Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött 1 egykori Pro Bowler waiverről egyenesen a Ramstől.
 twitter.com/RapSheet/status/1075496655225581568
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Patrick Peterson mehet a Pro Bowlra, zsinórban 8-adszor.
 twitter.com/AZCardinals/status/1075198067790336002
iktriad
Az idejébe bele fog férni 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Patrick Peterson mehet a Pro Bowlra, zsinórban 8-adszor.
 twitter.com/AZCardinals/status/1075198067790336002
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig nem gondoltam ilyenre 😀
De mondjuk a mi falunk mellett lehet, nem lenne ennyire kutya gyenge. Azt nem mondom, hogy az elkapóink kisegítenék, mert tegnap csak négy drive-ot öltek meg a dropok, de ehhez már hozzá lenne szokva 😊

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Na csak összejön az az 1/1 😊

Mióta Cards fan vagyok erre még nem volt példa, pedig több mint 10 év telt el azóta 😊
silent7939
jó hát ez nem nagy szó 😀 10év az max 10 csapat, de hát a Rams-Browns mellett az 1/1re is nehezebb volt rámenni 😀


amúgy Bosa lenne a cél?
braxa88
Szerintem letrade lenne belőle. Bosa elférne persze, de legalább 5 poszt van ahova sokkal inkább kéne a boost (WR, G, OT, CB, MLB), így butaság lenne Bosát vinni. Persze kérdés mi az ellenérték.
Kexandro
Én sem gondolom, hogy Bosára lenne leginkább szükség.
Amit ellenérték gyanánt el tudnék fogadni, az a '19-es 1. kör, 19-es 2. kör, és a 20-as 1. kör. Ezzel kiegyeznék. Kérdés, hogy lenne-e olyan, aki ennyit adna egy DE-ért.
Ha meg nem lesz alku, akkor marad Bosa. Idén egyetlen egyetemi meccset néztem (többre sajnos nem volt időm), így konkrétan azt se tudom, milyen lesz a jövő évi class (annyit tudok, hogy a védőfalemberekből sok minőségi játékos érkezik).
Ha van ígéretes elkapó, arra valamilyen módon le kell csapni (persze nem 1/1-en, itt jön képbe a hátratrade). MLB-t simán lehet húzni akár 4. körben is, de 3. körben abszolút. CB, nos az megint 1. körös lehetőség.
O-line meg ha lesz rá mód, FA-ról kellene.
shagi0206
Ez max akkor lehet ellenérték, ha a 2019-es 1. kör mondjuk 1/4 (az 1/1-ből kiindulva). Én nem tudom, lesz-e olyan, aki belebuzul valamelyik QB-ba, de talán az Oaklandet le lehetne húzni. Igazából Bosa sem rossz gondolat, és akkor építsenek fel egy védelmet, ami karcol, csak akkor el kell cserélni Rosent egy 2. körért, és felállni egy UDFA-val, mert támadni úgysem fog a csapat jövőre sem
Wyatt
miért érzem úgy, hogy a Rosen cserével az a gondolat fordult meg a fejedben, hogy Brady utód? 😊
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Szerintem meg Bosa nagyon is kene. Kell valaki CC helyere.
Illetve O line FA-rol minden mennyisegben.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na csak összejön az az 1/1 😊

Mióta Cards fan vagyok erre még nem volt példa, pedig több mint 10 év telt el azóta 😊
silent7939
jó hát ez nem nagy szó 😀 10év az max 10 csapat, de hát a Rams-Browns mellett az 1/1re is nehezebb volt rámenni 😀


