Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Amúgy nem kell nagyon szomorkodni, mert ezért a mai bukóért is mindenki megtette a magáét. És még így is alig kaptunk ki. Ez is egy ilyen szezon lesz.
Kenji
javítottam


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Amúgy nem kell nagyon szomorkodni, mert ezért a mai bukóért is mindenki megtette a magáét. És még így is alig kaptunk ki. Ez egy ilyen szezon lesz.
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
azért azt jó látni, hogy Sark és az O összekapták magukat. 2 vállalhatatlanul idióta driveot kivéve jó volt ez.

a védelem meg....well, oké hogy sérült a csapat fele, de egyszer nem tudta ma megállítani Breeséket (VAGY TAYSOM HILL-T) a D. értem, hogy másodvonalas játékosokkal kell teletömni a pályát, de baszki ők is professzionális fodball játékosok, nem tudom miért nem tudnak normálisan szerelni, helyezkedni vagy esetleg gondolkodni
shawnka
átérzem...


Gyurma Pappa
Hát ha valakire rá kell fogni az itt kezdődik.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
azért azt jó látni, hogy Sark és az O összekapták magukat. 2 vállalhatatlanul idióta driveot kivéve jó volt ez.

a védelem meg....well, oké hogy sérült a csapat fele, de egyszer nem tudta ma megállítani Breeséket (VAGY TAYSOM HILL-T) a D. értem, hogy másodvonalas játékosokkal kell teletömni a pályát, de baszki ők is professzionális fodball játékosok, nem tudom miért nem tudnak normálisan szerelni, helyezkedni vagy esetleg gondolkodni
shawnka
átérzem...


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Ismét jó derbi volt!
Élmény ez a párharc!

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Egy ilyen romhalmaz védőperformance után én nem tudom az O-t hibáztatni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
azért azt jó látni, hogy Sark és az O összekapták magukat. 2 vállalhatatlanul idióta driveot kivéve jó volt ez.

a védelem meg....well, oké hogy sérült a csapat fele, de egyszer nem tudta ma megállítani Breeséket (VAGY TAYSOM HILL-T) a D. értem, hogy másodvonalas játékosokkal kell teletömni a pályát, de baszki ők is professzionális fodball játékosok, nem tudom miért nem tudnak normálisan szerelni, helyezkedni vagy esetleg gondolkodni
shawnka
Teszem hozzá h a defensive play call is bőven agyfasz volt többször is lsd. Campbell fogja Michael Thomast, Jarrett QB spyt játszik és tsai.
empty taxi
Azon a két driveon el is ment a meccs. Meg a blokkolt punt sem segített. Deboo kiesésével meg kb erre számítottam a védelemtől ha egy top offense jön szembe. Steelers szindróma van itt is.

Az basz fel a legjobban, hogy továbbra sem tudjuk lezárni a meccseket. Ez is egy megnyert meccs volt, de a végét sark és ryan elbaszta. Sokadjára.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
azért azt jó látni, hogy Sark és az O összekapták magukat. 2 vállalhatatlanul idióta driveot kivéve jó volt ez.

a védelem meg....well, oké hogy sérült a csapat fele, de egyszer nem tudta ma megállítani Breeséket (VAGY TAYSOM HILL-T) a D. értem, hogy másodvonalas játékosokkal kell teletömni a pályát, de baszki ők is professzionális fodball játékosok, nem tudom miért nem tudnak normálisan szerelni, helyezkedni vagy esetleg gondolkodni
shawnka
Teszem hozzá h a defensive play call is bőven agyfasz volt többször is lsd. Campbell fogja Michael Thomast, Jarrett QB spyt játszik és tsai.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
azért azt jó látni, hogy Sark és az O összekapták magukat. 2 vállalhatatlanul idióta driveot kivéve jó volt ez.

