Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Washington State S Jalen Thompson was selected in the fifth round by the Arizona Cardinals, per source. (supplemental draft). - Schefter
Beki
Senkinek sem ért meg egy negyediket? Pfff...!
Jó üzelt ez szerintem az Arizonanak...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Washington State S Jalen Thompson was selected in the fifth round by the Arizona Cardinals, per source. (supplemental draft). - Schefter
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Amerson qka
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ikertornyok -)

 twitter.com/AZCardinals/status/1138144651964059648
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ha jol tudom jelenleg 1 kicker van a rostereteken, Gonzalez. Dawson tavaly IR-en fejezte be és jelenleg is FA - van valami hírmorzsa, hogy elégedett-e a vezetőség a kicker helyzettel, Gonzalez helye biztos?
alatriste
Szerintem elég biztos, jó meccsei voltak év végén, max camp bodyt hoznak mellé, 99%, hogy ő lesz ősszel is


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha jol tudom jelenleg 1 kicker van a rostereteken, Gonzalez. Dawson tavaly IR-en fejezte be és jelenleg is FA - van valami hírmorzsa, hogy elégedett-e a vezetőség a kicker helyzettel, Gonzalez helye biztos?


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Fasza, PP21-et eltiltották 6 meccsre tiltott teljesítményfokozó-szerek használata miatt...
Löfli
Russell Wilson belájkolta a hírt, majd délután kiment az edzőpályára, és kaján vigyorral az arcán gyakorolta kicsit a mély passzokat. Arizona jövünk! 😀
akdestroyer
miután futott 100 yardot előre-hátra? 😀
petey
Ifedivel az oldalán? Kizárt 😀


[
Arra a csapatra, amelyik nem húz fel falat a csapat legjobb játékosa elé. A közelmúlt csapatára gondoltam, nem a SB győztes csapatra, ahol főleg a védelemé volt az érdem. De az a védelem már csak nyomokban van meg. Ha az a csapategység leolvadni látszik, akkor húzzanak már fel valamit, ami talán többet tart 2 mp-nél.
shagi0206
Rajta vagyunk, csak idő kellett amíg ki tudtuk dobni a ballasztot!
Ui: Szeretünk Cable!
akdestroyer
hol egy dislike gomb, amikor kéne!?!
Pari
Hirtelen nem értettem, de aztán leesett. 😀

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Fasza, PP21-et eltiltották 6 meccsre tiltott teljesítményfokozó-szerek használata miatt...
Löfli
Russell Wilson belájkolta a hírt, majd délután kiment az edzőpályára, és kaján vigyorral az arcán gyakorolta kicsit a mély passzokat. Arizona jövünk! 😀
akdestroyer
miután futott 100 yardot előre-hátra? 😀

több mint 4 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
[
Arra a csapatra, amelyik nem húz fel falat a csapat legjobb játékosa elé. A közelmúlt csapatára gondoltam, nem a SB győztes csapatra, ahol főleg a védelemé volt az érdem. De az a védelem már csak nyomokban van meg. Ha az a csapategység leolvadni látszik, akkor húzzanak már fel valamit, ami talán többet tart 2 mp-nél.
shagi0206
Rajta vagyunk, csak idő kellett amíg ki tudtuk dobni a ballasztot!
Ui: Szeretünk Cable!
akdestroyer
hol egy dislike gomb, amikor kéne!?!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
[
Arra a csapatra, amelyik nem húz fel falat a csapat legjobb játékosa elé. A közelmúlt csapatára gondoltam, nem a SB győztes csapatra, ahol főleg a védelemé volt az érdem. De az a védelem már csak nyomokban van meg. Ha az a csapategység leolvadni látszik, akkor húzzanak már fel valamit, ami talán többet tart 2 mp-nél.
shagi0206
Rajta vagyunk, csak idő kellett amíg ki tudtuk dobni a ballasztot!
Ui: Szeretünk Cable!

több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
azért nem szeretnénk végigjárni a brownsi utat. Váljon csak be Murray, aki köré lehetne építeni egy csapatot. Nektek is bevált Wilson (bár a csapatépítés az már nem igazán ment), annyi a különbség, hogy Murray 1/1 lett, Wilson meg - ha jól emlékszem - 3. körös volt, így nyilván alacsonyabb volt vele szemben az elvárás.
shagi0206
Melyik csapatra gondolsz?

Amelyikkel 2 éven keresztül letérdepeltettük a komplett ligát (-1 meccs), vagy amelyik a vesztes SB óta 4/3 PO-ban ottvolt? 😀

Amire te gondolsz, az pl. Jeff Fisher Ramse, az a remekmű. Hue-t már nem is említem, mer az pont olyan, mint egy középszar lövésre látványosan elvetődni, vagy a földön fekvőbe belerúgni. Nem illik.
akdestroyer
Arra a csapatra, amelyik nem húz fel falat a csapat legjobb játékosa elé. A közelmúlt csapatára gondoltam, nem a SB győztes csapatra, ahol főleg a védelemé volt az érdem. De az a védelem már csak nyomokban van meg. Ha az a csapategység leolvadni látszik, akkor húzzanak már fel valamit, ami talán többet tart 2 mp-nél.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
azért nem szeretnénk végigjárni a brownsi utat. Váljon csak be Murray, aki köré lehetne építeni egy csapatot. Nektek is bevált Wilson (bár a csapatépítés az már nem igazán ment), annyi a különbség, hogy Murray 1/1 lett, Wilson meg - ha jól emlékszem - 3. körös volt, így nyilván alacsonyabb volt vele szemben az elvárás.
shagi0206
Melyik csapatra gondolsz?

