Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Érdemes megnézni a meccset, vagy csak agyvérzést kapnék?
Kenji
Ha túl vagy azon az állapoton, hogy komolyan veszed ezt a szezont, akkor igen, van min röhögni. Egyébként nem.

Na, hogy állunk midnight? Sarkisian fejlődik még? 16,19,17
peach
Nem nekem szólt, de arról nem Sark tehet, hogy Julio meg Ridley fumble-t csinál YAC közben, plusz megint jött egy régi jó felpattanó lasztis INT. Max a strip sack volt a turnoverek közül OC-hiba. Szal max 1 TO írható a számlájára Sarknak azt ezen meccsen azok nyírtak ki minket.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 639
Érdemes megnézni a meccset, vagy csak agyvérzést kapnék?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Na, hogy állunk midnight? Sarkisian fejlődik még? 16,19,17



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Közte 14-gyel megúsztuk, 30+-szal számoltam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ami ma mellettünk szól....idén ha nem néztem a meccsünket mindig nyertünk....léptem aludni....easy win 😂😎
Keano
Van aki delírium helyett akarva akarja elviselni azt, hogy megtosz az ellenség?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Ami ma mellettünk szól....idén ha nem néztem a meccsünket mindig nyertünk....léptem aludni....easy win 😂😎


több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
ne haragudj, lefordítanád?

sajnos nem beszélek magyarul és vannak benne olyan részek.
shawnka
Mindenki kurva jó fej. És dimmy jókor mondott írást, ami az egyik legfontosabb gm tulajdonság. De primitív vagy istenem... pedig én még nagybrit nyelven sem tudok.
peach
A hangsúly azon volt, hogy le akarták zavarni..többet másoltam ki, mint kellett volna. 😬
Creepy
Mondom, hogy nem tudok nagybrit nyelven, azt a részét nem is értettem pontosan, csak, hogy ugat... 😄
peach
A shawnka?mindig!
Kenny
Sebaj, majd megkötjük.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
ne haragudj, lefordítanád?

sajnos nem beszélek magyarul és vannak benne olyan részek.
shawnka
Mindenki kurva jó fej. És dimmy jókor mondott írást, ami az egyik legfontosabb gm tulajdonság. De primitív vagy istenem... pedig én még nagybrit nyelven sem tudok.
peach
A hangsúly azon volt, hogy le akarták zavarni..többet másoltam ki, mint kellett volna. 😬
Creepy
Mondom, hogy nem tudok nagybrit nyelven, azt a részét nem is értettem pontosan, csak, hogy ugat... 😄
peach
A shawnka?mindig!

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
ne haragudj, lefordítanád?

sajnos nem beszélek magyarul és vannak benne olyan részek.
shawnka
Mindenki kurva jó fej. És dimmy jókor mondott írást, ami az egyik legfontosabb gm tulajdonság. De primitív vagy istenem... pedig én még nagybrit nyelven sem tudok.
peach
A hangsúly azon volt, hogy le akarták zavarni..többet másoltam ki, mint kellett volna. 😬
Creepy
Mondom, hogy nem tudok nagybrit nyelven, azt a részét nem is értettem pontosan, csak, hogy ugat... 😄



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
ne haragudj, lefordítanád?

sajnos nem beszélek magyarul és vannak benne olyan részek.
shawnka
Mindenki kurva jó fej. És dimmy jókor mondott írást, ami az egyik legfontosabb gm tulajdonság. De primitív vagy istenem... pedig én még nagybrit nyelven sem tudok.
peach
A hangsúly azon volt, hogy le akarták zavarni..többet másoltam ki, mint kellett volna. 😬
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
ne haragudj, lefordítanád?

sajnos nem beszélek magyarul és vannak benne olyan részek.
shawnka
Mindenki kurva jó fej. És dimmy jókor mondott írást, ami az egyik legfontosabb gm tulajdonság. De primitív vagy istenem... pedig én még nagybrit nyelven sem tudok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
ne haragudj, lefordítanád?

sajnos nem beszélek magyarul és vannak benne olyan részek.
shawnka
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
ne haragudj, lefordítanád?

sajnos nem beszélek magyarul és vannak benne olyan részek.
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Hogy könnyebb legyen átvészelni ezeket az időket, egy jó sztori.

Ez nekem kimaradt MR draftolásáról:

Ryan detailed the inner workings of the game in what was described as a football version of “A Beautiful Mind.” When he was done, Ryan sat down and was exuding a little confidence. He grabbed a pen, flipped it in the air and let it hit the table they were sitting at, as if to say, “I’m done. That’s all you need from me.”

