Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
#izgi

Coxtól mint szakembertől én sosem voltam elájulva, mondjuk az tényleg bizarr, hogy az a szezon után küldjük el, amikor a legjobban teljesített az általa trenírozott egység.
Richard Smithre meg már korábban 2x is nagy volt a DC-kabát és szezon közben a kinti fórumokon állandóan téma volt h ki kéne vágni. A liga egyik legjobb LB-edzője, szal ő biztos talál vhol munkát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Falcons fired defensive coordinator Richard Smith and defensive line coach Bryan Cox.
Even after Atlanta's Super Bowl meltdown, the moves are very surprising. Smith's young defense improved steadily over the course of 2016, while Cox's defensive line harassed Tom Brady relentlessly on Sunday before running out of gas on a whopping 93 defensive snaps, not including six penalties. Dan Quinn presumably had misgivings about both before the Super Bowl, because Smith and Cox's units played about as well as could have been hoped. With Kyle Shanahan gone to San Francisco, the Falcons will have two new coordinators in 2017.

?
gabokocka
elgurult a gyógyszer úgy néz ki..
Szesze
Ez nem jó jel...
Állandóságnak lőttek...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Falcons fired defensive coordinator Richard Smith and defensive line coach Bryan Cox.
Even after Atlanta's Super Bowl meltdown, the moves are very surprising. Smith's young defense improved steadily over the course of 2016, while Cox's defensive line harassed Tom Brady relentlessly on Sunday before running out of gas on a whopping 93 defensive snaps, not including six penalties. Dan Quinn presumably had misgivings about both before the Super Bowl, because Smith and Cox's units played about as well as could have been hoped. With Kyle Shanahan gone to San Francisco, the Falcons will have two new coordinators in 2017.

?
gabokocka
elgurult a gyógyszer úgy néz ki..
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 724 — Keep pounding
Falcons fired defensive coordinator Richard Smith and defensive line coach Bryan Cox.
Even after Atlanta's Super Bowl meltdown, the moves are very surprising. Smith's young defense improved steadily over the course of 2016, while Cox's defensive line harassed Tom Brady relentlessly on Sunday before running out of gas on a whopping 93 defensive snaps, not including six penalties. Dan Quinn presumably had misgivings about both before the Super Bowl, because Smith and Cox's units played about as well as could have been hoped. With Kyle Shanahan gone to San Francisco, the Falcons will have two new coordinators in 2017.

?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
...
shawnka
Annyira szép volt, hogy majdnem csapatot váltottam, de idén a Saints jön Londonba, és már a jegyem is meg van, szóval maradok 😊

Cink nélkül tetszik, amit írtál. Lényegesen üdítőbb, mint a trolletetés.

több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
13 éve követem a NE-t mondhatni a kedvenc csapatom. Megis az osszes Sb közül itt tudtam ugy nézni a meccset, hogy ha ti gyoztok is Örülök mert fantasztikus csapatotok van. A védelem egy állat, mintha trabantal akarnal versenyezni egy Ferrari ellen. Iszonyat dinamika es technika van a sracaitokban. Matty végleg lerakta a nevét az elitek között úgy érzem. Nagyon jo QB aki bármelyik csapatban elférne. Julio nem ember 😊 aztán a 2 futotok....ah...komolyan hardcore NE fankent élveztem nézni a jatekotokat. Nagyon remelem hogy par even belül a csúcsra juttok. Ha nem a pats ellen dontoztok en nektek fogok szurkolni. Az NFC lben egyik kedvenceim lettetek. Bocsánat hogy ide kontarkodtam. ON: Szivesen olvasnek egy szakértőtől az esetleges FAkrol illetve bármilyen összegzést. A lenyeg. Megha most nemis ugy látjátok, de büszkék lehettek a sracaitokra! Rise up!

több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Macket és Colemant nem kell műteni JJ a hónapban eldől a lábujj műtéte. Freeman is kap szerződést a hóapban.
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/mpLQAhSvLDnGrNLrYUwQBJ8OEJE=/158x0:1886x1152/920x613/filters:focal(158x0:1886x1152):format(webp)/cdn1.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/53135333/shanny.0.0.jpeg
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
shawnka
Örülök, hogy a szezon végén csak írtál egy értékelhető hsz.-t. 😊 örülök, hogy pozitívumot sugárzol, mert rá fér a bandára. Az idézett shanahan nyilatkozatnak nem örülök. 😊

