Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Elképzelem ahogy a kis szarházi felszáll a buszra és integet röhögve hogy visszlát.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Emeljük a földönrugdosás színvonalát, beszéljünk a draftról.
Én irányítót vinnék.
😕 😛
TGA
kösz, hogy jöttél

szevasz
shawnka
Olvasásértés!
TGA
őszintén,mit vártál egy ilyen döntő és egy ilyen passzív agresszív hsz után?
Kenny
Őszintén?! Olvasásértést, de tőled is.
TGA
Én értettem,de annak amit írtál egyáltalán nincs itt a helye sem az ideje.

több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Az volt a baj hogy már elhitték hogy ez a meccs megvan. Hátra dőlt mindenki és szotyizott. Én is úgy néztem a meccset hogy ezt nem lehet elbukni. Fejben a Falcons már kint sem volt a 4. negyedben. Már nézegették a gyűrűt az ujjakon. Akárhogy is jött fel a Pats az utolsó 2 percig nem hittem hogy megfordíthatják. Aztán jött a pánik és az idióta edzői húzások mivel ők is bepánikoltak.
Tomcsik
De ez a meccs meg is volt.. Bepánikolós vereségek sokszor előfordultak már régebben is, akár ilyen előnyről is (nyilván nem SB-ban..). De épp az a röhej, h ezt az egészet azután sikerült összehozni, h Julio megcsinálta a meccsnyerő elkapást. Nem volt itt pánik.. épp az a gáz, h teljesen érthetetlen ami történt.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Emeljük a földönrugdosás színvonalát, beszéljünk a draftról.
Én irányítót vinnék.
😕 😛
TGA
kösz, hogy jöttél

szevasz
shawnka
Olvasásértés!
TGA
őszintén,mit vártál egy ilyen döntő és egy ilyen passzív agresszív hsz után?
Kenny
Őszintén?! Olvasásértést, de tőled is.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
A Seahawks elleni leolvadásunkra rátettetek nem is eggyel, inkább hárommal.

A röhej az, hogy mindkét esetben, ha csak a végét nézzük, reális eredmény született.
Így viszont ebből mentálisan kurva nehéz lesz kimászni.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Lehet ezt ragozni ezer felé, 3 perc van vissza, 1st down az ellen húsz yardosán, 8 pont előnnyel. Futsz hármat, rúgsz egy FG-t, Brady és BB pedig minden mágiáját feldughatja a seggébe. Ez NFL történeti edzői hiba volt.
gabokocka
futásnál nem lehet kétszer offensive holdingot kapni 10-10 yardért?
rva
De lehet, meg fumbli is lehet, meg minusz 80 yardos futással lehet safety is. Csak az esélyeid jóval jobbak.
gabokocka
igazából 2 térdelés is elég lett volna tulképp 😊
Szesze
Ennyi.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Lehet ezt ragozni ezer felé, 3 perc van vissza, 1st down az ellen húsz yardosán, 8 pont előnnyel. Futsz hármat, rúgsz egy FG-t, Brady és BB pedig minden mágiáját feldughatja a seggébe. Ez NFL történeti edzői hiba volt.
gabokocka
futásnál nem lehet kétszer offensive holdingot kapni 10-10 yardért?
rva
De lehet, meg fumbli is lehet, meg minusz 80 yardos futással lehet safety is. Csak az esélyeid jóval jobbak.
gabokocka
igazából 2 térdelés is elég lett volna tulképp 😊
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Emeljük a földönrugdosás színvonalát, beszéljünk a draftról.
Én irányítót vinnék.
😕 😛
TGA
kösz, hogy jöttél

szevasz
shawnka
Olvasásértés!
TGA
őszintén,mit vártál egy ilyen döntő és egy ilyen passzív agresszív hsz után?

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Lehet ezt ragozni ezer felé, 3 perc van vissza, 1st down az ellen húsz yardosán, 8 pont előnnyel. Futsz hármat, rúgsz egy FG-t, Brady és BB pedig minden mágiáját feldughatja a seggébe. Ez NFL történeti edzői hiba volt.
gabokocka
futásnál nem lehet kétszer offensive holdingot kapni 10-10 yardért?
rva
De lehet, meg fumbli is lehet, meg minusz 80 yardos futással lehet safety is. Csak az esélyeid jóval jobbak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Emeljük a földönrugdosás színvonalát, beszéljünk a draftról.
Én irányítót vinnék.
😕 😛
TGA
kösz, hogy jöttél

szevasz
shawnka
Olvasásértés!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Emeljük a földönrugdosás színvonalát, beszéljünk a draftról.
Én irányítót vinnék.
😕 😛
TGA
kösz, hogy jöttél

szevasz
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Emeljük a földönrugdosás színvonalát, beszéljünk a draftról.
Én irányítót vinnék.
😕 😛

