Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Hát elvált h nem érdemes szabit kivennem hálaadásra.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Amúgy, ha annyira szapuljuk mostanában (jogosan) Trufantékat, ez sem túl hízelgő rájuk nézve...
Kazee 5. interceptionje idén a legtöbb, amit Falcons játékos elért 2012 óta.
Kenji
true simán sd corner volt a sérüléséig. a keze mindig is szar volt, de mike evans kivételével bárkit levett a pályáról. na a sérülése óta mindenben szar 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Amúgy, ha annyira szapuljuk mostanában (jogosan) Trufantékat, ez sem túl hízelgő rájuk nézve...
Kazee 5. interceptionje idén a legtöbb, amit Falcons játékos elért 2012 óta.
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Teljesen igazad van, hatalmasak az elvárások. 7-1-es mérlegnél pontosan mekkorák legyenek, főleg miután megvertük az eddig veretlen Ramst, illetve a Vikest?

Nem azt mondom, hogy a Saints fogja nyerni a SB-t (megtanultam, hogy ilyen nincs az amerikai fociban), csak nehezen tudom hova tenni, hogy mire alapozod a megérzéseidet.
Gyurma Pappa
Azt mondta, hogy van egy olyan érzése. Szerintem, ha van egy megérzésed, az nem egyenlő a véleménnyel, és nem muszáj hozzá statisztikákat, meg bizonyítékokat csatolni.
Kenji
Tény. Túlérzékeny vagyok a pzseudótudományokra. My bad.
Gyurma Pappa
Akkor most reménykedj, hogy a Falcons topic sámánja nem átkozta el a csapatodat... 😀
Kenji
Ezek az érzések, csak a baj van velük...
Gyurma Pappa
Ezzel az a baj, hogy az eredményét nem tudjuk meg a playoff végéig. Nem rólunk volt szó, szóval ez most kapufa.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
nem emlékszem pontosan, talán a Steelers vagy a Bengals meccs alatt írtam, hogy biztos vagyok a Brownstól való vereségben is.

ugye 😀
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Teljesen igazad van, hatalmasak az elvárások. 7-1-es mérlegnél pontosan mekkorák legyenek, főleg miután megvertük az eddig veretlen Ramst, illetve a Vikest?

Nem azt mondom, hogy a Saints fogja nyerni a SB-t (megtanultam, hogy ilyen nincs az amerikai fociban), csak nehezen tudom hova tenni, hogy mire alapozod a megérzéseidet.
Gyurma Pappa
Azt mondta, hogy van egy olyan érzése. Szerintem, ha van egy megérzésed, az nem egyenlő a véleménnyel, és nem muszáj hozzá statisztikákat, meg bizonyítékokat csatolni.
Kenji
Tény. Túlérzékeny vagyok a pzseudótudományokra. My bad.
Gyurma Pappa
Akkor most reménykedj, hogy a Falcons topic sámánja nem átkozta el a csapatodat... 😀
Kenji
Ezek az érzések, csak a baj van velük...

több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
hát akkor marad idénre, hogy szurkoljunk a saints meg a pats ellen... 😀

vagy most nyerünk zsinórban hetet.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
tök izgatott vagyok Baker karriernapja miatt!

350 yard, 3 TD, 0 Int
shawnka
te métely.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Erről emlékezzünk meg itt is:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
tök izgatott vagyok Baker karriernapja miatt!

350 yard, 3 TD, 0 Int
shawnka
Azt kifelejtetted hogy a 3. TD, GW driveból szerzi! 😉😉😉
Fattyu
hibátlan, annyira röhögtem, hogy elszakadt

az achillesem
shawnka
Szép ripost!

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
tök izgatott vagyok Baker karriernapja miatt!

350 yard, 3 TD, 0 Int
shawnka
Azt kifelejtetted hogy a 3. TD, GW driveból szerzi! 😉😉😉
Fattyu
hibátlan, annyira röhögtem, hogy elszakadt

az achillesem
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
tök izgatott vagyok Baker karriernapja miatt!

350 yard, 3 TD, 0 Int
shawnka
Azt kifelejtetted hogy a 3. TD, GW driveból szerzi! 😉😉😉

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
tök izgatott vagyok Baker karriernapja miatt!

