Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Akkor nézzünk némi becslést a jövő offseasonre:
13 misi hellyel számol jövőre az OTC, komolyabb játékidővel bíró UFA-k:
Poe, Clayborn, Bryant, Upshaw, Gabriel, Rubin, Ishmael.
Igazából a gond, hogy értelmesen spórolni is max egy Shelby és egy Schaub cuttal (az 3.25 ill. 4.25 misi spórolás) illetve egy Julio restructure-rel, meg egy Jake hosszabbítással lehet, azaz a fenti névsorból biztos lesznek olyanok, akik jövőre máshol fociznak.
Ha tippelnem kéne: Bryant visszavonul, Ishmaelt elengedjük, Clayborn és Rubin sztem marad, Poe és Gabriel közül az marad, akinek kevésbé pofátlan az ügynöke, Upshaw maradása meg azon múlik h az említett úri emberek szerződései után h állunk cappel.
Poe ügynöke egyébként Jimmy Sexton (akárcsak Julioé, úgyh nem zárom ki h a Julio restructure ára egy zsíros Poe szerződés lesz), Gabriel elvileg januárban felfogadta Jonathan Perzley-t és Brian Macklert, az ő cégük a Sports Stars NY kötötte az Alford dealt velünk, ami nagyon nem volt olcsó, plusz egyébként Rubin is az ügyfelük...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Sarkinak szerintem a múlt héten szóltak hogy a nyáron asztalára tett playbookot vegye már magához és nyissa ki, talál benne egy két csodát. Claybornnál elgurult valami. 😊
Jövő évi draft 1.-re a Gabriel pótlására WR jósoltak.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
Midnight
Hátravan ugye Bucs és Saints kétszer, Vikings és a Panthers a végén.
Ez nálam legjobb esetben is csak 8-8, amivel idén nincs PO a főcsoportban.
bergerdani
A 10-6-hoz csupán az kell, hogy hozzuk a hátralévő meccseinket hazai pályán plusz nyerjünk Tampában. Nyilván nem lesz könnyű itthon a Saints, Vikings, Panthers trió, de azért sztem ez nem is lehetetlen.
empty taxi
Úgy gondolom hogy hozható lehetne a 10-6. A pantherst idegenben majd nem sikerült meg verni itthon nyerni kell ellenük, a jövő heti mérközés a seahawks ellen szerintem szintén hozható nincs támadó fala és Sherman is ki esett, tampát oda vissza kell verni ami lehetséges ha ez nincs meg akkor nincs PO, a vikings meccsre nincs tippem a Saintset legalább egyszer meg kell verni ami csoport rangadó révén benne lehet a pakliban. CSak nem tudom, hogy elég lesz e a 10-6, bár ha sikerül a seahowks-ot és a pantherst meg verni akkor a WC meg lehet.
Midnight
Való igaz a TNF-en a Seahawksban kb. az nem sérült meg, aki nem lépett pályára, szal alapesetben benne lenne egy győzelem, de van 3 dolog, ami ellenünk szól: 1. Az NFL leghangosabb stadionjába megyünk. 2. Seattle Atlantától qrva messze van, sokat kell utazni. 3. Mivel TNF-et játszott a Hox többet tudnak ellenünk készülni, mint fordítva.
empty taxi
Ez is igaz, de nem lehetetlen véleményem szerint. Az biztos hogy Freeman-re szükségünk lesz ha nyerni szeretnénk. Nem tudom mennyire súlyos az agyrázkódása fog e tudni játszani hétfőn. Illetve remélem végre levetkőzik az elkapok ezt a nagyon sok dropot és felütött labdákat amiből lett vagy 4 int je Mattynek :/
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
Midnight
Hátravan ugye Bucs és Saints kétszer, Vikings és a Panthers a végén.
Ez nálam legjobb esetben is csak 8-8, amivel idén nincs PO a főcsoportban.
bergerdani
A 10-6-hoz csupán az kell, hogy hozzuk a hátralévő meccseinket hazai pályán plusz nyerjünk Tampában. Nyilván nem lesz könnyű itthon a Saints, Vikings, Panthers trió, de azért sztem ez nem is lehetetlen.
empty taxi
Úgy gondolom hogy hozható lehetne a 10-6. A pantherst idegenben majd nem sikerült meg verni itthon nyerni kell ellenük, a jövő heti mérközés a seahawks ellen szerintem szintén hozható nincs támadó fala és Sherman is ki esett, tampát oda vissza kell verni ami lehetséges ha ez nincs meg akkor nincs PO, a vikings meccsre nincs tippem a Saintset legalább egyszer meg kell verni ami csoport rangadó révén benne lehet a pakliban. CSak nem tudom, hogy elég lesz e a 10-6, bár ha sikerül a seahowks-ot és a pantherst meg verni akkor a WC meg lehet.
Midnight
Való igaz a TNF-en a Seahawksban kb. az nem sérült meg, aki nem lépett pályára, szal alapesetben benne lenne egy győzelem, de van 3 dolog, ami ellenünk szól: 1. Az NFL leghangosabb stadionjába megyünk. 2. Seattle Atlantától qrva messze van, sokat kell utazni. 3. Mivel TNF-et játszott a Hox többet tudnak ellenünk készülni, mint fordítva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
Midnight
Hátravan ugye Bucs és Saints kétszer, Vikings és a Panthers a végén.
Ez nálam legjobb esetben is csak 8-8, amivel idén nincs PO a főcsoportban.
bergerdani
A 10-6-hoz csupán az kell, hogy hozzuk a hátralévő meccseinket hazai pályán plusz nyerjünk Tampában. Nyilván nem lesz könnyű itthon a Saints, Vikings, Panthers trió, de azért sztem ez nem is lehetetlen.
empty taxi
Úgy gondolom hogy hozható lehetne a 10-6. A pantherst idegenben majd nem sikerült meg verni itthon nyerni kell ellenük, a jövő heti mérközés a seahawks ellen szerintem szintén hozható nincs támadó fala és Sherman is ki esett, tampát oda vissza kell verni ami lehetséges ha ez nincs meg akkor nincs PO, a vikings meccsre nincs tippem a Saintset legalább egyszer meg kell verni ami csoport rangadó révén benne lehet a pakliban. CSak nem tudom, hogy elég lesz e a 10-6, bár ha sikerül a seahowks-ot és a pantherst meg verni akkor a WC meg lehet.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
Midnight
Hátravan ugye Bucs és Saints kétszer, Vikings és a Panthers a végén.
Ez nálam legjobb esetben is csak 8-8, amivel idén nincs PO a főcsoportban.
bergerdani
A 10-6-hoz csupán az kell, hogy hozzuk a hátralévő meccseinket hazai pályán plusz nyerjünk Tampában. Nyilván nem lesz könnyű itthon a Saints, Vikings, Panthers trió, de azért sztem ez nem is lehetetlen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/TheFalcoholic/status/929846112177049600
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Ha valahogy a Seahawks ellen hozzuk a MNF-t akkor egy -egy zakóval / Saints, Vikings / benne van a 10-6...bár szerintem csoda lenne....


