Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 3 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Király a sorsolásunk, a kövi 3 ellenfél a Lions, Panthers, Jets, talán a három legrosszabb (legreménytelenebb) csapat jelenleg. Nem teszek szmájlit, nehogy eljinxeljem a dolgot.

 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-2-4/
csongi
Sikerült a jinx, jól van 😕
csongi
Hát annyira jó lett, hogy szerintem a 2-4 lesz a 6-0 helyett meg. :S
Rozo
mondanám, hogy a Jetset illene elverni, mert tőlük kikapni már kb ultragáz lenne, de már nem merek fogadkozni 😀
shagi0206
Hivatalos FB oldalon az eredmény alá írta valaki, hogy sajnos a csapat mindig az aktuális ellenfél vélt szintjén játszik. Hát sajnos igaza van. Könnyen nyerhető meccseket eldobálja a csapat, a nehezeket vagy kilátástalanokat meg megnyeri vagy legalább egy jó meccset tol. :S
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 352
Király a sorsolásunk, a kövi 3 ellenfél a Lions, Panthers, Jets, talán a három legrosszabb (legreménytelenebb) csapat jelenleg. Nem teszek szmájlit, nehogy eljinxeljem a dolgot.

 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-2-4/
csongi
Sikerült a jinx, jól van 😕
csongi
Hát annyira jó lett, hogy szerintem a 2-4 lesz a 6-0 helyett meg. :S
Rozo
mondanám, hogy a Jetset illene elverni, mert tőlük kikapni már kb ultragáz lenne, de már nem merek fogadkozni 😀
több mint 3 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Király a sorsolásunk, a kövi 3 ellenfél a Lions, Panthers, Jets, talán a három legrosszabb (legreménytelenebb) csapat jelenleg. Nem teszek szmájlit, nehogy eljinxeljem a dolgot.

 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-2-4/
csongi
Sikerült a jinx, jól van 😕
csongi
Hát annyira jó lett, hogy szerintem a 2-4 lesz a 6-0 helyett meg. :S
több mint 3 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
133 passzolt yds vs 444 totál yds... vaaanak itten gondok a laszti mindkét oldalán... 😕

THIS IS THE WAY
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 352
Azért valljuk be a retek D# mellett Kingsbury rendszere is kezd megbukni; gyakorlatilag Murray futásai tartják életben a drivejaink jelentős részét, ami picit esetleges azért.
Hopkins szerencsétlen 2-3 útvonalat fut folyamatosan, vagy épp erőltetjük a 2-3 yardos screeneket amikből még az életben nem jött össze 8 yardnál több. Futás / runblock abszolút nem működik idén.

Nekem az elejétől feltűnő volt hogy Murray nem az a vezéregyéniség (játékban még talán-talán, de személyiségben abszolút nem) aki egy franchise élére állna, viszont félek hogy ennek nem lesznek következményei a front office részéről, és nézhetjük a mai performanszot még jó darabig.
Kövezzetek meg, de szerintem a Kingsbury-Murray vonal zsákutca, és ha ez be is igazolódik akkor Keimnek is annyi.
Kexandro
Én azért nem vagyok ennyire borúlátó, de tény, hogy a 2. hét után valami félrement. Azt hittem a Lions elleni csak egy botlás volt, de úgy tűnik, talán komolyabb gondok is vannak.
csongi
Igazság szerint a niners elleni győzelem volt az, ami miatt elkezdhettünk bizakodni, hogy na, itt akármi is lehet idén. A Washington nem egy acélos csapat, őket illett is megverni. A Lions sem erős, gondoltam kb kérdés sem kellene legyen a győzelmünk, de a védelem is katasztrófa volt, meg Murrayt is adakozó kedvében láthattuk.
Ma ugyan interceptiont nem dobott, viszont semmi kreativitás nem volt a támadásainkban. A védelem meg ma valami förtelmesen ocsmány volt. Remélem ez volt VJ utolsó meccse a vonal mellett nálunk.
több mint 3 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért valljuk be a retek D# mellett Kingsbury rendszere is kezd megbukni; gyakorlatilag Murray futásai tartják életben a drivejaink jelentős részét, ami picit esetleges azért.
Hopkins szerencsétlen 2-3 útvonalat fut folyamatosan, vagy épp erőltetjük a 2-3 yardos screeneket amikből még az életben nem jött össze 8 yardnál több. Futás / runblock abszolút nem működik idén.

Nekem az elejétől feltűnő volt hogy Murray nem az a vezéregyéniség (játékban még talán-talán, de személyiségben abszolút nem) aki egy franchise élére állna, viszont félek hogy ennek nem lesznek következményei a front office részéről, és nézhetjük a mai performanszot még jó darabig.
Kövezzetek meg, de szerintem a Kingsbury-Murray vonal zsákutca, és ha ez be is igazolódik akkor Keimnek is annyi.
Kexandro
Én azért nem vagyok ennyire borúlátó, de tény, hogy a 2. hét után valami félrement. Azt hittem a Lions elleni csak egy botlás volt, de úgy tűnik, talán komolyabb gondok is vannak.
több mint 3 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Azért valljuk be a retek D# mellett Kingsbury rendszere is kezd megbukni; gyakorlatilag Murray futásai tartják életben a drivejaink jelentős részét, ami picit esetleges azért.
Hopkins szerencsétlen 2-3 útvonalat fut folyamatosan, vagy épp erőltetjük a 2-3 yardos screeneket amikből még az életben nem jött össze 8 yardnál több. Futás / runblock abszolút nem működik idén.

