Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Kivagtuk Suggst
#keimmustgo
Danny
Remélem elhozzuk
petey
Egyik legjobb Rolb meg mindig
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Kivagtuk Suggst
#keimmustgo
Danny
Remélem elhozzuk

több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Kivagtuk Suggst
#keimmustgo
több mint 4 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Kiegészítés: A védelem nem volt förtelmesen szar, csak az ellenfél támadói balfaszkodtak.
shagi0206
Ha még így is kikaptunk, akkor az nem azt jelenti, hogy pont hogy förtelmesen szarok voltak? 😊

Amúgy az utolsó drive kb az egész szezonunk kicsiben. Védelem és O-line egy kalap szar, Murray pedig remélem a következő szezonra kinövi ezt az értelmetlen, világtalan rohangálást, mert sokszor egészen megalázó playeket produkálunk így miatta.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Kiegészítés: A védelem nem volt förtelmesen szar, csak az ellenfél támadói balfaszkodtak.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Nem néztem konkrétan a mi meccsünket, redzoneban láttam mindent, amit mutattak. Hol is kezdjem. BORZALOM! Ez a meccs simán nyerhető lett volna, de a punt returnnél a ST játékosaink mintha tyúkszaron csúszkáltak volna...O-line ma is botrányos volt, ehhez társult Murray rohangáljunk fejvesztve játéka is - látható az utolsó driveban, 2 értelmetlen forgolódás hátrafelé, majd 3. downra egy interception -. A szezontól persze már nem kellett sokat várni meccs előtt sem, de nekem pl jól esett volna, ha a Steelersszel kibaszunk (gondolván a bukott SB-ra, afféle mini bosszúként).
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
 twitter.com/sbordow/status/1202688914655285249
Denverben is biztos volt, hogy megtarthatja az állását, a 2. éve után is. irigylem az önbizalmát. Máshogy mondjuk nem is lenne munkája egy ekkora kóklernek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Drake a hibás mindenért!

 twitter.com/KennyLegan/status/1202651314901192704


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Joseph (és Keim) takaroggy
Löfli
Keim alatt is rezeg a léc, de azt végképp nem értem VJ mit keres még nálunk. Volt két hete felkészülni az amúgy mostanság pont nem elit Ramsből...
A tegnapi meccs meg szerintem Kingsburyn is múlt: fogalmatlan playhívások, látszólag motiválatlan játékosok.
A "tökéletes" recept: Rookie QB, rookie HC, szar OL, fogalmatlan DC és védelem.
csongi
Az első hét meccs után pedig még volt rá esély, hogy végül nem lesz igaz, amit mindenki várt az idény előtt

több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Kicsit előrehoztam az offseasont...
Danny
- Az Isabella részt én nagyon nem adom, kb semmit nem mutatott egész szezonban, és nem véletlenül nem is volt sokat a pályán. Kirk szerintem sokat fejlődött, amikor egészséges volt jól játszott.
- Suggsnak ugy tudom nincs szerződése jövőre, csak foglal 2M cap hitet 2020ban is
- PP-t én nem adnám egy 3. körért, hiába botrány éve van idén. Nála már azt is figyelembe kell venni mennyit tett a csapatért és mekkora tehetség illetve vezéregyéniség. Persze jó ajánlat esetén mehet, de egy 3. kör bagó érte

A többivel egyetértek, #fireKeim #fireVJ
Kexandro
főleg úgy, hogy a Rams mit adott a Jagsnek Ramseyért. Persze nem pont ugyanaz a "kategória", mert Ramsey még fiatalabb, és idén mindenképpen jobb is, de a 3. kör az tényleg nudli érte.
shagi0206
Nem tudom, nekem valahogy bejott, amikor a palyan volt,

Ezzel nem voltam tisztaban, igy nezve vicc volt akkor az o kontaktusa is.

