Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lehet követni valahol a díjazást?
Janek
Twitteren. (@nfl)
iktriad
gamepasson ?
Janek
Olyat még nem ettem. 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
lehet követni valahol a díjazást?
Janek
Twitteren. (@nfl)
iktriad
gamepasson ?

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lehet követni valahol a díjazást?
Janek
Twitteren. (@nfl)
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
lehet követni valahol a díjazást?

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

shagi0206
És az itt megfordult Edgerrin James révén van egy új részben Hall of Famer Cards játékos is.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 350
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 350
Matyi is örülhet, SB-t játszik. Csak kár, hogy nem velünk.
csongi
Suggs is 😀
Löfli
+ Xavier Williams is készülhet a SB-ra a Chiefsben
Rotációs vádőfalember(DT) volt nálunk nem is olyan rég három szezonon (2015-17) keresztül. Én azért követem kiemelt figyelemmel a karrierjét mert amikor a Cardinals jött Londonba játszani kitettem instagramra a jegyet pár #-el, mint #azcardinals #letsgocardinals és azt hittem leesik az állam amikor láttam hogy Xavier Williams lelikeolta hogy megyek a meccsre 😊
Más kérdés, hogy máig érzem a bűzét annak a 0-33-nak a Rams ellen 😀
emberke22
Ezek szerint Ő nem hallgatott Sonny Weaverre, hogy ne twitterezzen! 😊
több mint 4 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Matyi is örülhet, SB-t játszik. Csak kár, hogy nem velünk.
csongi
Suggs is 😀
Löfli
+ Xavier Williams is készülhet a SB-ra a Chiefsben
Rotációs vádőfalember(DT) volt nálunk nem is olyan rég három szezonon (2015-17) keresztül. Én azért követem kiemelt figyelemmel a karrierjét mert amikor a Cardinals jött Londonba játszani kitettem instagramra a jegyet pár #-el, mint #azcardinals #letsgocardinals és azt hittem leesik az állam amikor láttam hogy Xavier Williams lelikeolta hogy megyek a meccsre 😊
Más kérdés, hogy máig érzem a bűzét annak a 0-33-nak a Rams ellen 😀
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Csakhogy itt is nyoma legyen 😊
"Larry Fitzgerald kisebbségi tulajdonrészt szerzett a Phoenix Suns kosárcsapatban, ezzel Aaron Rodgers után a második NFL-játékos lett, aki NBA-csapatban szerzett tulajdonrészt."
(Fűzővel kifelé!)

THIS IS THE WAY
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 269 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Matyi is örülhet, SB-t játszik. Csak kár, hogy nem velünk.
csongi
Suggs is 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Matyi is örülhet, SB-t játszik. Csak kár, hogy nem velünk.
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677

jééé, most nézem, hogy ki dobta Fitznek az első TD-jét….!?
és tényleg 😊
 arizonasports.com/story/828957/best-images-of-larry-fitzgeralds-td-catches-15-years-after-his-1st/

THIS IS THE WAY
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Suggs is milyen jól járt hogy elfogadta a chiefst mert a ravenssel kiesett volna igy egy gyűrűje van.
Kitudja lehet Murray jővőre annyit lép előre mint Lamar és akkor jól jön egy olyan elkapó mint Fitz .
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Olyan nincs, hogy Fiztnél mínuszos. 😉 😛

Mit nem adnék azért, ha transfer deadline környékén, ha mondjuk ti véletlenül szrul állnátok, mi meg erōsen POra, akkor vhogy megszereznénk tőletek, esetleg hadd legyen még 1szer gyűrűre esélye, mert megérdemelné. 😊

Persze itt lenne az igazi.
dande
Ne kampányolj már itt ennyire előre Te! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 424 — Így remélem megfelelek nektek.....
Olyan nincs, hogy Fiztnél mínuszos. 😉 😛

