Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Az ellenfél 20asáról 3 down alatt kisackeltetni, ill. holdingoltatni a csapatot 3 passz hívással, úgy, hogy ez mezőnygollal nyertél csak nálunk lehetséges. Ez nem történhetett volna meg...ezt amíg élek nem felejtem el.
peach
bocsi a kerdesert, de mi lett volna, ha csak hamarabb be rugjak, amikor odaertek fg kozelebe. Ertem, hogy kell az ora le jaratasa, meg ki hagyhatjak az fgt, meg stb, de ha 11 pontra ott jo esely van be kellett volna hivni. Es akkor nem eleg a td. Kell meg tobb trukkozes. Tudom igy utolag konnyu, de lett volna olyan eddzo aki bevallalta volna? Mert az mar ott kb a gyozelemert ment ahogy irod.. Nem?
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Én azt se értettem hogy amikor 1 percel a vége előtt vissza kaptuk a labdát mért futott Weems mért nem térdelt le?? Igy jöttünk a 15 yardosról ha letérdel akkor meg a 25 röl jöhetünk volna
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Az ellenfél 20asáról 3 down alatt kisackeltetni, ill. holdingoltatni a csapatot 3 passz hívással, úgy, hogy ez mezőnygollal nyertél csak nálunk lehetséges. Ez nem történhetett volna meg...ezt amíg élek nem felejtem el.
peach
ebben a pillanatban néztem vissza. 3 perc van vissza. 2. és 11, az óra fut, a 25-ösön vagyunk. ez itt konkrétan három futás a biztos két labdabirtoklásért.

túl szép lett volna.
shawnka
Szerintem Shanahan túl nagy magabiztossággal hívta abban a szituációban a playeket, kicsit nagy volt a mellény. Jones elkapása után pont azt gondoltam, hogy itt a vége a meccsnek, pár futás és field goal aztán annyi. A vége nagyon el lett baszarintva a play hívásokkal, nem irigyellek titeket, az ilyen vereségnél nincs bosszantóbb 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Ez most nagyon fajt.

több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Az ellenfél 20asáról 3 down alatt kisackeltetni, ill. holdingoltatni a csapatot 3 passz hívással, úgy, hogy ez mezőnygollal nyertél csak nálunk lehetséges. Ez nem történhetett volna meg...ezt amíg élek nem felejtem el.
peach
ebben a pillanatban néztem vissza. 3 perc van vissza. 2. és 11, az óra fut, a 25-ösön vagyunk. ez itt konkrétan három futás a biztos két labdabirtoklásért.

túl szép lett volna.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az ellenfél 20asáról 3 down alatt kisackeltetni, ill. holdingoltatni a csapatot 3 passz hívással, úgy, hogy ez mezőnygollal nyertél csak nálunk lehetséges. Ez nem történhetett volna meg...ezt amíg élek nem felejtem el.
peach
Ezt még most értem én sem. Hogy akar főedző lenni valaki, aki egy ilyen kulcspillanatban ilyen rosszat hív...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Az ellenfél 20asáról 3 down alatt kisackeltetni, ill. holdingoltatni a csapatot 3 passz hívással, úgy, hogy ez mezőnygollal nyertél csak nálunk lehetséges. Ez nem történhetett volna meg...ezt amíg élek nem felejtem el.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudom, hogy senkit nem érdekel... De... Nagyszerűen toltátok srácok, sokkal jobban, amit vártam, azt reméltem, hogy a szokásokhoz hasonlóan a kiemelkedő támadók dadognak kicsit, és a védelem meg nem lesz elég. Ehhez képest 5x percig agyon voltunk verve (most, hogy mennyire magunk által, az más kérdés, az esélyekkel, a fumble-lel és az interceptionnel is élni kell). Picit talán korán ment át preventbe a védelem, de ezért sem tudom, hogy lehet-e hibáztatni. Óriási meccs volt, hatalmas pacsi

több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Kösz mindent az idei szezonban érkezett Falcons fanoknak.

Sok sikert jövőre Oaklandben!
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
😢
több mint 7 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Nehéz ez.Mike Smith szelleme még egyszer visszatért, és lecsapott. Amelyik csapat 28-3ról így ellúzerkedik egy meccset, az nem érdemel győzelmet. Freeman ha már nagy pénzt akar, akkor blokkoljon az irányítójának, Shanahan meg remélem minél hamarabb elhúzza a csíkot. Nagyon elszomorított, amit láttam...
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Jó meccs volt sajnálom hogy nem nyertünk, de nem csügedek jövőre nyerhetünk 😊
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
ebből a meccsből nekem mára ennyi elég volt
de azért gratulálok srácok, ma sokkal jobbak vagytok, megérdemlitek a Lombardit!
Cuchulain82
Bejött

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Életemben nem szurkoltam még így nektek srácok, nagyon nagyon sajnálom.

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Nem szoktam nyerni tippmixen. Fogadtam a Patsre.
Szívesen.
Bazzani
Pats +0,5ről tettem Pats győzelemre. Nyertem de nem örülök.
Ezt a stáb baszta el.
Bazzani
Ez is miattad van!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem szoktam nyerni tippmixen. Fogadtam a Patsre.
Szívesen.
Bazzani
Pats +0,5ről tettem Pats győzelemre. Nyertem de nem örülök.
Ezt a stáb baszta el.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Mindegy itt, hogy ki a hc, a döntő pillanatban dilettáns gyökér mind...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Nem szoktam nyerni tippmixen. Fogadtam a Patsre.
Szívesen.
Bazzani
Én az első Giants-Pats óta minden évben megteszem a Super Bowlra a rendes játékidős döntetlent. Olyan ez, mint az orvos, aki a nyolcvanadik műtétnél jár. Egyszer csak sikerül.
Kampman
Remélem tényleg megtetted.
tenorx
Persze.
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem szoktam nyerni tippmixen. Fogadtam a Patsre.
Szívesen.
Bazzani
Én az első Giants-Pats óta minden évben megteszem a Super Bowlra a rendes játékidős döntetlent. Olyan ez, mint az orvos, aki a nyolcvanadik műtétnél jár. Egyszer csak sikerül.
Kampman
Remélem tényleg megtetted.
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
ebből a meccsből nekem mára ennyi elég volt
de azért gratulálok srácok, ma sokkal jobbak vagytok, megérdemlitek a Lombardit!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hooper az 1. TE, aki rookieként Super Bowlon TD-t kapott el.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Jó előjelek, én is lesántultam 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
GO FALCONS!
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Közben most olvasom h mack törött lábbal fogja tolni...
peach
az nfl orvos guruja szerint ez a sérülés nem hátráltatja a játékban...egyébként egy apró csont darab tört ki valahonnan...


több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Este nyerünk.Eldöntöttem.
Kenny
Amen