Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Jövő héten, már Neal lesz az RB-k, Coleman WR, és mivel megcsappant a CB állomány is Matty kergetheti az ellen elkapóit. 😊
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Hát igen, ha csak a Vikes ellen nem nyerünk, behúzzuk a csoportot. Ami azért nem lenne egy könnyű dolog. Ha nyerünk 3-at, én már nagyon elégedett leszek. 😊
Amikor Sanu állt fel QB-nek, ez zajlott le bennem a play alatt:
Na, megint egy kis trükközés, megfutjuk a három yardot, mehet tovább..Úristen, majdnem fumble..miért kell pont most játszani az eszünket..ezaz paszmek, mindig is tudtam, hogy Sanu megcsinálja..micsoda játék, Sark a legjobb, Shanahan egy kókler! 😀😀😀
A végső ütést pedig Ice vitte be, amikor megkérdezték a meccs után, hogy mit mondott Sanunak, csak ennyit mondott: "Hogy teljesen szabadon voltam." 😀😀😀
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Jól be sűrűsödőt a csoport. Félve mondom, de egy jó hajrával és egy kis szerencsével még akár a csoport is meg lehet 😁 annak ellenére, hogy nekünk van a legnehezebb sorolásunk. Legnagyobb ellenfelünknek a szenteket érzem.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Freeman mikor térhet vissza??
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Percet nem láttam a tegnapi meccsből,eredményt se tudtam.Kinyitom a twittert,első videó ez.
 streamable.com/etycn
oké.Gondoltam ha Sanu passzolgat csak nyertünk 😀

Erre amúgy nagyon kiváncsi leszek hogy Quinn-ék ezt most hogy fogják lemenedzselni,hogy 1-2 hétig nem lesz Trufant. Ki fog emelt snap számot kapni #2-be.Goodwin vagy Kazee esetleg Poolet kiraja a szélre és Kazee megy a helyére.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Sanu karrierjében 6/6 passz, 228 yard, 3 TD, 158.3 rating 😀
kaszo
My MVP. 😀
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Sanu karrierjében 6/6 passz, 228 yard, 3 TD, 158.3 rating 😀
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Pont emiatt fázok most én is, hogy amilyen király a csapat az elmúlt két hétben, amekkora farokmérés van most, pont a Bucs ellen szoktunk szenvedni vagy akár ki is kapni.
Ryannek és a WR-eknek kell érteniük egymást, mert egyre kevésbé fér bele az a kurva felpattanós pick. A védelemtől sokat várok, meg kellene fogni ezt a gyenge bandát.

Napi fun fact, ami nem is jutott eszembe: napra pontosan egy éve ugyanúgy 6-4-el álltunk, mint a mai napon.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Este feketében nyomjuk...a Mike Smith által vezényelt Bucs védelem ellen..mondanám hogy kötelező lenne..de az ilyenek szoktak szenvedősek lenni....
Keano
Hát ha a társaságnak kell a rájátszás, akkor itt most kemények lesznek, mint a kád széle.
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Este feketében nyomjuk...a Mike Smith által vezényelt Bucs védelem ellen..mondanám hogy kötelező lenne..de az ilyenek szoktak szenvedősek lenni....


több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Khm. Freeney ismét szabad.
peach
volt.... Lions vitte..


több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Ha kickert draftolunk, ledobom a láncot..😀
Creepy
nem az első körben és mért ne ?? 😀
Midnight
Legkorabban jövőre johet ki a draftra az ifjabb Aguayo, szoval addig várjatok 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
A DE-sorunk most mély, szal nem hinném h rárepülünk, ettől függetlenül én sem haragudnék meg érte.
Btw azért jegyezzük meg azt is h kis csapatunk 10 meccs után 29 sacknél tart, ami a 4. legtöbb a ligában.
Tavaly a teljes alapszakasz során termeltünk 34-et (16. legtöbb), amiből Beasley egymaga vállalt 15.5-et...
empty taxi
Az NFL-ben sosem lehet elég mély a passrush sorod. Ráadásuil egy olyan játékosról van szó, aki egész évben játszott 4 meccsen, és a felkészülése is "homemade" volt, ergo sokkal frissebbek a lábai, mint az offseason óta rosteren levőknek. only 3rd down optionként is megéri szerintem elvinnie egy contendernek.
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
bulvár rovat: Mattyék ikreket várnak


Mindig jövőre
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A DE-sorunk most mély, szal nem hinném h rárepülünk, ettől függetlenül én sem haragudnék meg érte.
Btw azért jegyezzük meg azt is h kis csapatunk 10 meccs után 29 sacknél tart, ami a 4. legtöbb a ligában.
Tavaly a teljes alapszakasz során termeltünk 34-et (16. legtöbb), amiből Beasley egymaga vállalt 15.5-et...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Khm. Freeney ismét szabad.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
39,9% esélyt ad az nfl arra hogy bejutunk a rájátszásba. Kicsit alul értékelnek minket 😑 bár már kezdem megszokni 😂
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Amikor leomlik a SZENTÉLY" és Te rákészültél egy utolsó felvételre!
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Matt Wile-t nézegetjük Bosher helyére.
6atos
Meg is lepődtem volna, ha nem Matt-nek hívják.... 😀
Kenji
Ez alap, így név alapján illeszkedik a rendszerbe!!!
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Matt Wile-t nézegetjük Bosher helyére.
6atos
Meg is lepődtem volna, ha nem Matt-nek hívják.... 😀
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Matt Wile-t nézegetjük Bosher helyére.
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
| Mivel a pályán nem volt rossz, kapni fog vhol egy 2. esélyt |
empty taxi
Persze, ezzel tisztában voltam. A vicces az lesz, ha most megkomolyodik és máshol jó karriert fog befutni... Viszont, ha a csapat meg nem teszi ki, akkor biztos, hogy eltiltatta volna magát még 1x. Ez a nagy bajom vele.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Én haragszom a csapatra Collins kivágâsa miatt..ki fogja most levédekezni Evanst? Köztudott, hogy Trut mindig nagyon megégeti..
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
| Mivel a pályán nem volt rossz, kapni fog vhol egy 2. esélyt |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Jalen Collinstól elköszöntetek.
Beki
El is mehet a sunyiba. Kár volt ellőni egy második körös picket egy ekkora marhára.
Kenji
Igazából nem mert tavaly kurva jó volt true kiválása után és ő is kellett a sb-hoz. Azt, hogy ekkora kretén valóban lehet sajnálni. Mindenesetre quinn-nél utolsó utáni esély úgytűnik nincs ami nem baj 😊
peach
Igazad van, csak mindig nagyon tudok haragudni az olyan sportolókra, akiknek megadatik az esély, hogy a legmagasabb szinten tegyék a dolgukat, és ilyen hülyeségek miatt elszúrják a karrierüket. Az meg már csak plusz, hogy szeretett csapatomnak ártott vele. Madden mobile-ban megvolt tavaly is, meg idén is, szóval rászolgált a haragomra.... 😀