Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
peach miért vagy ennyire pesszimista? 😀 fordulóról fordulóra jobbnál jobb dolgokat látunk, a négy vereségből három győzelem is lehetett volna, és most, hogy szinte egyben van a védelem és a támadósor is, ebből még akármi is lehet.. oké, én sem tegnap óta nézem a drága csapatunkat, pontosan tudom, hogy mire képes, de hátha ez most másképp alakul...

Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Nem vagyok én pesszimista, de 3 hónap kihagyás után nem hiszem, hogy csúcsformában fog vissza térni. Más sem szokott. Kelleni fog 2-3 meccs, hogy lepörögjön a rozsda. De cáfoljon rám, én lennék a legboldogabb.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Teljesen igazad van, hatalmasak az elvárások. 7-1-es mérlegnél pontosan mekkorák legyenek, főleg miután megvertük az eddig veretlen Ramst, illetve a Vikest?

Nem azt mondom, hogy a Saints fogja nyerni a SB-t (megtanultam, hogy ilyen nincs az amerikai fociban), csak nehezen tudom hova tenni, hogy mire alapozod a megérzéseidet.
Gyurma Pappa
Azt mondta, hogy van egy olyan érzése. Szerintem, ha van egy megérzésed, az nem egyenlő a véleménnyel, és nem muszáj hozzá statisztikákat, meg bizonyítékokat csatolni.
Kenji
Tény. Túlérzékeny vagyok a pzseudótudományokra. My bad.
Gyurma Pappa
Akkor most reménykedj, hogy a Falcons topic sámánja nem átkozta el a csapatodat... 😀
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Teljesen igazad van, hatalmasak az elvárások. 7-1-es mérlegnél pontosan mekkorák legyenek, főleg miután megvertük az eddig veretlen Ramst, illetve a Vikest?

Nem azt mondom, hogy a Saints fogja nyerni a SB-t (megtanultam, hogy ilyen nincs az amerikai fociban), csak nehezen tudom hova tenni, hogy mire alapozod a megérzéseidet.
Gyurma Pappa
Azt mondta, hogy van egy olyan érzése. Szerintem, ha van egy megérzésed, az nem egyenlő a véleménnyel, és nem muszáj hozzá statisztikákat, meg bizonyítékokat csatolni.
Kenji
Tény. Túlérzékeny vagyok a pzseudótudományokra. My bad.

több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Teljesen igazad van, hatalmasak az elvárások. 7-1-es mérlegnél pontosan mekkorák legyenek, főleg miután megvertük az eddig veretlen Ramst, illetve a Vikest?

Nem azt mondom, hogy a Saints fogja nyerni a SB-t (megtanultam, hogy ilyen nincs az amerikai fociban), csak nehezen tudom hova tenni, hogy mire alapozod a megérzéseidet.
Gyurma Pappa
Azt mondta, hogy van egy olyan érzése. Szerintem, ha van egy megérzésed, az nem egyenlő a véleménnyel, és nem muszáj hozzá statisztikákat, meg bizonyítékokat csatolni.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Teljesen igazad van, hatalmasak az elvárások. 7-1-es mérlegnél pontosan mekkorák legyenek, főleg miután megvertük az eddig veretlen Ramst, illetve a Vikest?

Nem azt mondom, hogy a Saints fogja nyerni a SB-t (megtanultam, hogy ilyen nincs az amerikai fociban), csak nehezen tudom hova tenni, hogy mire alapozod a megérzéseidet.

több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
peach miért vagy ennyire pesszimista? 😀 fordulóról fordulóra jobbnál jobb dolgokat látunk, a négy vereségből három győzelem is lehetett volna, és most, hogy szinte egyben van a védelem és a támadósor is, ebből még akármi is lehet.. oké, én sem tegnap óta nézem a drága csapatunkat, pontosan tudom, hogy mire képes, de hátha ez most másképp alakul...

Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Éééés Deion Jones újra edzésben!! 😀 Nem tudom ti hogy vagytok vele, de itt nagy a hype. El tudom hinni hogy bárkit megverünk... Jó lenne ezt elkezdeni a Cleveland és a Dallas ellen, aztán....... le sem írom.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
DJ a Dallas ellen már érkezik! 😁
6atos
Gondolom egyből megváltja majd a világot... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
DJ a Dallas ellen már érkezik! 😁
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
És egy Beasley LB sorba küldése nem lenne ésszerű? Ott a közepét megerősíthetné raszta #59 mellett míg DJ pihenget!
6atos
Ez a kísérlet eddig csak 2x bukott meg Beasley profi karrierje alatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Sajnálnám Beasley-t, ha bárhol máshol játszott volna az elmúlt években, így viszont ¯\_(ツ)_/¯.
Gyurma Pappa
van rá egy Imrém, hogy hozzátok megy.
Kenny
Minek? DL-ben meg vagyunk a következő 5 évre

több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
És egy Beasley LB sorba küldése nem lenne ésszerű? Ott a közepét megerősíthetné raszta #59 mellett míg DJ pihenget!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Sajnálnám Beasley-t, ha bárhol máshol játszott volna az elmúlt években, így viszont ¯\_(ツ)_/¯.
Gyurma Pappa
van rá egy Imrém, hogy hozzátok megy.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Anno Quinn keze alatt Seattle-ben Irvin többet játszott LB-t, mint DE-t, nem zárom ki h most is ez a terv.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Sajnálnám Beasley-t, ha bárhol máshol játszott volna az elmúlt években, így viszont ¯\_(ツ)_/¯.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
én örülök Brucenak, ultimate teamben szezon elején a kedvenc budget pass rusherem 😀
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Akkor a Beasley project hivatalosan is besült?
gabokocka
Valami a második szezonja után rohadtul félre ment az tuti...
peach
Jovore mashol meglatjuk mire megy.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Akkor a Beasley project hivatalosan is besült?
gabokocka
Nem hiszem, hogy tobbrol van itt szo egyszeru rotacios jatekosnal Irvin szemelyeben.
Stez
Mint ami kb jelenleg Beasley is. Tehát még bukik snapeket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Akkor a Beasley project hivatalosan is besült?
gabokocka
Valami a második szezonja után rohadtul félre ment az tuti...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor a Beasley project hivatalosan is besült?
gabokocka
Nem hiszem, hogy tobbrol van itt szo egyszeru rotacios jatekosnal Irvin szemelyeben.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Akkor a Beasley project hivatalosan is besült?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na, ennek örülök. Beasley kevesebbet lesz a pályán, hátha mutat bármi javulást, ha pihentebb lesz..akármit..pls..
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Leigazoltuk Bruce Irvint.

Mindig jövőre
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Irvin in da house... 😊


több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Gb-ben nyerni kellene ha WC-ot akarunk a tiebreaker miatt, nem? Mert ott is nagyot megy az a 3 csapat. | Aztán jövő héten megcsap minket a Browns.. |
Creepy
Nyilván nem lenne rossz nyerni a Lambeau-n, de dec. 9-én gyanítom már intenzív zergeb@szás lesz a tundrán, amiben ők rutinosabbak.
Ha megvernénk 2 csopriválist 4-2 lenne a divmérlegünk, annál meg sztem nem lesz jobb se a Saintsnek se a Panthersnek szal itt legalább nem buknánk a tie breakert ha vmelyiket utolérjük a csoportban.
empty taxi
Sztem meg szépen nyugodjon le mindenki. A szezon nyolcadik meccsén sikerült végre egy hellyel-közzel épkézláb meccset lehozni. Majd ha a kövi két-három meccsen folytatódik a tendencia ami elindult a giants ellen, sztem ráérünk akkor matekozni. A cleveland jól nyomta a kc ellen, greg williams attitűdje már meglátszott, agresszív bevállalós focit nyomtak, de lesérült a fél csapat, szóval kikaptak végül. Ha lehet ilyet mondani egy hadirokkant 4-4es csapat esetében ez nekünk tipikus trap game lesz amin csak bukhatunk. Ha sark a szezon elején a négybő legalább csak egyet megnyer sokkal jobban nézne ki most a kép... Nem mondom, hogy esélytelennek tűnik a wc, de ahhoz még sokat kell javulni. Leginkább konzisztenciában. Meg pl, trufantot az elmúlt két meccsen háromszor baszták mellkason a labdával, azt mindet el is hajigálta + a saints ellenit. Szóval ilyesmikre gondolok...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...