Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem gondoltam volna...
Félek hogy nagy égés lesz ebből, viszont Rosen jó lenne ha maradna és megverekedne a helyéért, adott esetben még az értéke is nőhet így.
Metcalf amúgy király lenne 2/1-re, de lehet van valami gond vele hogy ennyit csúszott. Útvonalfutásban a legjobbtól tanulhatna még egy évig.. 😊
Kexandro
Murray elé lehet egy O-Line kéne mint egy elkapó aki nem tud elszakadni.
Toca
Hoztak RT-t és RG-t, ha Metcalf valamiben jó lehet, az az elszakadás. Csak okosan kell használni, azt nézni, miben lehet jó, nem azt, hogy miben nem


több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 951
Hát nem gondoltam volna...
Félek hogy nagy égés lesz ebből, viszont Rosen jó lenne ha maradna és megverekedne a helyéért, adott esetben még az értéke is nőhet így.
Metcalf amúgy király lenne 2/1-re, de lehet van valami gond vele hogy ennyit csúszott. Útvonalfutásban a legjobbtól tanulhatna még egy évig.. 😊
Kexandro
Es ha megverekszik és megnyeri, akkor mi a retket csinaltok az 1/1-re huzott qbval?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Hát nem gondoltam volna...
Félek hogy nagy égés lesz ebből, viszont Rosen jó lenne ha maradna és megverekedne a helyéért, adott esetben még az értéke is nőhet így.
Metcalf amúgy király lenne 2/1-re, de lehet van valami gond vele hogy ennyit csúszott. Útvonalfutásban a legjobbtól tanulhatna még egy évig.. 😊
Kexandro
Murray elé lehet egy O-Line kéne mint egy elkapó aki nem tud elszakadni.
Toca
Ezzel egyet tudok érteni, de várhatóan gyors, rövid passzos rendszert fogunk játszani, amihez egy átlagos fal is elég lehet.

Amúgy Rosen értéke talán ezekben a napokban lehet leginkább mélyen, szép lassan megint emelkedni fog ahogy egyre több QB sérül le vagy ég meg.

Szerkesztette: Kexandro
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Hát nem gondoltam volna...
Félek hogy nagy égés lesz ebből, viszont Rosen jó lenne ha maradna és megverekedne a helyéért, adott esetben még az értéke is nőhet így.
Metcalf amúgy király lenne 2/1-re, de lehet van valami gond vele hogy ennyit csúszott. Útvonalfutásban a legjobbtól tanulhatna még egy évig.. 😊
Kexandro
Murray elé lehet egy O-Line kéne mint egy elkapó aki nem tud elszakadni.
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Én amúgy inkább A.J Brown párti vagyok elkapó ügyben. A legjobb lenne letrade-elni egy 10 helyet és ott kihúzni, persze Metcalf kihúzása esetén se fogok sírni.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
El kellett volna cserélni a draft előtt, azzal, hogy a Giants és a Skins is húzott QB-t, most kb nulla a trade értéke.
Rosteren tartani nem lehet, mert az hülyén nézne ki és az öltözőben se venné ki túl jól magát. Most kb azt látom bele, hogy valaki elviszi a 40 közeli kezdő mögé cserének egy negyedik körért. De ezt még a mai nap előtt meg kéne húzni, mert aztán kiviszik Lockot, Griert, és még ez se fog összejönni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Hát nem gondoltam volna...
Félek hogy nagy égés lesz ebből, viszont Rosen jó lenne ha maradna és megverekedne a helyéért, adott esetben még az értéke is nőhet így.
Metcalf amúgy király lenne 2/1-re, de lehet van valami gond vele hogy ennyit csúszott. Útvonalfutásban a legjobbtól tanulhatna még egy évig.. 😊
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 951
Ez a tweet se állta ki az idők próbáját...
 twitter.com/AZCardinals/status/1095434489470214149
Szegény Rosen.
iktriad
most teszik tönkre a gyereket. A helyében kurvára hold outra mennék.
Amadeus
Én meg a Patsbe 😊)
Wyatt
Amúgy ott fog kikötni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a tweet se állta ki az idők próbáját...
 twitter.com/AZCardinals/status/1095434489470214149
Szegény Rosen.
iktriad
most teszik tönkre a gyereket. A helyében kurvára hold outra mennék.
Amadeus
Én meg a Patsbe 😊)