Hat nalam azert Ramsey boven PP elott van, All Pro jatekosrol beszelunk, aki 25 eves. O masfel evre erkezett (de szerintem kb mar akkor meg is egyeztek a hosszabb tavu szerzodesben), kimondottan azzal a szandekkal, hogy a bajnoki cimig mehessen vele a Rams. Ettol fuggetlenul a 3 pick, 2 first round irrealisan nagy ar volt erte, meg ugy is, hogy tudod, hogy valoszinuleg kor vege felere szolo draftjogok ezek.
Talan, ha az eltiltasa utan csereltuk volna el PP-t megert volna egy 1. kor veget, 2. kor elejet, de igy, egy gyenge szezon utan en biztosan nem adnek erte tobbet ezert a cap hitert.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Kicsit előrehoztam az offseasont...
Danny
- Az Isabella részt én nagyon nem adom, kb semmit nem mutatott egész szezonban, és nem véletlenül nem is volt sokat a pályán. Kirk szerintem sokat fejlődött, amikor egészséges volt jól játszott.
- Suggsnak ugy tudom nincs szerződése jövőre, csak foglal 2M cap hitet 2020ban is
- PP-t én nem adnám egy 3. körért, hiába botrány éve van idén. Nála már azt is figyelembe kell venni mennyit tett a csapatért és mekkora tehetség illetve vezéregyéniség. Persze jó ajánlat esetén mehet, de egy 3. kör bagó érte

A többivel egyetértek, #fireKeim #fireVJ
Kexandro
főleg úgy, hogy a Rams mit adott a Jagsnek Ramseyért. Persze nem pont ugyanaz a "kategória", mert Ramsey még fiatalabb, és idén mindenképpen jobb is, de a 3. kör az tényleg nudli érte.
több mint 4 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Kicsit előrehoztam az offseasont...
Danny
- Az Isabella részt én nagyon nem adom, kb semmit nem mutatott egész szezonban, és nem véletlenül nem is volt sokat a pályán. Kirk szerintem sokat fejlődött, amikor egészséges volt jól játszott.
- Suggsnak ugy tudom nincs szerződése jövőre, csak foglal 2M cap hitet 2020ban is
- PP-t én nem adnám egy 3. körért, hiába botrány éve van idén. Nála már azt is figyelembe kell venni mennyit tett a csapatért és mekkora tehetség illetve vezéregyéniség. Persze jó ajánlat esetén mehet, de egy 3. kör bagó érte

A többivel egyetértek, #fireKeim #fireVJ
több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Kicsit előrehoztam az offseasont...

Nagytakarítás kell. Keim, VJ mehetnek amerre látnak. Remélem lesz végre egy tökös GM, aki a jövő évi brutál cap spacet értelmesen használja fel. Kingsbury nálam azért nem írta le magát, sőt... Így utólag Murrayt biztos vagyok benne, hogy (szinte csak) az ő nyomására húztunk, megkapta a bizalmat és szerintem (bár vannak hibái), de él vele. OROY esélyes, 20-ak vagyunk P/G-ben (ami szerintem százszor többet elmond, mint a Y/G) gyakorlatilag OL nékül, és a D nem sokat tett azért, hogy ez az támadósor jó mezőnypozíciót és sok játékpercet kapjon. Persze, ezzel korántsem akarom méltatni a legénységet, de nem rossz szerintem annyira, mint amilyennek tegnap este tűnt. És Murray személyében a legkényesebb poszt hosszú távon megoldottnak látszik.
A WR corpból Pharoh Cooper megtartásának örülnék, Isabella (ő nagyon jó pick volt) mellett nekem ő tetszett a legjobban, Kirktől jobb évet vártam, mindenképp kell hozni egy fizikális elkapót, aki nem slotból indul, mint Fitz, arra az ő 11 M-es bére a pénzkidobás kategória. A TE poszt egy spread offenseben sokkal inkább a blokkolásra, mint az elkapásra van kihegyezve, ezért is hosszabbítottunk Maxx Williamssel, aki remek munkát végzett az idén, az offense egyik nagy erőssége volt szerintem. A futókat mondanám, hogy ilyen fal mögött borzalmasan nehéz értékelni, de a futásblokkolás kevésbé szörnyű, mint a passzblokkolás, ám az elég nyilvánvalónak tűnik, hogy jövőre Drake nem a sivatagban kezdi meg a szezont, Edmonds gyakorlatilag bagóért lehozza ugyan azt, egy épeszű GM sem adná meg Drakenek a milliókat, DJ pedig hozzánk van láncolva jövőre is. Eleve faszság ekkora szerződést adni futónak (oké, McCaffrey kivétel), ami szerencsére még rendesen át sem strukturálható.
A támadófal minősíthetetlen sajnos. Humphriesnek szerencsére lejár a szerződése, nagyon remélem, hogy nem óhajtunk neki pénzt adni, Justin Murray kb. ugyan azt hozta, csak tizedannyiért, őt egy nem a földtől elrugaszkodott összegért megérheti visszahozni backupnak, de a kezdő szinttől messze van. Pugh és Sweezy közül mindkettőnek van kontaktusa jövőre is, Sweezy biztosan ki fogja tölteni a következő évben is, de Pugh kérdőjeles (én nem tartanám meg ennyi pénzért), ők ketten nem voltak botrányosak (mondjuk jók se). Shipley kontaktusa jövőre nem él hála istennek, a leggyengébb tagja az OL-nek. Gyakorlatilag 3-4 hely kiadó ide, amit tudni fognak jól a menedzserek a tárgyalások során.