Another aspect of that interview that impressed Dimitroff, Smith and Mularkey came when Ryan was asked about his receivers at Boston College. The trick was to see how Ryan would react in the moment. So one of the three asked Ryan if it was tough not dealing with a receiving group that was as talented as other programs around the nation.

Ryan’s response, was something to this effect: “I would go to war with those guys.”

That interview wasn’t the final part that sold the Falcons on taking Ryan third overall in 2008. But it was a piece of the puzzle of what turned out to be one of the greatest decisions the franchise has made in its history.

Falcons rookie linebacker Foye Oluokun was asked recently if he remembered the name Glenn Dorsey.

“Sounds familiar,” he said. “What does he do? Tell me what he does.”

Oluokun was told, which jogged his memory. But he had no clue Dorsey was the potential other option for Atlanta to take instead of Ryan.

The same was true with Deion Jones, who also went to LSU. Jones said he’s close with Dorsey, but with his eyes widened, said he did not know Dorsey was linked to Ryan in that 2008 NFL draft debate.

“I’m too young to remember that,” Jones said.

Ez mekkora.. 😂😂

Dimitroff was a new general manager and apparently unrecognizable to some. When he stepped onto the field for the coin toss, NFL head of player personnel Joel Bussert thought Dimitroff was a reporter.

“Get the hell out of here; I said no media in here!” he told Dimitroff.

Dimitroff remained on the field and called tails. His guess hit, and the Falcons got the No. 3 pick.

Chad Henne az első végén..wow..

If Ryan was taken before the Falcons could get him, the option to trade back was there. But more than likely, the Falcons weren’t going to take Flacco with a pick in the middle of the first round. A quarterback not named Ryan would have been taken at the end of the first round or in the second. Henne was a potential option.
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Debo kiüli ezt a meccset is (teljesen érthető), szóval biztosan nem maradok fent, hogy megnézzem. És a Panthers meccsig egyet sem fogok látni..oh, man..be kell majd lőnöm a 20 eurós Game Pass-t, remélhetőleg lesz majd 40 szabad percem utólag megnézni a meccseket.
Creepy
Ne tedd. Nézd meg itt a fórumon a Meccsnézés az interneten topikot. Ott a megoldás.
Gyurma Pappa
Köszi, majd csekkolom.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Debo kiüli ezt a meccset is (teljesen érthető), szóval biztosan nem maradok fent, hogy megnézzem. És a Panthers meccsig egyet sem fogok látni..oh, man..be kell majd lőnöm a 20 eurós Game Pass-t, remélhetőleg lesz majd 40 szabad percem utólag megnézni a meccseket.
Creepy
Ne tedd. Nézd meg itt a fórumon a Meccsnézés az interneten topikot. Ott a megoldás.

több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Debo kiüli ezt a meccset is (teljesen érthető), szóval biztosan nem maradok fent, hogy megnézzem. És a Panthers meccsig egyet sem fogok látni..oh, man..be kell majd lőnöm a 20 eurós Game Pass-t, remélhetőleg lesz majd 40 szabad percem utólag megnézni a meccseket.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
DQ bekerült az SB Nation 5 kirúgásra váró edzője közé. Ez az illusztris társaság.

Vance Joseph, Marvin Lewis, Mike McCarthy, Dirk Koetter, Dan Quinn
shawnka
Ekkora marhaságot..a jó öreg Todd hogy maradhatott innen ki?
Creepy
Ja h Bowles helyett Quinn van a listán...oké. 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
DQ bekerült az SB Nation 5 kirúgásra váró edzője közé. Ez az illusztris társaság.

Vance Joseph, Marvin Lewis, Mike McCarthy, Dirk Koetter, Dan Quinn
shawnka
Érdekes nem gondoltam volna, hogy ő is rá kerülhet egy ilyen listára 😯. De gondolom ha ő megy akkor Sarkit is kirúgják. Ha esetleg ez meg is történe kit/kiket lehetne a helyükre hozni ?
Midnight
K. U. B. I. A. K. <3 Kár, hogy nem vállalná el.
Amúgy Offense részről De Filippo (Vikes), Bienemy (Chiefs), Riley (Oklahoma State) meg a bennünket 2012-ben megszopató Jim Haribó jut így eszembe..
A Defense oldalról szerintem maradna Manuel vagy Ulbrich a LB-edző lenne előléptetve. Túl sok a fiatal tehetség ahhoz, hogy itt valaki új D-t kezdjen el építeni szvsz.
De én őszintén kétlem, hogy erre sor kerül, DQ két évet még biztosan marad (ha csak nem dől össze minden jövőre). Egy game management tanfolyam elférne nála, de amilyen jó kis csapatot építenek, nem fogom sírva követelni a távozását, főleg, hogy Smithy is kapott még időt 2013 után..Bryant Young fog esetleg repülni, az a D-line siralmas, akárki is játszik ott..
Creepy
Úgy-úgy, jövőre tuti nem lesz változás. Annyi a kérdés, hogy quinn ráteszi e a karrierjét sarkra, illetve azon sem lepődnék meg ha az idei miatt manuellel vitetnék el a balhét...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
DQ bekerült az SB Nation 5 kirúgásra váró edzője közé. Ez az illusztris társaság.