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Lehet ezt ragozni ezer felé, 3 perc van vissza, 1st down az ellen húsz yardosán, 8 pont előnnyel. Futsz hármat, rúgsz egy FG-t, Brady és BB pedig minden mágiáját feldughatja a seggébe. Ez NFL történeti edzői hiba volt.
gabokocka
futásnál nem lehet kétszer offensive holdingot kapni 10-10 yardért?
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Annyit vígasztalásul, hogy mivel így most kerek a világ, a fenti úriemberek elérték céljukat, most jó sokáig nyugi lesz a Patstől, nem lesz 6. SB győzelem hosszú-hosszú évekig.
Sobri Jóska
Ha te mondod.. a te jóslataid mindig is tökéletesen beváltak 😛
A többi részét meg felesleges kommentálni, mint általában, de mondjuk egy ilyen meccs után idejönni egy ilyen hsz-szel az ellenfél topicjába finoman szólva is nagyon gusztustalan dolog.
Szesze
A jóslatok csak jóslatok, hiányos infók alapján megfogalmazott meglátások. Max. nem jönnek be. Na bumm. Nem sorsfordító, lényegi dolgokról szólnak.
És szerintem nem gusztustalan, de ha te mondod...
Sobri Jóska
én se vagyok Falcons fan, de szerintem se ez a helye és módja.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Lehet ezt ragozni ezer felé, 3 perc van vissza, 1st down az ellen húsz yardosán, 8 pont előnnyel. Futsz hármat, rúgsz egy FG-t, Brady és BB pedig minden mágiáját feldughatja a seggébe. Ez NFL történeti edzői hiba volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Kívülről valóban úgy tűnhet, hogy ez megnyert meccs volt a Falconsnak, meg Shanahan baszta el, hogy se az onside kickből se a FG-távolságból nem sikerült pontokat szerezni.
Meg ugye az állandóan előcitált, de semmire se jó statisztikák, hogy SB-on soha, senki nem fordított még minusz 14-ről se, nemhogy minusz 25-ről.
Meg az az Edelman elkapás.
Vagy a vitatott DPI a végén.
Lehet ezekre fogni, persze.
És olyan az emberi agy, hogy keresi is mindennek az egzakt, logikus, könnyen átklátható és emészthető magyarázatát.
De valójában mi történt?
Nyert a jobb csapat, a GOAT edző, a GOAT irányító, a GOAT szervezeti struktúra.
Úgy tűnhet, hogy mákkal, vagy az ellenfél vesztette el nekik.
Persze, lehet így értelmezni, én nem vitatom.
De én úgy látom, hogy az történt, aminek történnie kellett, ez volt ebbe a csapatba bekódolva, az 5 SB győzelem TB-nek, BB-nek.
Amit a sors elvett Tyree által, azt most visszaadta Edelman által.
Ami nem jött össze a 18-0 után, összejött most 0:21, vagy 3:28 után.
Soldi szajkózza mindig, hogy egy meccs van olyan hosszú, hogy a jobb csapat kompenzálja a bírókat, pár egyéni hibát, pár ellenoldali bravúrt.
Ez történt pontosan.
Nyert a jobb csapat, mert végig tudta, hogy ő a jobb csapat, eszerint játszott, elbírta a saját hibáit, kijavította, és megoldotta a feladatot.
És vesztett a rosszabb csapat, mert elhitte, hogy ő a rosszabb csapat, és nem tudta maga felé billenteni a mérleg nyelvét, amikor lett volna rá lehetősége.
Nem mondom, hogy én tudtam a félidőben, hogy nyerni fogunk.
Azt mondom, hogy ebből a végeredményből kiindulva tudnom kellett volna.
Belichick pl. tudta. És jól tudta.