Nekem az elejétől feltűnő volt hogy Murray nem az a vezéregyéniség (játékban még talán-talán, de személyiségben abszolút nem) aki egy franchise élére állna, viszont félek hogy ennek nem lesznek következményei a front office részéről, és nézhetjük a mai performanszot még jó darabig.
Kövezzetek meg, de szerintem a Kingsbury-Murray vonal zsákutca, és ha ez be is igazolódik akkor Keimnek is annyi.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Király a sorsolásunk, a kövi 3 ellenfél a Lions, Panthers, Jets, talán a három legrosszabb (legreménytelenebb) csapat jelenleg. Nem teszek szmájlit, nehogy eljinxeljem a dolgot.

 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-2-4/
csongi
Sikerült a jinx, jól van 😕
Ennyi turnover nem fér bele egyik csapat ellen sem, és a védelem is félgőzzel dolgozott. Így nehéz lesz idén a Hawksot befogni a csoportban.
csongi
Szerintem a szezonkezdet előtt nem nagyon merült fel senkiben, hogy a csoportgyőzelemért megyünk. Az 1. fordulós győzelemmel az lett nyilvánvaló, hogy beleköphetünk a levesébe bárkinek.
shagi0206
pláne egy full sérült csapat ellen 😛
petey
Na nehogy már azzal gyere, hogy a csapat fele sérült volt az 1. héten. Voltak persze sérültjeitek, akik kezdők is, de nem kell már-már Eagles-i magasságokba "emelkedni".
shagi0206
látom nem ment át

több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 352
Király a sorsolásunk, a kövi 3 ellenfél a Lions, Panthers, Jets, talán a három legrosszabb (legreménytelenebb) csapat jelenleg. Nem teszek szmájlit, nehogy eljinxeljem a dolgot.

 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-2-4/
csongi
Sikerült a jinx, jól van 😕
Ennyi turnover nem fér bele egyik csapat ellen sem, és a védelem is félgőzzel dolgozott. Így nehéz lesz idén a Hawksot befogni a csoportban.
csongi
Szerintem a szezonkezdet előtt nem nagyon merült fel senkiben, hogy a csoportgyőzelemért megyünk. Az 1. fordulós győzelemmel az lett nyilvánvaló, hogy beleköphetünk a levesébe bárkinek.
shagi0206
pláne egy full sérült csapat ellen 😛
petey
Na nehogy már azzal gyere, hogy a csapat fele sérült volt az 1. héten. Voltak persze sérültjeitek, akik kezdők is, de nem kell már-már Eagles-i magasságokba "emelkedni".
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Király a sorsolásunk, a kövi 3 ellenfél a Lions, Panthers, Jets, talán a három legrosszabb (legreménytelenebb) csapat jelenleg. Nem teszek szmájlit, nehogy eljinxeljem a dolgot.

 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-2-4/
csongi
Sikerült a jinx, jól van 😕
Ennyi turnover nem fér bele egyik csapat ellen sem, és a védelem is félgőzzel dolgozott. Így nehéz lesz idén a Hawksot befogni a csoportban.
csongi
Szerintem a szezonkezdet előtt nem nagyon merült fel senkiben, hogy a csoportgyőzelemért megyünk. Az 1. fordulós győzelemmel az lett nyilvánvaló, hogy beleköphetünk a levesébe bárkinek.
shagi0206
pláne egy full sérült csapat ellen 😛

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0920%2Fr261536_1296x729_16-9.jpg
Safety Ward, out of NFL since 2017, joins Cards
Veteran safety T.J. Ward, a two-time Pro Bowl selection who hasn't played since 2017, was signed by the Cardinals to their practice squad on Thursday.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ja igen, Tony Jefferson is jött vizitre

közben kiderült, hogy még mindig nem gyógyult fel teljesen az ACL szakadásból, így ő offos :/

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Nagyon lábon lőttük magunkat azzal a 3 INTtel... ami simán lehetett volna 4 is... van egy rossz érzésem, hogy K1 az INTdobálgatásokkal akar javítani a sack statisztikáján... viszont a futkorászását újfent élmény volt nézni, úgy mint D-Hop (137yds) és Isabella (2TD) játékát is, és a D-ben pedig Budda sziporkázását, nomeg a 4 sackünk is jól mutat Lions 1 sackjével szemben.

THIS IS THE WAY
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 352
Király a sorsolásunk, a kövi 3 ellenfél a Lions, Panthers, Jets, talán a három legrosszabb (legreménytelenebb) csapat jelenleg. Nem teszek szmájlit, nehogy eljinxeljem a dolgot.