Vance Joseph, Marvin Lewis, Mike McCarthy, Dirk Koetter, Dan Quinn
shawnka
Érdekes nem gondoltam volna, hogy ő is rá kerülhet egy ilyen listára 😯. De gondolom ha ő megy akkor Sarkit is kirúgják. Ha esetleg ez meg is történe kit/kiket lehetne a helyükre hozni ?
Midnight
K. U. B. I. A. K. <3 Kár, hogy nem vállalná el.
Amúgy Offense részről De Filippo (Vikes), Bienemy (Chiefs), Riley (Oklahoma State) meg a bennünket 2012-ben megszopató Jim Haribó jut így eszembe..
A Defense oldalról szerintem maradna Manuel vagy Ulbrich a LB-edző lenne előléptetve. Túl sok a fiatal tehetség ahhoz, hogy itt valaki új D-t kezdjen el építeni szvsz.
De én őszintén kétlem, hogy erre sor kerül, DQ két évet még biztosan marad (ha csak nem dől össze minden jövőre). Egy game management tanfolyam elférne nála, de amilyen jó kis csapatot építenek, nem fogom sírva követelni a távozását, főleg, hogy Smithy is kapott még időt 2013 után..Bryant Young fog esetleg repülni, az a D-line siralmas, akárki is játszik ott..
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 187
DQ bekerült az SB Nation 5 kirúgásra váró edzője közé. Ez az illusztris társaság.

Vance Joseph, Marvin Lewis, Mike McCarthy, Dirk Koetter, Dan Quinn
shawnka
Érdekes nem gondoltam volna, hogy ő is rá kerülhet egy ilyen listára 😯. De gondolom ha ő megy akkor Sarkit is kirúgják. Ha esetleg ez meg is történe kit/kiket lehetne a helyükre hozni ?
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/nflnetwork/status/1065039776611393537?s=19

Már az elsőnél hangosan felröhögtem..ha rajta múlik, hogy megállítsuk Brees-t, beszoptuk. 😀
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
DQ bekerült az SB Nation 5 kirúgásra váró edzője közé. Ez az illusztris társaság.

Vance Joseph, Marvin Lewis, Mike McCarthy, Dirk Koetter, Dan Quinn
shawnka
Ekkora marhaságot..a jó öreg Todd hogy maradhatott innen ki?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
DQ bekerült az SB Nation 5 kirúgásra váró edzője közé. Ez az illusztris társaság.

Vance Joseph, Marvin Lewis, Mike McCarthy, Dirk Koetter, Dan Quinn
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
szétadom a Brotherhood kultuszt, meg igazából mindent, amit Quinn felépített itt az érkezése óta.

de lassan el kéne jönnie annak az időnek, amikor őt is elkezdik basztatni, mert ez már bőven nem csak Sark hibája.
shawnka
Óvatosan, én pár héttel ezelőtt ezért kaptam a pofámra 😀
peach
Akkor még korán volt. Mostmár kiengedheted Godzillát, ennek a szezonnak úgyis annyi..#DraftSZN van mostmár..scoutolok majd egy EDGE-et az első kör közepére a Packers Panthers elleni meccsig..
Creepy
Szvsz nagyobb bajunk nekünk, hogy a fal közepén van jarrett ééés.... ennyi. Talán annyiból szerencsénk van, hogy idén kiderültek a bajok, mondjuk ki deeboo és a safety sérülések ide vagy oda, a front seven félre lett managelve az offseasonban.
peach
Senat nagyot megy, voltak tegnap jó megmozdulásai, ahogy Crawford is hasznos idén, ő harcolta ki a fumblit, amit persze nem mi szedtünk össze és a 1st down is meglett nekik. De McClain sehol nincs. Passrush a fontosabb, hogy Vic csak a harmadik lehessen a sorban, pihenten meg sebességből jobban meg lehet verni a tekülöket. Miután a 12 millás 5. éves opciója helyett kap egy 6 millás szerződést. 😀