Örülök, hogy páran már a jövőről is tudtok beszélni és offseasonnal kapcsolatos észrevételek is vannak.
Ha már itt tartunk: Nemtudom true szerződése, hogy áll de jelenleg úgy néz ki felesleges őt is és alfordot is nagy contractal fizetni. Tamme, freeney egy éves korrekt szerződéssel maradjon, dimarco megtartása kötelező. A többiekkel kapcs. max emocionális oldalról tudnék közelíteni.
Szvsz a legnagyobb kérdések jövőre, hogy az új oc mit tud/fog csinálni, quinn tud e ebből a méteres kudarcból is még több extra motivációt kovácsolni, ill. a legfontosabb: matty ebből a pofonból hogy fog tudni felállni - Nagyon sokan a világ chockerének gondolják. Sztem nem az, igaz elfogult vagyok. Felállt az egymás után 3 elbukott po meccsből miután elkönyvelték örök vesztesnek. Aztán felállt az elbukott nfc döntő után. Aztán felállt 3 sikertelen, kudarcokkal tarkított év után úgy, hogy tavaly sokan már temették. Idén mvp lett válaszként. Szóval a védelem - akiktől a minimum elvárásom jjövőre a top10 - mint tudjuk kurva fiatal, nagy lóvét még két évig senkinek nem kell adni így minimum addig nyitva van az sb window. Hiszem, hogy sikerülni fog...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Srácok nem akarok feszültséget, sejtem hogy most legkevésbé egy Pats szurkoló okoskodása hiányzik, csak néhány mondat: hétfő hajnal óta azon töröm a fejem hogy miért nem tudok tiszta szívből örülni a Lombardinak, de az az igazság hogy iszonyatosan sajnálom a Falcons játékosokat, a tulajt és a szurkolókat fantasztikus szezonotok volt és egy fantasztikus döntőt játszottatok, megérdemeltétek volna a bajnoki címet legalább annyira mint mi, drámai módon maradt alul a csapatotok és mégis mindenki emelt fővel fogadta a vereséget. Szívből kívánom nektek hogy akár már jövőre, de legalábbis pár éven belül meglegyen az SB győzelem! Csak ennyit akartam mondani, kösz a türelmet
több mint 7 éve
gedam 5 694
Lehet ezt bárhogy elemezni a lényeg nem változik, a Falcon fanok szempontjából sajnos. Egy valaki van, aki miatt sajnálom ezt a dolgot, és nagyon kijárt volna neki: őt Arthur Blanknek hívják. Ha bár a Patsnek drukkoltam, miatta tudtam volna örülni, ha ti nyertek. Mert ő tényleg szívét-lelkét beletevő tulaj, aki régóta dolgozik ezért.
dande
 www.instagram.com/p/BQMeq0VAv-T/
Buga
majdnem sikerült megfolytania, de aztán kiszabadult
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Jönnek a jó hírek

Dimmi: Desmond Trufant contract extension coming soon
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Freeney: lásd Babs, bár nála el tudom képzelni h más csapatnál is szerencsét próbál
Midnight
Freeney azt nyilatkozta hogy nagyon csalódott mert ez már meg volt csak tudjuk mi lett a vége és nincs megállás folytatni akarja jövőre várja a 2017 szezont!!!empty taxi
több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 190
4 éve a SB kapujában voltunk az NFC döntőben...nem jött össze...idén beléptünk a kapun...és fogtuk már a Lombardit..de kicsúszott a kezünkből...nem mondom mi következik...még ha újabb 4 év kell is hozzá... mondjuk Blank miatt egy hazai pályán behúzott LIII. SuperBowl elég hollywoodi lenne....az csak 2 év😊 RISE UP
Keano
Azért remélem annyit nem kell várni 😯 De duplázni lehet 😂
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
4 éve a SB kapujában voltunk az NFC döntőben...nem jött össze...idén beléptünk a kapun...és fogtuk már a Lombardit..de kicsúszott a kezünkből...nem mondom mi következik...még ha újabb 4 év kell is hozzá... mondjuk Blank miatt egy hazai pályán behúzott LIII. SuperBowl elég hollywoodi lenne....az csak 2 év😊 RISE UP

