Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Jordan Richards érkezett egy 2019-es 7. körért. Részvétem!
cspeti98
Kellett a playbook.
Kenny
😀 méghogy playbook 😀 annak örüljetek ha eltalál a pályára és nem a gyakolópályán köt ki meccs napon

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Jordan Richards érkezett egy 2019-es 7. körért. Részvétem!
cspeti98
Viszont kívánom!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Jordan Richards érkezett egy 2019-es 7. körért. Részvétem!
cspeti98
Kellett a playbook.

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Jordan Richards érkezett egy 2019-es 7. körért. Részvétem!

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Malik Williamst már ezért a két játékért cserébe vinném az 53ba smith helyett. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
A jaguars elleni felkészülési meccsről volt szó nem a szezonról. Amúgy ha ez postseason első meccs lett volna, ugyanígy szétfutnak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha a sasokat nem is biztos hogy meg verjük az első meccsen azért nem hiszem hogy olyan nagy gond lesz.
Midnight
Ami azt illeti előszezon alapján alsóházi rangadó lesz😛 de ha nálunk Foles kezd, amire egyelőre nagy esély van s ilyen formában játszik, mint most, elég simán visszavághattok.
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Én azért meg várom ez első 3-4 éles meccset majd után mondok véleményt. Azt olvastam hogy Matt és Sarki között most nagy az összhang és az elmúlt évek tapasztalata alapján az elöszezon meccseket nem kell komolyan venni, tavaly is elbuktuk mind a 4-et ha jól emlékszem. És a csapat keretén belül nekünk van a legtöbb rookie-k még. Eddig JJ nem is igazán játszott és a TE poszt se tűnik annyira homálynak mint eddig. Ha a sasokat nem is biztos hogy meg verjük az első meccsen azért nem hiszem hogy olyan nagy gond lesz.
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Kazee ott volt mindenhol...benne ficereg valami....a futás ellen szarok voltunk...sok volt a drop... Ryan-nek se tetszett egy-két játéknál...meglátjuk..remélem a nyitányra összeállunk...jó lenne a Philly ellen győzelemmel kezdeni de piszok nehéz lesz...főleg így...

Szerkesztette: Keano


több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Megnéztem az első félidőt. Ami retek szarul néz ki, az a run D. Szemre kb 5ös átlaggal futott át rajtunk a jags. Nem csak lábon, rb screenekkel is szét lett dolgozva a seggünk, utóbbi jobb lesz ha jones is játszik. Duke Riley egy katasztrófa, fut az idióta ész nélkül, rendszerint az embere mögött jobb esetben is 2-3 yardal. Nemtom mikor irritált ember ennyire utoljára falcons mezben. Az előbbi viszont a nagyobb gond, nincs poe akinek várhatjuk a bevetését úgy mint debooét. Az offense ugyanolyan idegesítő volt mint tavaly, egy szép drive, néhány fasza play, összességében meg mint egy szarul beállított verseny autó. Ridleynek volt két brutál ocsmány dropja. Viszont ha 5 wr-t viszünk
justin hardytól könnyes búcsút veszünk ( jones, sanu, ridley, hall, gage) szerintem. Viszont ha kazi így folytatja akkor új aláírásom lesz a szezonban 😊 erekciót okoz nézni, hogy a srác mindig ott van ahol a labda és nem csak mozizni, hanem meg is csinálja a játékot.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Nem nyertünk.Megint.Elúszni látszik a rájátszás.
Quinn takarodj!

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Van ami nem változik, 4&2-re megint felálltunk empty backfieldel 😀 marvin hall beelőzte hardyt a dc-n, saubert kurva gyorsnak tűnik te létére, fusco jó igazolásnak tűnik, a fal összességében jó volt, a d is rendben lesz, trufant továbbra is keresi önmagát, kazi pick, újabb elbaszott 4&1. Eddig bírtam 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
Tudtok egy linket adni?
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
az első két drive után..mintha Sark talált volna pár lapot a két évvel ezelőtti playbookból.. 😀


több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
na ki nézi meg velem a mai nullázást?
shawnka
majd az első fordulóban nullázunk.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
na ki nézi meg velem a mai nullázást?
shawnka
Ha ketteske nem bír magával az éccaka lehet belövöm a laptopot és nézzük egy kicsit



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
na ki nézi meg velem a mai nullázást?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
ha a sérülések száma is... akkor remek...
Keano
Kb ennyi szamit.

több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
ha a sérülések száma is... akkor remek...


több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nulla!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Allen trivia:
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1026832209146195968
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ennyiért nem drága, mondjuk amilyen mély a sec én úgy számoltam h őt elengedjük a szezon után, de ez így absz belefér.
empty taxi
+1



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Jó helyre ment a pénz.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ennyiért nem drága, mondjuk amilyen mély a sec én úgy számoltam h őt elengedjük a szezon után, de ez így absz belefér.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Falcons agreed to a 3-year extension worth $19.5 million for Ricardo Allen, per source. - Schefter