Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Lassan kezdődhet a "hova lesz eltradelve Rosen" agyalás?
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1101876624566317058
iktriad
A hova az a kisebbik gond. A kérdés az, hogy mit kapunk érte? Már ha tényleg jön Murray. Bár én nem bízom benne, hogy megváltaná a világot.
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Lassan kezdődhet a "hova lesz eltradelve Rosen" agyalás?
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1101876624566317058
iktriad
A Redskins egy erdeklodo
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan kezdődhet a "hova lesz eltradelve Rosen" agyalás?
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1101876624566317058
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Egy 6. es harom 7. koros kompenzacios picket kapunk. Illetve nalunk kothet ki Mr Irrelevans is.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
@JohnnysFootball
While he’s not expected to hit the open market, the Cardinals are prepared to make FA LB CJ Mosley the highest paid LB in football if he does
Gondolom az ilyesmi azért szivárog ki, nehogy aláírjon valamit Fa előtt. Amúgy nem lenne rossz. Nem vagyok biztos benne, hogy top pénzt ér, de hosszú idő után lenne egy valódi középső LB-nk. Minter nem volt egy nagy ász, de sokkal jobban működött a védelem mikor játszott. Kérdés az O-Line-ra mennyi erőforrás maradna így.
andree
az utolsó top kategóriás LB-nk Washington volt. Csak az is fontosabbnak tartotta tönkretenni a karrierjét.
shagi0206
Bucannon eleg jol indult, igaz o LB/S hibrid. Aztan szepen visszaesett o is (meg a jatekideje is) :/

TE temahoz:
Seals-Jones-al mi lett? Tavaly szezon elott eleg sokat olvastam rola, hogy o lehet a No. 1 TE-tek, meg hogy nagy szezonja lehet.
Gresham durva, hogy meg a ligaban van egyaltalan. Soha nem volt egy jo jatekos, max atlag.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az már stat 😀

 twitter.com/kentsomers/status/1098681141509337088


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
@JohnnysFootball
While he’s not expected to hit the open market, the Cardinals are prepared to make FA LB CJ Mosley the highest paid LB in football if he does
Gondolom az ilyesmi azért szivárog ki, nehogy aláírjon valamit Fa előtt. Amúgy nem lenne rossz. Nem vagyok biztos benne, hogy top pénzt ér, de hosszú idő után lenne egy valódi középső LB-nk. Minter nem volt egy nagy ász, de sokkal jobban működött a védelem mikor játszott. Kérdés az O-Line-ra mennyi erőforrás maradna így.
andree
az utolsó top kategóriás LB-nk Washington volt. Csak az is fontosabbnak tartotta tönkretenni a karrierjét.
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 663
@JohnnysFootball
While he’s not expected to hit the open market, the Cardinals are prepared to make FA LB CJ Mosley the highest paid LB in football if he does
Gondolom az ilyesmi azért szivárog ki, nehogy aláírjon valamit Fa előtt. Amúgy nem lenne rossz. Nem vagyok biztos benne, hogy top pénzt ér, de hosszú idő után lenne egy valódi középső LB-nk. Minter nem volt egy nagy ász, de sokkal jobban működött a védelem mikor játszott. Kérdés az O-Line-ra mennyi erőforrás maradna így.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Ha Gresham megy a levesbe, akkor máris sexyb move ez a Clay igazolás, mert akkor 750K-ért van egy TE aki még akár jó is lehet, szemben azzal aki csak lehetett volna 😀
silent7939
Gresham igazán mehetne a picsába, már 2 éve legalább várom a cutolását. Több kárt okoz, mint hasznot. Nem tudom mi a lóf.szt keres még a csapatban.
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ha Gresham megy a levesbe, akkor máris sexyb move ez a Clay igazolás, mert akkor 750K-ért van egy TE aki még akár jó is lehet, szemben azzal aki csak lehetett volna 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nehéz kérdés, de Rosen miatt örülnék neki 😊

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Mondjuk attól függetlenül, hogy saját csapatnál ódzkodnék tőle, azért megnézném itt Antonio Brownt, hatalmas segítséget adhatna Rosennek
Wyatt
Ez tény (és Vegas még minket is tart a legnagyobb esélyesnek a szerződtetésére), de én sem biztos, hogy örülnék a jelenlétének.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk attól függetlenül, hogy saját csapatnál ódzkodnék tőle, azért megnézném itt Antonio Brownt, hatalmas segítséget adhatna Rosennek

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Minden szemetet begyűjtötök 😁
gabokocka
Hát tight end kellett, mint egy falat kenyér. Hogy ő most megoldás lesz-e...
Blokkolásra mindenesetre jó lehet, amilyen gyenge a fal, el is fér minden segítség
Wyatt
A szomorú, hogy még elkapásokban is sokkal többet tudott felmutatni karrierje során, mint az elmúlt kb 10 év TE-jei nálunk.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minden szemetet begyűjtötök 😁
gabokocka
Hát tight end kellett, mint egy falat kenyér. Hogy ő most megoldás lesz-e...
Blokkolásra mindenesetre jó lehet, amilyen gyenge a fal, el is fér minden segítség