Szerkesztette: Keano


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Tudom messze van még, de ki milyen posztra draftolna áprilisban? Illetve mennyi helyünk lesz a fizetési sapka alatt? Vannak olyan játékosok akiknek most jár le a szerződés és jó lenne megtartani még öket ?
Midnight
Van kb 24 miska helyünk a sapka alatt, nincs gond, 1 jó kezdőre biztos van pénz FA-ról, lehet 2-re is.
A legfontosabb játékosokkal (Schraeder, Alford) már szezon közben hosszabbítottunk a lejárók közül.
UFA-k:
USS Babs: 50-50 nálam h visszavonul vagy aláír még 1 évre ide
Worrilow: őt sztem elengedjük
Chester: neki lefőtt a kávé
Freeney: lásd Babs, bár nála el tudom képzelni h más csapatnál is szerencsét próbál
Schaub: olcsóé volt veterán backup QB, hasonló fizuért maradhat
Tamme: már nem fiatal, lenne helye a rosteren, de nagy lét nem ér
Spoon: örülnék ha maradna, őszintén szólva nem tudom mit tervez vele Quinn
Pancake: ő kell, igen jó FB, ami a mi rendszerünkbe kell is
Upshaw: frankón kikupálódott a szezon közben, nem drágán simán örülnék ha maradna
Weems: komoly leader az öltözőben, így sztem megtartjuk, gunnerként még mindig jó, viszont visszahordóként már nem veszélyes, oda kell találni vmi friss húst
Wheeler: ha az előző szezon után sem hosszabbítottunk vele akk sztem most fogunk, ha ég a ház majd vmikor felkapjuk az utcáról szezon közben/TC után
Goldson: nincs rá szükség
Compton: nincs T depth, de nála jobbat azért nem nehéz találni
Reynolds: ST miatt lehet marad
Aldrick: ő sztem megy Shanny után Friscoba
Toilolo: blokkolni tud, mást nem. Meglátjuk, hogy ez mennyit ér Dimmynek.
Ishmael: kezdő szintű játékos, nálunk viszont nem fér be, így ő sztem menni fog

Mint látható olyan arc nincs akinek az elvesztés nagyon fejvakarós volna. Hiányposztok nálam per pill fontossági sorrendben:
1. DE
2. OG
3. DT
4. SLB
5. TE

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
joeolah Atlanta Falcons 58
Quinn sajtótájékoztató van éppen. Megerősítette Sark érkezését, és azt mondta, hogy megtartják Shanny rendszerét, ezzel fog az új OC tovább dolgozni. Tulajdonképpen Sarkot fogják beépíteni a működő dologba, nem a játékosokat beleerőltetni Sark esetleges új elképzeléseibe.

Mondtam én, hogy a pdf-et meg kell tartani, aztán onnét kb. ki ül a boothban. A játékosok értik a rendszert, működik is, felesleges baszakodni vele.

Shanahantől a kedvenc nyilatkozatom az volt, amikor mondta, hogy a Julio catch után kb. teljesen blackout volt nála és csak az lebegett a szeme előtt, hogy TD-vel kell befejezni a driveot. Azt tudta, hogy másodikra mindenképpen passzolni akart, hogy könnyű legyen a harmadik, de igazából nem figyelt se órát, se field pozit, mert annyira akarta a 6 pontot. -> Assistant Coach of the Year, 2017

Sok sikert Friscóban.

28-3-ról nem lehet kikapni ilyen rövid idő alatt -> gondolta ezt mindenki rajtunk kívül, de lassan 13 éve nézem ezt a csapatot és nem tudom a két kezemen megszámolni, hányszor buktunk el olyan meccset, amit amúgy nem lehet. Se fizikailag, se lelkileg. Nyilván ez fáj a legjobban, de konkrétan biztos vagyok benne, hogy ez ezzel véget ért. Amint lepörög mindenkinek Flowery Branchen ez a trauma, onnantól kezdve ez a hegy meg lesz mászva. És alig várom, hogy a részese legyek.

Dan Quinn on losing SB51 hurting, but sights set ahead: "The foundation has been laid down and built. We're not backing off that at all."

Erről van szó, nincs megállás. Soha nem voltam még büszkébb a csapatomra, a szeptember nem jöhet elég hamar, imádtam, hogy rólunk szólt minden 2 hétig, szarok rá, hogy a chokejobról fog beszélni mindenki a következő idényig. Végre van identitása a csapatnak, igazi offensive juggernaut lettünk, 8 éve várunk egy ennyire dinamikus védelemre és borzasztó optimizmussal várom a Quinn-éra folytatását.
shawnka
Valami hasonlót szerettem volna írni de mivel nem vagyok nagy fórumozó és jól megfogalmztad a gondolataimat csak annyi mondhatok.Köszönöm! 😊
Egykori sportolóként áttudom érezni hogy kb.ki mit érez én is megtapostam a sapkámat (majdnem) a meccs után de ma mégis valahogy szívesen vettem fel újra és tekintettem benne előre a szebb jővő reményében mert hosszú hosszú idő óta igazán jó volt Atlanta szurklónak lenni az utóbbi időben!Go Falcons!
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Tudom messze van még, de ki milyen posztra draftolna áprilisban? Illetve mennyi helyünk lesz a fizetési sapka alatt? Vannak olyan játékosok akiknek most jár le a szerződés és jó lenne megtartani még öket ?
Midnight
DE,G,S,OLB