Mit nem adnék azért, ha transfer deadline környékén, ha mondjuk ti véletlenül szrul állnátok, mi meg erōsen POra, akkor vhogy megszereznénk tőletek, esetleg hadd legyen még 1szer gyűrűre esélye, mert megérdemelné. 😊

Persze itt lenne az igazi.
több mint 4 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Fitz visszatér!
dande
Thank god!!
Btw a szerződés részleteit majd bemásolhatná valaki, mert félek brutálisan megfizettük idén is. Na nem mintha nem érdemelne meg minden centet, viszont a jövő csapatában nem feltétlen érdemes a múltra költeni a cap space-ünket.
Amúgy nagyon örülök hogy marad, de félek a fizetése majd picit keserédessé teszi ezt 😊
Kexandro
Kb. 30 csapat szurkolói odáig lennének egy ilyen ~10M$/year elkapóért...
nagir
12M körül fog kapni, de nem akarok amúgy belemenni mert abszolút megérdemli és óriási rajongója vagyok.
Az üzenetem annak szólt hogy ez már picit az a szitu amikor a csapatnak kezdi kevésbé megérni üzletileg egy ekkora sztár megtartása, mert számokban nem hozza azt amennyit kér. Elengedni nyilván nem lehet.
Fáj ezt leírni mert imádom a faszit és a teljesítménye alapján nem is érzem hogy vissza kéne vonulnia, de ez az utolsó pár év anyagilag elég gyakran mínuszos az ekkora sztároknál, lásd Suggs (Ravens), Brady csak az elmúlt évből.

Na mindegy, Fitz for president 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Fitz visszatér!
dande
Thank god!!
Btw a szerződés részleteit majd bemásolhatná valaki, mert félek brutálisan megfizettük idén is. Na nem mintha nem érdemelne meg minden centet, viszont a jövő csapatában nem feltétlen érdemes a múltra költeni a cap space-ünket.
Amúgy nagyon örülök hogy marad, de félek a fizetése majd picit keserédessé teszi ezt 😊
Kexandro
Kb. 30 csapat szurkolói odáig lennének egy ilyen ~10M$/year elkapóért...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
YESSSS!!!
 www.facebook.com/arizonacardinals/videos/526466421553288/

THIS IS THE WAY
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 350
Fitz visszatér!
dande
Thank god!!
Btw a szerződés részleteit majd bemásolhatná valaki, mert félek brutálisan megfizettük idén is. Na nem mintha nem érdemelne meg minden centet, viszont a jövő csapatában nem feltétlen érdemes a múltra költeni a cap space-ünket.
Amúgy nagyon örülök hogy marad, de félek a fizetése majd picit keserédessé teszi ezt 😊
Kexandro
A cap ha jól emlékszem alapból nem lesz gáz, lesz mit költeni. És nem rajta kell spórolni, hanem a balfasz játékosainkon, mert sajnos abból van sok.
Alapból az, hogy QB-ra nem költünk dollárhegyeket, már egy rohadt nagy előny.
több mint 4 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Fitz visszatér!
dande
Thank god!!
Btw a szerződés részleteit majd bemásolhatná valaki, mert félek brutálisan megfizettük idén is. Na nem mintha nem érdemelne meg minden centet, viszont a jövő csapatában nem feltétlen érdemes a múltra költeni a cap space-ünket.
Amúgy nagyon örülök hogy marad, de félek a fizetése majd picit keserédessé teszi ezt 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 424 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fitz visszatér!
több mint 4 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
 www.azcardinals.com/news/chandler-jones-named-nfc-defensive-player-of-year-by-nfl-committee-of-101
Hurrá!

Szerkesztette: csongi
több mint 4 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Belegondoltatok, hogy a most draftra érkezők kb 10 évesek voltak amikor mi az eddigi egyetlen Super Bowlunkat játszottuk?

Csak egy random tény, ami eszembe jutott... 😊
több mint 4 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Bébi Yoda cukiság Mand-ARI-nlorien módra 😎
Elvan a gyerek ha jácccik 😂

THIS IS THE WAY