350 yard, 3 TD, 0 Int
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Holnap 6 fok lesz Cleveland-ben..yikes!
Creepy
alapozunk a lambeau field-re 😊


több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Holnap 6 fok lesz Cleveland-ben..yikes!
Creepy
Nyugi. Italiaban is van hideg. Nem kell felni!
Kenny
Igaz, nem hiába Giorgio 'Long dong madafaka' Tavecchio..
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Holnap 6 fok lesz Cleveland-ben..yikes!
Creepy
Nyugi. Italiaban is van hideg. Nem kell felni!

több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Holnap 6 fok lesz Cleveland-ben..yikes!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ezen már akkor is sírva röhögtem..😂
 www.facebook.com/atlantafalcons/videos/249948389010283/
Creepy
Kroy "sörös" Biermann az egyik legjobb meg nem értett nfl játékos volt evör, mint #36. Ez a videó is csak nagyságát és meg nem értett zsenijét igazolja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Tru is mehetne vele..
 twitter.com/FalconsKelsey/status/1060961538650071040?s=19
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ezen már akkor is sírva röhögtem..😂
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/43582680_249948862343569_7222528394930421760_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=tY84uymNE9wAX_ZVCRg&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfA6UT0py6p_YZfJqJeeOQ4uXsB2LMVHzmBd05sU_YN2bw&oe=6607239D
Kroy Biermann Touchdown | The tip. The catch. The rumble. The tumble. TOUCHDOWN, Kroy Biermann. #TBT | By Atlanta FalconsFacebook
The tip. The catch. The rumble. The tumble. TOUCHDOWN, Kroy Biermann. #TBT
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
peach miért vagy ennyire pesszimista? 😀 fordulóról fordulóra jobbnál jobb dolgokat látunk, a négy vereségből három győzelem is lehetett volna, és most, hogy szinte egyben van a védelem és a támadósor is, ebből még akármi is lehet.. oké, én sem tegnap óta nézem a drága csapatunkat, pontosan tudom, hogy mire képes, de hátha ez most másképp alakul...

Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Nem vagyok én pesszimista, de 3 hónap kihagyás után nem hiszem, hogy csúcsformában fog vissza térni. Más sem szokott. Kelleni fog 2-3 meccs, hogy lepörögjön a rozsda. De cáfoljon rám, én lennék a legboldogabb.
peach
én már felszedtem fantasyben...
shawnka
Amatőr. Én még draftoltam is, az első kör óta ir-en csücsül és várja a bevetést 😊
peach
Én is felszedtem 3 ligában a negyedikben sajnos nálad van 😊 😊 😊
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
peach miért vagy ennyire pesszimista? 😀 fordulóról fordulóra jobbnál jobb dolgokat látunk, a négy vereségből három győzelem is lehetett volna, és most, hogy szinte egyben van a védelem és a támadósor is, ebből még akármi is lehet.. oké, én sem tegnap óta nézem a drága csapatunkat, pontosan tudom, hogy mire képes, de hátha ez most másképp alakul...

Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Nem vagyok én pesszimista, de 3 hónap kihagyás után nem hiszem, hogy csúcsformában fog vissza térni. Más sem szokott. Kelleni fog 2-3 meccs, hogy lepörögjön a rozsda. De cáfoljon rám, én lennék a legboldogabb.
peach
én már felszedtem fantasyben...
shawnka
Amatőr. Én még draftoltam is, az első kör óta ir-en csücsül és várja a bevetést 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
peach miért vagy ennyire pesszimista? 😀 fordulóról fordulóra jobbnál jobb dolgokat látunk, a négy vereségből három győzelem is lehetett volna, és most, hogy szinte egyben van a védelem és a támadósor is, ebből még akármi is lehet.. oké, én sem tegnap óta nézem a drága csapatunkat, pontosan tudom, hogy mire képes, de hátha ez most másképp alakul...

Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Nem vagyok én pesszimista, de 3 hónap kihagyás után nem hiszem, hogy csúcsformában fog vissza térni. Más sem szokott. Kelleni fog 2-3 meccs, hogy lepörögjön a rozsda. De cáfoljon rám, én lennék a legboldogabb.
peach
én már felszedtem fantasyben...
shawnka
Mióta vagy te ilyen optimista?

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
peach miért vagy ennyire pesszimista? 😀 fordulóról fordulóra jobbnál jobb dolgokat látunk, a négy vereségből három győzelem is lehetett volna, és most, hogy szinte egyben van a védelem és a támadósor is, ebből még akármi is lehet.. oké, én sem tegnap óta nézem a drága csapatunkat, pontosan tudom, hogy mire képes, de hátha ez most másképp alakul...

Nagyon hajtogatja itt mindenki, hogy a Saints mennyire megérdemelne egy gyűrűt idén, pontosabban Brees, de van egy olyan érzésem, hogy túl nagyok az elvárások, és ez nem az ő évük lesz. Ki tudja. Talán végre a mienk, nagyon optimista vagyok
nnnorbert
Nem vagyok én pesszimista, de 3 hónap kihagyás után nem hiszem, hogy csúcsformában fog vissza térni. Más sem szokott. Kelleni fog 2-3 meccs, hogy lepörögjön a rozsda. De cáfoljon rám, én lennék a legboldogabb.
peach
én már felszedtem fantasyben...