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 190
Tudom messze van még, de ki milyen posztra draftolna áprilisban? Illetve mennyi helyünk lesz a fizetési sapka alatt? Vannak olyan játékosok akiknek most jár le a szerződés és jó lenne megtartani még öket ?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Sark kinevezése még nem is hülyeség.
1. Ő imádja a no huddle-t, így ebből nem lesz konfliktus Mattyvel
2. Szép inside zone runok voltak a USC-s playbookjába, ahhoz adott itt minden
3. Route konceptualizálásban képes hasonlóan szép dolgokra, mint Shanny

Ami miatt aggódok egyedül, hogy visszatérnek a Koetter-érából ismert idióta bubble screenek Julióra, hogy biztosan összetörjön a liga legjobb elkapója.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Quinn sajtótájékoztató van éppen. Megerősítette Sark érkezését, és azt mondta, hogy megtartják Shanny rendszerét, ezzel fog az új OC tovább dolgozni. Tulajdonképpen Sarkot fogják beépíteni a működő dologba, nem a játékosokat beleerőltetni Sark esetleges új elképzeléseibe.

Mondtam én, hogy a pdf-et meg kell tartani, aztán onnét kb. ki ül a boothban. A játékosok értik a rendszert, működik is, felesleges baszakodni vele.

Shanahantől a kedvenc nyilatkozatom az volt, amikor mondta, hogy a Julio catch után kb. teljesen blackout volt nála és csak az lebegett a szeme előtt, hogy TD-vel kell befejezni a driveot. Azt tudta, hogy másodikra mindenképpen passzolni akart, hogy könnyű legyen a harmadik, de igazából nem figyelt se órát, se field pozit, mert annyira akarta a 6 pontot. -> Assistant Coach of the Year, 2017

Sok sikert Friscóban.

28-3-ról nem lehet kikapni ilyen rövid idő alatt -> gondolta ezt mindenki rajtunk kívül, de lassan 13 éve nézem ezt a csapatot és nem tudom a két kezemen megszámolni, hányszor buktunk el olyan meccset, amit amúgy nem lehet. Se fizikailag, se lelkileg. Nyilván ez fáj a legjobban, de konkrétan biztos vagyok benne, hogy ez ezzel véget ért. Amint lepörög mindenkinek Flowery Branchen ez a trauma, onnantól kezdve ez a hegy meg lesz mászva. És alig várom, hogy a részese legyek.

Dan Quinn on losing SB51 hurting, but sights set ahead: "The foundation has been laid down and built. We're not backing off that at all."

Erről van szó, nincs megállás. Soha nem voltam még büszkébb a csapatomra, a szeptember nem jöhet elég hamar, imádtam, hogy rólunk szólt minden 2 hétig, szarok rá, hogy a chokejobról fog beszélni mindenki a következő idényig. Végre van identitása a csapatnak, igazi offensive juggernaut lettünk, 8 éve várunk egy ennyire dinamikus védelemre és borzasztó optimizmussal várom a Quinn-éra folytatását.
több mint 7 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
érezzük azért, hogy egy nemzeti döntőt utolsó percben elbukó OC jön? Ez a franchise semmiből nem tanul 😀
bergerdani
Legalább tapasztalt döntő ügyben és azt is tudja, hogy milyen érzés bukni azt.
Biztos, hogy soha többet nem akarja átélni és mindent meg is tesz ezért!

GO FALCONS!
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
érezzük azért, hogy egy nemzeti döntőt utolsó percben elbukó OC jön? Ez a franchise semmiből nem tanul 😀

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Lehet ezt bárhogy elemezni a lényeg nem változik, a Falcon fanok szempontjából sajnos. Egy valaki van, aki miatt sajnálom ezt a dolgot, és nagyon kijárt volna neki: őt Arthur Blanknek hívják. Ha bár a Patsnek drukkoltam, miatta tudtam volna örülni, ha ti nyertek. Mert ő tényleg szívét-lelkét beletevő tulaj, aki régóta dolgozik ezért.
dande

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet ezt bárhogy elemezni a lényeg nem változik, a Falcon fanok szempontjából sajnos. Egy valaki van, aki miatt sajnálom ezt a dolgot, és nagyon kijárt volna neki: őt Arthur Blanknek hívják. Ha bár a Patsnek drukkoltam, miatta tudtam volna örülni, ha ti nyertek. Mert ő tényleg szívét-lelkét beletevő tulaj, aki régóta dolgozik ezért.