
NFL MEMES on Instagram: "This is the most fascinating statistic in NFL history"
109K likes, 1,366 comments - nflmemes_ig on November 30, 2018: "This is the most fascinating statistic in NFL history"
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
silent7939
Így van. Mi kizárt, hogy a hátralévő Packers, Lions, Falcons, Rams, Hawks bandából bármelyiket is megverjük, úgyhogy csak még egyet nyerjen a Niners. Ezt kérjük a Jézuskától 😊
csongi
Mondjuk mi most zsinórban letudtuk a sorsolásunk nehéz részét (Cards, Raiders, Giants ( a bottom 5 csapatból ugye magunkkal nem tudtunk meccselni, csak a Jets maradt ki 😊 ), innen tényleg csak W gyanús meccsek jönnek 😊. Tetszettek volna minket nem oda-vissza verni és máris sima 1/1 lenne. Egyébként így hogy Dontae fiut leigazoltátok ( azért nálunk volt jó szezonja),félelmetes lesz a secondarytek, úgyhogy már csak ezért sem lesz meg az egyes cetli.
diverdoc
Ugye ez most vicc volt? Trollkodásnak erős 😀

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
silent7939
Így van. Mi kizárt, hogy a hátralévő Packers, Lions, Falcons, Rams, Hawks bandából bármelyiket is megverjük, úgyhogy csak még egyet nyerjen a Niners. Ezt kérjük a Jézuskától 😊
csongi
Mondjuk mi most zsinórban letudtuk a sorsolásunk nehéz részét (Cards, Raiders, Giants ( a bottom 5 csapatból ugye magunkkal nem tudtunk meccselni, csak a Jets maradt ki 😊 ), innen tényleg csak W gyanús meccsek jönnek 😊. Tetszettek volna minket nem oda-vissza verni és máris sima 1/1 lenne. Egyébként így hogy Dontae fiut leigazoltátok ( azért nálunk volt jó szezonja),félelmetes lesz a secondarytek, úgyhogy már csak ezért sem lesz meg az egyes cetli.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
silent7939
Így van. Mi kizárt, hogy a hátralévő Packers, Lions, Falcons, Rams, Hawks bandából bármelyiket is megverjük, úgyhogy csak még egyet nyerjen a Niners. Ezt kérjük a Jézuskától 😊
csongi
láttátok már a hátralevő csapatokat? 😀 2x Hawks, Broncos, Bears, Rams.
2 éve az uccsó meccsen vertük a Rams-t, így csúsztunk le 😀 idén ez nem lesz.

több mint 5 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
silent7939
Így van. Mi kizárt, hogy a hátralévő Packers, Lions, Falcons, Rams, Hawks bandából bármelyiket is megverjük, úgyhogy csak még egyet nyerjen a Niners. Ezt kérjük a Jézuskától 😊
csongi
A csapat kapcsán többnyire én is inkább a félig üres (vagy teljesen üres..) pohár oldalán állok, de pl a Lions-Falcons meccsek szerintem teljesen tét nélküliek lesznek, a Rams már lehet hogy pihentetni fog, és a Hawks is elszállhat addigra.
Szó se róla nem számítók semmi pozitívra, de 1 win azért még bennevan ezekben a roppant színvonalasnak ígérkező meccsekben.
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
silent7939
Így van. Mi kizárt, hogy a hátralévő Packers, Lions, Falcons, Rams, Hawks bandából bármelyiket is megverjük, úgyhogy csak még egyet nyerjen a Niners. Ezt kérjük a Jézuskától 😊
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Ne nagyzoljál, még a csoportban sem lesztek utolsók 😊
diverdoc
Az a durva, hogy az simán meglehet, hogy a csoportban a 49ers van hátrébb, de a drafton is 😊
Wyatt
Azt olvastam múltkor h SOS alapján a 49ers lesz az 1/1 ha a Raiders, a Cards és a Niners is azonos mérleggel végez.
empty taxi
Így igaz. Itt már csak a győzelmek számítanak. Ha marad az egyforma eredmény a 9ersé az 1/1.
petey
Azért az szép lenne ha még ezt is el tudnánk k.ni 😀 Nyerjetek már egyet pls
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
De nagy a csend...
Én már csak azt várom mikor rúgják ki Wilkset. Más már nem érdekel.
Ja de, ha már ennyire szarok vagyunk, akkor legalább csípjük el az 1/1-et, hátha megyünk vele valamire.
csongi
Ne nagyzoljál, még a csoportban sem lesztek utolsók 😊
diverdoc
Az a durva, hogy az simán meglehet, hogy a csoportban a 49ers van hátrébb, de a drafton is 😊
Wyatt
Azt olvastam múltkor h SOS alapján a 49ers lesz az 1/1 ha a Raiders, a Cards és a Niners is azonos mérleggel végez.
empty taxi
Így igaz. Itt már csak a győzelmek számítanak. Ha marad az egyforma eredmény a 9ersé az 1/1.