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Minden szemetet begyűjtötök 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Érkezett Charles Clay 1 évre, 3,25 misiért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó nagy csend van, megtöröm Rosen bácsi pusztító erejével:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/51040001_1865961380181277_4417691715512077013_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=kRYatlZsIKgAX-_3Heb&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDnZATqzVO3pXOQ0_pXUZthEdoQsbCyhM9DTIBHiXoo9Q&oe=6609F0A6
Josh Rosen on Instagram: "“Dude, the NFL doesn’t test for this stuff, I promise man”"
25K likes, 371 comments - josh3rosen on February 17, 2019: "“Dude, the NFL doesn’t test for this stuff, I promise man”"

több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 663
Mi a véleményetek, milyen rendszerben fog majd játszani a védelem? remélem visszatérünk a 3-4 es felállásra. Fényévekkel jobb volt a csapat, mint 4-3-ban. Ráadásul ha kihúzzuk Bosa-t, akkor játszhatna szerintem DE-t. És már kész is egy brutál védelem. OLB -nek olcsón visszahoznánk Goldent középen meg maradna ( ha lehet olcsón) a Bucannon, Reddick duót, esetleg felcserélve az első kör végére húzhatnánk egy kompetens ILB talán. A passz siettetés nem lenne rossz az biztos. Golden, Bosa, Jones, és középen ott lenne még bliccelni Reddick is, ha minden kötél szakad. Mondjuk lehet nem ILB kellene, hanem inkább a class erőssége miatt inkább egy DT középre. Bár nem ismerem a DT class-t, de erősnek mondják.A CB páros megvan, szerintem Alfordot szélre szánják, slotba meg ott van Ford, vagy alkalomadtán Baker, a S páros pedig lehetne a Swearinger, Bethea duó. Estleg egy S húzás a 5. 6. körben. A többi pick mehet a támadó falba, hátha beválik valaki.
Leon78
Jöjjön Bosa és 4–3. A szélen Chandler Jonesszal ketten kicsit állat párost tolhetnak majd, talán a Buccanonhoz hasonló tömegű LB-knek is jobb a 4–3-as felállás, meg Reddicknek is jobb lehet

DT jöhetne, igen, akár a 2/1-gyel is, és akkor a védelem pöpecnek tűnik, de ez esetben FA-n legalább két használható támadó (OL+célpont valamilyen felosztásban), 3/1-gyel még egy OT akár vagy elkapó, kéne tight end is, szal ha az első két kör védelem, akkor az FA-n nagyon rá kellene feküdni azért a támadókra, mert különben a fasza védelemmel együtt is cseszheti a csapat
Wyatt
Az előző szezon 4-3-as küszködésében pont az bizonyosodott be, hogy egyik említett játékosnak se jön be ez a felállás. Én nyomatnám a 3-4et, húznék egy klasszikus 3-4DE-t az első körben(ha van valami hátra csere, akkor a 4-5 első körös kaliberű DT közül valakit, ha nincs akkor Williamst). A védelem pár rotációt kiegészítő ember megszerzésével így kb kész lenne, lehetne költeni az erőforrásokat a támadósor megreformálására.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi a véleményetek, milyen rendszerben fog majd játszani a védelem? remélem visszatérünk a 3-4 es felállásra. Fényévekkel jobb volt a csapat, mint 4-3-ban. Ráadásul ha kihúzzuk Bosa-t, akkor játszhatna szerintem DE-t. És már kész is egy brutál védelem. OLB -nek olcsón visszahoznánk Goldent középen meg maradna ( ha lehet olcsón) a Bucannon, Reddick duót, esetleg felcserélve az első kör végére húzhatnánk egy kompetens ILB talán. A passz siettetés nem lenne rossz az biztos. Golden, Bosa, Jones, és középen ott lenne még bliccelni Reddick is, ha minden kötél szakad. Mondjuk lehet nem ILB kellene, hanem inkább a class erőssége miatt inkább egy DT középre. Bár nem ismerem a DT class-t, de erősnek mondják.A CB páros megvan, szerintem Alfordot szélre szánják, slotba meg ott van Ford, vagy alkalomadtán Baker, a S páros pedig lehetne a Swearinger, Bethea duó. Estleg egy S húzás a 5. 6. körben. A többi pick mehet a támadó falba, hátha beválik valaki.
Leon78
Jöjjön Bosa és 4–3. A szélen Chandler Jonesszal ketten kicsit állat párost tolhetnak majd, talán a Buccanonhoz hasonló tömegű LB-knek is jobb a 4–3-as felállás, meg Reddicknek is jobb lehet

