Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Amúgy azt akartam megkapargatni amit empty írt. oké, hogy kiesett deboo meg a safetyk, de a legnagyobb bajunk, hogy rohadtul nem tudunk nyomást rakni a qb-ra. Ezért is van az, hogy ég a sec mint a rongy. Pedig a dl a senat-poe cserén kívül nem változott. Szóval vagy az van, hogy egy nose ennyit számít (nem) vagy az, hogy itt már az offseasonben valami nagyon félre ment...
peach
Clayborn nagyon hiányzik. Meg McClain is elég ergya, Upshaw ettől hasznosabb volt, nem is kicsit..
Creepy
Jogos. Akkor is, ha adrian claiborne és courtney upshaw hiányától összeomlik a dl akkor sztem beszélhetünk arról, hogy gond van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Amúgy azt akartam megkapargatni amit empty írt. oké, hogy kiesett deboo meg a safetyk, de a legnagyobb bajunk, hogy rohadtul nem tudunk nyomást rakni a qb-ra. Ezért is van az, hogy ég a sec mint a rongy. Pedig a dl a senat-poe cserén kívül nem változott. Szóval vagy az van, hogy egy nose ennyit számít (nem) vagy az, hogy itt már az offseasonben valami nagyon félre ment...
peach
Clayborn nagyon hiányzik. Meg McClain is elég ergya, Upshaw ettől hasznosabb volt, nem is kicsit..
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Amúgy azt akartam megkapargatni amit empty írt. oké, hogy kiesett deboo meg a safetyk, de a legnagyobb bajunk, hogy rohadtul nem tudunk nyomást rakni a qb-ra. Ezért is van az, hogy ég a sec mint a rongy. Pedig a dl a senat-poe cserén kívül nem változott. Szóval vagy az van, hogy egy nose ennyit számít (nem) vagy az, hogy itt már az offseasonben valami nagyon félre ment...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Vicc Beasley.
empty taxi
Ő miért felejtett el focizni?
peach
Jó kérdés.
A profik között annyira szvsz sosem volt jó. Mikor sack leader lett, akkor is sokszor azért jött össze, mert Quinn megkavarta az OL-t stuntokkal, twistekkel és rá nem maradt ember, szabadon támadhatta az irányítót.
Ez mára már annyira nem megy (oka számomra ismeretlen).
empty taxi
Szerintem az lehet a legnagyobb baj, hogy 4 év alatt nem fejlesztett ki más passrush mozdulatokat, szóval ha az első nem jön be, nála vége a dalnak.
Mert abban az évben Sambrailo és tsai voltak az ellenfelei, akiket avval az egy trükkel könnyen neg tudott csinálni. Meg nagy százalákban váltotta a pressure-t sack-re, ami nem az amit éppen szeretne az ember, mert inkább sok pressure legyen és 10 körül a sack-ek száma, az jobban zavarja az irányítót.
Pedig úgy örültem, amikor behúztuk.. :/
Creepy
Tuti hogy jövőre másik csapatban meg brillírozni fog.
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Vicc Beasley.
empty taxi
Ő miért felejtett el focizni?
peach
Jó kérdés.
A profik között annyira szvsz sosem volt jó. Mikor sack leader lett, akkor is sokszor azért jött össze, mert Quinn megkavarta az OL-t stuntokkal, twistekkel és rá nem maradt ember, szabadon támadhatta az irányítót.
Ez mára már annyira nem megy (oka számomra ismeretlen).
empty taxi
Szerintem az lehet a legnagyobb baj, hogy 4 év alatt nem fejlesztett ki más passrush mozdulatokat, szóval ha az első nem jön be, nála vége a dalnak.
Mert abban az évben Sambrailo és tsai voltak az ellenfelei, akiket avval az egy trükkel könnyen neg tudott csinálni. Meg nagy százalákban váltotta a pressure-t sack-re, ami nem az amit éppen szeretne az ember, mert inkább sok pressure legyen és 10 körül a sack-ek száma, az jobban zavarja az irányítót.
Pedig úgy örültem, amikor behúztuk.. :/
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Vicc Beasley.
empty taxi
Ő miért felejtett el focizni?
peach
Jó kérdés.
A profik között annyira szvsz sosem volt jó. Mikor sack leader lett, akkor is sokszor azért jött össze, mert Quinn megkavarta az OL-t stuntokkal, twistekkel és rá nem maradt ember, szabadon támadhatta az irányítót.
Ez mára már annyira nem megy (oka számomra ismeretlen).