Igazából semmi alapvetően újat nem nem írtam ebben a hsz.-ben, csak azért fogtam neki, mert az egykori BC-os Matty Ice nagy drukkereként, a számomra szimpatikus Dan Quinnt sajnálva (2 ilyen elvesztett SB 2 éven belül, brrrrr), Vick Falconsát megkedvelve és ezt a mostanit is szeretve úgy érzem, hogy -elismerve, hogy elsőre hülyén hangozhat, de - nem volt reális esélyetek nyerni, és felesleges ezen mérgelődni, szomorkodni, dühöngeni, - de persze akinek fontos, csak rajta - egyszerűen nem volt olyan forgatókönyv az "égben", ami a ti első SB-győzelmeteket hozhatta volna tegnap este, és -szerintem- felesleges a nem belőtt FG-t számonkérni, és ilyen konkrét részleteken emésztődni, ez a tegnap este a Kraft-BB-TB megdicsőülésről kellett szóljon, és arról is szólt.
Annyit vígasztalásul, hogy mivel így most kerek a világ, a fenti úriemberek elérték céljukat, most jó sokáig nyugi lesz a Patstől, nem lesz 6. SB győzelem hosszú-hosszú évekig.
Sobri Jóska


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Az volt a baj hogy már elhitték hogy ez a meccs megvan. Hátra dőlt mindenki és szotyizott. Én is úgy néztem a meccset hogy ezt nem lehet elbukni. Fejben a Falcons már kint sem volt a 4. negyedben. Már nézegették a gyűrűt az ujjakon. Akárhogy is jött fel a Pats az utolsó 2 percig nem hittem hogy megfordíthatják. Aztán jött a pánik és az idióta edzői húzások mivel ők is bepánikoltak. A végén Shany eszetlen nagy balfaszságot művelt. Ahelyett hogy futatta volna Freemant és rúgnak egy laza FG-t. Büntikkel meg sackkel kivitték magukat a FG távból. Nem mondom nagyon jó csapat a Pats, de mostanában az utolsó 2 gyűrűt nagyban megköszönhetik az ellenfél edzőinek az ilyen utolsó perces nagy faszságaik miatt... ( Carol 1&goal passzjátékot hív amikor ott van Lynch és lett volna 3 próbája hogy betuszkolja a labdát... most meg Shanny....)

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 345
Egyébként én azt érzem, hogy ez annyin múlt, hogy BB tolt egy rohadt jó half-time speechet.
A NE játékosokon látszott, hogy felszivták magukat, és elhitték, hogy -25ről ezt meglehet forditani.
Összejöttek a dolgok, és az Atlantán meg az látszott, hogy ők is elhitték, hogy a NE ezt meg fogja forditani.
Abszolút lélektani dolgon ment ez el szvsz (meg persze a FG hiányán).
Amikor a 90 yardos TD-t + 2 pontost kellett csinálnia Bradyéknek kb. biztos voltam benne, hogy megcsinálják, annyira érződött a meccs képén.
tenorx
sztem meg a labdabirtokláson ment el. teljesen elkészült a falcons d az erejével az utolsó negyedre. nem bír ki egy védelem sem ennyit a pályán.
gedam
bizony ha valaki csak a statokat nézi másnap, nem is értené hogy lehetett ilyen szoros a meccs, nem hogy egy pszichothriller

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt nektek kellett volna megnyerni, és gyakorlatilag meg volt nyerve a meccs. 😕

A keret PO esélyes jövőre is, itt elsősorban lélekben kell összeszedni majd a gárdát. Az NFC South zsinórban 2 évben ad Super-Bowl résztvevőt, igaz mind a kettő vesztett, nagy kár érte, ti voltatok idén a legjobbak!
Vrij6
ez a keret igen, aztán várjuk meg mi lesz vele. én pont, hogy nagy visszaesést várok a falconstól. az látszik, hogy ők egy-egy kulcsjátékos kiesését sem viselik el.
gedam
Nem is írtam, hogy ne esnének vissza, mert ilyenkor benne van a pakliban igen könnyen. Csak arra utaltam, hogy a tehetség alapján jövőre is PO várományos a Falcons. De ugye a lelki dolgok legalább ilyen fontosak. Fel kell dolgozniuk lelkiekben ezt a megnyert, majd mégis elvesztett döntőt.
Vrij6
A tavalyi döntős Pantherst sokkal brutálisabb csapatnak gondolta mindenki, ráadásul egy szerintem sokkal könnyebben feldolgozható meccsen kaptak ki. És Carolinából nem távoztak koponyák, itt ellenben az O agya Shanny személyében elmegy. Azért az nem lesz mindegy, nagyon ügyesnek kell lenni, hogy itt a játékosokat megfelelően be tudja illeszteni a következő koordinátor a rendszerébe, vagy pedig a játékosok erősségeire tudja szabni a stratégiát, rendszert, hogy mindenkinek fit legyen úgyanúgy, mint Shannynél.