DT jöhetne, igen, akár a 2/1-gyel is, és akkor a védelem pöpecnek tűnik, de ez esetben FA-n legalább két használható támadó (OL+célpont valamilyen felosztásban), 3/1-gyel még egy OT akár vagy elkapó, kéne tight end is, szal ha az első két kör védelem, akkor az FA-n nagyon rá kellene feküdni azért a támadókra, mert különben a fasza védelemmel együtt is cseszheti a csapat

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Mi a véleményetek, milyen rendszerben fog majd játszani a védelem? remélem visszatérünk a 3-4 es felállásra. Fényévekkel jobb volt a csapat, mint 4-3-ban. Ráadásul ha kihúzzuk Bosa-t, akkor játszhatna szerintem DE-t. És már kész is egy brutál védelem. OLB -nek olcsón visszahoznánk Goldent középen meg maradna ( ha lehet olcsón) a Bucannon, Reddick duót, esetleg felcserélve az első kör végére húzhatnánk egy kompetens ILB talán. A passz siettetés nem lenne rossz az biztos. Golden, Bosa, Jones, és középen ott lenne még bliccelni Reddick is, ha minden kötél szakad. Mondjuk lehet nem ILB kellene, hanem inkább a class erőssége miatt inkább egy DT középre. Bár nem ismerem a DT class-t, de erősnek mondják.A CB páros megvan, szerintem Alfordot szélre szánják, slotba meg ott van Ford, vagy alkalomadtán Baker, a S páros pedig lehetne a Swearinger, Bethea duó. Estleg egy S húzás a 5. 6. körben. A többi pick mehet a támadó falba, hátha beválik valaki.
Leon78
Bosa egy 3-4 es védelemben OLB passzsiettetőnek lenne a legjobb. 3-4-es DE-hez szerintem kevés a súlya
kapitnono
Inkább Allen jobb OLB 3-4-hez. Bosa nekem tipikus Leo.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Mi a véleményetek, milyen rendszerben fog majd játszani a védelem? remélem visszatérünk a 3-4 es felállásra. Fényévekkel jobb volt a csapat, mint 4-3-ban. Ráadásul ha kihúzzuk Bosa-t, akkor játszhatna szerintem DE-t. És már kész is egy brutál védelem. OLB -nek olcsón visszahoznánk Goldent középen meg maradna ( ha lehet olcsón) a Bucannon, Reddick duót, esetleg felcserélve az első kör végére húzhatnánk egy kompetens ILB talán. A passz siettetés nem lenne rossz az biztos. Golden, Bosa, Jones, és középen ott lenne még bliccelni Reddick is, ha minden kötél szakad. Mondjuk lehet nem ILB kellene, hanem inkább a class erőssége miatt inkább egy DT középre. Bár nem ismerem a DT class-t, de erősnek mondják.A CB páros megvan, szerintem Alfordot szélre szánják, slotba meg ott van Ford, vagy alkalomadtán Baker, a S páros pedig lehetne a Swearinger, Bethea duó. Estleg egy S húzás a 5. 6. körben. A többi pick mehet a támadó falba, hátha beválik valaki.
Leon78
Bosa egy 3-4 es védelemben OLB passzsiettetőnek lenne a legjobb. 3-4-es DE-hez szerintem kevés a súlya


több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Mi a véleményetek, milyen rendszerben fog majd játszani a védelem? remélem visszatérünk a 3-4 es felállásra. Fényévekkel jobb volt a csapat, mint 4-3-ban. Ráadásul ha kihúzzuk Bosa-t, akkor játszhatna szerintem DE-t. És már kész is egy brutál védelem. OLB -nek olcsón visszahoznánk Goldent középen meg maradna ( ha lehet olcsón) a Bucannon, Reddick duót, esetleg felcserélve az első kör végére húzhatnánk egy kompetens ILB talán. A passz siettetés nem lenne rossz az biztos. Golden, Bosa, Jones, és középen ott lenne még bliccelni Reddick is, ha minden kötél szakad. Mondjuk lehet nem ILB kellene, hanem inkább a class erőssége miatt inkább egy DT középre. Bár nem ismerem a DT class-t, de erősnek mondják.A CB páros megvan, szerintem Alfordot szélre szánják, slotba meg ott van Ford, vagy alkalomadtán Baker, a S páros pedig lehetne a Swearinger, Bethea duó. Estleg egy S húzás a 5. 6. körben. A többi pick mehet a támadó falba, hátha beválik valaki.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Leigazoltuk Robert Alford CB-t, 3 évre, 22,5 misiért. 2 év után ki lehet vágni olcsón, szóval annyira nem rossz deal ez, de ebben a szezonban nem volt valami jó, szóval remélem max slot CB lesz.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát én is, pláne a teljesítménybeli visszaesést nézve azért ez így kicsit húzós. De valamivel meg kellett győzni :d
Wyatt
Soha nem volt az a pénzéhes figura, mint sokan a ligában, meg már szénné kereste magát, úgyhogy szerintem kevesebbért is maradt volna.
Persze gombokért nyilván ő sem kockáztatta volna még egy évig az egészségét.