amúgy Bosa lenne a cél?
braxa88
Szerintem letrade lenne belőle. Bosa elférne persze, de legalább 5 poszt van ahova sokkal inkább kéne a boost (WR, G, OT, CB, MLB), így butaság lenne Bosát vinni. Persze kérdés mi az ellenérték.
Kexandro
Én sem gondolom, hogy Bosára lenne leginkább szükség.
Amit ellenérték gyanánt el tudnék fogadni, az a '19-es 1. kör, 19-es 2. kör, és a 20-as 1. kör. Ezzel kiegyeznék. Kérdés, hogy lenne-e olyan, aki ennyit adna egy DE-ért.
Ha meg nem lesz alku, akkor marad Bosa. Idén egyetlen egyetemi meccset néztem (többre sajnos nem volt időm), így konkrétan azt se tudom, milyen lesz a jövő évi class (annyit tudok, hogy a védőfalemberekből sok minőségi játékos érkezik).
Ha van ígéretes elkapó, arra valamilyen módon le kell csapni (persze nem 1/1-en, itt jön képbe a hátratrade). MLB-t simán lehet húzni akár 4. körben is, de 3. körben abszolút. CB, nos az megint 1. körös lehetőség.
O-line meg ha lesz rá mód, FA-ról kellene.
shagi0206
Ez max akkor lehet ellenérték, ha a 2019-es 1. kör mondjuk 1/4 (az 1/1-ből kiindulva). Én nem tudom, lesz-e olyan, aki belebuzul valamelyik QB-ba, de talán az Oaklandet le lehetne húzni. Igazából Bosa sem rossz gondolat, és akkor építsenek fel egy védelmet, ami karcol, csak akkor el kell cserélni Rosent egy 2. körért, és felállni egy UDFA-val, mert támadni úgysem fog a csapat jövőre sem

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Na csak összejön az az 1/1 😊

Mióta Cards fan vagyok erre még nem volt példa, pedig több mint 10 év telt el azóta 😊
silent7939
jó hát ez nem nagy szó 😀 10év az max 10 csapat, de hát a Rams-Browns mellett az 1/1re is nehezebb volt rámenni 😀


amúgy Bosa lenne a cél?
braxa88
Szerintem letrade lenne belőle. Bosa elférne persze, de legalább 5 poszt van ahova sokkal inkább kéne a boost (WR, G, OT, CB, MLB), így butaság lenne Bosát vinni. Persze kérdés mi az ellenérték.
Kexandro
Én sem gondolom, hogy Bosára lenne leginkább szükség.
Amit ellenérték gyanánt el tudnék fogadni, az a '19-es 1. kör, 19-es 2. kör, és a 20-as 1. kör. Ezzel kiegyeznék. Kérdés, hogy lenne-e olyan, aki ennyit adna egy DE-ért.
Ha meg nem lesz alku, akkor marad Bosa. Idén egyetlen egyetemi meccset néztem (többre sajnos nem volt időm), így konkrétan azt se tudom, milyen lesz a jövő évi class (annyit tudok, hogy a védőfalemberekből sok minőségi játékos érkezik).
Ha van ígéretes elkapó, arra valamilyen módon le kell csapni (persze nem 1/1-en, itt jön képbe a hátratrade). MLB-t simán lehet húzni akár 4. körben is, de 3. körben abszolút. CB, nos az megint 1. körös lehetőség.
O-line meg ha lesz rá mód, FA-ról kellene.
több mint 5 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Na csak összejön az az 1/1 😊

Mióta Cards fan vagyok erre még nem volt példa, pedig több mint 10 év telt el azóta 😊
silent7939
jó hát ez nem nagy szó 😀 10év az max 10 csapat, de hát a Rams-Browns mellett az 1/1re is nehezebb volt rámenni 😀


amúgy Bosa lenne a cél?
braxa88
Szerintem letrade lenne belőle. Bosa elférne persze, de legalább 5 poszt van ahova sokkal inkább kéne a boost (WR, G, OT, CB, MLB), így butaság lenne Bosát vinni. Persze kérdés mi az ellenérték.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na csak összejön az az 1/1 😊

Mióta Cards fan vagyok erre még nem volt példa, pedig több mint 10 év telt el azóta 😊
silent7939
jó hát ez nem nagy szó 😀 10év az max 10 csapat, de hát a Rams-Browns mellett az 1/1re is nehezebb volt rámenni 😀


amúgy Bosa lenne a cél?
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na csak összejön az az 1/1 😊

