Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!

több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
feeling a bit Mike Smithy
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Amúgy szertem Hill azért jött, mert akkor még nagyon necces volt Free helyzete, ha elment volna, besz*ptuk volna tövig. De aztán hosszabbított, Ward pedig valahogy összekaparta magát. PS lesz ebből, kétlem hogy valaki felvenné.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Kiraktátok az ötödik körben draftolt Brian Hill-t. Már eleve nem értettem miért húztátok be Freeman, Coleman és Ward mögé. Remélem ideálisabb helyre kerül, mert ez nagyon nehez szitu volt neki.
Imádtam a játékát az egyetemi csapatában.
Bazzani
Helyette jött Marvin Hall az aktív rosterre aki nagyon jól játszott a előszezonban,nem is értettem, hogy nem fogot rostert mondjuk Williams helyett. Jó lesz az a gyerek!

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kiraktátok az ötödik körben draftolt Brian Hill-t. Már eleve nem értettem miért húztátok be Freeman, Coleman és Ward mögé. Remélem ideálisabb helyre kerül, mert ez nagyon nehez szitu volt neki.
Imádtam a játékát az egyetemi csapatában.

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Néztem az éjjel a meccset és meg kell mindanom, hogy egyik sem egy világverő banda. Newton válla még mindig nem az igazi. Kérdés, mennyi idő kell, hogy teljesen beálljon..de hogy Tru és Alford szenvedni fog ezek a geló WR-k ellen, az tuti (Collins, a jó nénikédet, te kellenél ezek a hústornyok ellen). Meg az a sok blitz..Olsen visszatérése is fog dobni a teljesítményen.
De azért legalább 1x ütni kellene őket, ehhez a tavalyi 2. meccs felvételének megnézését ajánlanám Sarknak.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nálam is csak PS-ig jutott, pedig az én csapatom klasszisokkal rosszabb mint ez a Falcons 😀
empty taxi
Hátha összehoz valamit. 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mai hírmorzsák:
Money hátproblémákkal küzd, szóval visszatért Meyer. Mondjuk nem volt rossz a preseasonben, de azért nem bánnám ha Bryant felépülne.
empty, Dimitroff válaszolt ma az emailemre, hogy kukkantsam meg kit hozott a PS-ba. Woodard-ot igazolták le, azt mondta, hogy megnézik mit tud, egyelőre semmit nem ígér. 😀
Creepy
Nálam is csak PS-ig jutott, pedig az én csapatom klasszisokkal rosszabb mint ez a Falcons 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Mai hírmorzsák:
Money hátproblémákkal küzd, szóval visszatért Meyer. Mondjuk nem volt rossz a preseasonben, de azért nem bánnám ha Bryant felépülne.
empty, Dimitroff válaszolt ma az emailemre, hogy kukkantsam meg kit hozott a PS-ba. Woodard-ot igazolták le, azt mondta, hogy megnézik mit tud, egyelőre semmit nem ígér. 😀

ps. Sanu és Hardy is kihagyta az edzést, szóval Nick Williams/Andre Robertson a WR2.. #Hooper4WR

Szerkesztette: Creepy
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Szerintem is felesleges egyelőre a stat nézegetés. Lehetünk bármennyire elől, ha folyamatosan olyan hibákat vét a csapat, ami pl. a yardos statisztikában nincs benne.1-3 és 3-1 között jelenleg annyi a különbség, hogy az ellenfél (Lions, Bears) nem tudott két GW drive-ot a RZ-ban befejezni. Persze a jó csapat ismertetője, hogy ezeket valahogy megoldja, de a Bills ellen már látszott, hogy ez hosszútávon nem fér bele. Kb kiszámíthatatlan jelenleg a csapat, de egy ilyen SB után jól is van ez így. Úgy néz ki egyelőre jobban megbírkózik vele a társaság, mint tavaly a Cicák. A majom meg úgyis majd a csoportmeccseken ugrik a vízbe. (Na meg a Pats ellen....)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Na, a D összesítettben a top10-ben van. Ez azért nem semmi. Valamint mi vagyunk a Skins és a Vikes mellett a 3. csapat, akinek a D és az O is top10..jó lesz ez, csak ne kapjak mini stroke-ot minden 3. play után..😀
És Crawford helyét Taniela Tupou (DE/DT) vette át.
Creepy
Ne a yardot nézd, a scoring szvsz sokkal többet mond mint a yard stat.
A D 18., az O 14. scoringban.
Ahol mind2 egység TOP10-ben van az a Jacksonville (2. D, 5. O), a Seattle (5. D, 10. O) és a Detroit (10. D, 9. O).

5.forduló után egyébként azt lehet mondani h persze már kezdenek kikristályosodni az erőviszonyok, de szvsz ezek a statisztikai lajstromok úgy a 8-9. héttől kezdve jelentenek tényleg komoly támpontot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na, a D összesítettben a top10-ben van. Ez azért nem semmi. Valamint mi vagyunk a Skins és a Vikes mellett a 3. csapat, akinek a D és az O is top10..jó lesz ez, csak ne kapjak mini stroke-ot minden 3. play után..😀
És Crawford helyét Taniela Tupou (DE/DT) vette át.