 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-2-4/
csongi
Sikerült a jinx, jól van 😕
Ennyi turnover nem fér bele egyik csapat ellen sem, és a védelem is félgőzzel dolgozott. Így nehéz lesz idén a Hawksot befogni a csoportban.
csongi
Szerintem a szezonkezdet előtt nem nagyon merült fel senkiben, hogy a csoportgyőzelemért megyünk. Az 1. fordulós győzelemmel az lett nyilvánvaló, hogy beleköphetünk a levesébe bárkinek.
több mint 3 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Király a sorsolásunk, a kövi 3 ellenfél a Lions, Panthers, Jets, talán a három legrosszabb (legreménytelenebb) csapat jelenleg. Nem teszek szmájlit, nehogy eljinxeljem a dolgot.

 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-2-4/
csongi
Sikerült a jinx, jól van 😕
Ennyi turnover nem fér bele egyik csapat ellen sem, és a védelem is félgőzzel dolgozott. Így nehéz lesz idén a Hawksot befogni a csoportban.
több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Remelem ez egy pont jokor jovo pofon, nagyon nem volt benne a meccsben a -3-as turnover mutato ellenere sem, hogy ki tudunk ma kapni. Ez van, menni kell tovabb, a Panthers ma elverte a Chargerst, szoval az a meccs sem lesz konnyebb a mainal.
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 352
Király a sorolásunk, a kövi 3 ellenfél a Lions, Panthers, Jets, talán a három legrosszabb (legreménytelenebb) csapat jelenleg. Nem teszek szmájlit, nehogy eljinxeljem a dolgot.

 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-2-4/
csongi
Mikor vertük a 9erst, már megvillant bennem az 5-0, de legalább a 4-0 reménye. A Cowboys meg ugyanúgy verhető. Ha a Rams lesimázta, mi miért ne verhetnénk őket? Az meg már ugye lehetne úgy 6-0 is 😀

Szerkesztette: shagi0206
több mint 3 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Király a sorsolásunk, a kövi 3 ellenfél a Lions, Panthers, Jets, talán a három legrosszabb (legreménytelenebb) csapat jelenleg. Nem teszek szmájlit, nehogy eljinxeljem a dolgot.

 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-2-4/

Szerkesztette: csongi
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Simmonst most nem figyeltem. Múlt hetihez képest milyen volt? PFF értékelése még egyelőre a béka segge alatt, abból kiindulva a WFT ellen sem remekelhetett.
shagi0206
Ha jol emlekszem 8 snapet toltott fent, mely nyomot nem hagyott bennem.
Danny
1 egész tackle összejött neki 😀


több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Simmonst most nem figyeltem. Múlt hetihez képest milyen volt? PFF értékelése még egyelőre a béka segge alatt, abból kiindulva a WFT ellen sem remekelhetett.
shagi0206
Ha jol emlekszem 8 snapet toltott fent, mely nyomot nem hagyott bennem.
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 352
Simmonst most nem figyeltem. Múlt hetihez képest milyen volt? PFF értékelése még egyelőre a béka segge alatt, abból kiindulva a WFT ellen sem remekelhetett.
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 352
Kiváncsi leszek, Murray-hez is oda tudunk-e majd érni, ő azért jóval mobilisabb, mint Wentz... várom már 😊
warr_b
Azért Wentz mobilitására se lehet panasz, csak olyan pocsék volt az OL, hogy kb esélye nem volt már hova mozogni 😊, inkább a méretben vannak különbségek a két játékos között. Szvsz 😊
dande
Te nyilván többet láttad, csak nekem a mobilis irányítóról nem pont Wentz jutna eszembe. Persze mondjuk Brady-nél mozgékonyabb, az tény 😀
warr_b
mondjuk az elvitathatatlan, hogy Wentz is játszott már szabadulóművészt.
shagi0206
Azért ma kijött h mennyire mobilis Murray!
steelwolf
Az ellenkezőjét szerintem senki nem állította 😊
Vele az volt a baj az előző szezonban, hogy sokszor úgy rohangált, mint egy idióta. Vaktában a nagyvilágba. Idén eddig nagyon szépen mozog. A fő, hogy nem pánikol.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kiváncsi leszek, Murray-hez is oda tudunk-e majd érni, ő azért jóval mobilisabb, mint Wentz... várom már 😊
warr_b
Azért Wentz mobilitására se lehet panasz, csak olyan pocsék volt az OL, hogy kb esélye nem volt már hova mozogni 😊, inkább a méretben vannak különbségek a két játékos között. Szvsz 😊
dande
Te nyilván többet láttad, csak nekem a mobilis irányítóról nem pont Wentz jutna eszembe. Persze mondjuk Brady-nél mozgékonyabb, az tény 😀
warr_b
mondjuk az elvitathatatlan, hogy Wentz is játszott már szabadulóművészt.
shagi0206
Azért ma kijött h mennyire mobilis Murray!
több mint 3 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Szokatlan érzés hátradőlve ARI meccset nézni 😉

THIS IS THE WAY