a védelem meg....well, oké hogy sérült a csapat fele, de egyszer nem tudta ma megállítani Breeséket (VAGY TAYSOM HILL-T) a D. értem, hogy másodvonalas játékosokkal kell teletömni a pályát, de baszki ők is professzionális fodball játékosok, nem tudom miért nem tudnak normálisan szerelni, helyezkedni vagy esetleg gondolkodni
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Remélem Ime előkerül ma.
Kenny
Legalább ha más nem, ő kijózanítana... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Remélem Ime előkerül ma.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Kazee büntijéről van hír... ? lesz eltiltás vagy csak pénzbünti ?
Keano
eltiltás nincs, kiállítás után nem nagyon szokott
katonadani
Kár hogy Shawn Williamset egy héttel korábban egy kevésbé gusztustalan megmozdulásért eltiltották... justgoodellthings...
gabokocka
nem tiltották el, játszott a második fordulóban
katonadani
Tényleg, ezt benéztem, csak az maradt meg hogy fantasyban beszopatott mert a legelején kiszállt 😁 mybad

Mindegy, a lényeg hogy el kéne tiltani a fenébe, a második ilyen után egy egész szezonra, a harmadik után meg örökre. Az ilyenekre semmi szükség a pályán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Kazee büntijéről van hír... ? lesz eltiltás vagy csak pénzbünti ?
Keano
eltiltás nincs, kiállítás után nem nagyon szokott
katonadani
Kár hogy Shawn Williamset egy héttel korábban egy kevésbé gusztustalan megmozdulásért eltiltották... justgoodellthings...
gabokocka
nem tiltották el, játszott a második fordulóban
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Kazee büntijéről van hír... ? lesz eltiltás vagy csak pénzbünti ?
Keano
eltiltás nincs, kiállítás után nem nagyon szokott
katonadani
Kár hogy Shawn Williamset egy héttel korábban egy kevésbé gusztustalan megmozdulásért eltiltották... justgoodellthings...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Kazee büntijéről van hír... ? lesz eltiltás vagy csak pénzbünti ?
Keano
eltiltás nincs, kiállítás után nem nagyon szokott
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Kazee büntijéről van hír... ? lesz eltiltás vagy csak pénzbünti ?


több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Eszembe jutott néhány jelenet a hétvégi meccs kapcsán és az lenne a kérdésem, hogy ki szetint mennyire szar és irritáló duke riley egy 1től 10es skálán? Nálam csont nélkül 15.
peach
#FoyeIsTheMan
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Eszembe jutott néhány jelenet a hétvégi meccs kapcsán és az lenne a kérdésem, hogy ki szetint mennyire szar és irritáló duke riley egy 1től 10es skálán? Nálam csont nélkül 15.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
zom_falcons Atlanta Falcons 19
Beasley idén tényleg nem találja még magát, de a Panthers ellen amúgy is sokat kellett visszalépnie coverage-ba, meg Newtont spyolta, szóval nem ez volt az a meccs, ahol annyira kijöhettek az edge rusher képességei. (Oh, be gyönyörű magyar mondat lett ez... 😊 )
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Takk motor és képzettség terén egyértelműen Beasley előtt jár, Vicnek jobb a kezdősebessége, csak ha ezzel nem nyer, akkor utána eszköztelen.
Schweitzer jó volt a hétvégén, úgy látszik h nem mindegy neki h LG v RG poszton kell játszani, előbbin ink az atletikusság utóbbin ink az erő fontos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 www.thefalcoholic.com/2018/9/18/17868078/is-vic-beasley-broken-or-was-he-never-elite-atlanta-falcons-pass-rush-pro-bowl-takkarist-mckinley

Valo igaz hogy tul nagy hypeot kapott azutan a meccs utan, de ezt egy kicsit erosnel erzem.
Velemeny?
Kenny
Matt Chambers írta, ő arról ismert, hogy túltolja, nem kell komolyan venni. Mindig van benne igazság, de mindig van benne egy kis provokáció is.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Még valaki? Esetleg Julio?

A Svejci jó volt, nem félek, legalább kiderül szezon végére, hogy lehet-e rá számítani.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Svejtzer time boizzz
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Levitre -> IR
Beki
Meglepő. Ja, nem. Schweitzer viszont teljesen korrekt volt a panthers ellen, meg is lepődtem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Levitre -> IR