Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
és Watt sem. cserébe Chandler Jones igen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
BREAKING: Davante Adams nem játszik csütörtökön
Cardinalis
És úgy néz ki, még Lazard sem.
több mint 2 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ez a GB elleni TNF lesz az igazi "statement game" számunkra - ha azt behúzzuk elkezdem elhinni amit idén játszik a csapat 😀
Kexandro
Kicsit sok az all-pro hiányzónk, de nélkülük is ti lennétek az esélyesebbek, az eddigi teljesítményeket látva.
Mindenesetre ez az a meccs, amit nyugodt szívvel elengedek, ha kell. Nagyon szerettem a Kurt Warner féle csapatot és a kedvenc meccsem - igaz, kikaptunk 51–45-re - is ellenetek volt.
Szóval hajrá, remélem a rájátszásban is találkozunk! 😀
James007
Az hatalmas meccs volt, még mindig emlékszem a hosszabbításos TD-nkre, amikor (véleményes facemask szabálytalansággal...) valahogy kiütöttük Rodgers kezéből a lasztit és visszahordtuk TD-re.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Ez a GB elleni TNF lesz az igazi "statement game" számunkra - ha azt behúzzuk elkezdem elhinni amit idén játszik a csapat 😀
Kexandro
Kicsit sok az all-pro hiányzónk, de nélkülük is ti lennétek az esélyesebbek, az eddigi teljesítményeket látva.
Mindenesetre ez az a meccs, amit nyugodt szívvel elengedek, ha kell. Nagyon szerettem a Kurt Warner féle csapatot és a kedvenc meccsem - igaz, kikaptunk 51–45-re - is ellenetek volt.
Szóval hajrá, remélem a rájátszásban is találkozunk! 😀
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Ebben a szezonban még nem néztem élőben egy meccsünket sem. Ha ez kell ehhez az eredményhez, akkor továbbra is így fogok tenni. 😊
silent7939
Én szabit vettem ki péntekre, életemben először adódik ilyen szezonkezdés ('75ös vok 😀 remélhetőleg nem utoljára 😉
Cardinalis
Nem hiszem hogy utoljára, szép jövő áll a Cardinals előtt. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Ebben a szezonban még nem néztem élőben egy meccsünket sem. Ha ez kell ehhez az eredményhez, akkor továbbra is így fogok tenni. 😊
silent7939
Én szabit vettem ki péntekre, életemben először adódik ilyen szezonkezdés ('75ös vok 😀 remélhetőleg nem utoljára 😉

THIS IS THE WAY
több mint 2 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
BREAKING: Davante Adams nem játszik csütörtökön

THIS IS THE WAY
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
csongi
nincs aktív szerződése nálunk, és nem sok helyünk van a plafon alatt, szóval kétlem, hogy visszahozzuk, bár tény hogy nagyot szólna 😊
Löfli
Szerinted nem jönne vissza jelképes 1 dollárért játszani ha pl SB-ról lenne szó? 😊
csongi
Itt szóba jön az ún. veteránminimum, ami 1.075 millió $ Fitz esetében 😊
empty taxi
Igen, de mivel kiesne az eddigi 51. bér, ami kb fél milla lehet így látatlanul, így ez igazából nem tétel. És most egy 5x. ember a PO-ra, amikor csomó IR-es lesz már, bőven beleférne egy ilyen felállásnál (amúgy szerintem akkor is kaphatna, ha egyáltalán nem lenne a csapatnál idén, de szebb lenne, ha játszhatna. Ő nagyon megérdemelne egy gyűrűt, és borzasztó peches lenne, ha pont akkor jönne össze, amikor ő már nincs. Nem egy Logan Mankins-szinten peches, de azért eléggé)