több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
Midnight
Hátravan ugye Bucs és Saints kétszer, Vikings és a Panthers a végén.
Ez nálam legjobb esetben is csak 8-8, amivel idén nincs PO a főcsoportban.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Baszki, focizott a csapat, de még milyet!
Matty nem tehetett a pickről és teljesen jól játszott, Coleman jó játéka nagyon kellett, Hooper zseniál,
Claybornt meg hagyjuk, vért ivott az ember, vitán felül DPOW. De az egész védelem odakúrta ma, csodás volt


Csak két ilyen meccsünk legyen még, és nem fog érdekelni hogy nincs PO.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nyugodtan BPA-zhatunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
DT
peach
Mondjuk igaz DT se lenne rossz mert nem tudom jövőre marad e nálunk Poe
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
DT



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
Szerintem egy TE nem lenne rossz. Bár azt olvastam hogy az idei draft class nem túl erős. De majd el válik ha oda kerülünk 😁
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
Defensive End
Turóczi Szabolcs
Elég gáz lenne, azután hogy az utolsó három évben két DE-t is húztak az első körben.
kapitnono
Csak oda érdemes első kör közepén 😂. Viccet félretéve szerintem amilyen hiányposztok vannak azok közül elsőkörbe ha nem top 10 be húzol akkor még mindig Endet érdemes. Guard Safety Tight End első kör nem menő. Ha nagyon a végén van az az első kör akkor Tight End.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
offesne fal.guard kb.vagy safety.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
Defensive End
Turóczi Szabolcs
Elég gáz lenne, azután hogy az utolsó három évben két DE-t is húztak az első körben.


több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
Defensive End
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Látom Elliotot eltiltották..akkor most kire fogjuk majd a vereséget? Egyezzünk meg, hogy ez a meccs után nem lehet majd Sarkot savazni, | hanem kötelező lesz | ..😀😀

Szerkesztette: Creepy
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Martellus Bennett a célkeresztben. Én már úgy vagyok vele kell ide mindenki mert a TE -k is balfaszok idén.
6atos
megkérdezhetnék Gonzót..nem akar-e egy fél szezont bohóckodni... csak is jól jönnénk ki belőle.. 😀


több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Milyen az "új " rúgónk ?
Midnight
A jags topikban tudnának róla mesélni...nem jókat... 😀
peach
A volt Jax-es az Myers, ez meg Meyer, nem ugyanaz 😛
Meyer rugdosott itt a nyáron, egyelőre PS-be jött (Grayson repült onnan). Ha Bryant nem tud játszani a 7végén akkor felhozzák. Ellenkező esetben sztem jövő hét elején ki is vágjuk, mert így h Grayson helyére jött nincs QB3.
empty taxi
Akaratodon kívűl két dologra is megtanítottál, azt sem vágtam, hogy grayson is itt züllik 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Martellus Bennett a célkeresztben.
6atos
Darwin-díj gyanús húzás lenne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Martellus Bennett a célkeresztben. Én már úgy vagyok vele kell ide mindenki mert a TE -k is balfaszok idén.