Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Taveccsió most éppen egy 39 yardosat hagyott ki.

Remélem gyorsan kiszedjük a visszavonulásból Meffjút
shawnka
Vagy hozzátok Carli Lloydot 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
fake punt után az olasz visszavett a hangulatomból..


több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Taveccsió most éppen egy 39 yardosat hagyott ki.

Remélem gyorsan kiszedjük a visszavonulásból Meffjút
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A héten JJ szerződés várható!!! 😊
Ahogy elnézem a keretet az LB posztra jöhetne valami leeső mert az elég vékony.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Lehet, hogy Quinnék a rekordra mennek a sorozatban elvesztett preseason meccsekkel. 😀
Az OL szerintem is borzadály, Gono is jobb, mint Ty.
❤️ Ito ❤️
Krazee meg Gage meg igyanak meg valami még nem betiltott gyógyító löttyöt, mindenkire szükség lesz.
Creepy
Sok kovetkeztetest nem kell levonni a pre season meccsekbok. Tradicionalisan szarok vagyunk evek ota.

több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Lehet, hogy Quinnék a rekordra mennek a sorozatban elvesztett preseason meccsekkel. 😀
Az OL szerintem is borzadály, Gono is jobb, mint Ty.
❤️ Ito ❤️
Krazee meg Gage meg igyanak meg valami még nem betiltott gyógyító löttyöt, mindenkire szükség lesz.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 243 — a new hope (again)
Megnéztem az első félidőt. Azt hiszem kezdhetünk imádkozni, hogy caleb mcgary felépüljön és egy jack conklin kaliberű rookie szezont hozzon mert szombréróval neki menni a szezonnak rt-ben a nonszensz kategória, gyakorlatilag életveszélyes a qb-ra és a back fieldre is. Komolyan mondom ennyire tré ot teljesítményt én lamar holmes óta nem láttam falcons mezben. De az egész ol amúgy egy rakat fos volt, a jets front seven úgy megkúrta őket, hogy sztem még most is sajognak. Russel Gagetől és az általam tőle várt 500 yardtól és 4-5 td-től szvsz el is köszönhetünk, nagyon rosszul nézett ki a dolog így tekintezem gray, blake vagy zacheius felé fordul reménykedve... Az idióta szétbaszós büntetések továbbra is megmaradtak. A két td drop gyors egymás utánban az endzoneban csak az édes ráadás. Érzésre az oline annyira szar volt, hogy a kezdő többet volt a pályán a tervezetthez képest. Érzed, hogy valami nem jó ha azt látod, hogy matt ryan az előszezon 18. percében fröcsögve teli torokból üvölt miközben a 3.! sackből tápászkodik fel.
De, hogy legyen vmi jó is, a D az első driveot leszámítva kurva jól néz ki, dezmond trufant a sérülése óta nem mutatott ilyen formát, ha azt az egy hosszút nem engedi azt mondanám elit teljesítményt nyújtott. Ito nagyon állat, simán értem már miért nem ért meg 5 millió dollárt sem teco. Az idei kedvencem jaelen graham is tovább tündököl, potens opciónak tűnik két te-s játékokhoz. Kb ennyi, jó volna már nyerni egy előszezon meccset.
Ezzel együtt ha ilyen lesz a szezon mint ez a félidő akkor legkésőbb a harmadik meccsen idegösszeroppanást kapok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/67557518_358974285026581_3796133585035984896_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=v8bp4wzHPCMAb4UeTTL&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAN_SLS-dX7-AX-6crWEcgXx6rmV5XlmqPxy0cZiaPvvQ&oe=662D37C2
Michael Vick's Top 25 Plays | #NFL100 | Quarterbacks were supposed to drop back and pass first. Until Mike Vick came along. The 25 best plays from a career that revolutionized the game. 🔥⏬ #NFL100 | By NFL ThrowbackFacebook
Quarterbacks were supposed to drop back and pass first. Until Mike Vick came along. The 25 best plays from a career that revolutionized the game. 🔥⏬ #NFL100