A védelem viszont totális botrány kategória. A vesszőfutást a védekezőfalnál kell keresni először. Nem érkezett megfelelő erősítés (vagy pótlás CC után) ide, Peters és Gunter mindketten közepes játékosok és Bullard sem jobb. Sajnos a védelemben a fallal hasonló a helyzet, mint a támadó oldalon. Nem minőségi játékosok alkotják, de ők legalább nem kerestek sokat. Viszont jövőre csak Petersnek van szerződése, aki amúgy a 3-asból a a legjobb. Muszáj erősíteni ezt a csapatrészt, én Gunter maradását sem bánnám, ha nem kerülne lényegesen többe, mint az idei juttatása. Kerr még járt a pályán ezen a poszton, de az ő megállapodása is lejár. Az ED poszt volt, ami prioritást élvezett az elmúlt időszakban, Chandler Jones (így utólag mekkora faszság volt nála az átstrukturálás) egészen parádés és remekül bevált, illetve Suggs teljesítménye is tetszik nekem, örülök, hogy ő is marad jövőre, ráadásul mindössze 2 M-es szerződéssel (ha ki nem találja, hogy visszavonul), Cassius Marh kár, hogy csak 2019-re írt alá. Hicks ügynöke azért jó munkát végzett, hogy a szezonja előtt alkudta ki a 10 M-es fizuját 2020-ra, a statjai brutálisak, főleg tudva, azt, ó hogy olyan emberek mellett játszik, mint Walker, vagy Reddick, akik teljesen fogalmatlanok, alkalmatlanok. Keim hozzá nem értésének ékes példája Reddick, aki a csapat messze leggyengébbje és összetenném a két kezem, ha valaki esetleg elvinné, hogy fogjunk 2 M-et cap spaceben.
PP utolsó éves szerződésbe kerül, 12,5 M-et spórolhatunk az elcserélésével, egy 3-5 körös picket valakinek csak megér, de összességében komoly baj van sajnos ezen a poszton is. Murphy nekem kicsit hype. Alford személyében van egy visszatérőnk, kérdéses, hogy őt kivágjuk-e 6 M cap spaceért cserébe (én kivágnám). Brock még a jobbak közé tartozott idén, de ő is szabad ügynök lesz a szezon végén. Budda Baker játéka nagyon kellett, hogy ez a védelem ne legyen teljesen használhatatlan, ő jövőre tuti csapattag lesz. A két Thompson szintén harmatosan teljesített, de mondom még egyszer nagyon nehéz megítélni bárkit is ilyen hulladék defenseben.

Gonzalezzel kimondottan elégedettek lehetünk, Lee is jól hozta amit kellett, bár 2 M-es sajnálnék rákölteni jövőre, összességében a ST egy pozitív csalódás volt, Jeff Rodgersnek jár a pacsi.

Ami nagyon fontos lesz az új DC-nek, hogy az évek óta fennálló TE problémára hozzon 1-2 megfelelő embert, akik képesek levédekezni. PP elküldését pedig muszáj lenne meghúzni, csak ezzel a manőverrel, a space növekedéssel és a lejáró szerződésekkel 82,5 M-nál (ha Pugh, Lee, Reddick és Alford is távozna ez az összeg 102 M, ami már majdnem Dolphins, Colts szint) tarthatunk, ami a következő évi keretre mehet (nem nehéz számolni, kereken 200 M lesz jövőre a cap space). Mindössze 34 játékos rendelkezik szerződéssel a következő évre (csak a Raidersnél kisebb, ott 32), szóval ez hiába néz ki jól, azért hamar el fog menni.
Ami még szintén mindenképp jó jel, hogy azok a játékosok, akik a csapat jobbjai, húzóemberei voltak, mint Murray, Jones, Baker, Hicks jövőre is élő megállapodással rendelkeznek. Valahogy így állunk 2020-ra:

