Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Én egy punter/kicker párost néznék. Jó a rutin a háznál de kezdem azt érezni, hogy sajnos az erő már hiányzik és tanulhatnának az "öregektől".
Midnight
Bosher ligaelit csak úgy halkan jegyzem meg.

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Ellenben Roberts helyére kéne igazolni egy új returnert, nekem nagyon úgy tűnik h elment az önbizalma.
empty taxi
Mert csak félpályáig vitte vissza? 😊
Szerintem lebaszták a bénázása miatt, és/vagy felhívták a figyelmét, hogy még egy kickoff labdavesztés nem fér bele.
tomi-tomi
20.5-es KR és a 8.3-as PR átlagtól azért nem esek hasra, pláne h azért el is ejti a bogyót 1x-2x.
@Midnight Bosher múlt hónapban múlt 30, ő kis túlzással még gyereknek számít a posztján.
empty taxi
ohh erre nem is figyeltem . Roberts-el én se vagyok meg elégedve ha szőrös szívű akarok lenni majdnem rajta ment el a meccs, és még azt se mondom hogy nehéz labda volt vagy a szemébe sütőt a nap :/
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ellenben Roberts helyére kéne igazolni egy új returnert, nekem nagyon úgy tűnik h elment az önbizalma.
empty taxi
Mert csak félpályáig vitte vissza? 😊
Szerintem lebaszták a bénázása miatt, és/vagy felhívták a figyelmét, hogy még egy kickoff labdavesztés nem fér bele.
tomi-tomi
20.5-es KR és a 8.3-as PR átlagtól azért nem esek hasra, pláne h azért el is ejti a bogyót 1x-2x.
@Midnight Bosher múlt hónapban múlt 30, ő kis túlzással még gyereknek számít a posztján.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Én egy punter/kicker párost néznék. Jó a rutin a háznál de kezdem azt érezni, hogy sajnos az erő már hiányzik és tanulhatnának az "öregektől".
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ellenben Roberts helyére kéne igazolni egy új returnert, nekem nagyon úgy tűnik h elment az önbizalma.
empty taxi
Mert csak félpályáig vitte vissza? 😊
Szerintem lebaszták a bénázása miatt, és/vagy felhívták a figyelmét, hogy még egy kickoff labdavesztés nem fér bele.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mondjuk idén ez volt a harmadik meccsünk amit egy first downnal akár le is zárhattunk volna, sarkasian mesternek azonban továbbra sincs egy atom biztos 3&5 játék a tarsolyában amit ilyenkor elő tudna húzni. És igen schweitzert gyalázta meg richardson, de egy quick slantnél vagy valami ilyesminél lehetősége sem lett volna rá. Az első félidőben azt hittem agyfaszt kapok, hogy folyamatosan odarugdostuk richsrdsonnak a lasztit, sztem vagy 60 yardot kaptunk a mezei touchbackekhez képest.
Jó pozícióba hoztuk magunkat, bár én továbbra sem vennék mérget, hogy nem kapunk ki oda vissza a saintstől vagy a pantherstől. Ha tampát nem sikerül 2/2 ütni akkor meg beszélni sincs miről.
peach
A 6. legjobb 3rd down offense (44.44%) a mienk a ligában, ebben a mutatóban egy kicsivel még jobbak is vagyunk, mint tavaly (43.60), szal ezt most kissé jogtalan kritikának érzem, pláne h a 1st down O-nk az előző évben NFL történetileg is TOP3 volt.
Ellenben Roberts helyére kéne igazolni egy új returnert, nekem nagyon úgy tűnik h elment az önbizalma.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Mondjuk idén ez volt a harmadik meccsünk amit egy first downnal akár le is zárhattunk volna, sarkasian mesternek azonban továbbra sincs egy atom biztos 3&5 játék a tarsolyában amit ilyenkor elő tudna húzni. És igen schweitzert gyalázta meg richardson, de egy quick slantnél vagy valami ilyesminél lehetősége sem lett volna rá. Az első félidőben azt hittem agyfaszt kapok, hogy folyamatosan odarugdostuk richsrdsonnak a lasztit, sztem vagy 60 yardot kaptunk a mezei touchbackekhez képest.
Jó pozícióba hoztuk magunkat, bár én továbbra sem vennék mérget, hogy nem kapunk ki oda vissza a saintstől vagy a pantherstől. Ha tampát nem sikerül 2/2 ütni akkor meg beszélni sincs miről.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Azért amikor elindult a Hawks a meccsért nem mondom,hogy nem szartam be és sejlettek fel a Mike Smith-i húzások.
De lényeg a W. Ahogy empty mondja,kb ez a győzelem most kettőt ér,szóval jó helyzetben vagyunk.