Persze nem lehetetlen, de én nem vagyok biztos benne, hogy a Falcons a 2017-es szezonban nem esik vissza némileg, aztán maximum két év múlva ismét javul, mint ahogy Shannyvel is kellett két szezon, hogy beérjenek.

De nem lesz ez egyszerű, azért az biztos. Egyáltalán nincs zsebben a PO. Azt meg a ligában elég sok csapat elmondhatja magáról, hogy roster alapján rájátszás, aztán mégis sorra esnek vissza, ugye, mint épp az emlegetett Carolina.

Szvsz Ryan MVP-ként végképp nagy teherrel indítja a következő szezont, aztán meglátjuk, ki hogy tudja feldolgozni a hajnali drámát.

több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
sanny egy FASSSSSSZ!!!!!!! Tiszteletből a nevét is kisbetűvel írom!

Minden tiszteletem a teljes csapatnak minden egység kitett magáért.
A D erőn felül nyomta. RESPECT Jövőre ez a fiatal csapat nem a 29. lesz az tuti.
Az O szokásos hengerel ahogy kell.
Ez a fasz gyerek meg játszotta az eszét azt hitte hogy GB ellen bejött osszunk ki még egy TD mert menő vagyok taktika bejön.
Sokan írtátok már csak futni kellett volna, ha visszanézitek 3 perc környékén voltunk nem vártuk meg hogy fusson az óra elindítottuk 15-16 mp idővel!!! Akkor is passzolunk hát quinn is kérhetett volna időt azt az egyet és rendetrakhatott volna a kisgyereknél. ARGO: "Tibi sanny a kurva anyád" jut eszembe kapásból.
Freenann 7 feletti átlagokat futott csak 2 futás és az öreg most táncolna és nem a szívroham kerülgetné.
Remélem elbukik ez a fasz jövőre. kis köcsög
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Annyit vígasztalásul, hogy mivel így most kerek a világ, a fenti úriemberek elérték céljukat, most jó sokáig nyugi lesz a Patstől, nem lesz 6. SB győzelem hosszú-hosszú évekig.
Sobri Jóska
Ha te mondod.. a te jóslataid mindig is tökéletesen beváltak 😛
A többi részét meg felesleges kommentálni, mint általában, de mondjuk egy ilyen meccs után idejönni egy ilyen hsz-szel az ellenfél topicjába finoman szólva is nagyon gusztustalan dolog.
Szesze
A jóslatok csak jóslatok, hiányos infók alapján megfogalmazott meglátások. Max. nem jönnek be. Na bumm. Nem sorsfordító, lényegi dolgokról szólnak.
És szerintem nem gusztustalan, de ha te mondod...

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt nektek kellett volna megnyerni, és gyakorlatilag meg volt nyerve a meccs. 😕