Amelyikkel 2 éven keresztül letérdepeltettük a komplett ligát (-1 meccs), vagy amelyik a vesztes SB óta 4/3 PO-ban ottvolt? 😀

Amire te gondolsz, az pl. Jeff Fisher Ramse, az a remekmű. Hue-t már nem is említem, mer az pont olyan, mint egy középszar lövésre látványosan elvetődni, vagy a földön fekvőbe belerúgni. Nem illik.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
 fuzovelkifele.com/2019/05/a-papirforma-szerint-0-16-os-lesz-a-cardinals/
Érik az újabb 1/1...
Cardinalis
Nézd, sokak szemében Tua egy ritka kincs, még Murraynél is sokkal ígéretesebb, nincs minden évben ilyen QB, nektek meg az öletekbe hullana 1/1-re. Steal.

Ha meg nem válna be, akkor 2021-ben ott lesz Lawrence, aki konkrétan Luck óta a legígéretesebb QB prospect.

Érted, egy étteremben sem leszel okos attól, hogy kikérsz egy Cordon Bleu-t, akkor tudod csak kiválasztani a tuti kaját, ha előtte végigeszed az étlapot. 😊
akdestroyer
azért nem szeretnénk végigjárni a brownsi utat. Váljon csak be Murray, aki köré lehetne építeni egy csapatot. Nektek is bevált Wilson (bár a csapatépítés az már nem igazán ment), annyi a különbség, hogy Murray 1/1 lett, Wilson meg - ha jól emlékszem - 3. körös volt, így nyilván alacsonyabb volt vele szemben az elvárás.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
 fuzovelkifele.com/2019/05/a-papirforma-szerint-0-16-os-lesz-a-cardinals/
Érik az újabb 1/1...
Cardinalis
Nézd, sokak szemében Tua egy ritka kincs, még Murraynél is sokkal ígéretesebb, nincs minden évben ilyen QB, nektek meg az öletekbe hullana 1/1-re. Steal.

Ha meg nem válna be, akkor 2021-ben ott lesz Lawrence, aki konkrétan Luck óta a legígéretesebb QB prospect.

Érted, egy étteremben sem leszel okos attól, hogy kikérsz egy Cordon Bleu-t, akkor tudod csak kiválasztani a tuti kaját, ha előtte végigeszed az étlapot. 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
 fuzovelkifele.com/2019/05/a-papirforma-szerint-0-16-os-lesz-a-cardinals/
Érik az újabb 1/1...

THIS IS THE WAY
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Fasza, PP21-et eltiltották 6 meccsre tiltott teljesítményfokozó-szerek használata miatt...
Löfli
Russell Wilson belájkolta a hírt, majd délután kiment az edzőpályára, és kaján vigyorral az arcán gyakorolta kicsit a mély passzokat. Arizona jövünk! 😀

több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
PP is jo hulye
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fasza, PP21-et eltiltották 6 meccsre tiltott teljesítményfokozó-szerek használata miatt...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az tényleg egy jogos kérdés, hogy mikor fogjuk végre a támadófalat helyrehozni? Évek óta a nagy semmi ami ott van. Most se jött erősítés, Murray is csak szenvedni (meg főleg futkorászni) fog.
Lassan olyan az O-line helyzete nálunk, mint az egészségügy. Szar, úgy hogy van és senki se tudja hogyan kéne nekilátni, de az a baj hogy az akarat se látszik.

Szerkesztette: csongi
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Mondjuk Murraynél úgy voltak, hogy majd futkorászik ő is közben, mint Wilson, inkább hoznak neki elkapókat, hátha nem csak a drop lesz idén. Lehet ez nem rossz projekt
Wyatt
Nem lesz Wilson 2.
Az is egy orbitális csoda, hogy Wilson még nagyrészt megúszta komolyabb sérülés(ek) nélkül. Mi nem leszünk ilyen mákosak. És nekünk a védelmünk sem olyan, mint volt a Seahawksé pár évvel ezelőtt. A pozitív mérleg nagyon ne jusson eszébe senkinek (bár titkon reménykedem benne, hogy Kingsburry vmi csodát hoz). Elégedjünk meg azzal, hogy ha Murray biztató lesz, akkor ténylegesen megvan a franchise QB-nk.
Akibe szinte biztos vagyok, hogy jó lesz, az egyedül Murphy. Persze garancia erre sincs. A többiek meg vagy, vagy se.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Murraynél úgy voltak, hogy majd futkorászik ő is közben, mint Wilson, inkább hoznak neki elkapókat, hátha nem csak a drop lesz idén. Lehet ez nem rossz projekt

több mint 4 éve
harras Arizona Cardinals 515
Szerintem a támadófal egyre rosszabb márpedig ahogy néztem az elmúlt években a meccseket ezen a csapatrészen múlik a legtöbb (még a jó QB is csak szenved). Ehhez képest csalódott vagyok nagyon.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért ezt a Rosen cikket olvasni Cards fanként szörnyű lehet.
Amadeus
Melyiket?
silent7939
 fuzovelkifele.com/2019/05/josh-rosen-remalombol-cantonig/

több mint 4 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
azért ezt a Rosen cikket olvasni Cards fanként szörnyű lehet.
Amadeus
Melyiket?