Szerkesztette: Creepy
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Mondjuk leszarom, hogy mennyivel csak yardot meg td-t gusson, kapjon el sokat 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
...egyetlen egy ember van, aki 2 játékával is a TOP10-be került, őt Tevin Colemannek hívják. 😊...
empty taxi
Az első húszban is csak ő van 3x. Mondjuk én azt hittem "Turbo" Gabriel nálunk a leggyorsabb lasztival.
Mondjuk tavaly Coleman 22.25 mph-el futott, szal lesz ez még gyorsabb. 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Napi stat rovat:
A next gen stats méri h labdával a kezében ki mennyire gyorsan fut meccs közben, egyetlen egy ember van, aki 2 játékával is a TOP10-be került, őt Tevin Colemannek hívják. 😊
A 2. heti 35 yardos futásával a GB ellen a 7. helyre került, 21.05 MPH-val repesztett.
A 4. heti 29 yardos futásával a BUF ellen pedig holtversenyben a 8. helyre került, 20.99-cel "meszelték le". 😊
Forrás:  nextgenstats.nfl.com/stats/top-plays/fastest-ball-carriers

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
"Hiszen azt tartjuk, hogy hit által igazul meg az ember, a törvény cselekvésétől függetlenül."

Pál levele a rómaiakhoz 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Na, a Panthers az első. Nem néztem még egy meccsüket sem az idén, szóval inkább titeket kérdezlek: mennyire kell tőlük félnünk?
Creepy
FeneCam meccsről meccsre jobb, ebből még bajunk lehet.
Ugyanakkor a secondaryjük Julioék feltartásra alkalmatlan, ha tart az OL-ünk akkor feltétlen van esélyünk.
empty taxi
Őket majd Meltdown Matty feltartóztatja 😛
gabokocka
 www.pro-football-reference.com/leaders/gwd_career.htm
Matty Ice-nak 34 GWD-ja van 146 kezdés alatt azaz meccseinek a 23,3%-ában vezetett GWD-t.
Newtonnál 13 GWD jut 97 kezdésre azaz a meccseinek 13,4%-ában vezetett GWD-t.

Ki a clutch? 😛
empty taxi
Sőt, 2008 óta meltdownnak van a legtöbb. | bár arra is kíváncsi lennék hányat nem bírt megcsinálni mert sztem abban sem áll "szarul" 😀 |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Na, a Panthers az első. Nem néztem még egy meccsüket sem az idén, szóval inkább titeket kérdezlek: mennyire kell tőlük félnünk?
Creepy
FeneCam meccsről meccsre jobb, ebből még bajunk lehet.
Ugyanakkor a secondaryjük Julioék feltartásra alkalmatlan, ha tart az OL-ünk akkor feltétlen van esélyünk.
empty taxi
Őket majd Meltdown Matty feltartóztatja 😛
gabokocka
 www.pro-football-reference.com/leaders/gwd_career.htm
Matty Ice-nak 34 GWD-ja van 146 kezdés alatt azaz meccseinek a 23,3%-ában vezetett GWD-t.
Newtonnál 13 GWD jut 97 kezdésre azaz a meccseinek 13,4%-ában vezetett GWD-t.

Ki a clutch? 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Na, a Panthers az első. Nem néztem még egy meccsüket sem az idén, szóval inkább titeket kérdezlek: mennyire kell tőlük félnünk?
Creepy
FeneCam meccsről meccsre jobb, ebből még bajunk lehet.
Ugyanakkor a secondaryjük Julioék feltartásra alkalmatlan, ha tart az OL-ünk akkor feltétlen van esélyünk.
empty taxi
Őket majd Meltdown Matty feltartóztatja 😛

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
FeneCam meccsről meccsre jobb, ebből még bajunk lehet.
Ugyanakkor a secondaryjük Julioék feltartásra alkalmatlan, ha tart az OL-ünk akkor feltétlen van esélyünk.
empty taxi
Köszi. 😊
Szóval akkor fel kell kötnünk a gatyaszárat, ha be akarjuk húzni a csoportot. Na majd összekapják magukat a fiúk vasárnapig és beindul a henger. 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Most 3 Afc meccs jön zsinórban, abból a phins és a jets kötelező, a pats meg egy amolyan édes ráadás. Aztán indul a panthersel a mandula, innentől már magas fordulatszámon kell pörögni 6 csoport meccs + 3 k*rva kemény nfc ellenfél jön az uccsó 9! fordulóban... nem könnyű schedule, kicsit sem, de a feladat adott... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Na, a Panthers az első. Nem néztem még egy meccsüket sem az idén, szóval inkább titeket kérdezlek: mennyire kell tőlük félnünk?
Creepy
FeneCam meccsről meccsre jobb, ebből még bajunk lehet.
Ugyanakkor a secondaryjük Julioék feltartásra alkalmatlan, ha tart az OL-ünk akkor feltétlen van esélyünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na, a Panthers az első. Nem néztem még egy meccsüket sem az idén, szóval inkább titeket kérdezlek: mennyire kell tőlük félnünk?
több mint 6 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Ha így fogynak a DL játékosok, hozzuk vissza Babineaux-t erre az évre 😊

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
A New England elleni visszatérés a legvalószínűbb.

Szerkesztette: Creepy