több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
huhh.. ebben az idényben eddig 2 meccset nem néztem " élőben " a GB ellenit meg a ma hajnalit... mindkettő W...ha jól nézem a Saints ellen meccs TNF lesz...azt se tudom nézni... 😀


több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Megnyertük a turnover-csatát (AKA nem volt felpattanós Ryan INT XD), megnyertük a meccset, ilyen eccerű ez kérem szépen. 😊
Mindenesetre az azért vhol kemény h benne van h 11-5-ös merleggel leszünk 3.-ak a csoportban...
Ugye múltkor azt írtam h a hazai meccseket kell megnyerni plusz a Tampát elverni idegenben a 10-6-hoz, nah ehhez képest van 1 meccs előnyünk, a 11-5 pedig garantált PO. Ill. ezzel a győzelemmel a Vikings, Saints, Panthers elleni hazai trióból 1 meccsen talán belefér az L.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Gratu!

Szerintem egy randomgenerátor, vagy egy idomított majom (ua mint a randomgenerátor) jobb playeket hív, mint a Seattle.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ez izgi volt, de nyertünk, megvan a tie breaker a Dallas, a Lions, a GB és a Seahawks ellen is, most már nem kell ezen aggódni. Nem fogjuk mindet megnyerni szvsz, de úgy tűnik, meglesz a PO, amit nem reméltem a szezon előtt. Hú de boldog vagyok most. Így azért nem rossz munkára menni. 😀
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Hát ez egy sokkal nehezebb meccs volt mint gondoltam volna de nyertünk az a lényeg. Ha ezt a formát át tudjuk menteni a következő meccsekre akkor meg lehet a po. Jövő héten talán könnyebb meccsünk lesz bár csoport meccs lesz az ilyet sose lehet fél vállról venni.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Lerobbant a Georgia Dome..minden értelemben. 😀
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
 www.youtube.com/watch?v=ZdeUJz1_29g

Viszlát!
Kenny
Néztem én is. Szomorú dolog az ilyen.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!


Viszlát!