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 951
Ez a tweet se állta ki az idők próbáját...
 twitter.com/AZCardinals/status/1095434489470214149
Szegény Rosen.
iktriad
most teszik tönkre a gyereket. A helyében kurvára hold outra mennék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Natloz Arizona Cardinals 296
Tudom, hogy mindenki Murray-t jósolta ide,de azért én bíztam benne, hogy borítják Keim-ék a papírformát, de sajnos nem...
Csak nehogy mi legyünk az új Browns.
De hogy ezek után mit tudnak kezdeni Rosennel... Félek tőle, hogy semmit.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a tweet se állta ki az idők próbáját...
 twitter.com/AZCardinals/status/1095434489470214149
Szegény Rosen.
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Akkor most adjunk legalább 3 évet ennek az egésznek amit összehoztunk. Új edző, új irányító az első körben, következő év ugyan ez. Ilyet a nagyon kétségbeesett, nagyon rossz franchiseok szoktak csinálni. Ráadásul ez a dupla copycat ritkán jön be(A kevésbé sikeres McVay és a törpe Mahomes párosát próbáltuk összehozni szerintem). Amúgy ha bejön baromi izgalmas csapat leszünk. Nézegettem Kingsbury és Murrey videóit, és ha ez az izé tényleg működni fog, az fantasztikus. Az esélyeink viszont nem tetszenek.

A 2. körben szerintem is jöhet elkapó, lehetőleg ne valami ostoba fizikális szörnyszülött, hanem egy értelmes, jó route futó, aki tényleg tud segíteni beindítani ezt a rendszert. Rosent meg tartsuk meg ha még korai 2. kört se tudtunk kialkudni érte. Cousins se jött rosszul RG3 mögött.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Mit is mondhatnék...boldog nem vagyok (persze csak akkor lettem volna, ha hátratrade van). De ha már belevágtunk, akkor kell elkapó, kell O-line. 2. körben nem tudom milyen kaliberű falember van még, aki véd is valamit, és egészséges is tud maradni. Viszont: Metcalf nem ment ki az 1. körben. Lehet, hogy Ő lesz a 2/1?
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Na szoval Murrey, ha bevalik nagy huzas. Nem vagyok a fanja annak, hogy egy iranyito kore epuljon egy franchise, de ugy tunik nalunk ez lehet a terv. Bizom benne, hogy tudjuk mi tortenik. Kingsbury egyertelmu kerese lehetett. Keim pedig nyilvan tisztaban van vele, hogy, ha ez balul sul el, az a munkajaba kerul.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
DRAFT DAY! 😀

Mit vártok? 😊
emberke22
Bosa, szerintem 99% 😊. A Murray sztori tuti csak etetés volt. Hátra-csere is jo lenne, csak perpill nem látom melyik csapat akarna 1/1re feljönni.
Kexandro
szerintem meg a Bosa smokescreen. de ha ő is lenne továbbra sem érteném, hogy minek?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
DRAFT DAY! 😀

Mit vártok? 😊
emberke22
Vontae Mack.

több mint 5 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
DRAFT DAY! 😀

Mit vártok? 😊
emberke22
Bosa, szerintem 99% 😊. A Murray sztori tuti csak etetés volt. Hátra-csere is jo lenne, csak perpill nem látom melyik csapat akarna 1/1re feljönni.
több mint 5 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
DRAFT DAY! 😀

Mit vártok? 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
idei menetrend 1 prime time meccsel megspékelve Gerappáék ellen otthon a 9. héten.
több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Ha minden igaz, akkor visszaigazoltuk Guntert, gondolom apróért.
Egyébként én is így vagyok ezzel. Ha valaki hajlandó lenne megadni az 1/1 árát, akkor viheti, pláne ha az elejéről akarna előrejönni valaki a legelejére. 😊 Jó lenne, ha az 1. körben tudnánk még egyet választani, sőt akár 3 pickünk is lehet, ha feltradelünk a második elejéről. Sajnos elég kevés a potenciális trade partner. Szinte csak a Giants és az Oakland aki valós ajánlatot tudna adni. Mindenesetre izgalmas lesz a draft napja, legalábbis 15 percig. 😊
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Murray ma vizitál és állítólag az ügynöke is vele tart.
Beki
Nem kell vele foglalkozni 😊
Alapból nem volt sok opció az 1/1-re. Bosa volt az 1. név, aztán bejött a Murray saga. De én akkor is mind2-őt otthagynám, ha valaki többet ad az 1/1-ért, mint kellene 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Murray ma vizitál és állítólag az ügynöke is vele tart.
több mint 5 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Na egy ilyen draft, egy ilyen trade-el nem lenne utolsó, én kiegyeznék vele. 😊  www.drafttek.com/2019-NFL-Mock-Draft-Round1b.asp
Leon78
A Raidersnél se hülyék 😊
shagi0206
Azèrt ne zárjuk ki teljesen 😀
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Na egy ilyen draft, egy ilyen trade-el nem lenne utolsó, én kiegyeznék vele. 😊  www.drafttek.com/2019-NFL-Mock-Draft-Round1b.asp
Leon78
A Raidersnél se hülyék 😊