több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
csongi
nincs aktív szerződése nálunk, és nem sok helyünk van a plafon alatt, szóval kétlem, hogy visszahozzuk, bár tény hogy nagyot szólna 😊
Löfli
Szerinted nem jönne vissza jelképes 1 dollárért játszani ha pl SB-ról lenne szó? 😊
csongi
Itt szóba jön az ún. veteránminimum, ami 1.075 millió $ Fitz esetében 😊
empty taxi
Igen, délután melóból írni akartam ezt, hogy vetminért tuti aláírna, a gyűrűért. És ez részéről nem haszonleső magatartás, ez neki jár(hatna)! 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
csongi
nincs aktív szerződése nálunk, és nem sok helyünk van a plafon alatt, szóval kétlem, hogy visszahozzuk, bár tény hogy nagyot szólna 😊
Löfli
Szerinted nem jönne vissza jelképes 1 dollárért játszani ha pl SB-ról lenne szó? 😊
csongi
Itt szóba jön az ún. veteránminimum, ami 1.075 millió $ Fitz esetében 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
csongi
nincs aktív szerződése nálunk, és nem sok helyünk van a plafon alatt, szóval kétlem, hogy visszahozzuk, bár tény hogy nagyot szólna 😊
Löfli
Szerinted nem jönne vissza jelképes 1 dollárért játszani ha pl SB-ról lenne szó? 😊
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
csongi
nincs aktív szerződése nálunk, és nem sok helyünk van a plafon alatt, szóval kétlem, hogy visszahozzuk, bár tény hogy nagyot szólna 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.
dande
Nem tudom elképzelni, hogy ne aktiválják ha PO-ról, ne adj isten SB-ról lenne szó. Ennyi jár neki, még ha egy percet sem kap egy meccsen sem.
több mint 2 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Ez a GB elleni TNF lesz az igazi "statement game" számunkra - ha azt behúzzuk elkezdem elhinni amit idén játszik a csapat 😀.
Fitz felől amúgy tényleg jó lenne hallani már valamit, még úgy is hogy WR-ként most nem sokat lenne a pályán. Ha jön valami sérülés és/vagy PO akkor remélem aktivizálja magát, ÓRIÁSI sztori lenne... 😊
több mint 2 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ebben a szezonban még nem néztem élőben egy meccsünket sem. Ha ez kell ehhez az eredményhez, akkor továbbra is így fogok tenni. 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért majd a POra Larry bácsit vissza lehetne hozni, hivatalosan még nem vonult vissza.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem is gondoltam, hogy TNF meccs lesz a Packers elleni. Akkor idén először nézek úgy Cards meccset, hogy teljes egészében, eddig mindig red zone volt.
shagi0206
nekem meló miatt necces lesz, de ki nem hagynék ekkora rangadót


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Nem is gondoltam, hogy TNF meccs lesz a Packers elleni. Akkor idén először nézek úgy Cards meccset, hogy teljes egészében, eddig mindig red zone volt.
több mint 2 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
döcögős kezdés után hoztuk a kötelezőt, 7-0 yessss 😊

THIS IS THE WAY
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Prater lett a hét special team playere nfc-ben.
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
"The Cardinals have started 6-0 for the first time since 1974. Forty teams have started 6-0 since 1990, posting an average finish of 13-3, and 38 of them have made the playoffs."

Szóval három (négy?) vereségbe fogunk talán beleszaladni a szezon hátralévő részében, de a playoff már egészen biztosnak tűnik, ha hihetünk a statisztikának 😊
csongi
Hát itt nem lesz denverezés, az fixnek látszik. A playoff aligha kérdéses, inkább a kiemelés lesz az
Wyatt
Szezon előtt, ha éppen becsúszunk a PO-ba, azt is aláírtam volna. De 6 hét után már az igények is változtak 😊
Mondjuk ha nem is leszünk csoportelsők, akkor sem leszek nagyon bánatos, egy 5. kiemeléssel továbbra is megbarátkozok.
Nyilván nem leszek csalódott, ha az 1. kiemelés is meglesz. Csak ahhoz le kell nyomni még1x a Ramst, le kell győzni a Packerst, és a Cobwoyst is. És természetesen hozni kell az olyan meccseket, mint a Texans, vagy Lions elleni.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"The Cardinals have started 6-0 for the first time since 1974. Forty teams have started 6-0 since 1990, posting an average finish of 13-3, and 38 of them have made the playoffs."

Szóval három (négy?) vereségbe fogunk talán beleszaladni a szezon hátralévő részében, de a playoff már egészen biztosnak tűnik, ha hihetünk a statisztikának 😊
csongi
Hát itt nem lesz denverezés, az fixnek látszik. A playoff aligha kérdéses, inkább a kiemelés lesz az

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Picit korai még, de ha így folytatják a kulcsjátékosaink akkor Murray, Murphy, Kirk, Edmonds is bankot fog robbantani jövőre (ebben a $ sorrendben)
Kexandro
Kérdés, hogy mi fér majd be a sapka alá...
csongi
Murray biztos, elvégre ő a legkisebb! 😄
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aztán még most jut eszembe, hogy Watt melyik csapat ellen is fog játszani a hétvégén 😆
shagi0206
Aki ellen DeAndre Hopkins is. 😉 Ő majd pacsizhat David Johnsonnal.