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Amúgy mostmár engedett pontokban is top10 a D..meg csak 1x passzoltak ellenünk 260+ yardot.
Felkészül Wilson 300+ passzolt yarddal, 3 TD-vel, vagy őket is 10 ponton tartjuk <200 passzolt és <100 futott yarddal..átmenet a kettő között szinte lehetetlen..😀😀
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Mivel senki nem számol velünk mint po részt vevő, vajon így neki mehetünk a meccseknek az esélytelenek nyugalmával?? Vagy csak a többi csapat szurkolói és a szakértők érzik így és nálunk még mindenki komolyan veszi a dolgot ??
Midnight
7 meccs van hátra, abból min. 5-ot nyerni kell és akkor sem biztos a wc. Ennek tükrében döntsd el 😊
peach
Jó persze senki nem mondta azt, hogy könnyű lesz. De az ember anyag meg van ahhoz, hogy megnyerjük mind a 7 meccset jó persze ha csak 5-t jön össze én már annak is őrülök 😁 de szerintem lehetséges. Igaz abból kiindulva, hogy a saját szurkolói se hisznek benne... na mindegy lehet csak én vagyok túl optimista 😂😂
Midnight
Nyugodtság van, megb@szunk mindenkit! | A nőket 2x! |
empty taxi
Így így megbaszunk mindenkit az se baj ha lány! 😂😂
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Mivel senki nem számol velünk mint po részt vevő, vajon így neki mehetünk a meccseknek az esélytelenek nyugalmával?? Vagy csak a többi csapat szurkolói és a szakértők érzik így és nálunk még mindenki komolyan veszi a dolgot ??
Midnight
7 meccs van hátra, abból min. 5-ot nyerni kell és akkor sem biztos a wc. Ennek tükrében döntsd el 😊
peach
Jó persze senki nem mondta azt, hogy könnyű lesz. De az ember anyag meg van ahhoz, hogy megnyerjük mind a 7 meccset jó persze ha csak 5-t jön össze én már annak is őrülök 😁 de szerintem lehetséges. Igaz abból kiindulva, hogy a saját szurkolói se hisznek benne... na mindegy lehet csak én vagyok túl optimista 😂😂
Midnight
Nyugodtság van, megb@szunk mindenkit! | A nőket 2x! |
empty taxi
Én pl nem becsüllek le benneteket. Így vagy úgy beleszóltok a PO érő helyek sorsàba, az hogy résztvevőként az a csapatotokon múlik. Én mondjuk nem szurkolók nektek. 😁😁😁
Mi sem vagyunk még PO résztvevők, azért még tenni kell...
Ahogyan a perfekt szezonunkért is /2-0/😁😁
Fattyu
Sztem titeket max 3-4 hét múlva akkora power horse-nak fognak tartani mint tavaly olyankor minket.
peach
Meglàssuk... De egyelőre csak a WAS meccsel foglalkozom.
Nektek meg jön a sólyom viadal, az egy mini \szerintem nagy\ PO meccs lesz!

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Szerintetek melyik duo a jobb ?? Ingram-Kamara vs Freeman-Coleman?? Csak mert az előbbiről odákat zengenek és kíváncsiságból kérdezem.
Midnight
Az Ingram-Kamara kettős a klasszikus Thunder (Ingram) and Lightning (Kamara) kombináció, aminek lényege h van egy erőfutó és egy speedster, játékszituációtól függően váltogatják egymást.
A Freeman - TeCo duó erőssége pedig hogy eltérő stílusuk (Freeman cutbackjei zseniálisak, Coleman meg north-south futásoknál éri el villámgyorsan a híresen jó végsebességét) ellenére mindketten használhatók a playbook minden playében. Ez egy januári cikk a témában:  www.theringer.com/2017/1/27/16039664/atlantas-running-backs-are-playing-positionless-football-be87a232682f
Összefoglalva nehéz őket összehasonlítani (kicsit ilyen almát a körtével dolog), mindkettőnek megvan a maga szépsége, előnye. Azt viszont nyugodtan ki lehet jelenteni h mindkét csapatnak erőssége az RB tandem.
empty taxi
Szerintem a legnagyobb különbség a meitélésben jelenleg a két tandem között az az OL.
Fattyu
Vmivel jobb a Falcons OL ez kétségtelen, mind2 oldalt van 1-1 nem jó guard (Peat ill. Schweitzer), a különbség az h Unger játszik idén mélyen tudása alatt, míg a túloldalt a kortársa Mack karrierje egyik legjobb szezonját hozza.
Mindazonáltal önerőből is jó futókról beszélünk, akik illenek a csapatuk rendszerébe.
empty taxi
Nem akarok nagyon beleszólni, de szerintem idén nem kérdés, hogy miénk a jobb OL. Passz ellen a teljes ligában a legkevesebb sacket és qb hitet ingedtük, futásban pedig a 3. vagyunk rangsorolva. Unger pedig bőven nagyot játszik idén, nem értem miért írtad, hogy a tudása alatt játszik, pass prot-ben sacket még nem engedélyezett, az meg hogy futásban mekkora király, meg lehet nézni milyen lyukakat nyit Ingramnek vagy Kamarának, és a screen játékokban is nem egyszer még 20-25 yard után a futó előtt van és blokkol neki.Az hogy a PFF hová rangsorolja nem nagyon izgat.
kapitnono
Mögénézve a statoknak valóban igen jó az OL-etek (túl keveset mérgeztem magam Szennyzzel idén úgy tűnik), mea maxima culpa, top3 OL a Saintsé, a Falconsét csak top10-be merném tenni.