A keret PO esélyes jövőre is, itt elsősorban lélekben kell összeszedni majd a gárdát. Az NFC South zsinórban 2 évben ad Super-Bowl résztvevőt, igaz mind a kettő vesztett, nagy kár érte, ti voltatok idén a legjobbak!
Vrij6
ez a keret igen, aztán várjuk meg mi lesz vele. én pont, hogy nagy visszaesést várok a falconstól. az látszik, hogy ők egy-egy kulcsjátékos kiesését sem viselik el.
gedam
Nem is írtam, hogy ne esnének vissza, mert ilyenkor benne van a pakliban igen könnyen. Csak arra utaltam, hogy a tehetség alapján jövőre is PO várományos a Falcons. De ugye a lelki dolgok legalább ilyen fontosak. Fel kell dolgozniuk lelkiekben ezt a megnyert, majd mégis elvesztett döntőt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Annyit vígasztalásul, hogy mivel így most kerek a világ, a fenti úriemberek elérték céljukat, most jó sokáig nyugi lesz a Patstől, nem lesz 6. SB győzelem hosszú-hosszú évekig.
Sobri Jóska
Ha te mondod.. a te jóslataid mindig is tökéletesen beváltak 😛
A többi részét meg felesleges kommentálni, mint általában, de mondjuk egy ilyen meccs után idejönni egy ilyen hsz-szel az ellenfél topicjába finoman szólva is nagyon gusztustalan dolog.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Kívülről valóban úgy tűnhet, hogy ez megnyert meccs volt a Falconsnak, meg Shanahan baszta el, hogy se az onside kickből se a FG-távolságból nem sikerült pontokat szerezni.
Meg ugye az állandóan előcitált, de semmire se jó statisztikák, hogy SB-on soha, senki nem fordított még minusz 14-ről se, nemhogy minusz 25-ről.
Meg az az Edelman elkapás.
Vagy a vitatott DPI a végén.
Lehet ezekre fogni, persze.
És olyan az emberi agy, hogy keresi is mindennek az egzakt, logikus, könnyen átklátható és emészthető magyarázatát.
De valójában mi történt?
Nyert a jobb csapat, a GOAT edző, a GOAT irányító, a GOAT szervezeti struktúra.
Úgy tűnhet, hogy mákkal, vagy az ellenfél vesztette el nekik.
Persze, lehet így értelmezni, én nem vitatom.
De én úgy látom, hogy az történt, aminek történnie kellett, ez volt ebbe a csapatba bekódolva, az 5 SB győzelem TB-nek, BB-nek.
Amit a sors elvett Tyree által, azt most visszaadta Edelman által.
Ami nem jött össze a 18-0 után, összejött most 0:21, vagy 3:28 után.
Soldi szajkózza mindig, hogy egy meccs van olyan hosszú, hogy a jobb csapat kompenzálja a bírókat, pár egyéni hibát, pár ellenoldali bravúrt.
Ez történt pontosan.
Nyert a jobb csapat, mert végig tudta, hogy ő a jobb csapat, eszerint játszott, elbírta a saját hibáit, kijavította, és megoldotta a feladatot.
És vesztett a rosszabb csapat, mert elhitte, hogy ő a rosszabb csapat, és nem tudta maga felé billenteni a mérleg nyelvét, amikor lett volna rá lehetősége.
Nem mondom, hogy én tudtam a félidőben, hogy nyerni fogunk.
Azt mondom, hogy ebből a végeredményből kiindulva tudnom kellett volna.
Belichick pl. tudta. És jól tudta.

Igazából semmi alapvetően újat nem nem írtam ebben a hsz.-ben, csak azért fogtam neki, mert az egykori BC-os Matty Ice nagy drukkereként, a számomra szimpatikus Dan Quinnt sajnálva (2 ilyen elvesztett SB 2 éven belül, brrrrr), Vick Falconsát megkedvelve és ezt a mostanit is szeretve úgy érzem, hogy -elismerve, hogy elsőre hülyén hangozhat, de - nem volt reális esélyetek nyerni, és felesleges ezen mérgelődni, szomorkodni, dühöngeni, - de persze akinek fontos, csak rajta - egyszerűen nem volt olyan forgatókönyv az "égben", ami a ti első SB-győzelmeteket hozhatta volna tegnap este, és -szerintem- felesleges a nem belőtt FG-t számonkérni, és ilyen konkrét részleteken emésztődni, ez a tegnap este a Kraft-BB-TB megdicsőülésről kellett szóljon, és arról is szólt.
Annyit vígasztalásul, hogy mivel így most kerek a világ, a fenti úriemberek elérték céljukat, most jó sokáig nyugi lesz a Patstől, nem lesz 6. SB győzelem hosszú-hosszú évekig.
Sobri Jóska
Szerintem is a jobb csapat nyert ( titeket josoltalak), de a Falcons-nak meg kellett volna ragadni a lehetoseget, mert hiaba jo a keret ( lesz valtozas torvenyszeruen) senki nem garantalja a sikert jovore. Rengeteg a rossz a pelda.

Oket nem fogja vigasztalni, ha nem a Pats fog nyerni, ha nem ok. ( Mellesleg, ha jovore is ilyen ergya lesz a liga, akkor a pats siman foeselyes lesz., meg amugy is minimum az egyik )
több mint 7 éve
gedam 5 692
Ezt nektek kellett volna megnyerni, és gyakorlatilag meg volt nyerve a meccs. 😕

A keret PO esélyes jövőre is, itt elsősorban lélekben kell összeszedni majd a gárdát. Az NFC South zsinórban 2 évben ad Super-Bowl résztvevőt, igaz mind a kettő vesztett, nagy kár érte, ti voltatok idén a legjobbak!
Vrij6
ez a keret igen, aztán várjuk meg mi lesz vele. én pont, hogy nagy visszaesést várok a falconstól. az látszik, hogy ők egy-egy kulcsjátékos kiesését sem viselik el.