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kazee bordája szerencsére nem törött el.
 twitter.com/RapSheet/status/1162383929699196928
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
JJ-t kérdezték a sisak hisztivel kapcsolatosan, Ő mondta neki teljesen jó a sisakja. Ott említik, hogy az új szerződés előtt milyen profin nyilatkozik. Tehát akár valami lehet is a közeljövőben.
Aztán meg hoztunk egy QB-t a New Englandtől. Pont 3 napja írtam hogy itt valamit csinálni kell. Szerintem jövőre Shaub és Benkert mehet amerre akar.
6atos
Szerintem jövőre tartsák meg Sanu-t backup QB-nak. 😊
kuthan
nem TE lesz?
sutianap
Offensive weapon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
JJ-t kérdezték a sisak hisztivel kapcsolatosan, Ő mondta neki teljesen jó a sisakja. Ott említik, hogy az új szerződés előtt milyen profin nyilatkozik. Tehát akár valami lehet is a közeljövőben.
Aztán meg hoztunk egy QB-t a New Englandtől. Pont 3 napja írtam hogy itt valamit csinálni kell. Szerintem jövőre Shaub és Benkert mehet amerre akar.
6atos
Szerintem jövőre tartsák meg Sanu-t backup QB-nak. 😊
kuthan
nem TE lesz?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Danny Etling jött, aki inkább a saját Taysom Hillünk lesz, mint backup QB 😀
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
JJ-t kérdezték a sisak hisztivel kapcsolatosan, Ő mondta neki teljesen jó a sisakja. Ott említik, hogy az új szerződés előtt milyen profin nyilatkozik. Tehát akár valami lehet is a közeljövőben.
Aztán meg hoztunk egy QB-t a New Englandtől. Pont 3 napja írtam hogy itt valamit csinálni kell. Szerintem jövőre Shaub és Benkert mehet amerre akar.
6atos
Szerintem jövőre tartsák meg Sanu-t backup QB-nak. 😊
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 243 — a new hope (again)
Követelem vissza jeff matthewst!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
JJ-t kérdezték a sisak hisztivel kapcsolatosan, Ő mondta neki teljesen jó a sisakja. Ott említik, hogy az új szerződés előtt milyen profin nyilatkozik. Tehát akár valami lehet is a közeljövőben.
Aztán meg hoztunk egy QB-t a New Englandtől. Pont 3 napja írtam hogy itt valamit csinálni kell. Szerintem jövőre Shaub és Benkert mehet amerre akar.
több mint 4 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Julio szerződéséről még mindig semmi? Vagy nagyjából már megvan az egyezség csak még finomhangolnak?
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 243 — a new hope (again)
Nem biztos az, hogy barmit is kaptok, de en orulnek neki, ha igen, mert akkor nem teljesen haszontalan nalunk 😊
Wyatt
Tudom, de az esély, hogy lehet, hogy mégis már több mint a semmi 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem biztos az, hogy barmit is kaptok, de en orulnek neki, ha igen, mert akkor nem teljesen haszontalan nalunk 😊

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 243 — a new hope (again)
Gondolom, akkor egyel kevesebb TE helyet tartanak fent az 53-as keretből. Szerintetek mi lesz? Másik poszton jut egy plusz hely egy jól teljesítő játékosnak?
" TRADE: We have traded TE Eric Saubert to the Patriots for a conditional pick. "
Keano
kuthan
Nemhiszem, hogy bármit is befolyásol ez, ígyse-úgyse lett volna kereten, így meg kaptunk érte vmit ami több mint a semmi.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
Gondolom, akkor egyel kevesebb TE helyet tartanak fent az 53-as keretből. Szerintetek mi lesz? Másik poszton jut egy plusz hely egy jól teljesítő játékosnak?
" TRADE: We have traded TE Eric Saubert to the Patriots for a conditional pick. "
Keano
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 243 — a new hope (again)
" TRADE: We have traded TE Eric Saubert to the Patriots for a conditional pick. "
Keano
Annál jobb, kezdett idegesíteni mennyire szar a csávó...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
" TRADE: We have traded TE Eric Saubert to the Patriots for a conditional pick. "


több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Jövőre nem lesz baj ha húzunk irányítót is a drafton.
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/SlopingGiraffe/status/1159614901905776647?s=19