QB: Murray, RB: Johnson, TE: Williams, WR1: ???, WR2: Kirk, SWR: Isabella
LT: ???, LG: (Pugh ?), C: ???, RG: Sweezy, RT: ???
RE: ???, NT: Peters, LE: ???
ROLB: Jones, ILB1: Hicks, ILB2: ???, LOLB: Suggs
CB1: (Peterson ?), SS: ?, FS: Baker, CB2: Murphy

Na talán kicsit gyorsan értékeltem ezt a szezont, vagy a franc tudja, mint látszik sok needünk lesz, de közel 100 M-mel a sapka alatt azért össze lehet hozni egy ütőképes brigádot még így is. Ha 23-27 M körüli szerződéssel behúzunk 2 használható T-t, 9-11 M-ért egy fizikális WR-t és további 27-31 M-ért egy DE, CB párost már nagyjából jók vagyunk és még mindig csak 64 M ment el, de könyörgöm, ne ilyen Humphries félék vegyenek fel közel 8 számjegyű összeget, vagy Reddick szaladgáljon totál vakon a pályán, mert rosszul leszek.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Joseph (és Keim) takaroggy
Löfli
Keim alatt is rezeg a léc, de azt végképp nem értem VJ mit keres még nálunk. Volt két hete felkészülni az amúgy mostanság pont nem elit Ramsből...
A tegnapi meccs meg szerintem Kingsburyn is múlt: fogalmatlan playhívások, látszólag motiválatlan játékosok.
A "tökéletes" recept: Rookie QB, rookie HC, szar OL, fogalmatlan DC és védelem.
csongi
VJ-t mi sem tudjuk mit keres a ligában, részvétünk 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Joseph (és Keim) takaroggy
Löfli
Keim alatt is rezeg a léc, de azt végképp nem értem VJ mit keres még nálunk. Volt két hete felkészülni az amúgy mostanság pont nem elit Ramsből...
A tegnapi meccs meg szerintem Kingsburyn is múlt: fogalmatlan playhívások, látszólag motiválatlan játékosok.
A "tökéletes" recept: Rookie QB, rookie HC, szar OL, fogalmatlan DC és védelem.

Szerkesztette: csongi
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Joseph (és Keim) takaroggy


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Asszem ez volt eddig a szezon mélypontja.
Mintha a pályán se lettünk volna...
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Eeennyi, meg egy bambi...

THIS IS THE WAY
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
azt hiszem a Murray hájpot kicsit pihentetni lehet a mai meccs alapján :/

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
TIPPMIKSZ!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
... Ügyes ez az irányító srác a pintyeknél.
Helmut Zimmer
Errol mar mi beszeltunk. En azota sem birom eleget nezni. Nyers a gyerek, de ahogy kilovi a bogyot, az valami gyilkos.
ulpianus
Vicces volt például, ahogy a mostani meccsen Kirk sisakráccsal próbálta elkapni Murray bombáját 😊 peeersze a nap belesütött a szemébe... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
... Ügyes ez az irányító srác a pintyeknél.
Helmut Zimmer
Errol mar mi beszeltunk. En azota sem birom eleget nezni. Nyers a gyerek, de ahogy kilovi a bogyot, az valami gyilkos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
DJ, PP es Vance Joseph voltak ma a legnagyobb gyenge pontok.
Danny
Na igen, öreg VJ mester mindig gyenge pont. De valahogy mégis mindig eladja magát. Hihetetlen egy figura 😀
roberto23
Jó, mi "megvettük" WIlkset is, mert jól tudta magát értékesíteni, de legalább akkora baklövés volt ő is, mint az OC társa, vagy most VJ. Ennyi erővel következő szezonra jöhet Hue Jackson HC-nek, vagy tőletek jöhet Elway GMnek (bár azt sem értem mit keres még nálatok).
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
DJ, PP es Vance Joseph voltak ma a legnagyobb gyenge pontok.
Danny
Na igen, öreg VJ mester mindig gyenge pont. De valahogy mégis mindig eladja magát. Hihetetlen egy figura 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Csak pozitívan: Fitz egykezese parádés volt, úgyszintén a fake punt trükkös játékunk, nomeg jó hogy betettem Kirk-et a fantasy kezdőmbe, szépen termelt 😊

THIS IS THE WAY