Eszerint Unger azért engedett sacket:  hosted.stats.com/fb/playerstats.asp?id=9313&team=18

PS: a sima engedett sacknél szvsz jobb mutató az adjusted sack rate, abban előz titeket a Steelers és a Vikes.
empty taxi
Ha nem is akarod meg Szentelni a lelked 😁😁 az OL szempontjàbol 3 negyedet is érdemes megnézni. Detroit ellen az első félidőt, és a Buffalo ellen a 3. negyedet. Ezeket minden NFL kedvelőnek ajánlom, amatőrként.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Mivel senki nem számol velünk mint po részt vevő, vajon így neki mehetünk a meccseknek az esélytelenek nyugalmával?? Vagy csak a többi csapat szurkolói és a szakértők érzik így és nálunk még mindenki komolyan veszi a dolgot ??
Midnight
7 meccs van hátra, abból min. 5-ot nyerni kell és akkor sem biztos a wc. Ennek tükrében döntsd el 😊
peach
Jó persze senki nem mondta azt, hogy könnyű lesz. De az ember anyag meg van ahhoz, hogy megnyerjük mind a 7 meccset jó persze ha csak 5-t jön össze én már annak is őrülök 😁 de szerintem lehetséges. Igaz abból kiindulva, hogy a saját szurkolói se hisznek benne... na mindegy lehet csak én vagyok túl optimista 😂😂
Midnight
Nyugodtság van, megb@szunk mindenkit! | A nőket 2x! |
empty taxi
Én pl nem becsüllek le benneteket. Így vagy úgy beleszóltok a PO érő helyek sorsàba, az hogy résztvevőként az a csapatotokon múlik. Én mondjuk nem szurkolók nektek. 😁😁😁
Mi sem vagyunk még PO résztvevők, azért még tenni kell...
Ahogyan a perfekt szezonunkért is /2-0/😁😁
Fattyu
Sztem titeket max 3-4 hét múlva akkora power horse-nak fognak tartani mint tavaly olyankor minket.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Mivel senki nem számol velünk mint po részt vevő, vajon így neki mehetünk a meccseknek az esélytelenek nyugalmával?? Vagy csak a többi csapat szurkolói és a szakértők érzik így és nálunk még mindenki komolyan veszi a dolgot ??
Midnight
7 meccs van hátra, abból min. 5-ot nyerni kell és akkor sem biztos a wc. Ennek tükrében döntsd el 😊
peach
Jó persze senki nem mondta azt, hogy könnyű lesz. De az ember anyag meg van ahhoz, hogy megnyerjük mind a 7 meccset jó persze ha csak 5-t jön össze én már annak is őrülök 😁 de szerintem lehetséges. Igaz abból kiindulva, hogy a saját szurkolói se hisznek benne... na mindegy lehet csak én vagyok túl optimista 😂😂
Midnight
Nyugodtság van, megb@szunk mindenkit! | A nőket 2x! |
empty taxi
Én pl nem becsüllek le benneteket. Így vagy úgy beleszóltok a PO érő helyek sorsàba, az hogy résztvevőként az a csapatotokon múlik. Én mondjuk nem szurkolók nektek. 😁😁😁
Mi sem vagyunk még PO résztvevők, azért még tenni kell...
Ahogyan a perfekt szezonunkért is /2-0/😁😁