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Vicc Beasley.
empty taxi
Ő miért felejtett el focizni?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Debo aktiválva! Valami jó hír is a napokban.. 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Vicc Beasley.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Hol' up..wut?
 twitter.com/MikeConti929/status/1062047165298761732?s=19
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Látjátok, már szezon előtt nyomtam a gyűlölet kampányt riley ellen, de nem követtetek. Most meg ez van, mindenki csodálkozik. Nézzetek magatokba... 😀
peach
Én meg megmondtam hogy jó ha csinálunk egy 8-8-at és nagy volt a felhördülés!
Az idény végén viszont igényt tartok a like-okra, és hogy igen Laci te megmondtad!!!! 😊 😊 😊
6atos
De laci, ezt a szezon előtt mondtad vagy kb 3. meccs után? A likeok miatt ez egy nagyon fontos kérdés. 😊
peach
2018 szeptember 4. 8:30
😁😁😁
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Látjátok, már szezon előtt nyomtam a gyűlölet kampányt riley ellen, de nem követtetek. Most meg ez van, mindenki csodálkozik. Nézzetek magatokba... 😀
peach
Én meg megmondtam hogy jó ha csinálunk egy 8-8-at és nagy volt a felhördülés!
Az idény végén viszont igényt tartok a like-okra, és hogy igen Laci te megmondtad!!!! 😊 😊 😊
6atos
De laci, ezt a szezon előtt mondtad vagy kb 3. meccs után? A likeok miatt ez egy nagyon fontos kérdés. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Látjátok, már szezon előtt nyomtam a gyűlölet kampányt riley ellen, de nem követtetek. Most meg ez van, mindenki csodálkozik. Nézzetek magatokba... 😀
peach
Én meg megmondtam hogy jó ha csinálunk egy 8-8-at és nagy volt a felhördülés!
Az idény végén viszont igényt tartok a like-okra, és hogy igen Laci te megmondtad!!!! 😊 😊 😊
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Látjátok, már szezon előtt nyomtam a gyűlölet kampányt riley ellen, de nem követtetek. Most meg ez van, mindenki csodálkozik. Nézzetek magatokba... 😀
peach
A maga módján zseniális h arra akarja kerülni a futásblokkoló OL-t amerre az el akarja tolni az útból. 😀
empty taxi
Nem a Yale-re járt mint Foye. 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Látjátok, már szezon előtt nyomtam a gyűlölet kampányt riley ellen, de nem követtetek. Most meg ez van, mindenki csodálkozik. Nézzetek magatokba... 😀
peach
A maga módján zseniális h arra akarja kerülni a futásblokkoló OL-t amerre az el akarja tolni az útból. 😀

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Látjátok, már szezon előtt nyomtam a gyűlölet kampányt riley ellen, de nem követtetek. Most meg ez van, mindenki csodálkozik. Nézzetek magatokba... 😀
peach
Engem annyi lefoglal Jordan Richards, hogy Riley bashingre már nem marad. 😂
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Látjátok, már szezon előtt nyomtam a gyűlölet kampányt riley ellen, de nem követtetek. Most meg ez van, mindenki csodálkozik. Nézzetek magatokba... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Na elmennek a jó....
 twitter.com/timwilliamsart/status/1061748772693262336?s=19
Az a csapat, amelyikben Jordan Richards, Duke Riley jelentős mértékben van a pályán, nem létezik passrush és Beasley, Alford és Trufant már meccsek óta borzasztóan játszik, félvállról vesz bármely csapatot? Nagy bajok vannak itt ha ez igaz, remélem Quinn ezen a héten kukoricál térdelteti ezeket a szerencsétkeneket..
Creepy
Az a csapat amelyik elköveti minden idők legnagyobb SB meltdownját ne nagyon nézzen le senkit. De ezek a balfácánok még ennyit se tudnak...
Valahogy nem érzik a késztetést, hogy lemossák magukról a történelmi szégyent. Ennek a csapatnak drukkolunk, ez van.
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na elmennek a jó....
 twitter.com/timwilliamsart/status/1061748772693262336?s=19
Az a csapat, amelyikben Jordan Richards, Duke Riley jelentős mértékben van a pályán, nem létezik passrush és Beasley, Alford és Trufant már meccsek óta borzasztóan játszik, félvállról vesz bármely csapatot? Nagy bajok vannak itt ha ez igaz, remélem Quinn ezen a héten kukoricál térdelteti ezeket a szerencsétkeneket..
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nem emlékszem pontosan, talán a Steelers vagy a Bengals meccs alatt írtam, hogy biztos vagyok a Brownstól való vereségben is.

ugye 😀
shawnka
és még a Ravens is jön... 😀

Mindig jövőre
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Szegény Dallas, jövő héten 38-0-ra lesznek elpicsázva

 twitter.com/SlopingGiraffe/status/1061724735694761985
shawnka
Most baszták ki az oc-t ott is... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/projectjax/status/1061727306576732162?s=19
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Szegény Dallas, jövő héten 38-0-ra lesznek elpicsázva

 twitter.com/SlopingGiraffe/status/1061724735694761985
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Hát elvált h nem érdemes szabit kivennem hálaadásra.
KeyG
Ne hülyéskedj. 😀😀
Bàrmi lesz is addig, az kemény meccs lesz!! Kàr lenne kihagyni.

több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Amúgy, ha annyira szapuljuk mostanában (jogosan) Trufantékat, ez sem túl hízelgő rájuk nézve...
Kazee 5. interceptionje idén a legtöbb, amit Falcons játékos elért 2012 óta.
Kenji
true simán sd corner volt a sérüléséig. a keze mindig is szar volt, de mike evans kivételével bárkit levett a pályáról. na a sérülése óta mindenben szar 😀
peach
Ez a mai meccs nagyon kiégette az agyamat. Egy egész hétvége után jobban feldolgoznám, de így most nagyon megülte a gyomromat. 😀