Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
szétadom a Brotherhood kultuszt, meg igazából mindent, amit Quinn felépített itt az érkezése óta.

de lassan el kéne jönnie annak az időnek, amikor őt is elkezdik basztatni, mert ez már bőven nem csak Sark hibája.
shawnka
Óvatosan, én pár héttel ezelőtt ezért kaptam a pofámra 😀
peach
Akkor még korán volt. Mostmár kiengedheted Godzillát, ennek a szezonnak úgyis annyi..#DraftSZN van mostmár..scoutolok majd egy EDGE-et az első kör közepére a Packers Panthers elleni meccsig..
Creepy
Szvsz nagyobb bajunk nekünk, hogy a fal közepén van jarrett ééés.... ennyi. Talán annyiból szerencsénk van, hogy idén kiderültek a bajok, mondjuk ki deeboo és a safety sérülések ide vagy oda, a front seven félre lett managelve az offseasonban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Vicces ezmellé hogy jelenleg az 5-3-1 WC hely. Mi meg alsó hangon dobtunk 2 meccset minimum.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Nem tudom, hogy ti vagytok szánalmasabbak, vagy mi, de nagy a verseny.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
próbáltuk elodázni az elkerülhetetlent...de kicsit korábban jött... mondjuk az gáz hogy november középen off az idény....igaz nem volt sok sansz a PO-ra de jó lett volna izgulni az utolsó fordulókig... csak remélni tudom hogy nem gyaláznak szarrá minket NO-ban...


több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
The Falcons have now lost 4 games on the final play of the game. #Falcons coach Dan Quinn has said all year he wants his team develop the mindset to finish when they need too and they haven’t been able to do that, with 3 of those losses coming at home.

az a vicces, hogy ez a szezon lehetne 8-2 is, de az execution és a mindset ligautolsó.
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
szétadom a Brotherhood kultuszt, meg igazából mindent, amit Quinn felépített itt az érkezése óta.

de lassan el kéne jönnie annak az időnek, amikor őt is elkezdik basztatni, mert ez már bőven nem csak Sark hibája.
shawnka
Óvatosan, én pár héttel ezelőtt ezért kaptam a pofámra 😀
peach
Akkor még korán volt. Mostmár kiengedheted Godzillát, ennek a szezonnak úgyis annyi..#DraftSZN van mostmár..scoutolok majd egy EDGE-et az első kör közepére a Packers Panthers elleni meccsig..

Szerkesztette: Creepy
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
szétadom a Brotherhood kultuszt, meg igazából mindent, amit Quinn felépített itt az érkezése óta.

de lassan el kéne jönnie annak az időnek, amikor őt is elkezdik basztatni, mert ez már bőven nem csak Sark hibája.
shawnka
Óvatosan, én pár héttel ezelőtt ezért kaptam a pofámra 😀
peach
Nem tudom miért, ezt az egész sz*rt nem lehet csak Sarkra ráverni.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
szétadom a Brotherhood kultuszt, meg igazából mindent, amit Quinn felépített itt az érkezése óta.

de lassan el kéne jönnie annak az időnek, amikor őt is elkezdik basztatni, mert ez már bőven nem csak Sark hibája.
shawnka
Óvatosan, én pár héttel ezelőtt ezért kaptam a pofámra 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Szerencsénk sincs amúgy, mondjuk meg sem érdemeljük, hogy legyen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
szétadom a Brotherhood kultuszt, meg igazából mindent, amit Quinn felépített itt az érkezése óta.

de lassan el kéne jönnie annak az időnek, amikor őt is elkezdik basztatni, mert ez már bőven nem csak Sark hibája.
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Basszák már ki ezt az alkoholista hozzánemértő faszt.
Köszönöm.
Kenny
Melyiket?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Basszák már ki ezt az alkoholista hozzánemértő faszt.
Köszönöm.

több mint 5 éve
gyuszika Atlanta Falcons 8
 www.neostreamz.com/game/cowboys-at-falcons/
több mint 5 éve
gyuszika Atlanta Falcons 8
 buffstreamz.com/watch/nfl-9.php
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Nem tartok ettől a hétvégi meccstől.....
Van két rúgónk!😂😂😂
Kellemes problémák.
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
komolyan ilyen a világon nincs...Deion Jones megsérült edzésen...vasárnap off... 😕
Keano
Ez honnan, hogy megsérült? Sehol nem találok erről hírt? Csak annyit, hogy nem akarják sürgetni, mert a big picture fontosabb, mint az, hogy bedobjuk ha nem 100%-os..
Creepy
Bocsi srácok.....figyelmetlen voltam....Creepynél az igazság.... nem akarják kockáztatni....inkább a Saints ellen legyen 100%-os....mondjuk az vele vagy nélküle is sanszosan zakó..... 😕


több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
komolyan ilyen a világon nincs...Deion Jones megsérült edzésen...vasárnap off... 😕
Keano
Ez honnan, hogy megsérült? Sehol nem találok erről hírt? Csak annyit, hogy nem akarják sürgetni, mert a big picture fontosabb, mint az, hogy bedobjuk ha nem 100%-os..

Szerkesztette: Creepy
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Akkor leszek morci, ha az idei erőlködésnek az lesz a vége, hogy szétb*sszuk jones egészségét. Sean Weatherspoon ezt a kommentem likeolja.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
komolyan ilyen a világon nincs...Deion Jones megsérült edzésen...vasárnap off... 😕
Keano
Amugysem jatszott volna.

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
komolyan ilyen a világon nincs...Deion Jones megsérült edzésen...vasárnap off... 😕
Keano
Dez Bryant....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
komolyan ilyen a világon nincs...Deion Jones megsérült edzésen...vasárnap off... 😕


több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Falcons CB Desmond Trufant said it would be a totally different season for him had he not dropped a handful of what would have been interceptions
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Poe-t nagyon ebbe a formába ne hiányoljátok. Nem tud semmit csinálni pedig itt van mellete egy Short, és egy Addison Peppers. Senki sincs nagy formában, de nem érezni hogy Poeval bármi jobb lenne mint Kyle Loveal. Tehát az hogy valami félre ment itt is rendbe van de ő se jelent különbséget.

Nagyon sok D-line szenved idén. Papíron egy csomonak jobbnak kéne lennie de egyszerűen nem megy.
Turóczi Szabolcs
Tavaly jó szezonja volt úgy, hogy Bryant Young volt a pozíciós edzője, nem gondolnám h markánsan visszaesett volna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 537
Poe-t nagyon ebbe a formába ne hiányoljátok. Nem tud semmit csinálni pedig itt van mellete egy Short, és egy Addison Peppers. Senki sincs nagy formában, de nem érezni hogy Poeval bármi jobb lenne mint Kyle Loveal. Tehát az hogy valami félre ment itt is rendbe van de ő se jelent különbséget.

Nagyon sok D-line szenved idén. Papíron egy csomonak jobbnak kéne lennie de egyszerűen nem megy.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Annyiban feltétlen hiányzik Poe h ő lekötött 2 OL-t konstans (akárcsak Jarrett, innentől már nem nehéz a matek h vkire nem jut ember), erre az utódok közül senki sem képes állandó jelleggel.
Nem véletlen nyomom a "Derrick Brownt Atlantába!" kampányt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...