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mivel senki nem számol velünk mint po részt vevő, vajon így neki mehetünk a meccseknek az esélytelenek nyugalmával?? Vagy csak a többi csapat szurkolói és a szakértők érzik így és nálunk még mindenki komolyan veszi a dolgot ??
Midnight
7 meccs van hátra, abból min. 5-ot nyerni kell és akkor sem biztos a wc. Ennek tükrében döntsd el 😊
peach
Jó persze senki nem mondta azt, hogy könnyű lesz. De az ember anyag meg van ahhoz, hogy megnyerjük mind a 7 meccset jó persze ha csak 5-t jön össze én már annak is őrülök 😁 de szerintem lehetséges. Igaz abból kiindulva, hogy a saját szurkolói se hisznek benne... na mindegy lehet csak én vagyok túl optimista 😂😂
Midnight
Nyugodtság van, megb@szunk mindenkit! | A nőket 2x! |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na, Riley újra edz, missed tackles, here we come.. 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Szerintetek melyik duo a jobb ?? Ingram-Kamara vs Freeman-Coleman?? Csak mert az előbbiről odákat zengenek és kíváncsiságból kérdezem.
Midnight
Az Ingram-Kamara kettős a klasszikus Thunder (Ingram) and Lightning (Kamara) kombináció, aminek lényege h van egy erőfutó és egy speedster, játékszituációtól függően váltogatják egymást.
A Freeman - TeCo duó erőssége pedig hogy eltérő stílusuk (Freeman cutbackjei zseniálisak, Coleman meg north-south futásoknál éri el villámgyorsan a híresen jó végsebességét) ellenére mindketten használhatók a playbook minden playében. Ez egy januári cikk a témában:  www.theringer.com/2017/1/27/16039664/atlantas-running-backs-are-playing-positionless-football-be87a232682f
Összefoglalva nehéz őket összehasonlítani (kicsit ilyen almát a körtével dolog), mindkettőnek megvan a maga szépsége, előnye. Azt viszont nyugodtan ki lehet jelenteni h mindkét csapatnak erőssége az RB tandem.
empty taxi
Szerintem a legnagyobb különbség a meitélésben jelenleg a két tandem között az az OL.
Fattyu
Vmivel jobb a Falcons OL ez kétségtelen, mind2 oldalt van 1-1 nem jó guard (Peat ill. Schweitzer), a különbség az h Unger játszik idén mélyen tudása alatt, míg a túloldalt a kortársa Mack karrierje egyik legjobb szezonját hozza.
Mindazonáltal önerőből is jó futókról beszélünk, akik illenek a csapatuk rendszerébe.
empty taxi
Nem akarok nagyon beleszólni, de szerintem idén nem kérdés, hogy miénk a jobb OL. Passz ellen a teljes ligában a legkevesebb sacket és qb hitet ingedtük, futásban pedig a 3. vagyunk rangsorolva. Unger pedig bőven nagyot játszik idén, nem értem miért írtad, hogy a tudása alatt játszik, pass prot-ben sacket még nem engedélyezett, az meg hogy futásban mekkora király, meg lehet nézni milyen lyukakat nyit Ingramnek vagy Kamarának, és a screen játékokban is nem egyszer még 20-25 yard után a futó előtt van és blokkol neki.Az hogy a PFF hová rangsorolja nem nagyon izgat.
kapitnono
Mögénézve a statoknak valóban igen jó az OL-etek (túl keveset mérgeztem magam Szennyzzel idén úgy tűnik), mea maxima culpa, top3 OL a Saintsé, a Falconsét csak top10-be merném tenni.

Eszerint Unger azért engedett sacket:  hosted.stats.com/fb/playerstats.asp?id=9313&team=18

PS: a sima engedett sacknél szvsz jobb mutató az adjusted sack rate, abban előz titeket a Steelers és a Vikes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...