Mióta Cards fan vagyok erre még nem volt példa, pedig több mint 10 év telt el azóta 😊
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Rekordot döntött az Arizona Cardinals elkapója, Larry Fitzgerald is, aki a Detroit Lions elleni meccsen szerzett első elkapásával megelőzte Jerry Rice-ot, és már Fitzgeraldé a legtöbb elkapás az NFL történetében. Rice eddig 1281-gyel tartotta a csúcsot."

wow 😮 😀
Löfli
... a legtöbb elkapás az NFL történetében egy csapatban
braxa88
én tudom, az indexesek nem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
"Rekordot döntött az Arizona Cardinals elkapója, Larry Fitzgerald is, aki a Detroit Lions elleni meccsen szerzett első elkapásával megelőzte Jerry Rice-ot, és már Fitzgeraldé a legtöbb elkapás az NFL történetében. Rice eddig 1281-gyel tartotta a csúcsot."

wow 😮 😀
Löfli
... a legtöbb elkapás az NFL történetében egy csapatban
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Rekordot döntött az Arizona Cardinals elkapója, Larry Fitzgerald is, aki a Detroit Lions elleni meccsen szerzett első elkapásával megelőzte Jerry Rice-ot, és már Fitzgeraldé a legtöbb elkapás az NFL történetében. Rice eddig 1281-gyel tartotta a csúcsot."

wow 😮 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most hogy ilyen vastag a WR corps nem is reménykedtem benne hogy leigazoljuk Benjamint 😀
Clap-clap KEIM
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ha eddig szenvedés volt, akkor mi lesz így, hogy Fitzen kívül a kb egyetlen értelmes célpont is kiesik, és még tovább gyengül a fal 😕
Wyatt
A Packerst megvertük, ennél többre szerintem már senki nem számít a szezon maradékára. Jön még 4 sima vereség aztán annyi. Lehet építkezni.
csongi
Csak építkezni kellene, legalábbis építeni az eddig is borzalmasan szenvedő irányítót. Na most az eddig is gyenge fal és elkapósor mellett is gyenge statisztikákat hozott, ebből kiválik kb a két legjobb még, hát nincsenek jó érzéseim.

több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Na ha eddig szenvedés volt, akkor mi lesz így, hogy Fitzen kívül a kb egyetlen értelmes célpont is kiesik, és még tovább gyengül a fal 😕
Wyatt
A Packerst megvertük, ennél többre szerintem már senki nem számít a szezon maradékára. Jön még 4 sima vereség aztán annyi. Lehet építkezni.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ha eddig szenvedés volt, akkor mi lesz így, hogy Fitzen kívül a kb egyetlen értelmes célpont is kiesik, és még tovább gyengül a fal 😕

több mint 5 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na ha már kiszálltunk az 1/1-ért, van még két kevésbé jó hír Iupati (ki gondolta volna?) és Kirk is IR-re került.
Iupati egy újabb IR sérülést szenvedett (most térdsérülés, nem emlékszek, hogy korábban volt már hasonló). Esélyes, hogy most volt utoljára Cardinals játékos (meg lehet NFL is)
Kirk-nek lábtörése van, ami egy hatalmas veszteség, elnézve az eddig sem túl veretes WR sorunkat. Ráadásul a sérüléseken belül a lábtöréseknél van a legnagyobb hajlam, hogy visszaesik a teljesítmény (nem tudom ez hány %, fordítottam és nem volt odaírva).
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adams elkapasanak pillanata utan kellene kirugni a hc-t
Wyatt
A Cardinalséra gondoltam, de a végeredmény fényében ez is érthető 😊

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Basszus, ennyit az 1/1-ről 😊
csongi
köszi!

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula srácok!

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát Pintyőkék, ez nagy győzelem volt, hatalmas gratula. Kiszálltok az 1/1 harcból?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
GYŐŐZELEM!!! 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Basszus, ennyit az 1/1-ről 😊